معرفی و دانلود کتاب صوتی تفویض اختیار، نظارت و سرپرستی

عکس جلد کتاب صوتی تفویض اختیار، نظارت و سرپرستی
قیمت:
۲۲۰۰۰ تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تفویض اختیار، نظارت و سرپرستی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تفویض اختیار، نظارت و سرپرستی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی تفویض اختیار، نظارت و سرپرستی

کتاب صوتی تفویض اختیار، نظارت و سرپرستی نوشته‌ی برایان تریسی، راهکارها و شیوه‌های مفیدی به شما ارائه می‌کند تا به کمک آن‌ها اختیارات خود را به دیگران واگذار کنید، توانایی خود را چندین برابر نمایید و در جهت پیشرفت سازمان یا شرکت خود گام بردارید.

درباره‌ی کتاب صوتی تفویض اختیار، نظارت و سرپرستی:

کتاب صوتی تفویض اختیار، نظارت و سرپرستی (Delegation & supervision)، درباره‌ی واگذار کردن کارها به عهده‌ی دیگر کارمندان است که یکی از مهارت‌های مهم و کاربردی مدیران مؤثر به حساب می‌آید. بدون برخورداری از توانایی تفویض کارآمد، نمی‌توانید استعداد ذاتی خود را به سان یک مدیر نشان دهید. در این کتاب صوتی، مجموعه‌ای از روش‌های کلیدی را یاد می‌گیرید که شما را به یک واگذار کننده‌ی درخشان تبدیل می‌کند. هر یک از این شیوه‌ها، راهکارها و استراتژی‌ها طی سال‌های بسیاری تست، تأیید و تضمین شده‌اند.

بسیاری از مدیران و رهبران سازمان‌ها به سختی کارها را به عهده‌ی دیگر افراد می‌گذارند. آن‌ها اغلب هیچ اشتیاقی به این کار ندارند یا انجام آن را به تاخیر می‌اندازند و در نهایت نیز فرصت‌های پیشرفت و موفقیت‌شان را محدود می‌کنند. مدیران وظایف و کارهای فراوانی دارند که باید شخصاً آن‌ها را انجام دهند و در نتیجه نمی‌توانند همکاری جامع و مفیدی با دیگر سازمان‌ها نیز داشته باشند. مدیریت به بیان ساده به معنی «کسب نتیجه از طریق دیگران» است.

واگذار کردن کارها امری است که برای مدیران و سازمان، فواید و مزایای بسیاری دارد. تفویض این امکان را در اختیار شما می‌گذارد تا در زمینه‌ی کاری‌ خودتان آنچه را که می‌توانید انجام دهید را به آنچه که می‌توانید کنترل یا مدیریت کنید، تبدیل نمایید که این کار موجب می‌شود کیفیت و کمیت نتایج ارتقا یابد. همچنین به شما کمک می‌کند تا توانایی و لیاقت اشخاص زیردست خود را شناسایی کنید و یا ارتقا دهید و استعدادهای انسانی را شکوفا کنید.

بسیاری از مدیران هیچ آموزشی درباره‌ی واگذاری کارها ندیده‌اند، به همین دلیل در هر بار واگذاری رفتار تازه‌ای می‌آموزند، نخست احساس ناشی‌گری می‌کنند. اما آن‌ها ‌هر چه بیشتر این کار را تمرین کنند، برای‌شان ساده‌تر می‌شود.

برایان تریسی (Brian Tracy) در این اثر مطالب مفیدی هم‌چون سه خصوصیت برترین مدیران، هفت راهکار واگذاری کارآمد، آشنایی یا چهار تیپ شخصیتی، دوری از واگذاری معکوس و چندین نکته‌ی مهم و موثر دیگر به شما می‌آموزد.

شنیدن کتاب صوتی تفویض اختیار، نظارت و سرپرستی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

شنیدن این کتاب صوتی به تمام مدیران سازمان‌ها و کسب وکارهای کوچک و بزرگ، پیشنهاد می‌شود.

برایان تریسی را بیشتر بشناسیم:

برایان تریسی (Brian Tracy) نویسنده‌ای معروف و سخنرانی برجسته در حوزه‌ی موفقیت شخصی و خودیاری است. او سمینارهای گوناگونی را در مورد رهبری، فروش، مدیریت موثر و استراتژی کسب و کار برگزار کرده است.

برایان تریسی به مدت 30 سال موضوعاتی مانند: موفقیت شخصی، رسیدن به ثروت، اقتصاد، تاریخ، کسب و کار، فلسفه و روانشناسی را تجزیه و تحلیل نموده و حاصل تحقیقات خود را در بیش از 70 کتاب نوشته که اغلب آثارش به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند و فروش بسیار بالایی را نیز به همراه داشته‌اند. بدون اغراق می‌توان گفت غیرممکن است در ایران بخواهید به موفقیت برسید، اما نام برایان تریسی را نشنیده باشید.

