معرفی و دانلود کتاب صوتی اولین تماس تلفنی از بهشت

عکس جلد کتاب صوتی اولین تماس تلفنی از بهشت
قیمت:
۵۴۰۰۰ تومان - 9.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اولین تماس تلفنی از بهشت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اولین تماس تلفنی از بهشت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی اولین تماس تلفنی از بهشت

میچ آلبوم در کتاب صوتی اولین تماس تلفنی از بهشت، داستانی عجیب و هیجان‌انگیز را به تصویر می‌کشد که در آن ساکنان شهری کوچک و خیالی در آمریکا درگیر ماجرایی باورنکردنی می‌شوند و در پی این اتفاق ایمان و باور قلبی تک تک مردم مورد آزمایش قرار می‌گیرد. این رمان محبوب یکی از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز بوده است.

درباره کتاب صوتی اولین تماس تلفنی از بهشت:

میچ آلبوم نویسنده پرفروش نیویورک تایمز در کتاب صوتی اولین تماس تلفنی از بهشت (The First Phone Call from Heaven) داستان شهری کوچک به نام کولدواتر در نزدیکی دریاچه میشیگان را تعریف می‌کند که به خاطر تماس‌های تلفنی مشکوک و عجیبی توجه جهانیان را به خود جلب می‌کند.

داستان اولین تماس تلفنی از بهشت از این قرار است که عده‌ای از شهروندان ادعا می‌کنند مردگان از بهشت با آن‌ها صحبت می‌کنند؛ از اعضای خانواده تا دوستانی که در گذشته از دنیا رفته‌اند و حالا دوباره به سراغ نزدیکان خود آمده‌اند. به همین خاطر این اتفاق سر و صدای فراوانی برپا می‌کند و افراد خارجی و رسانه‌ها به این شهر کوچک هجوم می‌آورند تا از صحت این واقعه مطمئن شوند.

نویسنده در کتاب اولین تماس تلفنی از بهشت به خوبی توانسته احساسات ضد و نقیض و ایمان‌های قلبی مردم را به تصویر بکشد و این سوال را در ذهن‌تان ایجاد کند که آیا بزرگترین معجزه قرن اتفاق افتاده یا تنها یک حقه بزرگ رخ داده است.

سرانجام پس از افزایش تعداد تماس‌های تلفنی و اثبات وجود زندگی پس از مرگ برای بیشتر مردم، زندگی تک تک آدم‌های شهر کولدواتر تغییر می‌کند. برای مثال مردی به نام سالی نمی‌خواهد قبول کند که چنین معجزه‌ای اتفاق افتاده، چرا که همسرش با او تماسی نمی‌گیرد تا درد دوری او را التیام بخشد یا مادری از به یاد آوردن غم از دست دادن پسرش بار دیگر دچار افسردگی می‌شود. اما این معجزه مسیری دارد که باید آن را طی کند؛ چرا که عده‌ای از مردم پس از واقعه محبت کردن را می‌آموزند و عده‌ای دیگر ایمان قلبی‌شان نسبت به زندگی پس از مرگ افزون می‌گردد.

نکوداشت‌های کتاب صوتی اولین تماس تلفنی از بهشت:

- هیجان انگیزترین و جادویی‌ترین رمان میچ آلبوم. (Barnes & Noble)
- داستانی تکان دهنده درباره فقدان، بهبود و قدرت عشق. (Library Journal)
- قصه‌ای زیبا از ایمان و رستگاری که به ما تفکر، احساس و امید می‌بخشد. به نوعی مدام شک می‌کنیم و سپس ایمان می‌آوریم و آلبوم دقیقا چنین کاری را می‌خواهد با مخاطبان خود بکند. (گارت اشتاین نویسنده پرفروش)

کتاب صوتی اولین تماس تلفنی از بهشت برای چه کسانی مناسب است؟

علاقه‌مندان به داستان‌های معنوی و مذهبی از شنیدن این کتاب جالب و خلاقانه لذت خواهند برد.

میچ آلبوم را بیشتر بشناسیم:

یکی از نویسندگان پرفروش نیویورک تایمز میچ آلبوم (Mitch Albom) نام دارد که موفق شده به طور متوالی در پنج شماره نخست فهرست این سایت قرار بگیرد. او در سال 1958 میلادی در پاسائیک نیوجرسی در ایالات متحده آمریکا به دنیا آمد و تاکنون شغل‌های مختلفی را تجربه کرده است؛ از فیلمنامه نویسی، نمایشنامه نویسی گرفته تا روزنامه نگاری در حوزه ورزشی.

او با نوشتن کتاب پرفروش و مشهور سه‌شنبه‌ها با موری به شهرت رسید؛ کتابی که چهار سال متوالی در رتبه‌های نخستین لیست نیویورک تایمز قرار داشت. تمامی آثار این نویسنده آمریکایی تاکنون به بیش از چهل و دو زبان دنیا ترجمه شده و بیش از سی و سه میلیون نسخه از آن‌ها به فروش رفته است.

