معرفی و دانلود کتاب صوتی ساحره پورتوبلو

عکس جلد کتاب صوتی ساحره پورتوبلو
قیمت:
53000 تومان - 9.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ساحره پورتوبلو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ساحره پورتوبلو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ساحره پورتوبلو

کتاب صوتی ساحره پورتوبلو نوشته‌ی پائولو کوئیلو، داستان دختری کولی‌ تبار را به تصویر می‌کشد که مادرش او را در کودکی بر سر راه می‌گذارد و رهایش می‌کند و همین اتفاق زندگی‌اش را دگرگون می‌سازد.

درباره کتاب صوتی ساحره پورتوبلو:

چگونه این شهامت را پیدا می‌کنیم که همیشه نسبت به خودمان صادق باشیم حتی اگر نسبت به کیستی و هویت خود اطمینان نداشته باشیم؟ این پرسشی‌‌ست که پائولو کوئیلو نویسنده مشهور و پرفروش برزیلی آن را محور اصلی کتاب ساحره پورتوبلو (The Witch of Portobello) قرار داده و داستان خود را روایت کرده است.

آتنا شخصیت اصلی داستان، زنی مرموز است که به دنبال کشف یک راز قدیمی قدم در راه یک سفر عجیب می‌گذارد و در این بین با آدم‌های مختلفی نیز آشنا می‌شود که هر کدام بخش‌هایی از ابهامات ذهنی او‌ را رفع می‌کنند.

این زن جوان که در کودکی یتیم بوده، مادر کولی‌اش او را در ترانسیلوانی بر سر راه می‌گذارد و اما پس از آن، زن و شوهری لبنانی آتنا را به عنوان فرزند خود قبول می‌کنند و با هم به شهر بیروت می‌روند. سال‌ها می‌گذرد و آن‌ها به خاطر شدت گرفتن جنگ، به لندن مهاجرت می‌کنند و زندگی‌شان را آنجا ادامه می‌دهند. آتنا نیز ازدواج می‌کند و بچه‌ای به دنیا می‌آورد اما به خاطر مشکلات مالی و خانوادگی، از همسر خود جدا می‌شود. ولی چیزی که در این بین او را آزار می‌دهد، گذشته مبهم خود است؛ اینکه مادرش چرا او را رها کرده و چگونه توانسته این کار را انجام دهد.

سرانجام آنقدر این مسئله برایش مهم می‌شود که برای یافتن مادر واقعی خود به میان کولی‌های ترانسیلوانی می‌رود، اما این سفر شگفت انگیز آتنا را با مسائل جدیدی روبه‌رو می‌کند که هیچ وقت فکرش را نمی‌کرده است.

رمان ساحره پورتوبلو مانند کتاب مشهور کیمیاگر با ایجاد حال و هوایی معنوی و جادویی درباره مفاهیمی نظیر عشق، علاقه، شادی و فداکاری سخن می‌گوید.

کتاب صوتی ساحره پورتوبلو برای چه کسانی مناسب است؟

علاقه‌مندان به ادبیات آمریکای جنوبی و داستان‌های فلسفی از شنیدن این کتاب لذت خواهند برد.

پائولو کوئیلو (Paulo Coelho) را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده مشهور برزیلی در طول زندگی خود با مرگ روبه‌رو شده، از جنون گریخته، با مواد مخدر مقابله کرده، در برابر شکنجه مقاومت نشان داده، جادو و کیمیاگری را تجربه کرده و فلسفه و دین را خوانده است. کوئیلو بارها گفته که ایمان خود را از دست داده و دوباره به آن رسیده و همچنین درد و لذت عشق را تجربه کرده است. این نویسنده در جست‌وجوی جایگاه خود در جهان، راه‌حل‌هایی را کشف کرده تا بتواند با آن‌ها به چالش‌های زندگی‌اش پاسخ دهد.

کتاب‌های کوئیلو به 82 زبان دنیا ترجمه شده و بیش از 230 میلیون نسخه از آن‌ها در بیش از 170 کشور به فروش رسیده است. رمان کیمیاگر که در سال 1988 نوشته شد، بیش از 85 میلیون نسخه فروخت که الهام بخش بسیاری از مردم جهان بوده است.

