معرفی و دانلود کتاب صوتی حافظه نامحدود: راهبردهای یادگیری پیشرفته برای یادگیری سریع تر، بیشتر و موثرتر

عکس جلد کتاب صوتی حافظه نامحدود: راهبردهای یادگیری پیشرفته برای یادگیری سریع تر، بیشتر و موثرتر
قیمت:
۴۶۰۰۰ 32200 تومان ۳۰%
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی حافظه نامحدود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی حافظه نامحدود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی حافظه نامحدود: راهبردهای یادگیری پیشرفته برای یادگیری سریع تر، بیشتر و موثرتر

چگونه می‌توان مقدار زیادی از اطلاعات را به‌خاطر سپرد؟ کوین هورسلی، نویسنده و سخنران حرفه‌ای، در کتاب صوتی حافظه نامحدود تکنیک‌های افزایش بهره‌وری هوش و حافظه را با زبانی ساده به شما آموزش می‌دهد. این کتاب یکی از آثار پرفروش وال‌استریت ژورنال و شماره یک کتاب‌های حافظه در آمازون است.

درباره کتاب صوتی حافظه نامحدود:

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که کسی در خیابان با شما سلام و احوالپرسی می‌کند اما شما اسم او را به یاد نمی‌آورید. یا اینکه از خانه خارج شده‌اید و ناگهان به یادتان می‌آید که کلیدها را پشت در جا گذاشته‌اید. برخی افراد نیز هرچقدر سعی می‌کنند نمی‌توانند حجم زیادی از اطلاعات را به‌خاطر بسپارند.

همه دوست دارند ذهنی نامحدود داشته باشند و در یادآوری مسائل مهم با هیچ مشکلی مواجه نشوند. برای نیل به این هدف باید مهارت‌ها و تکنیک‌های پرورش و تقویت حافظه را بلد باشید. برای یادگیری این تکنیک‌های ذهنی هم باید به منابع آموزشی معتبر مراجعه کنید. یکی از این منابع آموزشی مؤثر در یادگیری مهارت‌های پرورش ذهن، کتاب حافظه نامحدود (Unlimited Memory) است.

کوین هورسلی جزو افرادی است که به او لقب «استاد بزرگ بین‌المللی حافظه» را داده‌اند. او عقیده دارد هرکسی در هر موقعیتی که قرار دارد، باید حافظه قوی و سریعی داشته باشد. این مهارت به دلیل اینکه اعتمادبه‌نفس را زیاد می‌کند، می‌تواند در موفقیت شغلی افراد نیز تأثیر خیلی زیادی داشته باشد. وی در این کتاب به شما یاد می‌دهد ذهن خود را تقویت کنید تا یک حافظه نامحدود داشته باشید.

با شنیدن کتاب صوتی حافظه نامحدود می‌توانید شش سیستم حافظه قدرتمند را بشناسید و به کمک آن‌ها قدرت به‌خاطر سپردن و یادآوری مغزتان را بهبود بخشید. همچنین قادر خواهید بود اسم دیگران را به‌راحتی در هر موقعیتی به یادآورید و تمرکز خود را چندین برابر کنید. این کتاب پرفروش برای اولین‌بار در سال 2014 منتشر شد و هم‌اکنون به بیش از ده زبان دنیا ترجمه شده است.

نویسنده به شما می‌گوید اگر شما نسبت به جهان بیرون دقت بیشتری به خرج بدهید، مشکلات ناشی از ضعف حافظه‌تان نیز برطرف خواهند شد. تکنیک‌هایی که او به شما آموزش می‌دهد، در جهت تقویت حافظه‌تان کمک زیادی خواهد کرد. کافی است استراتژی‌های ارائه شده در این کتاب را به کار گیرید تا بتوانید یادگیری سریع‌تر، بهره‌وری بیشتر و موفقیت دوچندانی کسب کنید.

در نکوداشت کتاب صوتی حافظه نامحدود:

- کتابی که مطالعه‌ی آن یادگیری سریع‌تر و بهره‌وری بالاتر در کارها را برایتان به ارمغان خواهد آورد. (amazon)

کتاب صوتی حافظه نامحدود مناسب چه کسانی است؟

آن دسته از افرادی که قصد دارند حافظه خود را تقویت کنند و ذهن نامحدودی داشته باشند، می‌توانند از راهکارهای ارائه شده در این کتاب استفاده کنند. همچنین اگر به کتاب‌های حوزه هوش و حافظه علاقه دارید، از شنیدن این کتاب صوتی جذاب لذت خواهید برد.

کوین هورسلی را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده و سخنران حرفه‌ای در سطح بین‌المللی تابه‌حال چهار کتاب منتشر کرده که حافظه نامحدود اولین اثر او در بین آن‌ها است. او در زمینه‌های بهبود یادگیری، کسب انگیزه، خلاقیت و تفکر فعالیت می‌کند و به افراد کمک می‌کند تا ذهن فعال‌تری داشته باشند. از دیگر آثار کوین هورسلی (Kevin Horsley) می‌توان به «ذهن خوش‌حال» و «راهنمای به‌یادآوردن 44 رئیس‌جمهور آمریکا» اشاره کرد.

