معرفی و دانلود کتاب صوتی بهانه ممنوع! نقش مهم انضباط

عکس جلد کتاب صوتی بهانه ممنوع! نقش مهم انضباط
قیمت:
۴۰۰۰۰ تومان - 7.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بهانه ممنوع! نقش مهم انضباط و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بهانه ممنوع! نقش مهم انضباط و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی بهانه ممنوع! نقش مهم انضباط

کتاب صوتی بهانه ممنوع! نقش مهم انضباط، اثر برایان تریسی، ۲۱ روش برای رسیدن به خوشبختی و موفقیت پردوام را به شما زنان و مردان جسور می‌آموزد. تریسی به شما می‌گوید که چگونه داشتن با داشتن نظم در زمینه‌های مختلف، کلید یک زندگی درخشان را به دست آورید و موفقیتی ادامه‌دار داشته باشید.

برایان تریسی در کتاب صوتی بهانه ممنوع! (No excuses! the power of self-discipline)، نقش مهم انضباط را به شما می‌آموزد. اینکه چگونه با به کاربردن نظم در زندگی به انسانی موفق‌تر، قوی‌تر، شادتر، با اعتماد به‌نفس‌تر تبدیل شوید، تا عادت‌های کهنه را کنار بگذارید و به هدف‌های خود برسید. می‌آموزید که ذهن و عواطف و احساسات و آینده خود را کنترل کنید.

نظم، اولین قاعده و قانون موفقیت است. زمانی که بتوانید بر قدرت نظم و ترتیب شخصی چیره شوید، متوقف‌ناشدنی می‌شوید. به یکی از نیروهای طبیعت مبدل می‌گردید و هرگز برای پیشرفت نکردن عذر و بهانه نمی‌آورید. شما در عرض چند ماه و چند سال به اندازه تمام عمر افراد دیگر، موفقیت کسب می‌کنید.

کتاب صوتی بهانه ممنوع! براى افراد بلندپرواز و تمامی زنان و مردانی که مصمم هستند، نوشته شده است. افرادی که مى‌خواهند به آنچه در زندگى امکان‌پذیر است، برسند. این کتاب براى کسانى به نگارش درآمده که همیشه به دنبال دانستن موضوعات بیشتر هستند، خواهان داشتن پول و ثروت فراوان هستند و مى‌خواهند شرایط خود را بهتر از قبل کنند.

در این اثر پاسخ پرسش‌هایی از قبیل: چرا بعضی‌ها از دیگران موفق‌ترند؟ چرا بعضی‌ها درآمد بیشترى کسب مى‌کنند، زندگى شادمان‌ترى دارند و در مقایسه با اکثریت مردم به موفقیت‌هاى بسیار بیشترى مى‌رسند؟ رمز و راز موفقیت کدام است؟ را پیدا خواهید کرد.

به عقیده برایان تریسی (Brain tracy) براى اینکه به موفقیت‌هاى درخشان‌تری دست پیدا کنید، باید حال و روزتان با گذشته تغییر کند. مهم این نیست که به ثروت بیشترى دست پیدا کنید، مهم این است که در مقایسه با مردم متوسط جامعه از کیفیت خوشایندتری برخوردار گردید. ایجاد نظم و ترتیب شخصى، کیفیتى است که رسیدن به هر چیزى را امکان‌پذیر می‌کند. کتاب بهانه ممنوع راهنمایى است قدم به قدم تا شما را به شخصیت مهمى که خواهان آن هستید تبدیل کند.

برایان تریسی (Brian Tracy) نویسنده مشهور کتاب‌های خودیاری و سخنرانی برجسته و خوش‌نام است. او سمینارهای مختلفی را در مورد رهبری، فروش، مدیریت موثر و استراتژی کسب و کار برگزار کرده است. او به مدت 30 سال موضوعاتی از قبیل اقتصاد، تاریخ، کسب و کار، فلسفه و روانشناسی را تجزیه تحلیل کرده و حاصل تحقیقات خود را در بیش از 70 کتاب نوشته است که اکثر کتاب‌هایش به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند و فروش بسیار بالایی را نیز رقم زده‌اند. غیرممکن است در ایران بخواهید موفق شوید، اما نام برایان تریسی را نشنیده باشید.

