معرفی و دانلود کتاب صوتی دقیقا چگونه بفروشید

عکس جلد کتاب صوتی دقیقا چگونه بفروشید
قیمت:
۵۸۰۰۰ تومان - 10.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دقیقا چگونه بفروشید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دقیقا چگونه بفروشید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی دقیقا چگونه بفروشید

آیا شما هم روش‌های مختلفی را برای موفق شدن در کسب‌وکارتان امتحان کرده‌اید اما هنوز هم خود را فروشنده موفقی نمی‌دانید؟ فیل ام. جونز در کتاب صوتی دقیقا چگونه بفروشید به‌عنوان یک راهنمای فروش برای شما عمل خواهد کرد و روش درست فروش را به شما آموزش می‌دهد.

درباره کتاب صوتی دقیقا چگونه بفروشید:

سؤالی که ممکن است برای هر صاحب کسب‌وکاری پیش بیاید این است که چطور می‌توان فروش بیشتری داشت؟ شاید شما هم این تجربه را داشته باشید که ندانید چگونه مشتری خود را نگه دارید و مشتریان جدیدی را به سمت خرید محصول یا خدماتتان ترغیب کنید. در جهان مدرن امروز تجارت مدام تغییر می‌کند و روش‌های فروش پیشین دیگر کارآمدی قبل را ندارند؛ به همین ترتیب نیز میزان فروش پایین می‌رود.

شاید فکر کنید داشتن توانایی و استعداد برای تضمین موفقیت در فروش کافی است. اما باید گفت این عوامل به‌تنهایی پاسخگوی نیاز مشتریان نیستند و شما تا ندانید چطور باید بفروشید تجربه موفقی در فروش نخواهید داشت.

کتاب دقیقا چگونه بفروشید (Exactly How to Sell) به‌عنوان یک راهنمای موفقیت برای فروشندگانی است که قصد دارند بر تردیدهای درونی مشتریان خود غلبه کنند. این کتاب که جزو آثار موفق فیل ام. جونز به شمار می‌آید، عوامل تأثیرگذار بر فرایند تصمیم‌گیری را برمی‌شمارد و به شما یاد می‌دهد با کمک توانمندسازی افراد درون سازمانتان، موفقیت بیشتری در جذب مشتری کسب کنید.

نویسنده با استناد بر به‌روزترین یافته‌های خود در زمینه بازاریابی و فروش، روش صحیح کسب موفقیت در فروش را به شما آموزش می‌دهد. جونز سه‌گانه موفقیت خود (دقیقا چه بگویید، دقیقا چگونه بفروشید و دقیقا از کجا شروع کنید) را با کمک جدیدترین تحقیقاتی که به انجام رسانده نوشت تا به فروشندگان و صاحبان کسب‌وکار کمک کند تا موفقیت بیشتری کسب کنند.

نکوداشت‌های کتاب صوتی دقیقا چگونه بفروشید:

- کتاب دقیقا چگونه بفروشید دقیقاً همان چیزی است که وعده می‌دهد. این پیچ و مهره‌های فروش است که تکنیک‌های قدیمی را با نیازهای مشتری پویای امروزی ترکیب می‌کند. (Heather Sager)

- جونز به شما کمک می‌کند که به‌گونه‌ای عاشق فروش شوید که مطابق با ارزش‌ها و تمایلات شما باشد. پس این کتاب را بخوانید و دقیقاً یاد خواهید گرفت که چگونه بفروشید. (مایکل پورت)

- این کتاب به طرز درخشانی چگونگی و چرایی فروش را برای همه نشان می‌دهد. (استیون شاپیرو)

کتاب صوتی دقیقا چگونه بفروشید مناسب چه کسانی است؟

اگر به‌عنوان یک فروشنده یا بازاریاب دوست دارید فروش موفقی داشته باشید، شنیدن این کتاب صوتی می‌تواند کمک زیادی به شما کند. همچنین علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت شغلی از شنیدن این کتاب صوتی لذت خواهند برد.

با فیل ام. جونز بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده برجسته به‌عنوان یکی از موفق‌ترین چهره‌های آموزش در زمینه فروش و بازاریابی به شمار می‌آید. او بیش از دو میلیون نفر را در پنج قاره و پنجاه و شش کشور آموزش داده و مربی برخی از بزرگ‌ترین برندهای جهانی بوده است. فیل ام. جونز (Phil M. Jones) تا کنون افتخار کسب جوایز متعددی در این حوزه را داشته و کتاب‌هایش همواره جزو پرفروش‌ترین آثار موفقیت در کسب‌وکار به شمار می‌آید.

وی در سال 2013 توانست برنده جایزه برتری در فروش و بازاریابی بریتانیا شود و به‌عنوان جوان‌ترین دریافت‌کننده این افتخار شناخته شد. جونز همچنین مجموعه‌ای از کتاب‌های پرفروش را در زمینه بازاریابی و فروش نوشته و تعدادی دوره‌های آموزشی آنلاین ایجاد کرده که ده‌ها هزار نفر در سراسر جهان در کلاس‌های آنلاین او شرکت کرده‌اند. ازجمله دیگر کتاب‌های این نویسنده و مربی موفقیت می‌توان به «دقیقا چه بگوییم» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی دقیقا چگونه بفروشید می‌شنویم:

به‌دست‌آوردن یه مشتری شباهت زیادی به خرید هدیه داره. بعضی از کارای ساده‌ای که می‌تونید آگاهانه برای به دست آوردن مشتری انجام بدید اینا هستن:

یک: ستایش و تعریف کردن از بقیه.
دو: پیشنهاد کمک توی موقعیت‌های سخت.
سه: به یاد داشتن تاریخ‌ها و رویدادهای مهم مخاطباتون.
چهار: ارائه اقدامات محبت‌آمیز تصادفی.
پنج: ایجاد معرفی‌هایی که برای مخاطباتون ارزشمندند.
شش: قدردانی و تشکر.

یه راه کاملا عملی با کاربرد آسون و نتایج پایدار مثبت برای به دست آوردن مشتریا وجود داره. این راه چیزی نیست جز آماده کردن یه کارت دست‌نویس.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۷ دقیقه
مقدمه / بخش یک
۱۲ دقیقه
بخش دو
۱۴ دقیقه
بخش سه
۱۷ دقیقه
بخش چهار
۱۳ دقیقه
بخش پنج
۱۵ دقیقه
بخش شش
۱۳ دقیقه
بخش هفت
۱۶ دقیقه
بخش هشت
۱۲ دقیقه
بخش نه
۱۲ دقیقه
بخش ده
۱۶ دقیقه
بخش یازده
۱۲ دقیقه
بخش دوازده
۱۲ دقیقه
بخش سیزده
۱۲ دقیقه
بخش چهارده
۱۴ دقیقه
بخش پانزده
۱۶ دقیقه
بخش شانزده
۱۳ دقیقه
بخش هفده
۱۳ دقیقه
بخش هجده

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی دقیقا چگونه بفروشید
نویسنده
مترجممجتبی ذکایی
گویندهعلیرضا سخنور
ناشر صوتی رادیو مثبت
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های بازاریابی و فروش
قیمت نسخه صوتی
۵۸۰۰۰ ت - 10.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی دقیقا چگونه بفروشید

حسین محمدی
۱۴۰۱/۲/۱۱
زیاد جالب نیست
انتظار داشتم بهتر باشه
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی دقیقا چگونه بفروشید

برای دریافت کتاب صوتی دقیقا چگونه بفروشید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.