در بخشی از کتاب صوتی تفویض اختیار، نظارت و سرپرستی می‌شنویم:

به عنوان یک مدیر وظیفه دارید در پرورش نیروی انسانی تحت نظر خود بکوشید. شما مسئولیت دارید که از کارکنان خود مراقبت کنید و برای رشد و اعتلای آن‌ها تلاش کنید. تنها نیروی انسانی است که می توان بر ارزش او افزود. کامپیوترها و سایر تجهیزات مستهلک می شوند و پس از مدتی فایده ای از آن‌ها متصور نیست. اما منابع انسانی می توانند با گذشت زمان ارزشمندتر شوند و این بستگی به این دارد که چگونه مدیریت شوند و چگونه از آن‌ها بهره‌برداری به عمل آید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۶ دقیقه
مقدمه
۵ دقیقه
ارزشمندترین منبع خود را بست و گسترش دهید
۸ دقیقه
از استوره‌های مانع تفویض اختیار کردن اجتناب ورزید
۷ دقیقه
نقطه‌ی شروع تفویض اختیار
۱۰ دقیقه
الگوی کارخانه‌ای مدیریت
۹ دقیقه
زمینه‌های تعیین کننده‌ی اصلی نتایج خود را مشخص کنید
۹ دقیقه
معیارهای عملکرد عالی را مشخص کنید
۹ دقیقه
مدیریت بر اساس هدف‌ها
۹ دقیقه
سه کیفیت روسای برتر
۹ دقیقه
هفت اقدام مهم در تفویض اختیار موثر
۵ دقیقه
مدیریت بر اساس استثنا
۷ دقیقه
خود را یک معلم در نظر بگیرید
۵ دقیقه
به کارکنان خود اعتماد به نفس بدهید
۹ دقیقه
تصمیم گیری را واگذار کنید
۳ دقیقه
آنچه را انتظار دارید وارسی کنید
۷ دقیقه
کارکنان خود را با بازخوردهای منظم کارآمد سازید
۷ دقیقه
پیوسته به کارکنانتان انگیزه بدهید
۴ دقیقه
رهبری موقعیتی را اعمال کنید
۸ دقیقه
گونه‌های شخصیتی چهارگانه را شناسایی کنید
۵ دقیقه
سه سبک رهبری
۷ دقیقه
از تفویض اختیار معکوس خودداری ورزید
۵ دقیقه
۵ اقدام مهم برای افزودن بر اثر بخشی مدیریت

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی تفویض اختیار، نظارت و سرپرستی
نویسنده
مترجممهدی قراچه داغی
گویندهحسین محمدرضایی
ناشر چاپیانتشارات ذهن آویز
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۳۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه صوتی
۲۲۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی تفویض اختیار، نظارت و سرپرستی

محمد علی قضایی
۱۴۰۱/۲/۱۶
دومین کتابی است که از برایان تریسی می‌خونم، مطالب مفیدی رو میگه که البته برای نتیجه گرفتن باید با دقت پیاده سازی هم بشن.
نسخه صوتی کتاب هم بسیار خوب بود و به صورت شمرده شمرده کتاب رو می‌خونه و اجازه میده در بین کارهای دیگه مثل رانندگی با دقت بتونید بهش گوش کنید.
علیرضا اسحقیان
۱۳۹۹/۷/۲۹
کتاب مفید و جامعی بود من فکر میکنم برای اون دسته از افراد که میخواهند کنترل کار بهتر و بیشتر در دست داشته باشن عالی باشه و همچنین اون دسته از افرادی که قصد دارن یه کم خودشونو بازنشست کنن هم راه حل‌های و راه کاری خوبی داره ممنون
مسعود بهروزنیا
۱۴۰۰/۵/۸
کلا کتاب‌های تریسی اندازه ساعت‌ها کلاس آموزشی مفیده ‌و من هر کتاب ایشان رو میخونم ذهنیتی جدید پیدا میکنم
وحید م
۱۳۹۹/۶/۳۰
مطالب ساده و در عین حال موثر و قابل توجه برای سرپرستی استخدام و مدیریت
محسن رضوی
۱۴۰۰/۵/۲۰
خوب بود، در کل خلاصه‌ای مفید از کتاب بود
سید میثم موسوی
۱۴۰۰/۱/۲۰
بسیار عالی کلا برایان تریسی عالیه
زینب صبوری
۱۴۰۰/۳/۲۴
عالی و کاربردی 👌
مشاهده همه نظرات ۷

راهنمای مطالعه کتاب صوتی تفویض اختیار، نظارت و سرپرستی

برای دریافت کتاب صوتی تفویض اختیار، نظارت و سرپرستی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.