معرفی و دانلود کتاب صوتی اسرار هواوپونوپونو: چهار عبارت برای تغییر جهان و یک عشق برای پیوند آن‌ها

عکس جلد کتاب صوتی اسرار هواوپونوپونو: چهار عبارت برای تغییر جهان و یک عشق برای پیوند آن‌ها
قیمت:
30000 تومان - 3.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اسرار هواوپونوپونو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اسرار هواوپونوپونو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی اسرار هواوپونوپونو: چهار عبارت برای تغییر جهان و یک عشق برای پیوند آن‌ها

روشی باستانی برای تمرکز و پاکسازی ذهن در دنیای مدرن! پل جکسون در کتاب صوتی اسرار هواوپونوپونو با آموزش این تکنیک شفابخش به شما کمک می‌کند تا با قدرت ذهن خود، ضمیر ناخودآگاهتان را کنترل کنید و از آن در جهت رسیدن به اهدافی که در پیش دارید بهره ببرید.

درباره کتاب صوتی اسرار هواوپونوپونو:

هواُوپونوپونو یک تکنیک شفابخش باستانی است که سرمنشأ آن از هاوایی است. بومیان این منطقه با استفاده از سنت‌های خاص خود، مراسمی گروهی تشکیل می‌دادند و با بر زبان آوردن جملات خاصی، مشکلات خود را برطرف می‌کردند. پیامی که در جملات این تکنیک نهفته است، مبنی بر مسئولیت‌پذیری صددرصدی زندگی، حق‌شناسی و عشق خالص است.

ساکنین آن منطقه با آگاهی از قدرت شگفت‌انگیز ذهن، درمورد تفاوت‌های میان ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه اطلاعاتی داشتند و از نقش آن‌‌ها در تشکیل زندگی مطلع بودند. آن‌ها با انتقال این دانش به نسل‌های بعدی تمام نظام اعتقادی خود را بر مبنای آن بنا ساختند و آن را «هونا» به معنی راز نامیدند.

استفاده از تکنیک هواُوپونوپونو از روش‌هایی شد که آن‌ها برای دستیابی به هدف از آن استفاده می‌کردند. بومیان هاوایی با کنترل قدرت ضمیر ناخودآگاه، ذهن و روح خود را تطهیر می‌کردند و تفکرشان را برای جذب انرژی‌های مثبت آماده می‌ساختند. تا زمانی که در اواخر دههٔ هفتاد میلادی، زنی به اسم «مورنا سیمئونا» با به‌روزرسانی این تکنیک، آن را وارد جهان مدرن کرد.

در روش مدرن این تکنیک، دیگر نیازی نیست که افراد به‌صورت جمعی این کار را کنند و امکان انجام آن به شکل فردی نیز وجود دارد. اما هواُوپونوپونو دقیقاً چیست؟ آیا واقعاً نتیجه می‌دهد؟ روش انجام آن چگونه است؟

پل جکسون (Paul Jackson) در کتاب اسرار هواوپونوپونو (Ho'oponopono Secrets) به این سؤال پاسخ می‌دهد و فلسفه بنیادی و زیربنای این تکنیک را شرح می‌دهد. همچنین مانتراهایی که او معرفی می‌کند، به شما کمک می‌کند تا زندگی خود را تغییر دهید.

کتاب صوتی اسرار هواوپونوپونو مناسب چه کسانی است؟

اگر دوست دارید زندگی‌تان تغییر کند و هرچه زودتر به اهداف خود دست پیدا کنید، شنیدن این کتاب صوتی کمک زیادی به شما می‌کند.

در بخشی از کتاب صوتی اسرار هواوپونوپونو می‌شنویم:

حالا چه چیزهایی رو میشه پاکسازی کرد؟ هرچیزی که بخواید. شخصیتتون، سلامتیتون، ثروتتون، شرایطی که در اون هستید، افراد دیگه، اشیای بی‌جان، حیوانات و حتی امور جهان. قطعا «هرچیزی». شاید شگفت‌انگیز به نظر برسه که ما به عنوان افرادی که تو خونه نشستیم بتونیم تاثیری رو مردم و رویدادهای جهان بذاریم.

اما اینجا گفتن این نکته ضروریه که مشکل از طرف فرد یا شرایط نیست. بلکه مسئلهٔ نحوهٔ ادراک اونا توسط ماست. مسئله اون تصویر تحریف شده‌ایه که ما در لابه‌لای غباری از ترس و جهل درست کردیم. برای تغییر دنیای دور و برمون اول باید خودمون و ادراکمون از اونو تغییر بدیم. یکی از جوانب هواوپونوپونو که یه عدهٔ زیادی از مردم رو شگفت‌زده میکنه، این واقعیته که ما می‌تونیم از این فرایند برای پاکسازی و بهبود روابطمون با اشیای بی‌جان مثل ساختمونا، صندلیا، درختا، اتاقا که همگی دارای سطحی از خودآگاهی‌ان، استفاده کنین.

