معرفی و دانلود کتاب صوتی زندگی نزیسته‌ات را زندگی کن

عکس جلد کتاب صوتی زندگی نزیسته‌ات را زندگی کن
قیمت:
49000 تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زندگی نزیسته‌ات را زندگی کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زندگی نزیسته‌ات را زندگی کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی زندگی نزیسته‌ات را زندگی کن

اگر دوست دارید زندگی‌تان را متحول سازید و با احساساتی مثل شکست و کنار گذاشته شدن برای همیشه خداحافظی کنید، رابرت الکس جانسون و جری رول در کتاب صوتی زندگی نزیسته‌ات را زندگی کن با معرفی اسطوره‌ها و کهن الگوهای ملل مختلف، راهکارهایی را به شما ارائه می‌کنند که با کمک آن‌ها می‌توانید با احساسات ناخوشایند در میانسالی کنار بیایید و به آرامش برسید. این کتاب یکی از عناوین پرفروش نیویورک تایمز است.

درباره کتاب صوتی زندگی نزیسته‌ات را زندگی کن:

اگر شما هم به‌تازگی دهه سوم زندگی‌تان را به پایان رسانده باشید، احتمالا تجربهٔ حس گذر سریع زمان را داشته‌اید. بسیاری از افراد در این برهه از زندگی‌شان کار کردن را دشوار می‌پندارند و مسئولیت‌های زندگی برایشان خسته کننده جلوه می‌کند. اغلب آن‌ها نیز از کاری که در حال انجام آن هستند احساس رضایت کافی ندارند و حس افسردگی به سراغشان می‌آید.

بسیاری از کسانی که سی‌سال به بالا هستند، تصور می‌کنند همسرشان به‌اندازه کافی به آن‌ها توجه نشان نمی‌دهد و بچه‌هایشان نیز توقعات زیادی از آن‌ها دارند. انگار اصلاً هیچ چیزی آن‌ها را راضی نمی‌کند. حتی چیزهایی که پیش‌ازاین احساس رضایت را در آن‌ها ایجاد می‌کرد نیز حالا هیچ شور و شوقی را در درونشان برنمی‌انگیزد. اما چگونه می‌توانیم خود را از زندانی که در آن گیر افتاده‌ایم رها سازیم؟

رابرت الکس جانسون (Robert A Johnson) و جری رول (Jerry M. Ruhl) در کتاب زندگی نزیسته‌ات را زندگی کن (Living your unlived life) به شما کمک می‌کنند تا از دغدغه‌هایی که در دهه سوم زندگی در شما شکل می‌گیرد رها شوید. این نویسندگان عقیده دارند انسان وقتی به دوران میانسالی پا می‌گذارد مسئولیت‌ها و دغدغه‌هایش نیز بیشتر می‌شوند و این‌ها می‌توانند بر روی همه جنبه‌های دیگر زندگی تأثیر بگذارند.

با شنیدن این کتاب متوجه می‌شوید که هیچ‌وقت برای تغییر دیر نیست و هر موقع بخواهید می‌توانید معنای زندگی‌تان را دوباره در چیزهایی که دوست دارید پیدا کنید. کتاب حاضر که بر مبنای عقاید و فرهنگ‌های مختلف در کشورهای گوناگون نوشته شده است، با کمک‌گرفتن از اسطوره‌های یونان باستان، مکتب ذن، عرفان مسیحی و بسیاری از شعرا و دانشمندان در هر جای جهان به شما در یافتن معنای زندگی یاری می‌رساند.

در ستایش کتاب صوتی زندگی نزیسته‌ات را زندگی کن:

- این کتاب هوشمندانه است. به طرز طراوت بخشی عاری از جنجال‌های روانی است و از همه بهتر، قدرت تخیل را برای متحول کردن و احتمالاً دور نگه‌داشتن شما از مشکلات تقویت می‌کند. (پابلیشرز ویکلی - مجله خبری تجاری هفتگی در آمریکا)

کتاب صوتی زندگی نزیسته‌ات را زندگی کن مناسب چه کسانی است؟

اگر به‌تازگی پا به سی‌سالگی گذاشته‌اید و دوست دارید باقی مسیر زندگی‌تان را با موفقیت ادامه دهید، شنیدن این کتاب می‌تواند کمک زیادی به شما کند. همچنین آن دسته از افرادی که به کتاب‌های روانکاوی و تحلیل روان انسان‌ها علاقه دارند، از شنیدن این کتاب صوتی لذت خواهند برد.

