معرفی و دانلود کتاب صوتی جوینده 2: جانور

عکس جلد کتاب صوتی جوینده 2: جانور
قیمت:
59900 تومان - 10.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جوینده 2: جانور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جوینده 2: جانور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی جوینده 2: جانور

به گمان شما در آخرین لحظات حیات کره‌ی زمین بر انسان‌ها چه می‌گذرد؟ امین فرد در کتاب صوتی جوینده 2: جانور به سراغ چنین فضایی رفته است و روایتی هولناک را از آن برای علاقه‌مندان به ادبیات آخرالزمانی به تصویر می‌کشد.

درباره‌ی کتاب صوتی جوینده 2: جانور

سال‌هاست که نویسندگان پست مدرن از طریق بازنمایی‌های دراماتیک در آثار ادبی اعم از داستان و رمان پیش‌بینی کرده‌اند که پایان جهان چگونه خواهد بود. امین فرد در کتاب صوتی جوینده 2: جانور نیز در زمره‌ی این نویسندگان قرار دارد. او با کنکاش در پیچیدگی‌هایی که زیربنای وجود انسان روی زمین است، از داستان‌ها و رمان‌های خود به‌عنوان وسیله‌ای برای به تصویر کشیدن دنیایی پساآخرالزمانی استفاده می‌کند که در آن تمام آنچه که در گذشته وجود داشته در آستانه‌ی زودرسِ نابودی و زوال و انهدام قرار می‌گیرد.

در کتاب صوتی جوینده 2: جانور با چنین فضای ترس‌آوری روبه‌رو هستیم: سال‌هاست از نابود شدن زمین به‌دست ساکنانش می‌گذرد. دانشمندان موفق شده‌اند با اعمال تغییراتی اساسی در ژنتیک انسان موجوداتی جهش‌یافته و مصنوعی خلق کنند. جانورانی که هیچ درکی از احساسات انسانی ندارند. شادی، اندوه، خشم، نفرت و ترس برای این موجودات مصنوع بشر هیچ معنایی ندارد و این افتراق بزرگ با انسان‌ها، اتفاقات تکان‌دهنده‌ای را در داستان کتاب صوتی جوینده 2: جانور رقم می‌زند.

در این بحبوحه‌ی بلا و زوال، «تیهو» نخستین کسی است که از این جنگ عظیم میان انسان‌ها و جانوران خون‌خوار و خون‌ریز آگاه می‌شود. او می‌خواهد دیگران و به‌خصوص خانواده‌اش و همچنین «کلانتر» را از این فاجعه‌ی قریب‌الوقوع مطلع سازد اما موانعی رویاروی او قرار دارند. آیا تیهو دست آخر موفق می‌شود خود، خانواده‌اش و مردمان جهان را نجات دهد؟

کتاب صوتی جوینده 2: جانور به همت انتشارات خدمات فرهنگی کرمان تهیه و منتشر شده است و آن را با صدای پرستو سرانجام، حسین گودرزوند چگینی، امیر بواشه، بهرام عباسی فرد و طاهره زوار می‌شنوید.

درباره‌ی مجموعه کتاب جوینده

مجموعه کتاب جوینده، اثری از امین فرد است که در آن به وقایع تخیلی و رخدادهای پسارستاخیزی پرداخته. نابودی جهان به دست بشر و تلاش قهرمانانی که برای بقای انسان‌ها می‌کوشند، محور اصلی آن را تشکیل می‌دهد. جلد نخست این مجموعه، پیش از این با عنوان «جوینده» به چاپ رسیده بود و هم‌اکنون جلد دوم آن به نام جوینده 2: جانور روانه‌ی بازار کتاب شده است.

کتاب صوتی جوینده 2: جانور برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به ادبیات پساآخرالزمانی علاقه‌مند هستید، شنیدن این کتاب و همچنین جلد اول آن را از دست ندهید.