این مسئله اونطور که به نظر میرسه، شگفت‌انگیز نیست. به شرط اینکه بدونین ما تو جهانی از ارتعاشات زندگی می‌کنیم. نیکولا تسلا میگه: «اگه می‌خواید رازهای هستی رو پیدا کنید، از منظر پویایی انرژی‌ها، فرکانس و ارتعاشات، به جهان بیندیشید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
6 دقیقه
مقدمه
20 دقیقه
فصل اول: هواُپونوپونو چیست؟
24 دقیقه
فصل دوم: فلسفه هواُپونوپونو
13 دقیقه
فصل سوم: عملکرد هواُپونوپونو
11 دقیقه
فصل چهارم: شروع به کار
16 دقیقه
فصل پنجم: تمرین هواُپونوپونو و سوالات مطرح شده
8 دقیقه
فصل ششم: هواُپونوپونو و جهان وسیع‌تر
8 دقیقه
فصل هفتم: موفقیت با هواُپونوپونو
9 دقیقه
فصل هشتم: در هواُپونوپونو چه کسانی وجود دارند؟
2 دقیقه
فصل نهم: سایر ابزارهای هواُپونوپونو
14 دقیقه
فصل دهم: تفکرهای پایانی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی اسرار هواوپونوپونو: چهار عبارت برای تغییر جهان و یک عشق برای پیوند آن‌ها
نویسنده
مترجمناصر منصوری
گویندهغلامرضا صادقی
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۱۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
30000 ت - 3.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی اسرار هواوپونوپونو

