معرفی و دانلود کتاب صوتی شهامت رهبری: کار شجاعانه، مکالمات دشوار، تعهد

عکس جلد کتاب صوتی شهامت رهبری: کار شجاعانه، مکالمات دشوار، تعهد
قیمت:
۳۲۰۰۰ ۱۶۰۰۰ تومان ۵۰%
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شهامت رهبری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شهامت رهبری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی شهامت رهبری: کار شجاعانه، مکالمات دشوار، تعهد

برنه براون در کتاب صوتی شهامت رهبری درمورد فرهنگ شجاعت و تأثیر این موضوع در میزان موفقیت رهبران و هرکسی که دوست دارد در زندگی به قدرت و موفقیت دست یابد صحبت می‌کند. این کتاب پرطرفدار جزو پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز و وال‌استریت ژورنال به شمار می‌آید.

درباره کتاب صوتی شهامت رهبری:

به نظر شما تعریف دقیق کلمه رهبری چیست؟ معمولاً رهبر به کسی می‌گویند که پیداکردن پتانسیل در افراد و فرایندها را بر عهده دارد و نکتهٔ مهم‌تر اینکه شجاعت استفاده از این پتانسیل را داشته باشد. کسی که رهبری سازمان یا جمعی را بر عهده دارد، باید آن‌قدر به خودآگاهی رسیده باشد که بتواند با دل خود رهبری کند و به‌هیچ‌عنوان با ترس کار خود را پیش نبرد.

برنه براون یکی از نویسندگان مشهوری است که طی سالیان درمورد مفاهیمی مثل جرئت داشتن، شجاعت و امثال این‌ها تحقیقات و پژوهش‌های زیادی انجام داد. او در آثار خود به شما آموزش می‌دهد تا با کمک این مفاهیم مهارت رهبری خود را ارتقا دهید و با شجاعت بیشتر پیش بروید. براون حالا در کتاب شهامت رهبری (Dare to lead) نکات مهمی درمورد این موضوع را با شما در میان می‌گذارد.

با شنیدن این کتاب صوتی یاد می‌گیرید نباید از شرایط دشوار دوری کنید؛ بلکه باید با وجود آسیب‌پذیری، موقعیتی را که در آن قرار دارید در آغوش بگیرید. با آموزش مهارت شجاعت متوجه می‌شوید که رهبری اصلاً به معنای قدرت داشتن نیست. شما باید جرئت این را داشته باشید که به‌جای تظاهر به دانستن پاسخ‌های درست، با صدای بلند بگویید نمی‌دانم.

کتاب صوتی شهامت رهبری با ارائه نتایج تحقیقات، روایت داستان‌ها و مثال‌های مختلف روشی قدرتمند را در اختیار شما می‌گذارد که با کمک آن بتوانید به زندگی خود معنا ببخشید.

جوایز و افتخارات کتاب صوتی شهامت رهبری:

- انتخاب به‌عنوان یکی از بهترین کتاب‌های سال توسط مجلهٔ بلومبرگ
- پرفروش نیویورک‌تایمز
- پرفروش وال‌استریت ژورنال

نکوداشت‌های کتاب صوتی شهامت رهبری:

- برنه براون چندین دهه تحقیق را در راهنمایی عملی و روشنگر یعنی کتاب رهبری شجاعانه به ارمغان می‌آورد. این کتاب یک نقشه راه برای هرکسی است که می‌خواهد آگاهانه رهبری کند، شجاعانه زندگی کند و جرات رهبری را داشته باشد. (شریل سندبرگ - مدیر حوزه فناوری، کنشگر و نویسنده آمریکایی)

- شما بدون توجه مداوم، بدون محیط امن، شجاعت و آسیب پذیری به فرهنگ رهبری نمی‌رسید. این ها مهارت‌های سختی هستند. اما قابل آموزش هستند. با این کتاب شروع کنید. (ادوین کتمول - متخصص رایانه)

- چه در حال رهبری یک جنبش یا یک استارت آپ باشید، اگر در تلاش برای تغییر فرهنگ سازمانی یا جهان هستید، کتاب شهامت رهبری هر چیزی را که فکر می‌کنید در مورد رهبری شجاعانه می‌دانید به چالش می‌کشد و ابزارهای صادقانه، سرراست و عملی را در اختیار شما قرار می‌دهد. (ترانه برک - فعال آمریکایی)

- به کار بردن اصول شهامت رهبری در کارم به عنوان یک مدیر، نحوه حضور من در کنار والدین، دانش آموزان و همکاران و نحوه رهبری من را تغییر داده است. کلمات، داستان‌ها و مثال‌های برنه براون با قلب و ذهن ما ارتباط برقرار می‌کند و رویکرد عملی او ابزارهایی را به ما می‌دهد تا در زندگی و کارمان شجاع‌تر باشیم. (Kwabena Mensah)

کتاب صوتی شهامت رهبری مناسب چه کسانی است؟

اگر دوست دارید به یک رهبر شجاع و موفق تبدیل شوید و با قدرت بیشتری به مسیر پیش روی خود ادامه دهید، شنیدن این کتاب صوتی کمک زیادی به شما می‌کند.

