معرفی و دانلود کتاب صوتی پیروزی

عکس جلد کتاب صوتی پیروزی
قیمت:
۴۶۰۰۰ تومان - 8.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پیروزی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پیروزی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی پیروزی

برایان تریسی، نویسنده، سخنران و مشاور حوزه توسعه فردی، در کتاب صوتی پیروزی، با استفاده از اصول راهکارهای نظامی، نحوه رسیدن به موفقیت در زندگی شغلی و شخصی را به شما آموزش می‌دهد.

درباره کتاب صوتی پیروزی:

افسران جوان در آکادمی‌های نظامی با استفاده از آموزش‌های خاصی، راهکارها و روش‌هایی یاد می‌گیرند که طبق اصول و ضریب افزایش نیرو عمل کنند. این اصول به شکلی هستند که می‌توان آن‌ها را در زندگی روزمره نیز به کار برد. برایان تریسی در کتاب پیروزی (Victory) این اصول را به شما آموزش می‌دهد تا بتوانید از آن‌ها در زندگی شخصی و کاری خود استفاده کنید.

مخاطب اصلی این کتاب افراد بلندپرواز، پرانرژی و مصمم هستند. همچنین تمامی مدیران برجسته، کارفرمایان، افراد حرفه‌ای و رهبران تجاری در هر شرایطی از زندگی می‌توانند با یادگیری این راهکارها به موفقیت برسند. با لحاظ‌کردن این راهکارهای مهم نظامی در کار و زندگی، می‌توانید اندیشه و عمل راهبردی‌تری داشته باشید و به استعدادها و توانمندی‌های خود بها دهید.

اگر قصد دارید از فرصت‌های مطلوب استفاده کنید و در مقابل ناملایمات زندگی ایستادگی نشان دهید، این کتاب به شما کمک می‌کند. بسیاری از رهبران کسب‌وکار دوست دارند کار مؤثرتری با دیگران انجام دهند و تمام توانمندی‌های خود را برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر خرج کنند. این افراد با یادگیری اصول ارائه شده در این کتاب می‌توانند در هر کاری که می‌کنند به موفقیت برسند. دنیای کسب‌وکار برای این افراد مثل میدان نبرد است و انگار با نیروهای ناپیدا مرتب در نبرد هستند. به‌منظور غلبه بر این نیروها می‌توانند از قوانین حاضر در امور نظامی استفاده کنند.

اگر خودتان را یک فرمانده نظامی تصور کنید و مانند آن‌ها رفتار کنید، ویژگی‌ها و رفتارهایی که دارید به شما در تمرین رهبری کمک زیادی می‌کند. در آن صورت است که پیشرفت شغلی نصیبتان خواهد شد و درنتیجه می‌توانید شانس موفقیت خود را در همه شرایط افزایش دهید. در صورتی که رویکرد شما در کسب‌وکار بر روی برنامه‌ریزی دقیق و مدیریت استراتژیک استوار باشد، ابزارهای تاکتیکی معرفی شده در این کتاب، به شما یاری خواهد رساند.

نکوداشت‌های کتاب صوتی پیروزی:

- من این کتاب را بسیار عالی ارزیابی می‌کنم و آن را در لیست کتاب‌هایی که باید خوانده شوند قرار می‌دهم. (Human resource development)
- کتاب پیروزی ممکن است به خوانندگان کمک کند تا زندگی بی‌نظم تجاری خود را درک کنند. (استفان جی پاورز - هنرمند و نقاش دیواری معاصر)

کتاب صوتی پیروزی مناسب چه کسانی است؟

اگر قصد دارید در زندگی کاری و شخصی خود به موفقیت برسید و کسب‌وکار خود را گسترش دهید، شنیدن این کتاب برای شما مفید خواهد بود.

برایان تریسی را بیشتر بشناسیم:

او در سال 1944 در کانادا و در یک خانواده فقیر متولد شد. این نویسنده و سخنران برجسته در دوران نوجوانی تحصیلات را رها کرد و به دنبال کسب درآمد رفت. برایان تریسی (Brian Tracy) در آثار خود تجربیاتش در زندگی شخصی و کاری را پیاده کرده و به بقیه هم کمک می‌کند که در زندگی خود موفق باشند و به اهداف‌شان برسند.