او عضو آکادمی ادبیات برزیل است و بیش از 115 جایزه و افتخار ملی و بین المللی از جمله جایزه هانس کریستین اندرسن و نشان ملی کشورش را دریافت کرده و همچنین در سال 2007 نیز به عنوان پیام آور صلح سازمان ملل متحد انتخاب شد.

پائولو کوئیلو را به نویسنده گوگلیست نیز می‌شناسند. این لقب از آنجا به او تعلق گرفت که تمامی کتاب‌ها و نوشته‌هایش در وبسایت خود و دیگر شبکه‌های به اشتراک گذاری کتاب وجود دارد و یکی از پرطرفدارترین نویسندگان در شبکه‌های اجتماعی است که مردم سراسر دنیا مطالبش را دنبال می‌کنند.

برخی از آثار مهم و پرطرفدار پائولو کوئیلو عبارتند از:

- خاطرات یک مغ (1987)
- کیمیاگر (1988)
- والکیری‌ها (1992)
- کنار رود پیدرا نشستم و گریستم (1994)
- نامه‌ها عاشقانه یک پیامبر (1997)
- ورونیکا تصمیم می‌گیرد بمیرد (1998)
- شیطان و دوشیزه پریم (2000)
- یازده دقیقه (2003)
- سفرها (2004)
- زهیر (2005)
- چون رود جاری باش (2006)
- عشق (2009)
- الف (2010)
- نسخه خطی موجود در آکرا (2012)
-جاسوس (2016)

در بخشی از کتاب صوتی ساحره پورتوبلو می‌شنویم:

برایم بسیار دشوار است که بی‌طرف بمانم و بتوانم داستانی را بگویم که با ستایش و تحسین آغاز شد و به عداوت خاتمه یافت. اما سعی خودم را خواهم کرد. واقعا خواهم کوشید آتنایی را که برای نخسین بار در آپارتمان واقع در خیابان ویکتوری دیدم، توصیف کنم.

او با پولی هنگفت تازه از دبی آمده بود و دوست داشت همه آنچه را که درباره جادو یاد گرفته بود، به دیگران هم یاد بدهد. این بار فقط چهار ماه را در خاورمیانه گذرانده بود. او دو قطعه زمین بزرگ را برای ساخت و ساز دو سوپرمارکت به فروش رسانده بود و از این راه کمیسیون خوبی به جیب زده بود. او تصمیم گرفته بود که مخارج زندگی سه سال خود و فرزندش را فراهم کند و می‌دانست هروقت اراده کند، می‌تواند به سرکار خود بازگردد. حالا دیگر وقتش بود که از لحظه حال بیشترین بهره را ببرد؛ جبران گذشته‌ها را بکند و به دیگران نیز بیاموزد آنچه را که خود آموخته است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
32 دقیقه
معرفی
36 دقیقه
لیلی زینب، 64 ساله منجم
29 دقیقه
پدر روحانی، جان کورلافونتانا 72 ساله
39 دقیقه
پدر روحانی، جان کورلافونتانا 72 ساله
22 دقیقه
پیتر شرنی 47 ساله، مدیر بانک
28 دقیقه
نبیل الائیهی، سن نامعلوم، بادیه نشین
21 دقیقه
سمیره ر خلیل، مادر آتنا
22 دقیقه
دیدره اونیل معروف به ادا
22 دقیقه
فوشو بوشالو 65 ساله، صاحب رستوران
37 دقیقه
لیلیانا، خیاط، سن و نام خانوادگی نامعلوم
38 دقیقه
سمیره ر خلیل، خانه‌دار
31 دقیقه
آندریا مک کین، بازیگر
36 دقیقه
هرون راین، روزنامه نگار
25 دقیقه
آنتوان لوکادور، مورخ
31 دقیقه
آندریا مک کین، بازیگر
32 دقیقه
دیدره اونیل معروف به ادا
18 دقیقه
هرون راین، روزنامه نگار
29 دقیقه
دیدره اونیل معروف به ادا
37 دقیقه
یک روزنامه لندنی، 24 آگوست 1998
29 دقیقه
سمیره ر خلیل، خانه‌دار
36 دقیقه
هرون راین، روزنامه نگار

