معرفی و دانلود کتاب صوتی نیروی جادویی محبت

عکس جلد کتاب صوتی نیروی جادویی محبت
قیمت:
51000 تومان - 9.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نیروی جادویی محبت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نیروی جادویی محبت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی نیروی جادویی محبت

کتاب صوتی نیروی جادویی محبت نوشته‌ی ماری دو هنزل، روایتی عجیب، تاثیرگذار و زیبا از انسان‌هایی است که به دلیل بیماری‌هایی همچون ایدز در بیمارستان بستری هستند و می‌دانند که آخرین روزهای زندگی‌شان را می‌گذرانند. کتابی پرفروش در فرانسه که شما را به فکر فرو خواهد برد و بار دیگر زیبایی زندگی را یادآوری می‌کند.

درباره کتاب صوتی نیروی جادویی محبت:

آیا تا به حال فکر کرده‌اید که چگونه خواهید مرد؟ مواجهه‌تان با مرگ و نگاه‌تان به زندگی در آخرین لحظات عمرتان به چه شکل خواهد بود؟ سوالاتی که شاید کمتر به آن‌ها فکر کنید اما کتاب صوتی نیروی جادویی محبت: سفر آشنا (Intimate Death) داستان بیمارانی را برای شما تعریف می‌کند که در شرف مرگ هستند و هر کدام حس و حالی متفاوت را تجربه می‌کنند.

ماری دو هنزل به عنوان یک روانشناس در بیمارستانی در پاریس، حدود هفت سال با بیمارانی کار کرد که می‌دانستند چیزی از عمرشان باقی نمانده و او در کتاب نیروی جادویی محبت، تجربیات و خاطرات خود از مواجهه با چنین انسان‌هایی را برای شما شرح داده است.

نویسنده در تمام کتاب تلاش می‌کند تا به شما بیاموزد، چگونه مرگ عزیزان و یا حتی خودمان را به چیزی غیر عذاب‌آور تبدیل کنیم و آن را جور دیگری ببینیم. او تلاش می‌کند تا بیمارانش آرام بمانند و به آن‌ها یادآوری کند که روزهای آخر زندگی یک شخص چقدر ارزشمند و عجیب است و از حس و حال خودش برایتان می‌گوید که توانسته در این لحظات با آن‌ها شریک باشد.

کتاب صوتی نیروی جادویی محبت (سفر آشنا) به شما امید می‌بخشد، شجاعت و عشق درون روح انسان‌ها را نشان می‌دهد و همچنین به شدت به ارزش و زیبایی زندگی تاکید می‌کند.

ماری دو هنزل را بیشتر بشناسیم:

ماری دو هنزل (Marie de Hennezel) نویسنده و روانشناس فرانسوی در سال 1946 متولد شد و مدرک تحصیلی خود را در رشته روانشناسی بالینی و روانکاوی از دانشگاه دریافت کرد.

او در ابتدا کار خودش را به عنوان یک روانشناس آغاز کرد و بیشتر با زنان مضطرب و روان‌پریش در ارتباط بود. اما در سال 1987 میلادی، ماری دو هنزل را به عنوان کارمند بخش مراقبت‌های تسکینی به بیمارستان پاریس منتقل کردند تا در کنار بیمارانی باشد که آخرین لحظات زندگی خود را می‌گذارنند و مرگ به آن‌ها بسیار نزدیک است. حاصل این تجربیات و ارتباط با چنین انسانی‌هایی، باعث نوشتن کتاب نیروی جادویی محبت شد.

پس از آن نیز یکی از دوستانش بر اثر بیماری ایدز درگذشت و تمامی این عوامل باعث شد که دو هنزل سخنرانی‌های مختلفی درباره نزدیک شدن به پایان زندگی و شرایط افراد در حال مرگ برگزار بکند.

او به خاطر فعالیت‌های گوناگون و موثر خود در جامعه فرانسه، در سال 1998 نشان لژیون دنور، یکی از نشان‌های برتر فرانسه را دریافت کرد.