علی یزدان پناه
۱۴۰۰/۱۱/۶
سلام خلاصه کتاب بشرح ذیل تقدیم می‌شود:
هنرجو برای رسیدن به نتیجه‌ی مطلوب بر اساس قانون جذب (دنیای انسان آینه‌ی درون اوست) باید مسئولیت تمام اتفاقات و مسائل اطراف خود را بپذیرد و از طریق مانترا (ذکر) متاسفم، لطفاً مرا ببخش، ممنونم، دوستت دارم - شروع به پاکسازی افکار و اعمال منفی خود نماید بحث اصلی
کتاب تاثیر کارهای گذشته و یا افراد بر روی ناخودآگاه انسان می‌باشد که به وسیله‌ی این مانترا شما در وضعیت صفر قرار می‌گیرید و منتظر الهامات جوهر هستی (خداوند) می‌شوید قبل از گوش سپردن به این کتاب صوتی کتاب محدودیت صفر (جو ویتالی) پیشنهاد می‌شود چون جامع تر می‌باشد، در این کتاب روش درخواست کردن (دعا) جدیدی ارائه شده / در کل دوستانی که به معنویت علاقه دارند پیشنهاد می‌شود.
هانبه موسوی
۱۴۰۱/۵/۲۱
با سلام خدمت شما عزیزان دوستان کتابراهی
این کتاب بسیار کتاب مفید و موثری بود خیلی صریح و روان، اسرار پاکسازی و هواوپونوپونو را شرح داده، اما توصیه میکنم قبل از خواندن این کتاب که مکمل دو کتاب از آقای جوویتالی (حضور در محدودیت صفر و محدودیت صفر) می‌باشد حتما حتما بخونید بعد خیلی راحتر میتونید مطالب
را متوجه بشید، در این سه کتاب متوجه میشوید که ما مسئول تمام مشکلاتی که در زندگی خود و اطرافیان خود، هستیم، متوجه میشوید که باید حتی برای اشیا هم پاکسازی کنید، و اینکه بعد از این بجای حلوا و خرما خیرات دادن برای پدر بزرگ و مادر بزرگ‌های بزرگوارتون، براشون طلب بخشش با هواوپونوپونو، بکنید چراکه شاید بسیاری از مشکلات ما، از کارمای عملکرد اون عزیزان باشه، وقتی میگه شما مسئول هستید نه اینکه مقصر هستید، شما بعنوان ضامن مسئولیت را به گردن میگیرید تا پاکش کنید مثل ایتکه بچه شما شیشه همسایه رو میشکنه و شما میگویید من مسئولم. من بارها و بارها این چند کتاب رو خوندم و این کتاب مکمل دو کتاب قبلی هست و سعی کردم با ثبت نظرم کمکی کرده باشم در بهتر تصمیم گیری برای خرید کتاب
لطفا مرا هم با مانترا هواوپونوپونو کنید ممنونم❤️
علی اسکندری
۱۴۰۱/۱۲/۳
سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان
درباره کتاب پیش رو باید بگم که راوی و خوانش واقعا عالیه و بسیار لذت خواهید برد
مطلب بعدی اینکه پاک سازی به روشی که کتاب توضیح داده واقعا جواب میده اما این نسخه از کتاب، کتاب ضعیفی هست برای درک عمیق و کامل روش هواوپونوپونو و پاکسازی، سه کتاب جوویتالی به نام‌های صفر
محدودیت و حضور در وضعیت صفر و عبارت پنجم را مطالعه و گوش کنید به جرات پس از سالها مطالعه و تحقیق درباره کتابهای خودیاری و موفقیت میتونم بگم اگر واقعا بدنبال شگفتی تحول شفافیت و پاکی روح و ذهن سلامتی خوب روابط خوب پول و ثروت و درک هرچه بیشتر سازو کار جهان هستی و یا هرچی که اسمشو میزاری و درک هرچه بهتر خداوند پیشنهاد من اینه که حتما سه نسخه کتابی که معرفی کردم رو تهیه کنید با گوش جان گوش کنید و عمل گرا باشید مطمئنم که آخرین کتابهایی خواهند بود که در زمینه‌های ذکر شده خواهید خرید، در آخر سپاس فراوان از مجموعه کتابراه، دلیل سه ستاره دادنمم اینه که واقعا کتاب‌هایی به مراتب قوی تری ازاین کتاب به قلم جو ویتالی درباره هواوپونوپونو و پاک سازی مطالعه کردم و بنظرم این نسخه میتونه مکمل خوبی باشه.
آزاده رهاورد
۱۴۰۲/۶/۱۴
باسلام به دوستان عزیزم، یه خواهشی دارم ازخوانندگان ودنبال کنندگان علم هواوپونوپونو، من سه ساله تمام تمام توجهم رو ذکر هواوپونوپونو بود، باخوندن کتاب محدودیت صفر که مدام تاکید برتکراربی وقفه این ذکرداشت، درابتدا شاهد اتفاقات عجیبی بودم توزندگیم، ولی یه جاتوهمون کتاب شنیدم که میگه ما دلیل اتفاقاتو ک نمیدونیم ومهمم نیست بدونیم فقط وظیغ ما پاک کرده، ولی تجربه تلخه من اینو نمیگفت، من تو چرخه ایی ازتکراراتفاقات عجیبو غریب زندگی گیر کردم ونمیدونستم باید چطورخارج کنم خودمو، تااینکه نزدیک ب دوماه پیش این کتابو خوندم و گیر کارمو پیدا کردم، اونم اینه که ماباید توجه کامل به اتفاقات داشته باشیم وخودمون اونارو تا حدودی بررسی کنیم وجمله مربوطه رو بگیم، امیدوارم منظورمو رسونده باشم، و یکی دیگه اینکه تکرار جملات بدون انجام موارده دیگه پاکسازی فاجعه به بارمیاره، حتما آب خورشیدی، تنفس، و مراقبه باید همراش باشه، در این صورت خیلی زود به آرامش و موفقیت و شکافی از مراحله‌هایی در بیداری دست پیدا میکنید، و کدهایی از حقایق براتون بازمیشه، باسپاس از دست اندرکاران کتابراه
