معرفی و دانلود کتاب صوتی اسرار هواوپونوپونو: چهار عبارت برای تغییر جهان و یک عشق برای پیوند آن‌ها

عکس جلد کتاب صوتی اسرار هواوپونوپونو: چهار عبارت برای تغییر جهان و یک عشق برای پیوند آن‌ها
قیمت:
۲۵۰۰۰ تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اسرار هواوپونوپونو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اسرار هواوپونوپونو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی اسرار هواوپونوپونو: چهار عبارت برای تغییر جهان و یک عشق برای پیوند آن‌ها

روشی باستانی برای تمرکز و پاکسازی ذهن در دنیای مدرن! پل جکسون در کتاب صوتی اسرار هواوپونوپونو با آموزش این تکنیک شفابخش به شما کمک می‌کند تا با قدرت ذهن خود، ضمیر ناخودآگاهتان را کنترل کنید و از آن در جهت رسیدن به اهدافی که در پیش دارید بهره ببرید.

درباره کتاب صوتی اسرار هواوپونوپونو:

هواُوپونوپونو یک تکنیک شفابخش باستانی است که سرمنشأ آن از هاوایی است. بومیان این منطقه با استفاده از سنت‌های خاص خود، مراسمی گروهی تشکیل می‌دادند و با بر زبان آوردن جملات خاصی، مشکلات خود را برطرف می‌کردند. پیامی که در جملات این تکنیک نهفته است، مبنی بر مسئولیت‌پذیری صددرصدی زندگی، حق‌شناسی و عشق خالص است.

ساکنین آن منطقه با آگاهی از قدرت شگفت‌انگیز ذهن، درمورد تفاوت‌های میان ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه اطلاعاتی داشتند و از نقش آن‌‌ها در تشکیل زندگی مطلع بودند. آن‌ها با انتقال این دانش به نسل‌های بعدی تمام نظام اعتقادی خود را بر مبنای آن بنا ساختند و آن را «هونا» به معنی راز نامیدند.

استفاده از تکنیک هواُوپونوپونو از روش‌هایی شد که آن‌ها برای دستیابی به هدف از آن استفاده می‌کردند. بومیان هاوایی با کنترل قدرت ضمیر ناخودآگاه، ذهن و روح خود را تطهیر می‌کردند و تفکرشان را برای جذب انرژی‌های مثبت آماده می‌ساختند. تا زمانی که در اواخر دههٔ هفتاد میلادی، زنی به اسم «مورنا سیمئونا» با به‌روزرسانی این تکنیک، آن را وارد جهان مدرن کرد.

در روش مدرن این تکنیک، دیگر نیازی نیست که افراد به‌صورت جمعی این کار را کنند و امکان انجام آن به شکل فردی نیز وجود دارد. اما هواُوپونوپونو دقیقاً چیست؟ آیا واقعاً نتیجه می‌دهد؟ روش انجام آن چگونه است؟

پل جکسون (Paul Jackson) در کتاب اسرار هواوپونوپونو (Ho'oponopono Secrets) به این سؤال پاسخ می‌دهد و فلسفه بنیادی و زیربنای این تکنیک را شرح می‌دهد. همچنین مانتراهایی که او معرفی می‌کند، به شما کمک می‌کند تا زندگی خود را تغییر دهید.

کتاب صوتی اسرار هواوپونوپونو مناسب چه کسانی است؟

اگر دوست دارید زندگی‌تان تغییر کند و هرچه زودتر به اهداف خود دست پیدا کنید، شنیدن این کتاب صوتی کمک زیادی به شما می‌کند.

در بخشی از کتاب صوتی اسرار هواوپونوپونو می‌شنویم:

حالا چه چیزهایی رو میشه پاکسازی کرد؟ هرچیزی که بخواید. شخصیتتون، سلامتیتون، ثروتتون، شرایطی که در اون هستید، افراد دیگه، اشیای بی‌جان، حیوانات و حتی امور جهان. قطعا «هرچیزی». شاید شگفت‌انگیز به نظر برسه که ما به عنوان افرادی که تو خونه نشستیم بتونیم تاثیری رو مردم و رویدادهای جهان بذاریم.

اما اینجا گفتن این نکته ضروریه که مشکل از طرف فرد یا شرایط نیست. بلکه مسئلهٔ نحوهٔ ادراک اونا توسط ماست. مسئله اون تصویر تحریف شده‌ایه که ما در لابه‌لای غباری از ترس و جهل درست کردیم. برای تغییر دنیای دور و برمون اول باید خودمون و ادراکمون از اونو تغییر بدیم. یکی از جوانب هواوپونوپونو که یه عدهٔ زیادی از مردم رو شگفت‌زده میکنه، این واقعیته که ما می‌تونیم از این فرایند برای پاکسازی و بهبود روابطمون با اشیای بی‌جان مثل ساختمونا، صندلیا، درختا، اتاقا که همگی دارای سطحی از خودآگاهی‌ان، استفاده کنین.