نکوداشت‌های کتاب صوتی نیروی جادویی محبت:

- ماری دو هنزل حقیقت را در کارهایش منعکس می‌کند. (Washington Post Book World)
- منحصر به فرد! از بین تمام کتاب‌هایی که در مورد پایان زندگی خوانده‌ام، این کتاب بهترین آن بوده است. (شروین نولاند نویسنده کتاب چگونه می‌میریم)
- این کتاب درسی برای زندگی است. نوری که در کلمات آن وجود دارد، شدیدتر از آن است که هر علم و دانش دیگری بتواند آن را منتقل کند. (رئیس جمهور فرانسوا میتراند)

کتاب صوتی نیروی جادویی محبت به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر مقوله مرگ برایتان جذاب است و می‌خواهید با حال و هوای کسانی آشنا شوید که به پایان زندگی خود نزدیک می‌شوند، این کتاب برای شما مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی نیرویی جادوی محبت می‌شنویم:

در اتاق مجاور خانم هشتاد و دو ساله‌ای به آرامی آخرین لحظات عمر خود را می‌گذراند؛ دست‌های مرا در دست می‌گیرد و چنین می‌گوید: فرزندم زندگی خود را وقف کسانی بکنید که شما را با آغوش باز بپذیرند. از هیچ‌چیز نترسید و زندگی کنید؛ بدونید هر چیزی که جلوی راهتان قرار بگیرد، رحمت الهی است و آن را بپذیرید.

در این آخرین پیام زندگی، میل و فروغ زندگی می‌بینم. من که به طور ناشناس گذری به این اتاق دارم، باید گیرنده این کلام زندگی از زبان بانویی مسن و در حال مرگ باشم. با میل شدید به عشق و زندگی از اتاق خارج می‌شوم. احساس می‌کنم این پیرزن با آخرین نیروی حیاتی خود، در شعله‌های زندگی‌ام دمیده است و بدین سان هدیه‌ای ناخواسته از او دریافت می‌کنم.

دوستان دنیل، پرستار جوانی برای نگهداری از او در ساعات شب یافتند. او جوانی زیبا و از تبار شرقی‌ست. در لحظه اول بین ایشان تماس برقرار می‌شود. او بلد است که چگونه با دنیل حرف بزند؛ به خصوص با حالتی آرام و اطمینان بخش در اینجا حضور دارد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
2 دقیقه
شناسنامه
1 دقیقه
متن پشت جلد
2 دقیقه
مجموعه یاری به زندگی
9 دقیقه
مقدمه به قلم فرانسوا میتران
11 دقیقه
پیشگفتار
15 دقیقه
فصل اول
20 دقیقه
فصل دوم
10 دقیقه
فصل سوم
19 دقیقه
فصل چهارم
20 دقیقه
فصل پنجم
12 دقیقه
فصل ششم
21 دقیقه
فصل هفتم
21 دقیقه
فصل هشتم
12 دقیقه
فصل نهم
19 دقیقه
فصل دهم
19 دقیقه
فصل یازدهم
17 دقیقه
فصل دوازدهم
21 دقیقه
فصل سیزدهم
20 دقیقه
فصل چهاردهم
18 دقیقه
فصل پانزدهم
11 دقیقه
فصل شانزدهم
18 دقیقه
فصل هفدهم
17 دقیقه
فصل هجدهم
20 دقیقه
فصل نوزدهم
18 دقیقه
فصل بیستم
17 دقیقه
فصل بیست و یکم
19 دقیقه
فصل بیست و دوم
18 دقیقه
فصل بیست و سوم
20 دقیقه
فصل بیست و چهارم
13 دقیقه
فصل بیست و پنجم
12 دقیقه
فصل بیست و ششم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی نیروی جادویی محبت
نویسنده
مترجمفروزان تجویدی
گویندهنسترن حسنی، هوتن شاطری پور
ناشر چاپیانتشارات پندار تابان
ناشر صوتیانتشارات جیحون
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۷ ساعت و ۵۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
51000 ت - 9.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی نیروی جادویی محبت

آذین شهسواری
۱۴۰۱/۲/۱۰
خوانش گوینده بکر و دست نخوردست🤗🤗🤗🤗
نازنین مرادی
۱۴۰۰/۱۲/۱۳
بهترین کتاب که خوانده ام
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب صوتی نیروی جادویی محبت

برای دریافت کتاب صوتی نیروی جادویی محبت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.