shahrooz bagheri
۱۴۰۱/۹/۲۶
با تشکر از سایت شگفت انگیز و بی نظیر کتابراه. این کتاب نوشته یکی دیگر از افرادیست که در زندگیش هواپونوپونو رو سرلوحه کارش قرار داده و به نتایج زیادی رسیده همچنین توانسته با پاکسازی الهاماتی زیاد دریافت کند که نتیجه یکی از الهاماتش کتاب فوق میباشد این کتاب به نظر من بروزترین روش هواپونوپونو میباشد و چون نویسنده این روش رو کاملا سازگار با تمامی قوانین فیزیک میداند بطور مثال قانون ارتعاش یازده قانون دیگر و این باعث درکی بیشتر و فراتر از روش هواپونوپونو میگردد و دید وسیع‌تری به دیگران میدهد. خواندن کتاب فوق تکمیل کننده دو اثر محدودیت صفر و حضور در محدودیت صفر است و بهتر از است بعد از دو کتاب محدودیت صفر مطالعه کردد تا بهتر درک شود. حالا میتونیم با نگاه و دید وسیعتری به درک این روش برسیم و و از هواپونوپونو بیشتر در تمام ابعاد زندگیمان بهرمند گردیم... ممنون از سایت خوب کتابراه
Hoori
۱۴۰۲/۲/۲۳
من هر کتابی که درمورد پاکسازی ذهن و روح یا ضمیرناخودآگاه باشه رو دوست دارم و هرچقدر هم تکراری باشه باز هم گوش میکنم و اصلا *کلید موفقیت* در پاکسازی، همین تکرارها هست.
هرچقدر که بیشتر در موردش بشنویم و بیشتر تکرار بشه، بهتره و بیشتر یادمون می‌مونه که چکار باید بکنیم. این کتاب هم بعد از محدودیت صفر
و عبارت پنجم، شنیدنش خالی از لطف نیست، مخصوصا فصل آخرش که عالی بود. مانتراهایی برای پاکسازی هر چه که در زندگی بهش برخوردیم. عالی بود‌. این میتونه یک راهنما باشه که تکرارش کنیم و هرچیزی رو پاکسازی کنیم، حتی میشه بعنوان جملات تاکیدی هر روز این فصل رو شنید.
من حتما فصل آخر رو می‌نویسم و همیشه تکرارش میکنم.
با تشکر از گوینده متن که بسیار عالی و با انرژی مثبتی که حس میشد، متن و مانتراها را روخوانی کردند و تشکر از عوامل کتابراه🌹
امیر شیری
۱۴۰۱/۵/۲۲
روشهای مشابه را امتحان کردم ولی این اثربخش تر بود چون روشی است برای ایجاد تعادل و نظم کامل، برای شفا دادن یک موقعیت. هواو یعنی ایجاد کردن، انجام دادن و خلق کردن؛ پونو یعنی تعادل، خوب بودن،
هواپونوپونو اولین بار توسط مورنا بازگو شد. او تیره‌ای از کاهوناها (کارشناسان) است و تصمیم گرفت برای کمک به و
رهایی افراد از تروماها و وقایع غمگین گذشته که در ناخودآگاه شان ثبت شده هر لحظه از زندگی شان را تحت الشعاع قرار می‌دهد، روش تأثیرگذار هواپونوپونو را که از آموزه‌های باستانی روش هونای مردمان هاوایی گرفته شده به روز کند.
مورنا عاشق انسان‌ها بود، سعی داشت تا به همه کمک کند تا از شر رفتارهای ناخودآگاه شان خلاص شوند و لایه‌های زیرین ضمیر ناخودآگاه شان را پاک کنند.
صنم صارمی
۱۴۰۰/۱۱/۱۳
یکی از بهترین کتابهایی که انسان باید برای نجات خودش بخونه کتابهای محدودیت صفر یا حضور در وضعیت صفر هستش این کتاب هم به همین موضوع اشاره داره که به شما یاد میده قدرت عشق ورزیدن چقدر زیاده قدرت بخشش و مسئولیت پذیری واقعی رو یاد میگی کتابهای پاکسازی برای یک بار خوندن نیست یک کتاب برای یک عمرهستن. من ۳ ساله دادم مکرر این کتابها رو میخونم کلی به رسیدن به آگاهی من کمک کردن. این کتاب یعنی یک قدم فراتر از جذبه با مفهوم واقعی برنامه ذهنی آشنا میشین. مفهوم آرزو تو زندگیتون رو درک میکنین. دررود بر روح دکتر هولن که این هدیه زیبا رو به مروم دنبا هدیه دادن