در بخشی از کتاب صوتی جوینده 2: جانور می‌شنویم

به خود می‌آیم. آنچه را که به یاد می‌آورم، برایم قابل درک نیست. نور خورشید روی کف غار کش آمده و تا نزدیکی دهانم رسیده است. آن دختر انسان کیست؟ چرا من باید اینچنین چیزی را ببینم؟ از یک‌چیز مطمئن بودم و آن هم دیدن بی‌سیم بود که باعث شد چنین خاطراتی را به یاد بیاورم. بی‌سیم را برمی‌دارم و آن‌ را زیر سنگی می‌گذارم تا دیده نشود. کلافه‌ام و نمی‌دانم که باید چکار کنم. مشغول راه رفتن می‌شوم و فکر می‌کنم. فکرم متمرکز نمی‌شود و قدم زدن هم به من کمک نمی‌کند. به جلوی ورودی غار می‌روم و به بیرون خیره می‌شوم. ماگتین‌ها در خواب هستند و در افق دور، برق گنبد شیشه‌ای را می‌بینم که در زیر نور آفتاب می‌درخشد. با خود می‌گویم: «چه بر سر من آمده؟»

چرا باید خاطرات یک دختر انسان را ببینم، در صورتی که من یک ماگتین هستم. چرا حس آشنایی با آن‌ها داشتم؟ به یاد مرد دیشب می‌افتم. زمانی که به سنگ‌ها نگاهی می‌اندازم، متوجه می‌شوم که از میان سنگ‌ها راهی وجود نداشت که مرد بتواند فرار کند. دور تا دور را ماگتین‌ها گرفته‌اند. او از دیشب هنوز در میان سنگ‌ها است. می‌خواهم به سمت سنگ‌ها بروم؛ اما در میان روشنایی روز، دیده خواهم شد. هر مسیری انتخاب می‌کنم، به بن‌بست می‌رسد. برمی‌گردم و به سمت بی‌سیم می‌روم. تا غروب خورشید زمان زیادی است. از زیر سنگ، بی‌سیم را بیرون می‌آورم و به انتهای غار می‌روم. گذر زمان برایم بیشتر از زمان عادی طول می‌کشد و حوصله کارهای هر روز را ندارم. در انتهای غار، رو به ورودی دراز می‌کشم و به بیرون می‌نگرم. چرا باید زندگی یک انسان را ببینم؟ بی‌سیم را به جلویم می‌آورم. تصویرها بار دیگر جلوی چشمانم شکل می‌گیرند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
12 دقیقه
1: جانور
39 دقیقه
2: تیهو
2 دقیقه
3: جانور
16 دقیقه
4: تیهو
18 دقیقه
5: جانور
14 دقیقه
6: بی‌نام
11 دقیقه
7: جانور
33 دقیقه
8: تیهو
15 دقیقه
9: جانور
29 دقیقه
10: تیهو
4 دقیقه
11: جانور
14 دقیقه
12: هی
2 دقیقه
13: جانور
32 دقیقه
14: تیهو
1 دقیقه
15: جانور
11 دقیقه
16: بی‌نام
10 دقیقه
17: جانور
22 دقیقه
18: تیهو
4 دقیقه
19: جانور
16 دقیقه
20: هی
2 دقیقه
21: جانور
28 دقیقه
22: تیهو
5 دقیقه
23: جانور
16 دقیقه
24: بی‌نام
2 دقیقه
25: جانور
30 دقیقه
26: تیهو
17 دقیقه
27: جانور
19 دقیقه
28: هی
6 دقیقه
29: جانور
41 دقیقه
30: تیهو
7 دقیقه
31: جانور
14 دقیقه
32: بی‌نام
3 دقیقه
33: جانور
25 دقیقه
34: تیهو
1 دقیقه
35: جانور
30 دقیقه
36: هی
2 دقیقه
37: جانور
32 دقیقه
38: تیهو
2 دقیقه
39: جانور
18 دقیقه
40: بی‌نام
1 دقیقه
41: جانور
19 دقیقه
42: تیهو
16 دقیقه
43: جانور
33 دقیقه
44: تیهو
25 دقیقه
45: بی‌نام
1 دقیقه
46: جانور
9 دقیقه
47: هی
1 دقیقه
48: جانور
29 دقیقه
49: تیهو
2 دقیقه
50: جانور
19 دقیقه
51: بی‌نام
49 دقیقه
52: جانور
16 دقیقه
53: هی
9 دقیقه
54: جانور
22 دقیقه
55: جانور - انسان

