معرفی و دانلود کتاب هرگز نکشتن - آدمکش حرفه‌ای جلد دهم

عکس جلد کتاب هرگز نکشتن - آدمکش حرفه‌ای جلد دهم
قیمت:
20000 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب هرگز نکشتن - آدمکش حرفه‌ای جلد دهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب هرگز نکشتن - آدمکش حرفه‌ای جلد دهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب هرگز نکشتن - آدمکش حرفه‌ای جلد دهم

کتاب هرگز نکشتن - آدمکش حرفه‌ای جلد دهم رمانی تخیلی برای نوجوانان به قلم یو وو است که داستان قاتلی به نام لیولا را روایت می‌کند. او در کار خود بهترین است، اما تصمیم می‌گیرد که دیگر کسی را نکشد و درگیر ماجراهای بسیاری می‌شود.

در بحبوحه جنگ، امپراطور اژدها ناگهان وارث خود را اعلام کرد و با ظهور ناگهانی شاهزاده چهارم، جهان شوکه شد. این خبر به گوش کایسر و دیگران نیز رسید. اگرچه همه اطمینان داشتند که لیولا مجبور به ماندن در امپراتوی اژدها شده و چاره‌ای جز قبول سمت ولیعهدی را نداشته است، اما معلوم می‌شود نام و عنوانی که امپراتور اژدها برای شوالیه شدن لیولا به او داده، «سیلورمون» است! کلمه‌ی «سیلومون» به شکل دردناک و شومی قلب تمام دوستانش را زخمی می‌کند. چه اتفاقی برای لیولا افتاده است؟ باولیلانگ کوچولوی اژدها هم که همیشه شبیه یک کودک پنج‌ساله بود بزرگ شده است. تمام این تغییرات عواقب خوبی دارد یا بد؟ باید بخوانید تا بفهمید.

هرگز نکشتن (Don't kill) نوشته‌ی یو وو (Yu Wo) جلد دهم از مجموعه‌ی 13 جلدی آدمکش حرفه‌ای (Kill no more) است که داستان تخیلی و هیجان‌انگیزی دارد.

جلد نهم آدمکش حرفه‌ای در این بخش به پایان رسید:

«دیدم که... برادر کوچک‌ترم که بعدها به دنیا میاد، پدرم رو می‌کشه. اما می‌ترسم که این پیشگویی سبب نفرت پدرم از برادرم شده و واقعاً اتفاق بیفته. و در واقع مجرم اصلی پیشگویی من باشه. یا شاید اگر حرفی نزنم، دلیل برادرم برای کشتن پدرم ربطی به پیشگویی من نداشته باشه. اگر این‌طوری شد، معنیش این نیست که من از کمک به پدرم سر باز زدم؟» لحن مکا طوری بود که انگار داشت از خودش می‌پرسید. میزوری داشت بیشتر و بیشتر نگران می‌شد.

«پس بالاخره می‌خوای حرفی بزنی یا نه؟»

مکا که از پنجره به بیرون نگاه می‌کرد و صدایش هم‌زمان هم دور به نظر می‌رسید و هم نزدیک!

گفت: «درسته، بالاخره می‌خوام حرفی بزنم یا نه؟»

در بخشی از کتاب هرگز نکشتن می‌خوانیم:

از روزی که لیولا امتحان شوالیه را داده بود، باولیلانگ در خودش فرورفته و کز کرده بود. او بیشتر وقتش را کز کرده کنار در سپری می‌کرد و گاهی هم نگاهی به بیرون می‌انداخت و منتظر یک شخص خاص بود که برسد. این روند تا شب ادامه پیدا می‌کرد و در آخر! آن کوچولوی غمگین با سری به ‌زیر انداخته، به اتاق جاسمین می‌رفت، و خودش را روی تخت به‌شکل یک توپ جمع می‌کرد و اشک‌هایش آرام روی ملافه‌ها می‌ریخت.