برنه براون را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده، سخنران، استاد دانشگاه و پادکستر در سال 1965 به دنیا آمد. او هم اکنون در دانشگاه هوستون به عنوان استاد پژوهش فعالیت می‌کند و همچنین استاد مهمان رشته مدیریت در دانشکده تجارت دانشگاه تگزاس است. برنه براون (Brené Brown) در سال 2010 سخنرانی در تدتاک با عنوان «قدرت آسیب پذیری» داشته که ویدیوی آن بیش از 38 میلیون بازدید داشت و یکی از پنج ویدئوی پرطرفدار در دنیا شناخته شد.

وی جزو نویسندگان پرفروش نیویورک تایمز محسوب می‌شود که از میان آثار دیگر او می‌توان به «جرأت بسیار»، «موهبت کامل نبودن»، «زندگی با تمام وجود» و «با اقتدار برخاستن» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی شهامت رهبری می‌شنویم:

اگه می‌خواین ببینین نفس در کجا بیشترین وضعیت آمادگی دفاعی رو به خودش می‌گیره، باید به جایی در نزدیکی شرم برین. شرم که غالبا محققا اون رو احساس اصلی اسم‌گذاری می‌کنن، حسیه که یعنی اوضاع به اندازهٔ کافی خوب و رضایت‌بخش نیست. این حس میتونه در طول زمان مثل سایه‌ای مارو تعقیب کنه یا توی یک لحظه سرتاپای وجودمونو فرابگیره.

در هر دوتا حالت شرم قدرتیه که باعث میشه احساس کنیم سزاوار ارتباط، وابستگی یا حتی عشق نیستیم. اگه به آسیب‌پذیری تکیه کنیم و در مقابل میل به داشتن پوشش دفاعی مقاومت کنیم و این امر منجر به مورد سرزنش قرار گرفتن، سرکوب شدن، نادیده گرفته شدن و یا رد شدن احساسمون بشه، شرم قادره طوری با چنین ضربهٔ دردناکی به حس عزت نفس ما برخورد کنه که تنها ترس از اون مارو دوان دوان از گفتگوی آسیب‌پذیری دور کنه.

من عاشق سفر و جاده و وقت گذروندن با تیم عالی و صمیمی‌مون هستم. این واقعا یکی از مواهب پیش‌بینی نشدهٔ بزرگ زندگی منه. ولی اگه از نظر جسمی، مغزی و روحی توی شرایط مناسبی نباشم، هواپیما هتل و غربت می‌تونن منو از پا دربیارن و مهارت‌های من رو برای دست و پنجه نرم کردن با شرایط و تحمل سختی‌ها به مرور زمان تحلیل می‌برن.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۸ دقیقه
مقدمه
۴۷ دقیقه
فصل اول: گفتگو درمورد آسیب‌پذیری
۴۷ دقیقه
فصل دوم: دعوت به شهامت
۵۷ دقیقه
فصل سوم: آرایش منابع
۵۱ دقیقه
فصل چهارم: شرم و همدلی
۱۹ دقیقه
فصل پنجم / بخش اول: کنجکاوی و اعتماد
۵۱ دقیقه
فصل پنجم / بخش دوم: زیستن با ارزش‌ها
۲۴ دقیقه
فصل پنجم / بخش سوم: اعتماد شجاعانه
۶۰ دقیقه
فصل پنجم / بخش چهارم: یاد بگیریم دوباره بلند شویم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی شهامت رهبری: کار شجاعانه، مکالمات دشوار، تعهد
نویسنده
مترجمالهام دولت آبادی
گویندهشرگان انورزاده
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۶ ساعت و ۲۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه صوتی
۳۲۰۰۰ ۱۶۰۰۰ ت ۵۰%
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی شهامت رهبری

Elyas Jahan
۱۴۰۰/۱۰/۲۷
گوینده بصورت ممتد صحبت میکند و گوش شنوده خسته میشود... من بعد از نیم ساعت گوش دادن کلا از ادامه دادن این کتاب منصرف شدم.
Amin Khavari
۱۴۰۰/۱۱/۱۲
فصل هاش طولانی و بعضاا خواب آوره ولی ارزش مطلب اونقدر بالاست که برای افراد شجاع خیلی جذاب خواهد بود.
davood darabi
۱۴۰۰/۱۱/۱
کتاب خوبی برای ساختن افکار تربیتی و رهبری خود و فرزاندان بایستی باشه تازه شروع کردم. سپاس از کتابراه
سهیلا افضلی
۱۴۰۰/۱۰/۲۷
تازه گرفتم این کتابو مقدمه شو گوش دادم. مطمئن هستم، درکارمدیریت حتما سطح اطلاعاتمو بالا میبره. متشکرم از کتاب راه عزیز
احسان مقدم
۱۴۰۰/۱۰/۲۹
کتابی عالی برای مدیریت زندگی شخصی و سازمان ها
سیدمحمدرضا نعمتی
۱۴۰۱/۲/۲۳
سپاس از اینکه هستید....
don diego
۱۴۰۰/۱۱/۴
میتونست بهتر باشه ترجمش
مشاهده همه نظرات ۷

راهنمای مطالعه کتاب صوتی شهامت رهبری

برای دریافت کتاب صوتی شهامت رهبری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.