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی جوینده 2: جانور
نویسنده
گویندهپرستو سرانجام، حسین گودرزوند چگینی، امیر بواشه، بهرام عباسی فرد، طاهره زوار
ناشر چاپیانتشارات خدمات فرهنگی کرمان
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۱۴ ساعت و ۱۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان ایرانی، کتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه صوتی
59900 ت - 10.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی جوینده 2: جانور

M.A.D م.ع.د
۱۴۰۱/۱۱/۶
درود احتمالا من اولین نفری هستم که نسخه صوتی این کتاب رو خریدم روز اولی که اومد شروعش کردم و انقد جالب بود تو مدت سه روز تمومش کردم تا آخر کتاب یه موضوعی تو مخم بود و میگفتم چرا ربطی به کتاب اول نداره که پایانش کاملا منو‌غافلگیر کرد و آفرین میگم به نویسنده با قلم قوی که داره واقعا خوشحالم که چنین و نویسنده‌ای داریم تو‌کشورمون.
گویندگی خیلی خوب بود من چون با این گروه گوینده‌ها آشنایی کمی دارم چند کتاب ازشون شنیدم حس میکنم چقدر باتجربه تر شدن و عالی هست خانمی که شخصیت تیهو رو گویندگی میکنه واقعا معرکه هست و کارشو حسابی بلده.
تنها نقدی که دارم از میکس و مستر کننده هست که باید جمله‌هایی رو که گوینده به اشتباه تکرار میکنه حذف کنه. خب ما تو حالت عادی هم که کتاب میخونیم احتمال زیادی داره از اول بخونیم ولی تو کتاب صوتی باید حذف بشه چون یه لحظه از دنیای کتاب آدم‌پرت میشه بیرون.
خیلی ممنونم از نویسنده و گوینده‌ها و عوامل و اپ خوب کتابراه.
منتظر کتاب‌های بعدی این نویسنده به صورت صوتی هستم...
سارینا دهدشتی
۱۴۰۱/۱۱/۱۷
سلام و درود
وقتی جوینده 1 رو تموم کردم، بعنوان‌ی کتاب خیلی خیلی خوب تو ذهنم ثبت شد. پایان تلخ ولی جالبی داشت و هیچوقت فکر نمیکردم که جوینده 2هم چاپ و نشر بشه. وقتی جوینده 2رو دیدم با شوق زیاد کتاب رو گرفتم. کار گویندگی عالییی بود. مثل کتاب اول. گوینده نقش تیهو بسیار زیبا و هیجان انگیز کار کردن و و
بقیه هم عالی بودن. از اول برام جالب بود که چرا به کتاب 1مرتبط نیست. اما منتظر بودم از یجایی ارتباطش مشخص بشه. نهایتا فصل‌های آخر غافلگیر کننده بود. اما پایانشو خیلی دوس نداشتم دوس داشتم پایان بهتری داشته باشه و تو کتاب به جامعه و دنیای آرمانی برسیم در آخر. نتیجهایکه از کتاب گرفته شد، اینکه هر کسی کهمیبینیم حتیاگرشرورترین باشه بنظرمون، رو قضاوت نکنیم، چون ما نمیدونیم چه چیزی اونو باینجا رسونده، کاملا درسته. شاید اگر با همین قدرت کتاب ادامه پیدا کنه، البته بشرطی که بهمین خوبی و دقت نوشته بشه، و با کتاب سومی با اتمامی بهتر بپایان برسه خیلی بهتر باشه.
ممنون از عوامل کتاب و کتابراه.
بینهایت لذت بردم.
م ف
۱۴۰۱/۱۲/۱۹
