معرفی و دانلود کتاب شکست ناپذیر

عکس جلد کتاب شکست ناپذیر
قیمت:
30000 تومان - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب شکست ناپذیر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب شکست ناپذیر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شکست ناپذیر

آنتونی رابینز در کتاب شکست ناپذیر، تکنیک‌ها و راهکارهای موفق‌ترین سرمایه‌گذاران در سطح جهان را در زمینه‌ی بازارهای مالی و بورس به شما معرفی کرده و کمک می‌کند تا مسیر درستی را در زندگی شخصی و کاری خود اتخاذ کنید.

اگر به شکلی غیر منتظره و یک دفعه شرایط مالی و اقتصادی شما دگرگون شود، آیا توان آن را دارید که آرامش خود را حفظ کنید؟ شاید مهم‌ترین نکته‌ای که در این زمان باید بدانید همین است که اگر نتوانید در شرایط سخت و بحرانی روحیه خود را حفظ کنید دچار خسارت‌های مالی جبران‌ناپذیری خواهید شد. پس حال سوال اصلی می‌تواند این باشد: با استفاده از چه روش‌هایی می‌توان به این مهم دست یافت؟

اگر ایمان داشته باشید که هر اتفاقی برای اقتصاد و بازار سرمایه بیفتد، شما امنیت مالی خود را خواهید داشت، آن گاه چه حسی دارید؟ آنتونی رابینز (anthony robbins) مدعی است بعد از هفت سال تحقیق و مصاحبه با چهره‌های شاخص مالی جهان، به دیدگاه‌ها و رمز و رازهایی دست یافته که به واسطه‌ی کمک آنان می‌توان حتی در شرایط بسیار ناگوار اقتصادی هم، برنده بود. حال او قصد دارد تا این دیدگاه‌ها را در یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های سایت آمازون و نیویورک تایمز تحت عنوان شکست ناپذیر (Unshakeable: Your Financial Freedom Playbook) برای شما بیان کند.

رابینز با استعداد بی‌بدیل خود می‌خواهد تا درس‌هایی ساده و کاربردی را که هم برای سرمایه‌گذاران نوپا و هم برای کارشناسان و متخصصان با‌ تجربه مفید است را ارائه دهد. او معتقد است که مطالب بیان شده در این کتاب بسیار اهمیت داشته و باید به نکات و مطالب آن بسیار دقت شود. به عبارتی دیگر کتاب شکست ناپذیر، داده‌های اجرایی را در طی دوره‌های زمانی طولانی جمع‌آوری کرده تا در مورد اصول اساسی و بنیادین آن‌ها بحث کرده و آن‌ها را شفاف سازد.

بدون شک با استفاده از راهکارهای ارائه شده در کتاب شکست ناپذیر می‌توان از اشتباهاتی زیان‌بار پرهیز کرده و موانعی که سر راهتان قرار دارند را کنار بزنید.

آنتونی رابینز را بیشتر بشناسیم:

آنتونی رابینز نویسنده و سخنران مشهور آمریکایی در سال 1960 در خانواده‌ای فقیر متولد شد. او بعد از گرفتن مدرک دیپلم به کارهای متفاوتی روی آورد، اما به موفقیت چندانی دست نیافت، با این وجود در عین فقر و فلاکت، رویاها و آرزوهای بزرگی در سر داشت و همین سبب شد تا اکنون یکی از مشهورترین افراد امریکا در زمینه بهبود عملکرد دیگران به شمار آیند.