قلب جاسمین با دیدن این صحنه به درد می‌آمد! اما هیچ‌کاری از دستش برنمی‌آمد. همه اینها از روز امتحان شوالیه شروع شد! باولیلانگ به‌شکل یک اژدهای بزرگ درآمد و لیولا را برد تا در مقابل کاپوچینو و لیتل فایربال امتحان دهد.

گرچه قدرت لیولا بسیار بیشتر از کاپوچینو بود! اما وقتی لیتل فایربال وارد صحنه می‌شد، اوضاع تغییر می‌کرد. هماهنگی بی‌نظیر بین کاپوچینو و لیتل فایربال، شرایط سختی را برای لیولا و باولیلانگ ایجاد ‌کرد.

چون لیولا بسیار قدرتمند بود، آن‌ها فقط با توانایی لیولا قادر به شکست دادن حریف‌هایشان بودند. به همین خاطر تنها ماموریت باولیلانگ این بود که لیولا را به آسمان ببرد. بنابراین! هیچ هماهنگی جنگی بین آن‌ها وجود نداشت. این مساله هیچگاه به آن دو ضرری نرسانده بود! اما در نبرد هوایی و در رویارویی با کاپوچینو و لیتل فایربال که تجربیات جنگی بی‌شماری داشتند، ناهماهنگی بین آن‌ها یک نقطه‌ضعف مهلک به حساب می‌آمد. در یکی از مبارزات، نه تنها صاعقه باولیلانگ نتوانست هیچ جراحتی در بدن اژدهای کاپوچینو، لیتل فایربال، ایجاد کند! بلکه سبب سوختن خودش شد. باولیلانگ روی زمین افتاد و به‌شکل انسانی‌اش برگشت. او امیدوار بود خودش را در آغوش بابا بندازد و گریه کند. اما به کناری پرت شد.

فهرست مطالب کتاب

فصل یک: شوالیه سیلورمون
فصل دو: شوالیه زیردست
فصل سه: بانو شوالیه جذاب
فصل چهار: آخرین قطره اشک
فصل پنج: باولیلانگ بالغ
فصل شش: مدرسه جادوی آکلان
فصل هفت: دیدگاه عمومی
فصل هشت: وقتی کافِی هنوز کافِی بود

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب هرگز نکشتن - آدمکش حرفه‌ای جلد دهم
نویسنده
مترجمآرمان دیانت مهر
ناشر چاپیانتشارات طلوع ققنوس
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات157
زبانفارسی
شابک978-622-6679-76-3
موضوع کتابکتاب داستان و رمان نوجوان
قیمت نسخه الکترونیک
20000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب هرگز نکشتن - آدمکش حرفه‌ای جلد دهم

Nasrollah Sadeghnezhad
۱۳۹۹/۸/۶
خیلی قشنگه ولی خیلی کوتاه شد این قسمت هنوز یه ساعت نشده ۶۵ صفحه خوندم که نصف کمترش محسوب میشه کتاب بعدی کی ترجمه میشه؟
داستان مثل همیشه عالی بود حتما بخونید
محمد حسین نامور
۱۳۹۹/۸/۷
خیلی کتاب خوبیه
امیدوارم هرچی زودتر سه جلد بعدیش بیاد
Taha Ahmadi
۱۳۹۹/۹/۱۳
این قسمت واقعا فلش بک‌های عالی داشت
AMIR ALI
۱۳۹۹/۸/۱۱
مثل تمام جلد هایش عالی
محبوبه حسینی
۱۴۰۰/۶/۲۳
اسمش که باحاله بخونیم ببینیم چیه
مریم پور هاشمی
۱۳۹۹/۸/۱۵
نچ نچ نچ!
بدرد بخور نیست که نیست
مشاهده همه نظرات 6

راهنمای مطالعه کتاب هرگز نکشتن - آدمکش حرفه‌ای جلد دهم

برای دریافت کتاب هرگز نکشتن - آدمکش حرفه‌ای جلد دهم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.