جوایز و افتخارات کوین هورسلی:

- جزو نویسندگان پرفروش وال‌استریت ژورنال
- کسب رکورد جهانی تست‌های حافظه اورست
- دریافت مدال قهرمانی بهترین حافظه جهانی

در بخشی از کتاب صوتی حافظه نامحدود می‌شنویم:

تابه‌حال شده چیزی را بو کنید و فوراً خاطرهٔ روزی در گذشته در ذهنتان زنده شود؟ بو حلقهٔ پیوند با تجربه و خاطره است. یا شده ترانه‌ای بشنوید و ناگهان سیل خاطرات قدیم در ذهنتان به راه بیفتد؟ ما می‌توانیم آگاهانه از این اصل یادآوری برای خلق سیستم دیگری برای جعبهٔ مهارت‌های حافظه‌مان استفاده کنیم.

این اولین سیستمی است که من یاد گرفتم. و همین بود که مرا با توان بالقوهٔ عظیم حافظه آشنا کرد. این سیستم چنان خوب بود که مثل حقه به نظرم آمد و از آن روز به بعد بود که توانستم به قدرت حافظه‌ام پی ببرم و از آن به نحو احسن استفاده کنم. امیدوارم برای شما هم چنین باشد. اسم این سیستم شیوهٔ گیره زدن به اطلاعات است.

اینجا می‌خواهیم قدرت تداعی ذهن شما را بررسی کنیم و می‌خواهیم دو شیوهٔ جدید تقویت حافظه را یاد بگیرید. اولی اسمش گیره زدن به اطلاعات با قافیه‌پردازی است و دومی گیره زدن به اطلاعات با شکل‌ها.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
20 دقیقه
فصل یک: مقدمه
7 دقیقه
بخش یک: تمرکز کنید / فصل دو: بهانه نیاورید
14 دقیقه
فصل سه: هرگز دروغ‌ها را باور نکنید
19 دقیقه
فصل چهار: اکنون اینجا باشید
17 دقیقه
بخش دو: خلق کنید و ربط بدهید / فصل پنج: اطلاعات را زنده کنید
9 دقیقه
فصل شش: از ماشینتان برای یادآوری استفاده کنید
9 دقیقه
فصل هفت: از بدنتان برای یادآوری استفاده کنید
13 دقیقه
فصل هشت: گیره زدن به اطلاعات
16 دقیقه
فصل نه: در وهلهٔ اول
8 دقیقه
فصل ده: وصل کردن فکرها
17 دقیقه
فصل یازده: به یادآوردن نام
21 دقیقه
فصل دوازده: به یاد آوردن اعداد
10 دقیقه
فصل سیزده: هنر در حافظه
19 دقیقه
فصل چهارده: استفاده از شیوه‌ها
11 دقیقه
بخش سه: استفادهٔ مدام / فصل پانزده: انضباط شخصی
8 دقیقه
فصل شانزده: مطالب را مرور کنید تا جذب کنید
4 دقیقه
پایان‌ها بذر آغازها هستند

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی حافظه نامحدود: راهبردهای یادگیری پیشرفته برای یادگیری سریع تر، بیشتر و موثرتر
نویسنده
مترجمسیمین موحد
گویندهحافظ کاظم زاده
ناشر چاپیانتشارات کتیبه پارسی
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۴۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی سلامت، بهداشت و تغذیه، کتاب‌های هوش و حافظه
قیمت نسخه صوتی
۴۶۰۰۰ 32200 ت ۳۰%
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی حافظه نامحدود

علی شهبازی
۱۴۰۱/۱۲/۲۸
سلام دوستان این کتاب واقعا عالی هست خیلی کمک میکنه چیزی رو از یاد نبریم من که همیشه فکر میکردم نمیتونم چیزی رو حفظ کنم با راهکارهای این کتاب خیلی چیزارو حفظ کردم ممنون از کتاب راه
Elahe Arabkhani
۱۴۰۱/۵/۲۵
کتاب خوبی بود ولی بخاطر تمارینی که داشت ترجیح میدادم کتاب متنی رو خریداری میکردم و با هربار خوندن می‌تونستم تمارین و انجام بدم
زهرا منفرد
۱۴۰۲/۱/۲۸
کتاب عالیه راهکارهای خوبی داره ازخواندن کتاب لذت بردم وشروع کردم به انجام راهکارها برای تقویت حافظه‌ام باتشکر ازکتابراه
جلال باقرنژاد
۱۴۰۱/۶/۲۳
خیلی خوبه تکنیک‌های خیلی کاربردی داره به کسایی که درس میخونن خیلی میتونه کمک کنه کنکوری‌ها حتمن گوش بدن
کی کیا
۱۴۰۱/۶/۳۱
کتاب پر از جملات آموزنده هست"درک کردن باعث استفاده کردن نمی‌شود"
Tαɾα 𝘎𝘩𝘰𝘳𝘣𝘢𝘯𝘪
۱۴۰۲/۲/۲
کتاب خوب و کاربردی بود. توصیه میکنم بخونید.
arman bayati
۱۴۰۱/۱/۶
کتاب که عالی گوینه عالی
مشاهده همه نظرات 7

راهنمای مطالعه کتاب صوتی حافظه نامحدود

برای دریافت کتاب صوتی حافظه نامحدود و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.