در قسمتی از کتاب صوتی بهانه ممنوع! نقش مهم انضباط می‌شنویم:

وقتى 21 ساله بودم در یک آپارتمان بسیار کوچک زندگى مى‌کردم و کارم باربرى در کارهاى ساختمان‌سازى بود. باید ساعت 5 صبح از خواب بیدار مى‌شدم، سه بار اتوبوس عوض مى‌کردم تا ساعت 8 صبح در محل کارم باشم. تا قبل از ساعت 7 بعدازظهر به خانه نمى‌رسیدم. به شدت خسته بودم. پول اندکى درمى‌آوردم و فقط در حدى بود که امورات اولیه‌ام را بگذرانم. اتومبیل و پس‌انداز و لباس کافى نداشتم. رادیو و تلویزیون نداشتم.

اواسط یک زمستان سرد بود. درجه هوا منهای 35 درجه فارنهایت بود. از این رو به ندرت شب‌ها از خانه بیرون می‌رفتم. به جای آن در آپارتمان کوچکم می‌نشستم و کتاب می‌خواندم. یکی از شب‌ها، در اواخر شب، در حالی که سر میزم نشسته بودم، ناگهان به ذهنم رسید که «این زندگی من است» بازی تمام نشده بود. من بازیگر صحنه بودم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 1
نمونه 2
۲۸ دقیقه
مقدمه
۲۴ دقیقه
بخش 1: انضباط و موفقیت شخصى - فصل 1: انضباط و موفقیت
۱۹ دقیقه
فصل 2: انضباط و منش
۱۷ دقیقه
فصل 3: انضباط و مسئولیت
۱۷ دقیقه
فصل 4: انضباط و هدف‌ها
۳۳ دقیقه
فصل 5: انضباط و موفقیّت شخصى
۱۷ دقیقه
فصل 6: انضباط و شجاعت
۹ دقیقه
فصل 7: انضباط شخصى و مداومت
۲۰ دقیقه
بخش 2: نقش انضباط در تجارت، فروش و امور مالى - فصل 8: انضباط و کار
۱۶ دقیقه
فصل 9: انضباط و رهبرى
۱۴ دقیقه
فصل 10: انضباط و تجارت
۱۳ دقیقه
فصل 11: نظم و انضباط شخصى و فروش
۱۲ دقیقه
فصل 12: نظم و انضباط و پول
۱۳ دقیقه
فصل 13: نظم و انضباط شخصى و مدیریت زمان
۱۴ دقیقه
فصل 14: انضباط و حل مسئله
۱۴ دقیقه
بخش 3: نظم و انضباط شخصى و زندگى خوب - فصل 15: نظم و انضباط شخصى و خوشبختى
۱۳ دقیقه
فصل 16: نظم و انضباط شخصى و سلامتى
۹ دقیقه
فصل 17: نظم و انضباط شخصى و آمادگى جسمانى
۱۵ دقیقه
فصل 18: نظم و انضباط شخصى و ازدواج
۱۷ دقیقه
فصل 19: نظم و انضباط شخصى و فرزندان
۱۱ دقیقه
فصل 20: نظم و انضباط شخصى و دوستى
۱۱ دقیقه
فصل 21: نظم و انضباط شخصى و آرامش ذهن

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی بهانه ممنوع! نقش مهم انضباط
نویسنده
مترجممهدی قراچه داغی
گویندهکاوه یانقی
ناشر چاپیانتشارات ذهن آویز
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۵۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۴۰۰۰۰ ت - 7.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی بهانه ممنوع! نقش مهم انضباط

