معرفی و دانلود کتاب صوتی اسرار ارتباط موثر

عکس جلد کتاب صوتی اسرار ارتباط موثر
قیمت:
23000 تومان - 4.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اسرار ارتباط موثر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اسرار ارتباط موثر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی اسرار ارتباط موثر

کتاب صوتی اسرار ارتباط موثر نوشته رضا حیدری قاسم آبادی، اسرار و رهنمودهای شگفت‌آوری برای ایجاد روابطی عالی و گفتگوی بهتر با اطرافیان را بیان می‌کند. اسراری که با دانستن آن‌ها بهتر می‌توانید ارتباط برقرار کنید و به موفقیت‌های بیشتری دست پیدا خواهید کرد. این کتاب صوتی به صورت مشترک با همکاری کتابراه و راوی نو تولید شده است.

اگر نمی‌دانید که چطور باید به درخواست‌های نا به جای دیگران نه گفت؟، اگر نمی‌دانید چطور می‌توان با دیگران به صورت بهتری ارتباط برقرار کرد؟، اگر نمی‌دانید چطور ارتباط برقرار کردنی در جلسه خواستگاری منجر به ازدواج می‌شود؟، اگر نمی‌دانید که چطور باید با کودکان صحبت کرده و ارتباط برقرار کرد تا بهتر به حرف ما گوش دهند؟، اگر نمی‌دانید که چطور باید انتقاد سازنده‌ای داشت؟ و... مشکلی نیست، زیرا این کتاب در مورد همین مسائل و بسیاری موضوعات دیگر صحبت می‌کند که باعث بهبود روابط شما با دیگران می‌شود.

مجموعه‌ای از فعالیت‌ها و تعاملاتی که موجب تأمین نیازهای افراد می‌گردد را روابط انسانی می‌گویند و به عنوان یک نیاز انسانی، بین افرادی که با هم زندگی می‌کنند، به وجود می‌آید. در نتیجه برقراری روابط انسانی، پس از تأمین نیازها، زمینه‌های پیدایش انگیزش، رشد، احساس سودمندی، رضایت، درک متقابل و اعتماد فراهم می‌شود. این نتایج، چرخه‌ای از نشانه‌های مثبت حیات را پدیدار می‌شود و هر یک در پیدایش حالات مثبت بعدی، مؤثر واقع می‌شوند. با نگاهی به نیازهای انسان، به این نتیجه می‌رسیم که همه نیازهای انسان، بدون وجود شخص یا اشخاص دیگری که با آن‌ها رابطه برقرار می‌کنیم، تأمین نمی‌شود و آن‌ها نیازمند است.

در گذشته زندگی از پیچیدگی کمتری برخوردار بود، تحرک و نظام‌های سازمانی کمتر بودند و انسان‌ها در روابط خود نقش‌های ساده و مشخصی داشتند اما پیچیدگی زندگی امروزه باعث پیچیدگی بیشتر در روابط شده و نقش مهارت‌های ارتباطی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

نکته اصلی در ارتباط، داشتن زبان مشترک یا مجموعه‌ای از رفتارها، وسائل، مجاری ارتباط و... است که در نهایت می‌توان از طریق آن، با دیگری ارتباط برقرار کرد. ارتباط، دریچه اصلی برقراری روابط انسانی است که طی آن می‌توانیم اهداف و مقاصد خود را به دیگران انتقال دهیم و در مقابل، اهداف و مقاصد دیگران را نیز درک کنیم. موضوع ارتباط، در زندگی انسان‌ها بسیار پر اهمیت است و شاید، مؤثرترین بخش زندگی یک فرد همین باشد.

همه ما بخش عمده‌ای از زندگی خود را در ارتباط با دیگران سپری می‌کنیم یا در فکر آن به سر می‌بریم. کسی که نگرش‌ها و شخصیت، عواطف، جنبه‌های روانی، اجتماعی، ارزشی و فرهنگی و نوع رفتار خود را می‌شناسد، حدود انتظارات و علایق خود را مشخص می‌کند و می‌داند که از دیگران چه بخواهد و از آن‌ها چه انتظاراتی داشته باشد. افرادی که خود را می‌شناسند، تا حدود زیادی بر خود، خواسته و رفتار خود مسلّط هستند. این افراد، از توان کنترل بر خود، برخوردارند و می‌توانند با محیط و دیگران، روابط مناسب برقرار کنند. عواطف و احساسات چه از لحاظ شکل‌دهی و تأثیر بر برخوردها و چه از لحاظ حفظ و پایان دادن روابط، تأثیر قابل توجهی بر روابط میانْ فردی دارند.

کتاب اسرار ارتباط موثر سعی دارد به زبانی ساده، روان و صمیمی به بررسی روابط در حیطه‌های مختلف بپردازد تا مخاطب در راستای ارتباط بهتر قدم بردارد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
55 دقیقه
بخش اول
63 دقیقه
بخش دوم
57 دقیقه
بخش سوم
53 دقیقه
بخش چهارم
37 دقیقه
بخش پنجم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی اسرار ارتباط موثر
نویسنده
گویندهمرضیه ابراهیمی
ناشر چاپیانتشارات سخنوران
ناشر صوتی راوی نو
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۲۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی
قیمت نسخه صوتی
23000 ت - 4.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی اسرار ارتباط موثر

الهام حقیقت خواه
۱۴۰۲/۵/۸
کتاب خوبی بود من چندین بار این کتاب رو مطالعه کردم گوش دادم نکات اصلی رو برداشت کردم و روی اون ضعف‌هایی که خودم داشتم کار کردم و همیشه حواسم بود که چه چیزایی باعث می‌شد که ارتباطاتم خوب برقرار نشه ولی با خوندن این کتاب حواسم رو بیشتر جمع کنم و در ارتباطاتم � بشم تا بتونم ارتباط موثرتری رو برقرار رو کنم کتاب خوبی بود پیشنهاد می‌کنم کتاب بخونید در کنار این کتاب کتاب‌های دیگه‌ای رو با این موضوع مطالعه کنید
فاطمه ظاهری
۱۳۹۸/۶/۲۳
گوینده‌ی کتاب واقعا خوبه
ولی راجب متنش راضی نبودم
خیلی مطالب رو کش داده بود😐 و اینکه من یه درونگرا‌ام و میخواستم ارتباطاتم بهتر شه
با این وجود ۹۰ درصد این مطالب رو میدونستم و انجام میدادم و تقریبا مطالب این کتاب هیچ کمکی بهم نمیکنه
علی حسین آبادی
۱۳۹۹/۶/۵
این کتاب برای افرادی که خواهان ارتباط تاثیر گذار باشند قوانین و فرایندها را به خوبی آموزش می‌دهد
Mahta Hasani
۱۴۰۲/۲/۲۱
این کتاب با اشاره به نکات ریز و ظریف ولی عمیقاً موثر به بهبود برقراری ارتباط کمک زیادی میکنه، عالیه
سحر عنایتی
۱۳۹۸/۲/۱۷
خیلی متفاوت از کتابای دیگه‌ی این سبکی که اکثرا هم خارجی ان. خیلی خوشم اومد
سارا عباسی
۱۴۰۰/۸/۲۹
مواردی مطرح شد که خیلی عادی بود و معمولا رعایت میشه
Mohammadamin Abedi
۱۳۹۸/۱/۲۸
آموزنده و در صورت استفاده مفید کارساز
مشاهده همه نظرات 7

راهنمای مطالعه کتاب صوتی اسرار ارتباط موثر

برای دریافت کتاب صوتی اسرار ارتباط موثر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.