جملات برگزیده کتاب شکست ناپذیر:

- کلید پو‌ل‌سازی در بازار سهام این نیست که بدون ورود به بازار و از دور از ‌آن‌ها بترسیم.
- عمده سرمایه‌گذاران موفق نمی‌شوند تا سود کاملی را از قدرت باور نکردنی ترکیب‌سازی بدست آورند - قدرت رشد را در زمان رشد ضرب کنید.
- بازار سهام وسیله ای برای انتقال پول از عجول‌ها به صبور‌ها.
- شما باید به دقت نگاه کنید به تبصره‌های ریز قرارداد. به هر حال من دوست ندارم مالک چیزی باشم که به تبصره‌های ریز نیاز دارد.
- من دارم به شما تمام پولم را می‌دهم/ و تمام سودی که می‌خواهم/ اندکی احترام است.
- لیاقت (شایستگی) مثل یک پرنده کمیاب در این جنگل‌هاست که من قدر آن را می‌دانم هر وقت آن را ببینم.

بزرگترین رهبران مالی جهان در مورد تونی رابینز چه می‌گویند:

- قدرت تونی فراتر از بشر است. او مانند یک کاتالیزوز، سرعت دهنده تغییر در زندگی مردم است. (اپرا وینفری)

- آنتونی رابینز بسیار هوشمند است. توانایی او برای هدایت راهبردی افراد از میان هر چالشی بی‌نظیر است. (استیو وین)

- تونی رابینز نیازی به معرفی ندارد. رسالت او کمک به ایجاد زندگی بهتر برای تمام سرمایه‌گذاران است. هر سرمایه‌گذاری بی‌شک این کتاب را بسیار شگفت‌انگیز و شفاف خواهد دید. (کارل ایکاهن)

- آنتونی رابینز بر زندگی میلیون‌ها نفر از جمله من تأثیر گذاشته است. در این کتاب او دیدگاه‌ها و راهبردهای بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاران جهان را پیشنهاد می‌کند. فرصت تجربه ارزشمند تحول‌آفرین زندگی را با این کتاب از دست ندهید. (کیل باس)

- شما نمی‌توانید تونی رابینز را ملاقات کنید و به سخنان او گوش دهید بدون آنکه به عمل تشویق شوید. این کتاب به شما راهبردهایی را هدیه خواهد داد تا آزادی مالی خود و خانواده‌تان را به ارمغان آورید. (تی بون پیکنز)

- رابینز بهترین گرداننده و تنظیم کننده اقتصادی است که تاکنون با او کار کرده‌ام. رسالت او برای بیان دیدگا‌ه‌های برترین افکار مالی جهان برای سرمایه‌گذاران متوسط به راستی الهام بخش است. (آلان گرینسپن)

در بخشی از کتاب شکست‌ناپذیر می‌خوانیم:

رابین ویلیامز انسان خوبی بود که عمیقاً به دیگران توجه می‌کرد. مردی که بسیاری از داشته‌هایش را با جهان به اشتراک گذاشت علیرغم اینکه در نبرد طولانی با اعتیاد، افسردگی و بیماریش بود. اما در پایان، توانست همه را خوشحال کند، به غیر از خودش.

این اتفاق، توصیه‌های ایمنی را به من یادآوری می‌کند که هنگام پرواز در مورد آن‌ها هشدار داده می‌شود. در هر حادثه اورژانسی لطفاً ماسک اکسیژن خودتان را بردارید قبل از آنکه به دیگران کمک کنید. در لحظه اول که این توصیه را می‌شنوید به نظر سنگدلی و خودخواهی است، اما واقعاً اینگونه نیست: اگر شما اول به خودتان کمک نکنید چگونه می‌توانید امیدوار باشید که بتوانید به دیگران کمک کنید؟

باور کنید، می‌دانم که رابین ویلیامز یک نمونه خاص و افراطی در این باره است. من نگران نیستم که شما خودتان را به قتل برسانید اما من می‌گویم بسیاری از مردم - حتی ثروتمندترین و موفق‌ترین افراد - کسانی هستند که شاد نیستند و به خودشکوفایی و آسایش خاطر نرسیده‌اند. من آرزو دارم شما اکنون شاد باشید و به خودشکوفایی و آسایش خاطر برسید. تا کنون هیچ کس به ما یاد نداده است که چگونه شاد باشیم.

