معرفی و دانلود PDF کتاب سلوک آسمانی 3 (داستان بندگی)

عکس جلد کتاب سلوک آسمانی 3 (داستان بندگی)
قیمت:
۳۵۰۰۰ تومان - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب سلوک آسمانی 3 (داستان بندگی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب سلوک آسمانی 3 (داستان بندگی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سلوک آسمانی 3 (داستان بندگی)

رضا مهدوی در کتاب سلوک آسمانی 3 (داستان بندگی)، در قالب داستان حقایق و اسراری که در ماه‌های رجب، شعبان و رمضان وجود دارد را با بیانی دلنشین و ساده شرح می‌دهد.

درباره‌ی کتاب سلوک آسمانی 3 (داستان بندگی):

همانطور که می‌دانیم رجب، شعبان و رمضان جزو ماه‌های پرخیر و برکت خدا هستند و بر تشنگان حقیقت لازم است تا از این اوقات نورانی بهره‌ی کافی را ببرند؛ زیرا این سه ماه نقش بسیار ویژه‌ای در تربیت و قرب تشنگان دارند.

بنابر گفته بزرگان اهل معرفت عارفی می‌تواند در بندگی به موفقیت برسد که با مجاهدت و تلاش در این سه ماه نورانی، حقیقت خود را در برابر مغفرت و رحمت الهی قرار دهد. در این کتاب نویسنده سعی می‌کند تا گوشه‌ای از حقایق و اسراری که در این ماه‌ها وجود دارد را به لطف و عنایت خداوند متعال به رشته‌ی تحریر درآورد تا عارفان و افرادی که به دنبال ارتقای حالات روحانی و معنوی خود هستند بتوانند از این روزهای نورانی استفاده نمایند.

کتاب سلوک آسمانی 3 (داستان بندگی) برای چه کسانی مناسب است؟

خواندن این کتاب به عارفان و حتی افراد معمولی که خواستار بهره‌وری از برکات ماه‌های نورانی رجب، شعبان و رمضان هستند، بسیار توصیه می‌شود.

در بخشی از کتاب سلوک آسمانی 3 (داستان بندگی) می‌خوانیم:

آقا مهدی به دلیل آنکه دو سال و نیم از شروع بحثمان می‌گذشت، تصمیم گرفتند خلاصه‌ای از مطالب گذشته را قبل از شروع مباحث اصلی توضیح بدهند تا آماده جلسات جدید گردم.

مباحثی که تاکنون مورد بررسی قرار دادیم رو می‌تونیم به دو بخش تقسیم کنیم؛ بخش اول: بحث‌های نظری تزکیه؛ بخش دوم: بحث‌های عملی تزکیه.

در بخش اول هدف خلقت، خودسازی، ایمان حقیقی، احیای دل و... رو مورد بررسی قرار دادیم تا سالک تصوری دقیق از خودسازی و بندگی و گناه شناسی بدست بیاره و از اوهامی که دچارشون شده دور بشه. متاسفانه دیده شده که عده‌ای خودسازی رو به صورتی کاملا خشک و بدون توجه به اینکه مقدمه اصلی معرفت و کماله به جامعه جوان که تشنه معارفن عرضه می‌کنن و خود به خود یک نوع دوری و زدگی از اخلاق در تشنگان خدا ایجاد می‌کنن و این دسته از افراد به جای شناخت گناهان و ترکشون، دنبال ذکر و... میفتن و هرچی به این در و اون در میزنن تا رشد کنن به نتیجه نمیرسن و هر روز افسرده‌تر از قبل میشن!

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
جلسه چهل و یکم: طبیب روحانی
جلسه چهل و دوم: خلاصه گذشته
جلسه چهل و سوم: مراقبات ماه رجب 1
جلسه چهل و چهارم: مراقبات ماه رجب 2
جلسه چهل و پنجم: اعتکاف
جلسه چهل و ششم: مراقبات ماه شعبان
جلسه چهل و هفتم: مراقبات ماه رمضان 1
جلسه چهل و هشتم: مراقبات ماه رمضان 2
جلسه چهل و نهم: مراقبات ماه رمضان 3
جلسه پنجاهم: مراقبات ماه رمضان 4
منابع

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب سلوک آسمانی 3 (داستان بندگی)
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات هرمان
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۴۹
زبانفارسی
شابک978-622-6902-06-9
موضوع کتابکتاب‌های فقه و اصول
قیمت نسخه الکترونیک
۳۵۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب سلوک آسمانی 3 (داستان بندگی)

رضا مهدوی
۱۴۰۰/۱۱/۱۶
منتظر نظرات دوستان گرامی هستیم
لطفا با نظرات خود ما در نوشتن جلدهای بعدی کتاب یاری نمایید
مهدوی نویسنده کتاب
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب سلوک آسمانی 3 (داستان بندگی)

برای دریافت کتاب سلوک آسمانی 3 (داستان بندگی) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.