شک نکنید حتما حتما بخونید.
Taheri Hamideh
۱۴۰۱/۳/۲۸
این کتاب مکمل کتاب محدودیت صفر هست که برای بالا بردن مهارت و انجام تکالیف محدودیت صفر هست
به همه دوستان توصیه میکنم این دو کتاب رو با هم مطالعه کنید و همه تکنیک‌ها رو با دقت بکار ببرید.
من با مطالعه این دو کتاب متوجه شدم به عهده گرفتن مسئولیت اعمال و گفتار خودمون یک چیز است و به عهده گرفتن و یک
مسئولیت اعمال گفتار دیگرون چیز دیگر است. ولی اگر مسئولیت کامل زندگی خودتان را به عهده بگیرید، مسئولیت هر آنچه که می‌بینید، می‌شنوید، می‌چشید، لمس می‌کنید، حس میکنید یا به هر شکلی تجربه می‌کنید، همان در زندگی شما تجلی پیدا می‌کند
iraj rahmani
۱۴۰۱/۱/۱۱
بعد از کتاب‌های محدودیت صفر و حضور در وضعیت صفراین کتاب خیلی کمک میکنه مخصوصا واسه کسانی که هواپونوپونو را دنبال می‌کنن پیشنهاد میدم حداقل یکی دو بار فقط به کتاب گوش بدید وبعد شروع کنید به تمرین کردن نتایج ش واقعا خارق العاده است هر چند در زمینه قانون جذب یا خود شناسی باید بیشتر به داشته‌های خودمان تکیه کنیم ولی از انجا که هواپونوپونو به زبان ساده توبه و برگشتن به ذات خود انسان رابه زبان ساده. توضیح. میده خیلی. میتونه. کمک بکنه راوی هم خوبه
اصل هواپونوپونو توبه است وبا پاکسازی بوسیله توبه به ارامش میرسیم
حامد کارخانه
۱۴۰۱/۱/۱۹
کتاب بسیار خوبی برای اینکه حالتون رو خوب بکنید بدون اینکه نیاز به انجام تمرینات طاقت فرسا یا سخت داشته باشید. اصول معنوی‌ای این کتاب هم خاص خودش است و هم مشترک با اصول معنوی دیگر بر پایه کارما، تناسخ، وحدت، ارتعاش با این تفاوت که شما تمام مفاهیم را شخصی میدانید و پیرو و دنبال کننده شخصی یا گروه و و کس دیگری نیستید نیازی هم به آن ندارید. صدای گوینده عالی و دلنشین است. ترجمه کتاب مناسب است. تشکر میکنم از کتابراه برای این کتاب.
مریم
۱۴۰۱/۱۲/۳
هواوپونوپونو دوستت دارم مرا ببخش متاسفم، سپاسگزارم چهارکلمه چهار عبارت برای تغییر جهان مسؤلیت صددرصدی که توسط بومیان هاوایی به صورت گروهی اجرا می‌شده یعنی کنترل ضمیر ناخودآگاه برای تطهیر و پاک کردن ذهنفرد انجام دهنده تا از خاطرات منفی گذشته نجات پیدا کند باعث می‌شود بدهی‌های کارمایی فرد از بین رو برود. هرچقدر بیشتر خودمون پاکسازی کنیم به محدودیت صفر نزدیکتر میشیم تمرین هواوپونوپونو ذهن مارو تطهیر میکنه
Reza Nazifi
۱۴۰۱/۹/۲۱
فوق العاده بود
من قبلاً کتابهای محدودیت صفر و ماندن در محدودیت صفر رو خونده بودم
اما این کتاب با مفهوم واقعی این چهار کلمه کلیدی آشنا کرد
برام سوالای مطرح بود که با گوش کردن به این کتاب حل شد
گویندگی بسیار عالی و دلنشین داشت که باعث لذت شنونده میشه گوش کردن
برای اولین بار تو این اپلیکیشن رو
سرعت به جای اینکه بیشتر کنم کمتر کردم تا بیشتر درک کنم کتاب رو
واقعا لذت بردم. دستتون درد نکنه بابت این کتاب
Yalda B
۱۴۰۰/۱۲/۱۷
این کتاب در مورد روش باستانی مردمان هاوایی یعنی؛ هواپونواپونو صحبت میکنه و به زبانی ساده، روان و ملموس این روش رو معرفی می‌کنه و راه‌های استفادش رو هم بیان میکنه، اگر دوست دارید در زندگیتون تغییر ایجاد کنید از ترافیک ذهنتون که جلوی زندگی کردن عادی شما رو سد کرده رها بشید، راه مؤثر و مفیدی هست، بدون قضاوت این کتاب رو بخونید و تمریناتش رو انجام بدید، اونوقته که نتیجه حاصل میشه.
Behnam Golpour
۱۴۰۰/۱۲/۸
اول چون اسم و عنوان کتاب به نظرم عجیب بود
نخواندن و گذشتم
ولی مجدد بارها و بارها اومد سر راهم
و حس کردم باید در این مورد بدانم
بعد از پایان کتاب
حس خیلی خوبی داشتم و الان میدانم که باید چند بار دیگه هم این کتاب در محتوی را بخوانم
ضمنا کتاب قانون کارما را هم بخوانید
هر دو کتاب مکمل هم هستن
🌹
موفق باشید
مشاهده همه نظرات 121

راهنمای مطالعه کتاب صوتی اسرار هواوپونوپونو

برای دریافت کتاب صوتی اسرار هواوپونوپونو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.