mehrabins H
۱۳۹۸/۱۰/۱۲
نقطه ضعف بزرگ خیلی از ماها تنبلی و توجیه کردن اشتباهات گذشتمونه. این کتاب به من آموخت تا مسئولیت تمام کارهام و اشتباهاتم رو خودم بر عهده بگیرم. برای چندمین بار دارم گوش می‌دم و هر بار مطالب برای من تازگی داره! با زبانی شیوا و لحن متین گوینده اشتیاق شما برای گوش دادن بیشتر میشه. به نظر من کتابی خودش تاثیر رو گذاشته که شما رو به فکر فرو ببره وگرنه فقط خوندن و گوش دادن و جلو رفتن کافی نیست. یکی از شیوه‌های جالبی که اولین بار نیست از برایان تریسی دیدم سوال کردن از مخاطب در پایان هر فصله. این طوری ذهن شما همچنان درگیر با مطالب می‌مونه و فکر شما به کار می‌افته. خوشحالم این کتاب رو خوندم چون باعث شد ترغیب بشم از اوقات مرده خودم توی مترو اتوبوس و.. به خوبی استفاده کنم و همیشه مطالب جدید یاد بگیرم. در واقع احساس می‌کنم در کنار دانشگاهی که رفتم الان یک دانشگاه دیگه تو دست دارم که بزودی تمام واحدهای درسیش رو پاس می‌کنم و صدالبته با خوندن یک کتاب بینش این رو پیدا می‌کنم که کتاب بعدی چی باشه و در آخر امیدوارم دانشجوی خوبی هم از آب دربیام.
مرتضی احمدی
۱۳۹۹/۱/۲۹
عالی بود زندگی من تحت تاثیر این کتاب در در حال پیشرفت و رو به موفقیت هست بعضی از دوستان میگن که چطور به این راه کار‌ها عمل کنیم من دریافتم چطور باید این کار را کرد: درواقع من هم یک بار کتاب را خواندم و کنارش گذاشتم و هیچ پیشرفتی نکردم چون دیگه نخوندمش. و به فراموشی سپرده شد ولی چند وقت بعد دوباره و سراغش اومدم تا حالا چندین بار کتاب را به صورت روزانه یک فصل دوره میکنم و همیشه خوندم و میخونم این شد که ضمیرناخداگاهم به راه کار‌های این کتاب عمل کرد و من امروز احساس موفقیت میکنم و هر روز به هدفم نزدیک تر می‌شوم
mosafer SR
۱۳۹۸/۹/۱۲
ما رو با حقیقت خودمون در برابر زندگیمان و فرزندانمان و بهانه هامان روبرو میکنه
به نظر من تلنگری به خودمونه که مشکلاتمان از درون خودمون داره میاد.
بهارک شاه پسند
۱۳۹۸/۴/۲۱
بهانه اوردن اولین و مهمترین دلیل برای توجیه عدم تلاش و پایداری برای رسیدن به اهداف است. این کتاب راعکارهای مفیدی را ارائه میدهد که عمل به انها برای همگان توصیه میگردد
بهار ابراهیمی
۱۳۹۸/۶/۱۱
خیلی کتاب خوبی بود، به من خیلی انرژی و انگیزه میده صدای گوینده خیلی عالیه، کاش همه‌ی کتابای برایان تریسی رو این گوینده اجرا کنن
سعید حسینی
۱۳۹۸/۴/۱۲
واقعا این کتاب بی‌نظیره، واقعا عالیه، فقط باید راه کارهایش را عملی کرد.
ehsan safari
۱۳۹۹/۸/۲۱
عالی بود واقعا احساس میکنم خیلی ما در زندگی اگاهی‌های پایینی از خودمون داریم و باید فقط توی این سفر به اگاهی برسیم.
Faz P
۱۴۰۰/۱۱/۸
به پیشنهاد دوستانی که نظر دادن شروع به خوندن کتاب کردم اوایل شنیدن کتاب هستم
و به نظرم کتاب فوق العاده‌ای میاد
میثم جهانی
۱۳۹۸/۴/۱۱
بسیار خوب اما بهترش اینه که بتونیم به راهکاراش عمل کتیم
فریبا مدرس نژاد
۱۴۰۰/۴/۷
بسیار عالی به همه توصیه می‌کنم اگر به زندگی خود اهمیت می‌دهند این کتاب را گوش دهند
Navid Nobakht
۱۳۹۹/۱۱/۸
برای موفقیت تو هر کاری انسان باید بخواهد و نوشته‌ی این کتاب رو هم رعایت کنه.
mohammad kandikal
۱۳۹۹/۱/۲۹
گوینده انگار عجله داره این کتاب رو تمام کنه بره سراغ کتاب بعدی
mh. rustazadeh
۱۳۹۸/۷/۲۵
گوینده عالیه.. و تمام موضوع کتاب رو میرسونه
مهدی ببربیان
۱۳۹۸/۷/۲۲
بسیار عالی و تاثیر گذار
علی غالبی
۱۴۰۱/۳/۲۰
عصاره تعداد زیادی کتاب داخل این کتاب هستش
واقعا ارزش خوندنو داره
مشاهده همه نظرات ۲۹

راهنمای مطالعه کتاب صوتی بهانه ممنوع! نقش مهم انضباط

برای دریافت کتاب صوتی بهانه ممنوع! نقش مهم انضباط و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.