معرفی و دانلود کتاب صوتی آرزوی شکلات

عکس جلد کتاب صوتی آرزوی شکلات
قیمت:
۲۵۰۰ تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آرزوی شکلات و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آرزوی شکلات و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی آرزوی شکلات

کتاب صوتی آرزوی شکلات نوشتۀ الیزابت بلاسکو، قصۀ سگ پشمالوی کوچکی را به تصویر می‌کشد که تنها یک آرزو دارد و تمام تلاشش را می‌کند تا به این آرزوی بزرگ برسد.

موضوع کتاب صوتی آرزوی شکلات (Chocolate’s Dream) چیست؟

الیزابت بلاسکو (Elizabeth Blasco) در این کتاب دوست‌داشتنی برخلاف تصوری که ممکن است در شما به وجود آمده باشد، به آرزوی یک کودک برای خوردن شکلات و کاکائو نمی‌پردازد، بلکه داستان سگ کوچولویی به نام شکلات را روایت می‌کند که برای دستیابی به تنها آرزویش تلاش می‌کند.

شکلات که سگ پشمالو و بامزه‌ای است در یک کارخانۀ متروکه و خراب زندگی می‌کند. او هر صبح، درست در یک ساعت معین با صدای عطسۀ خود از خواب بیدار می‌شود، همانند ساعت‌های کوکی قدیمی که با خارج شدن یک جوجه زرد طلایی از درونشان صدای زنگشان بلند می‌شد.

شکلات به محض اینکه از خواب بیدار می‌شود، نزد دوستش سارا می‌رود و با خوشحالی واق‌واق می‌کند. شکلات علاقۀ زیادی به سارا دارد. حس بویایی قوی‌اش به او می‌گوید که سارا دختر بسیار مهربان و خوبی است و روزی آن‌ها به دوستان صمیمی یکدیگر تبدیل خواهند شد.

سگ کوچولو هر روز ساعت‌های زیادی را در گوشه‌ای پنهان می‌شود و به تماشای مشق نوشتن سارا می‌نشیند. او تنها یک آرزوی بزرگ دارد و آن آرزو چیزی نیست جز اینکه سارا با او دوست شود و دوستش داشته باشد و برای محقق شدن این خواسته تمام سعیش را می‌کند.

کتاب صوتی آرزوی شکلات برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان زیبا و خوشمزه به کودکان 3 تا 7 سالۀ شما حس دوستی و روش‌های پیدا کردن دوست را می‌آموزد. همچنین کوشش‌های شکلات برای دستیابی به آرزویش، این پیام را به کودکان می‌دهد که برای رسیدن به آرزوهایشان تلاش کنند.

در بخشی از کتاب صوتی آرزوی شکلات می‌شنویم:

دیدن شکلات تو اون وضعیت، با موهای شلخته و کثیف، قلب سارا رو لرزوند. قیافۀ شکلات شبیه سگی بود که انگار توسط یک خونواده رها شده. سارا با دست‌های کوچیکش، سرِ دوست جدیدش رو نوازش کرد. هر دوی اون‌ها از خوشحالی و هیجان پر شدن. ناگهان دخترک بلند شد و به سمت خونه‌اش برگشت. شکلات با نگرانی در حال رفتن تماشاش کرد و با خودش فکر کرد که اگر همۀ آرزوها و خیال‌بافی‌هاش در مورد یک خونوادۀ جدید بیخودی بوده باشه چی می‌شه. اما وقتی که دید سارا با ذوق، به همراه پدر و مادرش از خونه بیرون اومده و داره شکلات رو بهشون نشون می‌ده با خوشحالی دمش رو تکون داد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۹ دقیقه
آرزوی شکلات

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی آرزوی شکلات
نویسنده
مترجمنشاط عزیزی
گویندهغزل قنبرزاده، مبینا آقاجانی، نرگس داغمه چی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۲۵۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی آرزوی شکلات

ریحان موسی
۱۳۹۹/۱۲/۲۲
دخترم عاشق حیووناس و خیلی از این قصه خوشش اومد
بهرام داراب پور
۱۴۰۰/۱۲/۱۳
جالب و جذاب بود و متن خوبی و روانی داشت
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب صوتی آرزوی شکلات

برای دریافت کتاب صوتی آرزوی شکلات و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.