معرفی و دانلود کتاب صوتی جادوی افزایش سرمایه - جلد 2

عکس جلد کتاب صوتی جادوی افزایش سرمایه - جلد 2
قیمت:
26000 تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جادوی افزایش سرمایه - جلد 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جادوی افزایش سرمایه - جلد 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی جادوی افزایش سرمایه - جلد 2

کتاب صوتی جادوی افزایش سرمایه - جلد 2 نوشته‌ی شهاب سهرابی، گام به گام فرآیند افزایش سرمایه را به شما آموزش می‌دهد تا با انواع مختلف آن آشنا شوید و دیدی واقعی و صحیح از دنیای جذاب بورس پیدا کنید.

درباره کتاب صوتی جادوی افزایش سرمایه - جلد 2:

فرض کنید که به دنبال خرید سهمی هستید و به دو سهم می‌رسید که هر دو افزایش سرمایه دارند؛ یکی از محل مازاد تجدید ارزیابی و دیگری از محل آورده نقدی و مطالبات سهامداران. در این شرابط شما کدام سهم را برای خرید انتخاب می‌کنید؟ شاخص‌های ارزیابی‌تان چیست؟ تفاوت میان افزایش سرمایه از محل انباشته و مازاد تجدید ارزیابی را می‌دانید؟ کتاب صوتی جادوی افزایش سرمایه - جلد 2 قرار است به شما ده‌ها سوال این چنینی را پاسخ دهد تا با آموزشی صحیح و پایه‌ای، بتوانید در بورس ایران به سودآوری برسید.

به بیانی دیگر اگر با مفهوم افزایش سرمایه آشنا نباشید و بخواهید ابهامات ذهنی خود را حل کنید، قاعدتا نیاز به یک راهنما دارید. معمولا در چنین شرایطی به سراغ گوگل می‌روید اما تنها با انبوهی از مطالب پراکنده مواجه می‌شوید که هیچ ایده منسجمی به شما ارائه نمی‌دهند و حتی اعتبار و صحت مطالب‌شان مورد تردید است.

پس برای آنکه این مبحث مهم و کاربردی را یاد بگیرید، چند ساعتی وقت بگذارید و تمامی اطلاعات کتاب جادوی افزایش سرمایه - جلد 2 را یادداشت برداری کنید تا برای همیشه سوالات‌تان از بین بروند.

فکرش را بکنید که با چنین گزارش‌هایی روبه‌رو شوید:

- شستا، 78 % افزایش سرمایه از انباشته
- افزایش سرمایه وهور توسط حسابرس تایید شد.
- مجوز افزایش سرمایه 43 % خکار از محل سود انباشته صادر شد.
- سازمان بورس و اوراق بهادار با افزایش سرمایه 87 درصدی شرکت ایران ترانسفو از محل سود انباشته و مازاد تجدید ارزیابی موافقت نمود.
- تایید افزایش سرمایه توسط حسابرس در فاراک 228 % محل تامین افزایش سرمایه: مطالبات حل شده سهامداران و آورده نقدی 100 % مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها: 128 %

شاید در نگاه اول این اطلاعات بسیار پیچیده و مبهم به نظر برسند اما باید بدانید که کتاب جادوی افزایش سرمایه – جلد 2 این مفهوم را گام به گام به شما آموزش می‌دهد تا بدون نگرانی تصمیمات درستی در بازار سرمایه بگیرید.

چند مورد از مزیت‌های کتاب صوتی جادوی افزایش سرمایه - جلد 2:

- در قالب داستان روایت می‌شود.
- مثال‌ها واقعی و کاربردی است.
- گام به گام شما را به سمت پیشرفت و یادگیری می‌برد.
- نکات بسیار ارزشمندی که در لابه لای مباحث بیان می‌شود، بسیار کلیدی است.

کتاب صوتی جادوی افزایش سرمایه - جلد 2 برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به مباحث بورسی و بازار سرمایه علاقه دارید و می‌خواهید دانش خود را در این زمینه بیشتر کنید و پول خوبی از این راه به دست آورید، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی جادوی افزایش سرمایه – جلد 2 می‌شنویم:

پنج شنبه: 1397/2/5 روز آخر فرارسید.

شایان، آخرین مبحث افزایش سرمایه را باید فرا می‌گرفت. استاد سلطانی به شایان گفت : امروز روز آخر است، خیلی دوست دارم تجربیاتی که به سختی و با هزینه گزاف به دست آورده‌ام را، در اختیارت قرار دهم تا هم به کارت بیاید و هم این که تو این‌ها را دوباره تجربه نکنی. شایان عزیز؛ یادت باشد که مبحث روانشناسی در بازار سرمایه خیلی مهم است و سعی کن در این زمینه بیشتر تحقیق کنی و اطلاعاتت را کامل کنی باور می‌کنی که تحلیل یک سهم خاص، متاثر از کسی است که آن را تحلیل می‌کند؟

شایان هم از استاد توضیح بیشتر خواسته استاد سلطانی در ادامه صحبت‌هایش ادامه داد: این که شما خاطره قبلی از آن سهم داشته باشید، در نحوه تحلیل‌تان تاثیر دارد. این که شما در گذشته دراین سهم سود کرده‌اید، هم موثر است. اگر در گذشته شما از خرید این سهم زیان کرده باشید، باز هم در نحوه تحلیل‌تان موثر است. اگر برای تحلیل سهمی، وقت بیشتر و تلاش و سختی بیشتری متحمل شده باشی، باز هم در تحلیل‌تان متبلور می‌شود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
2 دقیقه
معرفی
6 دقیقه
مقدمه
22 دقیقه
فصل اول: انباشته
26 دقیقه
فصل دوم: مازاد تجدید ارزیابی دارایی
39 دقیقه
فصل سوم: ترکیبی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی جادوی افزایش سرمایه - جلد 2
نویسنده
گویندهعباس مرزبان
ناشر چاپینشر مانیان
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۳۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های آموزش سرمایه گذاری، بورس و فارکس
قیمت نسخه صوتی
26000 ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی جادوی افزایش سرمایه - جلد 2

مجید جمالی
۱۴۰۱/۱۱/۱۶
کتاب خوبی است اما در کل به بیان یک مسئله تاکید دارد و در کل کتاب یک مسئله را بیشتر بیان نکرده است که میتوان گفت کوتاه تر از آن نیز میتوان آن را بیان کرد
سعید صالحی
۱۴۰۱/۲/۱۳
با سلام از جناب استاد شهاب سهرابی کمال تشکر را دارم
فاطمه ابراهیمی
۱۴۰۰/۷/۲۴
کاش کتابای بیشتری در زمینه آموزش بورس صوتی بشه
جمال امرایی
۱۴۰۱/۴/۱۵
واسه افراد تازه وارد بد نیست
hamid cheraghi
۱۴۰۰/۵/۱۷
این کتاب میتواند به دیدگاهتان بیفزاید
مشاهده همه نظرات 5

راهنمای مطالعه کتاب صوتی جادوی افزایش سرمایه - جلد 2

برای دریافت کتاب صوتی جادوی افزایش سرمایه - جلد 2 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.