کتاب خیلی جذابی بود. خوشحالم که نویسندگان ایرانی توانایی خلق چنین آثاری را دارند فقط درک نمیکنم چرا یک نویسنده ایرانی باید داستانش را در فضایی خارج از محیطی که هست، بنویسد، این را در کتابهای سقوط مرگبار و میدگارد هم دیدم، آیا فقط برای آزادی در ارتباطات شخصیتهااست؟فصلهای اول که کتاب را گوش میدادم با وجود جذابیت داستان همش فکر میکردم چه لزومی داشته آقای امین فرد این داستانو با عنوان جوینده ۲ بنویسه!؟ همون نام جانور کافی بود یا چرا در کتاب جوینده شروع نابودی را توصیف نکرده ولی اینجا مفصل به اون پرداخته؟! برای همین موضوع، علاوه بر جذابیت داستان تصمیم داشتم ستاره ها را کامل ندهم تا اینکه چند فصل آخر کاملا مرا غافلگیر کرد و چند بار غافلگیر شدم این خیلی جالب بود تمام ایراداتی که در ارتباط بین دو جلد در نظرم شکل گرفته بود یکباره از بین رفتالبته ایرادات ریز نوشتاری و گفتاری وجود داشت:گاهی بعضی از جملات مرا از عمق داستان بیرون میکشید (سرجوخه تکه گوشتش را در آورد و ماسکش را کنار زد و نان را به دهان برد و ماسکش را زد!)گوینده شخصیت تیهو بسیار هنرمندانه نقش را میخواند امابعضی از گویندگان زمانی که باید با فریادحرفی میزدندخیلی عادی و آرام آن جمله را ادا میکردند!گاهی حس میکردم صدای شخصیت ها عوض میشود خصوصا جهش یافته ای که مراقب تیهو بودبهتر است قسمتهایی که گوینده جمله ای را اشتباه میخواند حذف شودگاهی صدای افکتها آنقدر بلند بود که جمله گوینده را نمیشنیدممورد دیگه ای که ذهن مرا درگیر کرده بود در تمام طول داستان همه شخصیت های راوی حتی جانور از جملات توصیفی به شدت استفاده میکردند (پاهای برهنه ام بر تن سکوت فرو میرفتند اما آن ها را نمیشکستند) خیلی زیبا بودند اما با نگارش جلد اول همخوانی نداشت
akbar saeid
۱۴۰۲/۶/۲۳
کتاب عالی بود مثل کتاب اول جوینده همین قدر می‌تونم بگم می‌خوام تکه از بیو گرافی آقای امین فرد که از سایت خودشون ورداشتم رو براتون بزارم
"از اونجایی که مثل معین، به سبک پسا آخر زمانی علاقه خیلی زیادی داشتم، مجموعه جوینده رو سال 98 شروع کردم. شغلم ناظر اجرای خطوط گاز بود و همیشه بیرون از شهر بودم.
یه تبلت 8 اینچ داشتم که همیشه همراه بود و بین زمان‌های کاری، مشغول نوشتن روی اون می‌شدم. (توی اون اوضاع نمی‌شد قلم به دست گرفت.)
یادمه یه روز این‌قدر هوا سرد بود که وقتی می‌خواستم تایپ کنم، تبلت، انگشت‌هام رو شناسایی نمی‌کرد. با هر سختی جوینده تموم شد و خلاف انتظارم، با استقبال بیشتری از خدایان روبرو شد. فکر کنم اون چیزی که می‌خواستم شد و خیلی‌ها از سمت جوینده به سمت خوندن همه‌ی آنان از خدایان بودند آمدند.
این مسیر 9 ساله با فراز و نشیب زیادی طی شد تا الان در این نقطه هستیم و یه راه خیلی طولانی و سخت‌تری روبرومون هست. تنها چیزی که توی این مسیر باعث شد که خستگی‌ها، ناامیدی‌ها رو نادیده بگیریم، امید به این بود که کتاب‌ها توسط خواننده‌ها خونده بشن و اونا هم دوست داشته باشن. "
A.asgari
۱۴۰۲/۲/۲۱
یعنی بهترین کتابی بود که مطالعه کردم
دم برادران فرد گرم
خیلی عالی بود من که عاشق کتاب جوینده بودم
تا الان ۴ بار مطالعه ش کردم و کتاب مورد علاقه‌ی منه
دیگه کتاب جانور هم امد و بیشتر منو علاقه مند کرد