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ساحره پورتوبلو
نویسنده
مترجممسیحا برزگر
گویندهگروه گویندگان
ناشر چاپیانتشارات ذهن آویز
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ ساعت و ۲۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
53000 ت - 9.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی ساحره پورتوبلو

محمدعلی کلوندی
۱۴۰۱/۴/۳۱
چهارچوب کتاب با کتاب جاسوس یکی است. درهردو کتاب شخصیت اصلی دختری است که درکشور مادری‌اش زندگی نمی‌کندودر هر برهه از زندگی در کشوری زندگی می‌کند واسم اصلی خود راعوض می‌کند وصاحب فرزند می‌شود که در جاسوس فرزندشخصیت اصلی دختر ودر این کتاب پسر است وهردوکتاب دواصل مهم دارند موسیقی و رقص.
کوئیلو درهردو
کتاب با نثری ساده ‌وروان عرفانی سطح پایین ودور از عقلی راپیگیری می‌کند و به دبن‌های اسلام ومسیحیت به اندازه‌ای که کمکش کنند تا عرفانش را توضیح دهد وتفسیر کند استناد می‌کند وبعد کیلومترها از دین دور می‌شود. دوتا از پایه‌های کتاب سست هستند، اول اینکه به اساطیر یونان متوسل می‌شود که محصول ذهن وتخیل مردم یونان باستان هستند، ودوم هم قدیس سارا است که حامی کولی‌ها است درحالی که واتیکان چنین شخصی راقدیس اعلام نکرده است. درمورد ایاصوفیه هم باید بگویم که نظر شخصی من این است که شیطان است، چون وقتی که وارد بدن آتنا می‌شود باید روح آتنا از بدنش خارج بشودو وقتی که این اتفاق می‌افتد چهره آتنا عصبی وخشمگین می‌شود ودرضمن پسر کوچک آتنا هم حاضر نیست کنار جسم مادر بماند وبی تابی می‌کند. من به اجرای صوتی کتاب نقد دارم چون کتاب صوتی را باید یک شخص نهایتا دوشخص اجرا کنند واجرای گروهی برای نمایشنامه وتئاتر است ونباید کتاب صوتی را به صورت گروهی اجرا کرد
___ MARYAM ___
۱۴۰۱/۲/۶
پائولو کوئیلو از برجسته‌ترین انسانهای این قرن که زندگی من و میلیونها انسان به واسطه قلمش دچار دگرگونی و تغییر ابدی شد و برای همیشه در قلبهای ما جاودان،
در بخشی از این کتاب میگوید:
«به عشق اعتماد کنید تا شاهد وقوع معجزه‌ها باشید.»
حقیقتی غیر از این سراغ دارید؟
این کتاب اثری عمیق و فلسفی و و
روایت گر حقیقتی است که شاید در دنیای امروز ما کمتر به آن پرداخته می‌شود ماهیتش را تغییر داده‌اند..
جرعه جرعه بنوشید این اثر را و غرق در دنیای بس خیال انگیز و رازگونه آن با طعم حقیقت غیر قابل انکارش شوید.
بی نهایت از گروه اجرا کننده و تیم همیشه بی نظیر کتابراه سپاسگزارم، نور و عشق و جاودانگی نصیبتان.
سارا نامور
۱۴۰۰/۵/۲۶
شاید بهترین کتابی باشه که خوندم، فکر رو در مسیر صحیح درگیر می‌کنه، البته به نحوی قصه پر غصه امروز برخی جوامع هم هست.
به اندازه‌ای جملات زیبا مستمر و پی درپی به سمت ت جاری میشه، که گاه متوجه میشی چندین مطلب عنوان شده و تو هنوز در استنباط بسیار لذت بخش جمله ابتدایی موندی،
بسیار عالی
ممنون
aline
