معرفی و دانلود کتاب صوتی کامیک رهبری می‌کنه

عکس جلد کتاب صوتی کامیک رهبری می‌کنه
قیمت:
5000 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کامیک رهبری می‌کنه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کامیک رهبری می‌کنه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی کامیک رهبری می‌کنه

کتاب صوتی کامیک رهبری می‌کنه نوشتۀ داریل بیکر، قصۀ سورتمه‌سواری را به تصویر می‌کشد که سگ‌هایش را برای یک مسابقه آماده کرده و حالا روز موعود فرارسیده است.

موضوع کتاب صوتی کامیک رهبری می‌کنه چیست؟

جیک روی سورتمه نشسته و در خط اول انتظار می‌کشید. سگ‌هایش جلوی سورتمه ایستاده بودند و بخاطر هیجان آغاز مسابقه پارس می‌کردند. در دو سمت جیک، سورتمه‌سوارهای دیگری نیز به همراه سگ‌هایشان منتظر شروع مسابقه بودند. تماشاچیان شمردن را آغاز کردند و بعد تمامی گروه‌ها خیلی سریع به مسابقه وارد شدند. این مسابقه در اطراف شهر برگزار می‌شد و برای جیک تجربۀ مهم و تازه‌ای محسوب می‌شد. همین طور بار اولی بود که سگش کامیک تعدادی از سگ‌ها را هدایت می‌کرد.

کتاب صوتی کامیک رهبری می‌کنه برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان هیجان‌انگیز برای کودکان 5 تا 8 ساله بسیار جذاب و دوست‌داشتنی خواهد بود.

در بخشی از کتاب صوتی کامیک رهبری می‌کنه می‌شنویم:

وقتی زمستون شد، جیک و سگ‌هاش می‌تونستن مسافت‌هایی دورتر از شهر رو طی کنن. عمو آکاک بهش کمک کرد تا هر چیزی که ممکنه توی این سفر نیاز بشه رو روی سورتمه ببنده تا بتونه همراهش ببره. چادر مسافرتی، یک دیگ بزرگ، غذا، یک کیسه خواب - همه چیز. این طوری سگ‌ها به کشیدن بارهای سنگین‌تر عادت می‌کنن و می‌تونن به مسیرهای طولانی‌تری برن.

قبل از رفتنشون، عمو آکاک دستش رو روی شونه‌ی جیک گذاشت و گفت: "یادت باشه سگ‌ها می‌تونن توی یک مدت کوتاه مسیر زیادی رو طی کنن. اگه حواست نباشه ممکنه یکهو متوجه بشی که از شهر خیلی دور شدی. وقتی داری یک گروه از سگ‌ها رو تمرین می‌دی همیشه باید یک آدم بزرگ و باتجربه همراهت باشه."

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
9 دقیقه
کامیک رهبری می‌کنه

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی کامیک رهبری می‌کنه
نویسنده
مترجمصادق مولودی
گویندهامیرحسین صداقتی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
5000 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی کامیک رهبری می‌کنه

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی کامیک رهبری می‌کنه

برای دریافت کتاب صوتی کامیک رهبری می‌کنه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.