کتاب جانور ادامه‌ی کتاب جوینده بود اصلا فکرشم نمیکردم این جوری باشه خیلی عالی بود وقتی خون یکی
از جهش یافته‌ها با یکی دیگه قاطی میشد یاعث میشد خاطرات اونو ببینه
تو کتاب اول از مرگ لیا ناراحت شدم
ولی تو کتاب دوم لیا جهش یافته شده بود خوب شد و بچه‌ی به دنیا اورد
درباره‌ی صدا گذاری هم باید بگم عالیه خیلی طبیعیه مثل فیلمه جایی که صدای اب میاد صدایه اب میذارن صدایه باد میاد صدایه باد و...
هر شخصیت صدایه مخصوص یه خودشو داره و یک. نفر راوی و صدا گذار نیست اینم از خوبی هاش بود
و واقعا صدا پیشه‌ها صدا‌های قویی دارن و کار بلدن
بی صبرانه منتظر جلد سوم هستم
اقای فرد لطفا ما طرف دار هاتون رو منتظر نذارید تند تند کتاب بنویسید❤️🥲😂
محمد مهدی مظفری
۱۴۰۲/۲/۲۰
اول به اقای امین فرد عزیز تبریک میگم با این قلم خوبشون من تمام کارهای ایشون رو دنبال میکنیم و میشه گفت داستان به داستان میشه پیشرفت رو در کارهاشون دید.
چند نکته در مورد کتاب جوینده ۲ جانور
اوایل داستان یکم برام گنگ بود و یه حس سر درگمی داشتم که چرا هیچ ربطی به داستان قبلی نداره ولی به نویسنده و
ایمان داشتم که قراره خوب پیش بره همین جور هم پیش رفت و بخش به بخش بهتر شد و تا آخر خوب پیش رفت و واقعا شگفت زده شدم واقعا عالی داستان کارکتر‌ها ارائه شد و مثل همیشه آخر داستان جوری به آخر رسید که خواننده رو مشتاق کنه که ادامه داستان را دنبال کنه.
در مورد تیم راوی باید بگم که بهترین کتاب‌های صوتی رو میسازن و کیفیت خیلی خوبی دارن من با این که کتاب‌های آقای فرد رو به صورت پی دی اف یا چاپی میخونم وقتی که صوتی هم میاد به خاطر کیفیت خوب روایت صوتی رو هم خرید میکنم.
در آخر خطاب به برادران فرد پر قدرت ادامه بدید
امین فرد
۱۴۰۱/۱۱/۱
سلام خدمت همه عزیزان و دوست‌داران کتاب.
باید از همه‌ی عزیزانی که در تهیه نسخه صوتی کتاب بودند تشکر کنم که خیلی تلاش کردند تا کتاب در اولین فرصت ممکن بعد از انتشار نسخه متنی اماده بشه.
پیشاپیش از کم و کاستی‌ها کتاب پوزش می‌طلبم و امیدوارم که از گوش دادن با آن لذت ببرین.
منتظر نظرات و نقد‌های سازنده شما دوستان عزیز هستم.
پوریا
۱۴۰۲/۳/۱۳
فوق‌العاده بود😍
به خوبی قطعات کنار هم چیده شده و داستان رو شکل داده بود. همه‌چیز مصور بود و شخصیت‌ها عمق داشتن. فقط نمیدونم چرا نویسنده پایان هردوجلد رو غمگین تموم کرد... اونقدر از ماجرای آخر جلد اول ناراحت بودم که نمی‌خواستم جلد دوم رو گوش بدم.
و اینکه شخصیت "هی" معلوم شد کدوم شخصیته حس خوبی و
نگرفتم. چون این‌دوشخص کاملا در تضاد باهم بودن. ولی در کل خیلی کتاب جالبی بود. فصول پایانیش آدم رو در شوک هیجان فرو می‌برد و شدیداً غافلگیرم می‌کرد!
واقعاً درس خوبی هم میشد ازین داستان گرفت. اینکه آدم تا جای طرف نباشه نمی‌تونه کسی رو درک کنه. یه موضوع دیگه هم بود اینکه مرگاس خیلی موجود بد و خودخواهی بود. چون به هلگا یه بار قبل تبدیل و یه بار بعد تبدیل بد کرد. من خیلی ازش بدم اومد...