رابرت الکس جانسون را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده و روان‌شناس آمریکایی با یادگیری دروس خود از اساتیدی همچون کریشنا مورتی تجربیات زیادی کسب کرده است. او تحصیلات خود را از دانشگاه استنفورد ادامه داد و بعد از آن به روان‌درمانی تحلیلی روی آورد. رابرت الکس جانسون بعد از مدتی با جان ای. سنفورد شروع به همکاری کرد.

وی در کتاب اول خود شباهت‌های افسانه‌ها و اساطیر گذشته با مباحث روان‌شناسی و توسعه فردی را از زاویه دید یونگ مورد تحلیل و بررسی قرار داد. جانسون سال 2002 مدرک دکترای افتخاری رشته علوم‌انسانی و جایزهٔ دستاورد عمر را از مؤسسهٔ تحصیلات تکمیلی پاسیفیکا دریافت کرد و بعد از نوشتن کتاب‌هایی گوناگون دربارهٔ روان‌شناسی شخصیت، تکامل آگاهی، تحلیل خواب و رویا، عقده‌های نهان انسان و... ، داستان زندگی و حاصل سال‌ها مطالعه، تجربه، ارتباطات و تحلیل‌های روان‌شناسی‌اش را در کتاب «راهبری زندگی با شهود درونی» با مخاطبان خود مطرح نمود.

از دیگر آثار این روان‌شناس برجسته می‌توان به کتاب «احساس رضایت» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی زندگی نزیسته‌ات را زندگی کن می‌شنویم:

در داستانمان دیدیم که چگونه لدا از همسر خود تیندارئوس، پادشاه اسپارت‌ها و زئوس، پادشاه المپ، به طور همزمان باردار شد و باعث شد کستور و پولوکس با هم خویشاوند شوند. در نسخهٔ دیگری از این افسانه، زئوس در تعقیب الهه‌ای به نام «نمسیس» بود. نمسیس فرزند الههٔ باستانی شب، نمی‌خواست با زئوس ازدواج کند و به همین خاطر درحالی که از شرم و خشمی برحق به خود می‌پیچید، گریخت.

او زمین را درنوردید و از دریای سیاه گذشت. اما هرکجا که رفت، زئوس به دنبالش آمد. بعد نمسیس برای تکمیل فرارش تصمیم گرفت که خود را به شکل مخلوقات زمینی دربیاورد. وقتی خود را به شکل یک قو درآورد، زئوس هم خود را تبدیل به قو کرد و بدین وسیله با او مزدوج شد. سپس نمسیس یک تخم گذاشت. تخمی که قرار بود هلن و پولوکس از داخل آن بیرون بیایند.

لدا آن تخم را پیدا کرد و آن را در صندوقی پنهان کرد. درست در روزی که فرزندان خود لدا کستور و کلوتایمنسترا به دنیا آمدند، تخم باز شد و هلن و پولوکس از آن بیرون آمدند. لدا ادعا کرد که این دو کودک نیز بچه‌های خودش هستند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
6 دقیقه
مقدمه
46 دقیقه
بخش یک: تحقق پتانسیل و وعده‌های بالقوه خود
63 دقیقه
بخش دو: هرچه بزرگ‌تر می‌شویم بیشتر شکافته می‌شویم
66 دقیقه
بخش سه: میانسالی / فراخوان برای کمال برتر
31 دقیقه
بخش چهار: یادگیری هنر جاودانهٔ بودن
62 دقیقه
بخش پنج: زندگی نمادین / درمان تک بعدی بودن
36 دقیقه
بخش شش / قسمت اول: تخیل فعال (با خودمان حرف بزنیم)
41 دقیقه
بخش شش / قسمت دوم: با این شروع می‌کنیم (رهایی از گرفتگی ذهن خودآگاه)
68 دقیقه
بخش هفت: رویای رویایمان را ببینیم
46 دقیقه
بخش هشت: دو کهن‌الگوی اصلی برای بلوغ روانی
58 دقیقه
بخش نه: یکی کردن تضادهای زندگی
36 دقیقه
بخش ده / قسمت اول: بازگشت به آرامش و شناخت آن برای اولین بار
40 دقیقه
بخش ده / قسمت دو: آفتاب لب بوم (کهنسالی)
9 دقیقه
پیوست