این مسئله اونطور که به نظر میرسه، شگفت‌انگیز نیست. به شرط اینکه بدونین ما تو جهانی از ارتعاشات زندگی می‌کنیم. نیکولا تسلا میگه: «اگه می‌خواید رازهای هستی رو پیدا کنید، از منظر پویایی انرژی‌ها، فرکانس و ارتعاشات، به جهان بیندیشید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۶ دقیقه
مقدمه
۲۰ دقیقه
فصل اول: هواُپونوپونو چیست؟
۲۴ دقیقه
فصل دوم: فلسفه هواُپونوپونو
۱۳ دقیقه
فصل سوم: عملکرد هواُپونوپونو
۱۱ دقیقه
فصل چهارم: شروع به کار
۱۶ دقیقه
فصل پنجم: تمرین هواُپونوپونو و سوالات مطرح شده
۸ دقیقه
فصل ششم: هواُپونوپونو و جهان وسیع‌تر
۸ دقیقه
فصل هفتم: موفقیت با هواُپونوپونو
۹ دقیقه
فصل هشتم: در هواُپونوپونو چه کسانی وجود دارند؟
۲ دقیقه
فصل نهم: سایر ابزارهای هواُپونوپونو
۱۴ دقیقه
فصل دهم: تفکرهای پایانی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی اسرار هواوپونوپونو: چهار عبارت برای تغییر جهان و یک عشق برای پیوند آن‌ها
نویسنده
مترجمناصر منصوری
گویندهغلامرضا صادقی
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۱۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۲۵۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی اسرار هواوپونوپونو