تشکر ویژه از نویسنده با قلم قدرتمند و گویندگان با بیانی زیبا و کتابراه عزیز🙏
Ailar
۱۴۰۲/۳/۵
«درود»
این کتاب واقعا یکی از بهترین کتابایی هست که تا حالا خوندم (البته اینو شنیدم)
وقتی جلد اول کتاب رو گوش کردم، اینقدر از صدای گوینده‌ها به خصوص صدای کاپیتان خوشم اومد که ترجیح دادم جلد دوم رو هم صوتی گوش بدم.
داستان هم یه پیچیدگی خاصی داره که من هی وسطاش، نگهش میداشتم تا بتونم موضوع رو که
هضم کنم...
کلا داستانایی آخرش کُنفَیَکون میشه رو خیلی دوست دارم، خیلی حال میده که آخرش بر خلاف انتظارت پیش بره، به خصوص اینکه اون وَسطا خیانت و مرگ هم وجود داشته باشه.
حس میکنم پایانش نصفه مونده؛ انگار ادامه داره...
من کلا کتابای ماجراجویی و اینطور چیزا میخونم برای همین بیشترِ این سبک کتابارو میشناسم و میتونم بگم این مجموعه یعنی «جوینده»، یکی از بهتریناش بود... [به شدت پیشنهادش میکنم]
دیگه چیزی برای گفتن ندارم خسته نباشید قربان شما خداحافظ.......
mohammad jaafaran
۱۴۰۱/۱۲/۹
درود و عرض ادب
شاید بتونم بگم که در مقایسه با جلدهای قبلی کمی ضعیف تر، گُنگ تر و پیچیده تر باشه و اگر کسی از موضوع اصلی و داستان اصلی بی‌خبر باشه، هیچی متوجه نمیشه و بنظرم کمی میتونه باعث ضعف نوشته باشه.. در جهت دیگه پیچیدگی چندین داستان و موضوع باهم حتی برای ما هنوز کنی گیج کننده بود و تقریبا از
فصل ۵۰ به بعد متوجه ربط و ضبط داستان میشین که خب هم مهیج خوبه و هم بد.
از نظر اینکه ادامه دار شد و داستان به صورت باز به انتها رسید، منتظر میمونیم و فصل جدید رو هم دنبال میکنیم، ولی بهتر بود که داستان با پیدا شدن آنتی ویروس به اتمام می‌رسید و..
باز هم معتقدم برادران فرد، یا از آینده آمدن یا از گذشته با خبر شدن.. چون با توجه به مطالعات زیاد حقیر در این حوزه، ۹۰ درصد آینده نزدیک ما این داستان هستش...
به امید فرداهای بهتر
لادن مرادی
۱۴۰۲/۱/۱۴
جناب فرد تبریک میگم، خییییلی خوب بود، چیز عجیبی که برام اتفاق افتاد، در زمان گوش دادن به داستان این بود که مواقعی زمان حال خودمونو با اون دوره قاطی میکردم و اینقدر غرق در داستان شده بودم که حال عجیبی داشتم، جلد اول خیلی قوی تر بود و از نظر احساسی هم بیشتر با شخصیتها خو گرفتم، جلد دو هم از یک زمانی جذاب شد و در کل میتونم بگم عاالی بود و دلتنگ شخصیتها هستم 😅
در مورد صدا گذاری هم به نظرم افکتها خیلی صدای بلندی دارن به طوری که مواقعی اصلا صدای گوینده به خوبی شنیده نمیشه و به نظرم لزومی به این همه افکت نیست، داستان صوتی با تاتر فرق میکنه و شنونده موقع گوش دادن باید آرامش داشته باشه، صداها و نوع ادای گویندگان اگر کمی آرامتر باشه خیلی بهتره، باز هم ممنون بابت این همه خلاقیت و چنین داستان زیبایی، به شدت منتظر جلد سوم هستما
علیرضا رجبی
۱۴۰۱/۱۰/۲۸