از مهم‌ترین آثار تریسی می‌توان به «حرف نزن، عمل کن، قورباغه‌ات را قورت بده، هنر بیان، مدیریت درونی، معجزه انضباط فردی، بهانه ممنوع، قدرت برنامه‌ریزی موفقیت و هدف» اشاره کرد.

جملات برگزیده کتاب صوتی پیروزی:

- چیزی در جنگ مهم‌تر از وحدت فرماندهی نیست.
- هیچ عملیاتی با اطمینان خاطر پس از اولین رویارویی با دشمن، پایدار باقی نمی‌ماند.
- اینکه بتوانید با اشخاص دیگر کار هماهنگ بکنید، بیشترین نقش را در زندگی شما ایفا می‌کند.
- کلید موفقیت در تجارت یا نبرد نظامی، وجود یک پنداره، دستورالعمل‌های روشن و یک شخص است که تصمیمات راهبردی را می‌گیرد.
- کار گروهی و تلاش دسته‌جمعی برای تحقق بخشیدن به یک هدف مشترک، به‌مراتب اثربخش‌تر از آن است که یک‌تنه بخواهید همهٔ کارها را انجام دهید.
- توانایی فرماندهان نظامی و رهبران تجاری در متمرکز شدن روی یک یا دو اقدام که برای پیروزی ضروری هستند، هوش و فراست آن‌ها را نشان می‌دهد.

در بخشی از کتاب صوتی پیروزی می‌شنویم:

رهبران مؤثر و موفق از منابع و ذخایر خود حراست می‌کنند. آن‌ها پیشاپیش به‌دقت بررسی می‌کنند چه کاری را با چه هزینه‌ای انجام می‌دهند. موفقیت خود را بررسی و تحلیل می‌کنند. منابع و دستاوردها را با پولی که صرف می‌کنند مقایسه می‌کنند. اگر نتوانند دقیقاً مجاب شوند که کاری سودمند است، از کنار آن عبور می‌کنند.

نبرد اسکلام؛ در اسکولام در سال 279 قبل از میلاد مسیح، سایروس، پادشاه یونان، توانست بر ارتش روم پیروز شود. او در این مبارزه، یک‌سوم ارتش خود را از دست داد. وقتی به او به‌خاطر این موفقیتش تبریک گفتند، آهی کشید و گفت: «کافی است یک پیروزی دیگری اینگونه به دست آوریم. آنوقت کارمان تمام است.» او در جنگ پیروز شده بود. اما این کار برایش گران تمام شده بود. این‌همه تلفات ارزش این پیروزی را نداشت. امکان آن وجود نداشت که او بتواند به‌سرعت ارتش خود را بازسازی کند. رومی‌ها بلافاصله لشکر دیگری تدارک دیدند و به جنگ او فرستادند. در جنگی که روی داد، ارتش یونان شکست خورد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۷ دقیقه
مقدمه
۴۷ دقیقه
فصل یک: اصل هدفمندی
۳۸ دقیقه
فصل دو: اصل تهاجم
۳۶ دقیقه
فصل سه: اصل انبوه
۳۷ دقیقه
فصل چهار: اصل مانور
۴۱ دقیقه
فصل پنج: اصل کسب اطلاعات
۲۹ دقیقه
فصل شش: اصل اقدام هماهنگ
۳۷ دقیقه
فصل هفت: اصل وحدت فرماندهی
۳۰ دقیقه
فصل هشت: اصل ساده‌سازی
۵۰ دقیقه
فصل نه: اصل امنیت
۴۳ دقیقه
فصل ده: اصل صرفه‌جویی
۴۶ دقیقه
فصل یازده: اصل ایجاد شگفتی
۴۲ دقیقه
فصل دوازده: اصل بهره‌برداری
۲۰ دقیقه
نتیجه‌گیری

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی پیروزی
نویسنده
مترجممهدی قراچه داغی
گویندهدانیال معنوی
ناشر چاپیانتشارات ذهن آویز
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۸ ساعت و ۳۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۴۶۰۰۰ ت - 8.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی پیروزی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی پیروزی

برای دریافت کتاب صوتی پیروزی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.