۱۴۰۱/۵/۵
با خوندن کتاب کیمیاگر تصمیم گرفتم کتاب دیگه از همون نویسنده بخونم. اما متاسفانه صدای گوینده و همچنین ترجمه اصلا جالب نبود. کلا نوین کتاب گویا با احترام به زحمتی که میکشن، به نظرم خیلی جای کار شدن داره کتاباشون؛ مخصوصا از نظر گوینده و افکت‌های صوتی
مرجان حمزه نژاد
۱۴۰۰/۳/۲۳
شاید یکى از فلسفى‌ترین نوشته هاى کوئیلو باشه؛ که بیش از هر چیز به مفاهیم کائنات، معنویت، طبیعت و عشق پرداخته شده؛ و البته روش خاص او در بیان قدرت واژه‌ها و کلمات و رازدارى و...
انتخاب و اجراى صداپیشگان هم بسیار مناسب و زیباست
ساناز قره قوشلو
۱۴۰۱/۵/۳۰
این اولین بار نیست که همچین نظری درباری کتاب‌های پائولو دارم به نظرم کسایی که از کتاباش خوششون میاد (مثل خودم) بهتره کتاب رو به صورت صوتی گوش ندن
کار گوینده‌ها درجه یک مثل همیشه اما پائولو قربونش برم پیچیدگی میپسنده
Pejman Pirmoradi
۱۴۰۱/۲/۲۶
از نظر نویسندگی و کشش داستان مثل همه آثار کوئیلو بسیار خوب و زیرکانه اما بشدت زنانه از نظر مضمون‌ ملغمه‌ای از عقاید خلیستس و کاستاندا و عرفان شرقی و دیگران که کنار هم قرار گرفته اما مفید
Arezio Dana
۱۴۰۰/۶/۱۵
پائلو فو ق العادست همینطور که داری تو داستان شخصیت کتاب هستی میبینی داره ناخودآگاهتم داره آموزش میبینه هر جمله کتاب ۱۰۰ مدل حرف برام داشت واقعت قلمه این نویسنده معجزست 👌👌🖖
بابک زمانیان
۱۴۰۱/۱۰/۴
اجرای گویندگان عالی بود ولی مجموع داستان با اینکه نویسنده مطرحی دارد برایم جالب نبود.
جمع بندی یا نقطه پایان آن چنگی به دل نمیزد
Alireza Dehqan
۱۴۰۱/۴/۱۹
ساحره پورتوبلو یک رمان روانشناختی راجب مادری هست که برای نجات فرزندش هر فداکاری کرده، گویندگی چند نفره جذابیت کتاب چند برابر کرده
ماندانا گرد
۱۴۰۱/۳/۲۵
همون طور که انتظار میرفت از نویسنده داستان
زنی که روزمرگی را کنار میگذارد به دنبال مفهومی عمیق و دستیابی به عشقی ابدی ست عالی بود
اصغر سلحشور
۱۴۰۰/۳/۲۰
هرچه بیشتر کتابای پائولو کویلیو رومیخونم بیشتر به انحراف فکری وترویج عرفان سرخپوستی وکارلوس کاستاندا میرسم این کتاب وکیمیاگر سرشاراز شعور طبیعت روح طبیعت مادر کیهانی تصوف وصوفی گری همه اینا با جملات قشنگ ومتنهای گیرا چطور مجوز پخش میگیرن کسی نیست برسی کنه
رعنا ابوالقاسم
۱۴۰۲/۳/۹
عالی بود... چندین سال پیش کتاب را خوانده بودم ولی جزییات را از یاد برده بودم، لازم به یادآوری بود. سپاس از شما
kiana saadat
۱۴۰۱/۴/۳۱
من عاشق این رمان هستم و سلیقه‌ای است اما جالبیه این کتاب صوتی این بود که هر شخصیت گوینده خود را داشت 😍🥰
کورش محمدی
۱۴۰۱/۸/۱۸
بسیار خوب بود و گوینده گان هم بخوبی انتخاب شده بودند و در جذابیت کتاب موثر بودند
مشاهده همه نظرات 29

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ساحره پورتوبلو

برای دریافت کتاب صوتی ساحره پورتوبلو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.