فهرست مطالب کتاب

دربارۀ این کتاب
مقدمه
پیشگفتار
بخش 1: کتاب قانون
فصل 1: شکست‌ناپذیر
فصل 2: زمستان خواهد آمد، امّا کی؟
فصل 3: نیمۀ حقیقت و شهریه‌های پنهان
فصل 4: نجات دهنده طرح‌های بازنشستگی
فصل 5: به چه کسی واقعاً می‌توانید اعتماد کنید؟
بخش 2: کتاب اجرایی شکست‌ناپذیر
فصل 6: 4 مرکز
فصل 7: خرس را بکشید
بخش 3: روانشناسی ثروت
فصل 8: خاموش کردن دشمن درون
فصل 9: ثروت واقعی
طراحی خلاق

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب شکست ناپذیر
نویسنده
مترجمیاسمین شریف پور
ناشر چاپیانتشارات طاهریان
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات424
زبانفارسی
شابک978-622-7126-01-3
موضوع کتابکتاب‌های آموزش سرمایه گذاری، بورس و فارکس
قیمت نسخه الکترونیک
30000 ت - 6.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب شکست ناپذیر

محمد جواد دین نما
۱۳۹۹/۳/۹
رابینز نویسنده مورد علاقه من هستش. ازر۱۵ سال پیش در زمینه روانشناسی تجربی الگوی زندگی من بوده و هست. این کتاب در زمینه سرمایه گذاری در بورس بحث میکند و بسیار خوب و به زبان ساده روانشناسی معاملات را تحلیل میکند به خصوص در زمان حال به درد افرادی میخورد که تازه وارد بازار بورس شده‌اند نکته‌های طلایی و را بازگو میکند که هر فعال بازار باید انها را مد نظر قرار به. با سپاس از ترجمه خوب روان آن و قیمت مناسب. به شدت توصیه میشه که خوانده بشه.
یاسر نوروزی
۱۳۹۹/۳/۲۹
آنتونی رابینز با توجه به دانش وسیعش از NLP و الگوسازی،، تجارت و یادگیری‌های بسیار خوبی از هر موضوعی که در آن شروع به یادگیری میکند، دارد و بسیار خوب هم انتقال می‌دهد
A.R S.N
۱۳۹۹/۳/۲۳
آنتونی رابینز با توجه به دانش وسیعش از NLP و الگوسازی،، تجارت و یادگیری‌های بسیار خوبی از هر موضوعی که در آن شروع به یادگیری میکند، دارد و بسیار خوب هم انتقال می‌دهد
فاطمه حیدری
۱۴۰۰/۷/۲۷
آنتونی رابینز یکی از بهترین سخنرانهای انگیزشیه که به شخصه همه کتاباشو دنبا میکنم وبه دیگران هم پیشنهاد میکنم که کاراشونو دنبال
علی نوروزی
۱۳۹۹/۱۲/۲۹
نوروزی هستنم ارشد مدیریت. آنتونی هر چی میگه گوش کنید با تجربه زیادش صادقانه با شما همراه میشه. یک دوست خوب ویک همراه عالی.
امیرحسین پورمیرزای
۱۴۰۱/۹/۲۳
برای کسانی که می‌خواهند وارد بازار بورس شن پیشنهاد میکنم این کتاب بخونن براشون مفیده.
Bilal Rahimi
۱۴۰۰/۱۲/۹
راه‌های خوبی را به آدم یاد میده خوشم اومد
صابر علیدوست
۱۳۹۹/۹/۱۵
کتاب خوبی بود
میتونه دریچه‌های خوبی برای زندگی باز کنه
Salehe Shirian
۱۳۹۹/۱/۸
عالیییییییی. بی‌نظیره این کتاب
Mahan Zarif
۱۳۹۸/۱۲/۲۵
نام دیگر کتاب سرسختی در زمین است
مشاهده همه نظرات 10

راهنمای مطالعه کتاب شکست ناپذیر

برای دریافت کتاب شکست ناپذیر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.