علی یزدان پناه
۱۴۰۰/۱۱/۶
سلام خلاصه کتاب بشرح ذیل تقدیم می‌شود:
هنرجو برای رسیدن به نتیجه‌ی مطلوب بر اساس قانون جذب (دنیای انسان آینه‌ی درون اوست) باید مسئولیت تمام اتفاقات و مسائل اطراف خود را بپذیرد و از طریق مانترا (ذکر) متاسفم، لطفاً مرا ببخش، ممنونم، دوستت دارم - شروع به پاکسازی افکار و اعمال منفی خود نماید بحث اصلی
کتاب تاثیر کارهای گذشته و یا افراد بر روی ناخودآگاه انسان می‌باشد که به وسیله‌ی این مانترا شما در وضعیت صفر قرار می‌گیرید و منتظر الهامات جوهر هستی (خداوند) می‌شوید قبل از گوش سپردن به این کتاب صوتی کتاب محدودیت صفر (جو ویتالی) پیشنهاد می‌شود چون جامع تر می‌باشد، در این کتاب روش درخواست کردن (دعا) جدیدی ارائه شده / در کل دوستانی که به معنویت علاقه دارند پیشنهاد می‌شود.
صنم صارمی
۱۴۰۰/۱۱/۱۳
یکی از بهترین کتابهایی که انسان باید برای نجات خودش بخونه کتابهای محدودیت صفر یا حضور در وضعیت صفر هستش این کتاب هم به همین موضوع اشاره داره که به شما یاد میده قدرت عشق ورزیدن چقدر زیاده قدرت بخشش و مسئولیت پذیری واقعی رو یاد میگی کتابهای پاکسازی برای یک بار خوندن نیست یک کتاب برای یک عمرهستن. من ۳ ساله دادم مکرر این کتابها رو میخونم کلی به رسیدن به آگاهی من کمک کردن. این کتاب یعنی یک قدم فراتر از جذبه با مفهوم واقعی برنامه ذهنی آشنا میشین. مفهوم آرزو تو زندگیتون رو درک میکنین. دررود بر روح دکتر هولن که این هدیه زیبا رو به مروم دنبا هدیه دادن
شک نکنید حتما حتما بخونید.
iraj rahmani
۱۴۰۱/۱/۱۱
بعد از کتاب‌های محدودیت صفر و حضور در وضعیت صفراین کتاب خیلی کمک میکنه مخصوصا واسه کسانی که هواپونوپونو را دنبال می‌کنن پیشنهاد میدم حداقل یکی دو بار فقط به کتاب گوش بدید وبعد شروع کنید به تمرین کردن نتایج ش واقعا خارق العاده است هر چند در زمینه قانون جذب یا خود شناسی باید بیشتر به داشته‌های خودمان تکیه کنیم ولی از انجا که هواپونوپونو به زبان ساده توبه و برگشتن به ذات خود انسان رابه زبان ساده. توضیح. میده خیلی. میتونه. کمک بکنه راوی هم خوبه
اصل هواپونوپونو توبه است وبا پاکسازی بوسیله توبه به ارامش میرسیم
حامد کارخانه
۱۴۰۱/۱/۱۹
کتاب بسیار خوبی برای اینکه حالتون رو خوب بکنید بدون اینکه نیاز به انجام تمرینات طاقت فرسا یا سخت داشته باشید. اصول معنوی‌ای این کتاب هم خاص خودش است و هم مشترک با اصول معنوی دیگر بر پایه کارما، تناسخ، وحدت، ارتعاش با این تفاوت که شما تمام مفاهیم را شخصی میدانید و پیرو و دنبال کننده شخصی یا گروه و و کس دیگری نیستید نیازی هم به آن ندارید. صدای گوینده عالی و دلنشین است. ترجمه کتاب مناسب است. تشکر میکنم از کتابراه برای این کتاب.
Yalda B
۱۴۰۰/۱۲/۱۷
این کتاب در مورد روش باستانی مردمان هاوایی یعنی؛ هواپونواپونو صحبت میکنه و به زبانی ساده، روان و ملموس این روش رو معرفی می‌کنه و راه‌های استفادش رو هم بیان میکنه، اگر دوست دارید در زندگیتون تغییر ایجاد کنید از ترافیک ذهنتون که جلوی زندگی کردن عادی شما رو سد کرده رها بشید، راه مؤثر و مفیدی هست، بدون قضاوت این کتاب رو بخونید و تمریناتش رو انجام بدید، اونوقته که نتیجه حاصل میشه.
Behnam Golpour
۱۴۰۰/۱۲/۸
اول چون اسم و عنوان کتاب به نظرم عجیب بود
نخواندن و گذشتم
ولی مجدد بارها و بارها اومد سر راهم
و حس کردم باید در این مورد بدانم
بعد از پایان کتاب
حس خیلی خوبی داشتم و الان میدانم که باید چند بار دیگه هم این کتاب در محتوی را بخوانم
ضمنا کتاب قانون کارما را هم بخوانید
هر دو کتاب مکمل هم هستن
🌹
موفق باشید
حافظ تربتی
۱۴۰۰/۱۲/۱۰
سلام کتاب خوب و مفیدی بود منو با پاکسازی آشنا کرد و همچنین تشویق به مطالعه محدودیت صفر نوشته جو ویتالی نمودخوشحالم که نگاه من را به درون خودم برگردانید واز توجه به دنیای بیرون منحرف کرد که هرچه هست از درون من است و هم اکنون در حال مطالعه محدودیت صفر هستم... واین را مرهون آیت کتاب هستم... متشکرم
bozorgi omid
۱۴۰۰/۱۲/۲۹
این کتاب را بعد از مطالعه کتاب محدودیت صفر خواندم و در تکمیل آن کتاب مفید بود و راهکارهای انجام پاکسازی به روش هواوپونوپو را به سادگی بیان میکند.
کسانی که محدودیت صفر را خوانده و برای انجام آن با مشکل روبرو هستند می‌توانند از این کتاب کمک بگیرند.
ممنون از کتابراه
Mosi Phonix
۱۴۰۰/۱۱/۱۴
گرچه بخش زیادی از مطالب کتاب تکراری بودند و در کتابهای زیادی آمده اند، اما کتاب جمع بندی خوبی از موضوع داشت. بخصوص در فصل آخر، کتاب نتیجه گیری و راهنمایی خوبی برای اجرای هواپونوپونو داده است.
Mohammad reza
۱۴۰۱/۱/۱۹
کتابی بود که خیلی برام کاربردی بود در زندگی شخصیم پیشنهاد میکنم برای کسانی که خواهان تغیر زندگی شخصی خود هستن این کتاب رو گوش دهند خیلی عالی و مفیده با تشکر از کتاب راه
سارا حسینی
۱۴۰۰/۱۲/۲۵
اگه کتاب چ حدودی صفر و حضور در محدودیت صفر را خندید پیشنهاد من بعد از اون دو کتاب این هست تا کاملا متوجه هواپونوپونو بشید. با تشکر از کتابراه و انتخاب سلسله مراتب مرتبط به هم
بهرام علیپور
۱۴۰۱/۱/۲۲
سلام دوستان تا الان فصل ششم رو گوش کردم واقعا کارآمدو عالیه حتما حتما کتاب رو به قفسه کتابهاتون اضافه کنید با سپاس از این انتخاب و صدای خوب گوینده. سپاس
فهیمه گل کار
۱۴۰۰/۱۱/۲۹
بسیار جالب بود مشابه کتابهای رازباید علم را با عمل توام کنیم تا به نتیجه دلخواه برسیم امیدوارم بتوانم هم خود عمل نمایم وهم چراغی روشن پیش پای دیگران باشم
abbas masjedian
۱۴۰۱/۲/۹
با سلام... کتاب خوبی است... با این قسم کتابها باید با تامل ارتباط برقرار کرد و‌ گاهی نیاز به چندین بار مطالعه و‌ شنیدن دارد
فاطمه قاسم پور
۱۴۰۰/۱۱/۱۸
با سلام و احترام
من مدتیه در مورد هواپونوپونو و پاکسازی بررسی و مطالعه میکنم این کتاب جز کتابهای بسیار خوب در این زمینه هست.
مشاهده همه نظرات ۳۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی اسرار هواوپونوپونو

برای دریافت کتاب صوتی اسرار هواوپونوپونو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.