میچ آلبوم علاوه بر نویسندگی یک موسسه خیریه در شهر دیترویت ایالت میشیگان تاسیس کرده و یک کلینیک پزشکی بیست و چهار ساعته برای کودکان بی خانمان نیز دایر کرده است.

مهم‌ترین آثار این نویسنده مشهور آمریکایی عبارتند از: «ارباب زمان، در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند، سسه‌شنبه‌ها با موری، کمی ایمان داشته باش، اولین تماس تلفنی از بهشت، یک روز دیگر و سیم‌های جادویی فرانکی پرستو»

در بخشی از کتاب صوتی اولین تماس تلفنی از بهشت می‌شنویم:

کلدواتر تا اول نوامبر شلوغ و پرازدحام شد؛ خودروها در خیابان راه بندان ایجاد کردند، تمام پارکینگ‌ها اشغال و در فروشگاه‌ها، بانک، پمپ بنزین و همه رستوران‌ها و اغذیه فروشی‌ها صف‌های طولانی تشکیل شد.

سه شنبه شب سالی در حالی‌که دست‌هایش را تا ته جیبش فرو برده بود، با عجله از کنار گروهی از جوانانی که در لگ سیتی روی یک کاپوت اتومبیل نشسته بودند و سرودهای معنوی می‌خواندند، عبور ‌کرد. داشت به کتابخانه کلدواتر می‌رفت؛ ساختمانی یک طبقه با آجرهای سفید که در مقابل در ورودی‌اش پرچم آمریکا نصب شده بود و یک تابلوی متحرک که هر هفته یک پیام متفاوتی روی آن نوشته می‌شد. این هفته نوشته بود: شکرگزاری کنید؛ برای روز شکر گزاری یک کتاب دست دوم هدیه بدهید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه یک
نمونه دو
۱۰ دقیقه
هفته‌ای که این اتفاق افتاد
۱۴ دقیقه
هفته دوم
۱۸ دقیقه
هفته سوم
۱۹ دقیقه
هفته چهارم
۲۰ دقیقه
هفته پنجم
۱۰ دقیقه
هفته ششم
۳۳ دقیقه
چهار روز بعد
۴ دقیقه
هفته هفتم
۳۵ دقیقه
سه روز بعد
۳۰ دقیقه
هفته هشتم
۱۴ دقیقه
هفته نهم
۷ دقیقه
چهار روز بعد
۲۰ دقیقه
هفته دهم - بخش اول
۳۳ دقیقه
هفته دهم - بخش دوم
۱۱ دقیقه
هفته یازدهم
۲۴ دقیقه
یک روز بعد
۳۳ دقیقه
هفته دوازدهم
۱۱ دقیقه
دو روز بعد
۲۳ دقیقه
هفته سیزدهم
۲۶ دقیقه
هفته چهاردهم
۲۸ دقیقه
هفته پانزدهم
۲۵ دقیقه
هفته شانزدهم - بخش اول
۲۶ دقیقه
هفته شانزدهم - بخش دوم
۳۵ دقیقه
هفته شانزدهم - بخش سوم
۳۴ دقیقه
روز پخش برنامه - بخش اول
۳۵ دقیقه
روز پخش برنامه - بخش دوم
۲۲ دقیقه
روز پخش برنامه - بخش سوم
۱۷ دقیقه
روز پخش برنامه - بخش چهارم
۱۱ دقیقه
پس از نیمه شب
۴ دقیقه
روز بعد
۲۱ دقیقه
دو روز بعد
۷ دقیقه
دو ماه بعد
۳ دقیقه
یادداشت نویسنده

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی اولین تماس تلفنی از بهشت
نویسنده
مترجمآرتمیس مسعودی
گویندهامید تقوی
ناشر چاپیانتشارات آموت
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۱ ساعت و ۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
۵۴۰۰۰ ت - 9.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی اولین تماس تلفنی از بهشت

Jaf Kam
۱۴۰۱/۱/۲۹
کتابهای آلبوم همه شان دارای تم یکسانی هستند ولی جالب هستند. نگاه این نویسنده به جهان هستی و دنیای پس از مرگ کاملا متفاوت و در عین تخیل زیبایی خودش را دارد. توصیه میکنم بخوانید.
مژده امیری
۱۴۰۱/۱/۲۸
من واقعا لذت بردم البته در ابتدای داستان به خاطر تعدد شخصیتها یکم سردر گم شدم اما واقعا عالی بود
زینب زمانی
۱۴۰۱/۶/۲۸
جالب و هیجان انگیز بود
حسن رضایی
۱۴۰۰/۶/۲۶
بنظر من یک کتاب سطح پایین بود.
مشاهده همه نظرات ۴

راهنمای مطالعه کتاب صوتی اولین تماس تلفنی از بهشت

برای دریافت کتاب صوتی اولین تماس تلفنی از بهشت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.