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی زندگی نزیسته‌ات را زندگی کن
نویسنده،
مترجمتینا جاویدی پور
گویندهمیلاد فتوحی
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ ساعت و ۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های روانشناسی بزرگسالان
قیمت نسخه صوتی
49000 ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی زندگی نزیسته‌ات را زندگی کن

Z zarezadeh
۱۴۰۰/۱۲/۱۰
بسیار کتاب عالی وکاربردی
مخصوصا افرادی که دهه سوم به بعد زندگی خود راسپری می‌کنند در این حدود سنی انسان دچار بحران‌هایی می‌شود که این کتاب پاسخ بسیاری از آن‌ها را دارد
مثال‌های کتاب از الگوهای کهن در ابتدا کمی گیج کننده وچون بااعتقادات بعضی اشخاص هماهنگی ندارد کمی گیج کننده است اما در ادامه شنیدن
کتاب به فهم بیشتر از کتاب کمک می‌کند.
شنیدن این کتاب را به همه توصیه می‌کنم (مخصوصا افراد بالای ۳۵ سال) شاید به جرات بتوان گفت کتاب منحصر به فرد حتی تک در این زمینه است.
ممنون ازکتابراه وگوینده توانای این اثر.
Mona Shafiei
۱۴۰۰/۱۱/۳
بسیار کتاب عالی و پر از حال خوب بود. شاید هر شخصی باید زندگی که نتوانسته قبلا داشته باشه رو با گوش دادن به این کتاب یاد بگیره. ارتباط برقرار کردن با زندگی جدید. گوش دادنش رو به همه دوستان توصیه میکنم با گویندگی خوبی که جذابیت بیشتری برای شنیدن ایجاد می‌کنه.
مریم محمدی
۱۴۰۰/۱۱/۲۴
کتاب خوبیه ولی به نظرم سنگینه
نمیدونم مترجم خوب ترجمه نکرده یا کلا نویسنده از عبارات سنگین استفاده کرده اگه عامیانه تر توضیح میداد بهتر بود
ناصر بیگلری
۱۴۰۰/۱۰/۲۲
عالی بینظیر، من خودم اینجوری فک میکردم که خیلی مسائل دیگ ازسن من گذشته، باگوش دادن این کتاب امیدبرگشت به زندگیم
Mary Shah
۱۴۰۲/۱/۷
کتابی پر محتوا که پیشنهاد میکنم سه بار پشت سر هم مطالعه کنید و بعد تمرینهاشو انجام بدید ممنون از کتابراه🙏
فرشته رضایی
۱۴۰۱/۱۱/۱۷
بسیار کتاب کاربردی، واقعا شما رو مجاب می‌کنه که در زندگیتون تحولی ایجاد کنین، بسیار کتاب درجه یکی بود
Shahrzad Shirvani
۱۴۰۱/۳/۱
رابرت الکس جانسون از معدود انسانهای ناب این کره‌ی خاکیست و من کتابهایش را، تفکرش را، و قلمش را بسیار دوست دارم.
پریسا کاظمی
۱۴۰۰/۱۱/۷
خوب بود کتابش. تمریناتش هم خوب بود مثالهاش خوب بود. فقط مثال یونانی زئوس خیلی مزخرف بود
Elahe Alihosyni
۱۴۰۱/۴/۲۳
تاثیر گذار بود هر کسی باید این کتاب رو شیوه‌ی زندگیش فرار بده
سیدمحمدرضا نعمتی
۱۴۰۱/۲/۲۳
سپاسگزارم از اینهمه کتابهای خوب لذت میبرم وقتی استفاده میکنم..........
e sh
۱۴۰۱/۷/۸
دوست نداشتم. بیشتر تو حاشیه بود تا موضوع اصلی
ستایش کوثری
۱۴۰۰/۱۲/۱۵
کتاب بسیار عالی بود
مشاهده همه نظرات 12

راهنمای مطالعه کتاب صوتی زندگی نزیسته‌ات را زندگی کن

برای دریافت کتاب صوتی زندگی نزیسته‌ات را زندگی کن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.