عالی، مدتها منتظر ماندم تا نسخه صوتی این کتاب بیاید، نسخه متنی آن را خواندم و لذت بردم. آنقدر زیبا که نتوانستم جلو خودم را برای نخریدن نسخه صوتی آن بگیرم، جلد اول این کتاب را به صورت صوتی گوش دادم، جناب امین فرد خدا قوت، به شما تبریک و خسته نباشید میگویم. به تولید کنندگان کتاب صوتی این اثر زیبا نیز خسته نباشید میگویم. نسخه متنی را خواندم ولی باید بگویم هیجانی که کتاب صوتی آن داشت متنی نداشت، زیرا وقتی داری می‌خوانی آنقدر برای خودت هیجان ایجاد نمیکنی تا زمانی که نسخه صوتی را گوش میدهی، نحوه اجرای قطعه‌ها توسط گویندگان این لذت را بیشتر میکند. در آخر از شنیدن کتاب صوتی این اثر زیبا لذت ببرید.
FH
۱۴۰۲/۱/۱۸
تبریک میگم به جناب امین فرد. واقعا قلم بسیار زیبایی دارن. درجلد قبلی این کتاب هم خوش درخشیدن. اما این جلد پیشرفت بسیار چشم گیری داشتن. با تک تک جریاناتی که بهم وصل میشد، لذت بردم.
بازگویی داستان تیهو و لحظات دلهره آورش به خوبی به شنونده منتقل شد و به شخصه حس کردم همراهش بودم. ناتوانی هی وغم هاش و
هم به خوبی منتقل شد.
اول‌های کتاب قبل بمباران، تیهو فردی رو با چشم‌های قرمز و حال آشفته داخل مغازه سوارچ دیده بود که از سربازای اون زندان بتنی بالای دهکده بود و انتظار داشتم اون هم بخشی از داستان باشه. اما نبود. و اینکه از جریان داخل زندان هم دقیق صحبتی نشد. ولی در کل عالی بود‌. امیدوارم جلد سوم رو هم با زندگی لیا و شای ادامه بدید. منتظریم...
علیرضا
۱۴۰۱/۱۲/۲۴
سلام ممنون از کتاب خوبتون، دست مریزاد احسنت و آفرین به شما جناب امین فرد و همه گویندگان عزیزی که زحمت کشیدن برای این دو جلد کتاب، دستتون رو میبوسم واقعا لحظه به لحظه با جملات و کلمات و حالات افراد داخل داستان جلو رفتیم خندیدیم، گریه کردیم، ترسیدیم، دلهره گرفتیم، و شاد شدیم در کل باهاشون زندگی کردیم پایان این جلد بهتر از جلد یک بود ولی بازهم غمناکدر گفتن بعضی از کلمات گویندگان به اشتباه تلفظ میکنن و معنی کلمه عوض میشه مثلا (به شیشه فَرد خورد و شیشه شکست در صورتیکه فُرد درسته که یک مدل ماشین هست) و.... بازهم ازتون سپاسگذارم و منتظر جلد بعدی و با پایانی شادمان و دل انگیز که در این کشاکش و گیراگیر سختی‌های زندگی دلمان را کمی شاد و خنک کند هستیم سپاس
ش ا
۱۴۰۲/۳/۱۷
داستان پردازی خوب بود، فقط اینکه سبک کتاب ماجراجویی و هیجان انگیز هست و باید ادبیات مناسب این سبک انتخاب بشه ولی متأسفانه گاهی لحنش شدیداً ادبی میشد، مشکل دیگه هم مسلط نبودن بعضی از گوینده‌ها بود که انگار تا حالا کتاب نخوندن، کلمه‌ها مثل دلمه بستن خون و چیزهایی از این دست رو اشتباه تلفظ میکردن و یه اینکه نویسنده باید بدونه که توی کتاب باید افعال مناسب نوشتار رو انتخاب کنه، مثلا سرفه کردن انتخاب خیلی بهتری هست نسبت به سرفه زدن.
به هر حال من که نویسنده نیستم ولی اونقدر کتاب خوندم که متوجه بشم نویسنده عزیز با وجود ذهن خلاق و استعداد زیادی که داره هنوز خیلی خام هست و راه زیادی در پیش داره، با امید موفقیت روزافزون
مشاهده همه نظرات 212

راهنمای مطالعه کتاب صوتی جوینده 2: جانور

برای دریافت کتاب صوتی جوینده 2: جانور و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.