معرفی و دانلود کتاب صوتی ذهنیت برکت آفرین

عکس جلد کتاب صوتی ذهنیت برکت آفرین
قیمت:
۱۸۰۰۰ تومان - 3.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ذهنیت برکت آفرین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ذهنیت برکت آفرین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ذهنیت برکت آفرین

جول اوستین نویسنده پرفروش نیویورک‌تایمز در کتاب صوتی ذهنیت برکت آفرین، به شما کمک می‌کند تا تفکر شکست‌خورده خود را کنار بگذارید، تا روزی در آینده‌ نزدیک، به جای آنکه فقط آرزویی در سر داشته باشید، بتوانید رویای خود را در واقعیت زندگی کنید؛ روزی که چشم‌اندازتان به حقیقت تبدیل می‌شود.

درباره کتاب صوتی ذهنیت برکت آفرین:

همه‌ شما دیدگاهی نسبت به زندگی دارید و در ذهن‌تان از خودتان، خانواده و آینده‌تان تصویری ذهنی ساخته‌اید. سوال این است که تصویر ذهنی شما چه‌گونه‌ است؟ آیا خودتان را در حال بالا رفتن، اوج‌ گرفتن، در حال غلبه بر مشکلات و در یک زندگی بابرکت می‌بینید؟ یا این‌که تصویر ذهنی شما آینده‌ای پرتقلا، شکست‌خورده، درگیر اعتیاد و درگیر اضافه‌وزن را برایتان ترسیم می‌کند؟ آینده‌ای که هیچ موفقیت و شانس بزرگی در آن وجود نخواهد داشت.

آن تصاویری که به ذهن خودتان اجازه‌ ساختنشان را می‌دهید، مشخص می‌کنند که زندگی شما چگونه خواهد بود. اگر دیدگاه شما محدود باشد، زندگی‌تان هم محدود خواهد شد. حتماً می‌دانید که انسان هر گونه فکر کند، به‌همان صورت برایش اتفاق می‌افتد.

از حد وسط فاصله بگیرید و خود را رها کنید و به زندگی فوق‌العاده‌ای برسید که خدا برایتان در نظر گرفته است. همه انسان‌ها تصویری از خود و زندگیشان دارند. تصاویری که به خودتان اجازه می‌دهید به زندگیتان وارد شوند، مشخص می‌کنند که چگونه زندگی خواهید کرد.

رویایی که خداوند برای زندگی شما در نظر دارد این است که چنان به زندگی بابرکت برسید که بتوانید خودتان برکتی برای زندگی دیگران باشید. جرأت داشته باشید که برای زندگی پربرکت رویای بزرگی در سر بپرورانید و به خدا اعتماد داشته باشید که یک روز آن را به واقعیت تبدیل کند.

به کمک کتاب صوتی ذهنیت برکت آفرین (The Abundance Mind-set)، فراتر از شرایط عادی بروید و به زندگی فوق‌العاده‌ای بپردازید که خداوند از طریق ذهن سیری‌ناپذیرتان برای شما طراحی کرده است.

کتاب صوتی ذهنیت برکت آفرین برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب به شما باور و قدرت ایجاد تغییر و رسیدن به رویاهایتان را به شما می‌دهد، پس اگر دوست دارید به آرزوهایتان دست پیدا کنید به این کتاب صوتی گوش دهید.

با جول اوستین بیشتر آشنا شویم:

نویسنده، سخنران و کشیش خندانی که خطبه‌های تلویزیونی‌اش در ایالات متحده حدود 70 میلیون بیننده در هفته دارد و بیش از 200 میلیون نفر دیگر در بیش از 100 کشور جهان به سخنرانی‌هایش گوش می‌دهند، کسی جز جول اوستین (Joel Scott Osteen) نیست.

هفت کتابی که تاکنون نوشته در صدر لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار دارند و بعضی از آثارش بیش از 200 هفته در صدر جدول قرار داشتند. همچنین در سال 2006 در لیست ده انسان تأثیرگذار جهان معرفی شد.

اوستین کشیش ارشد کلیسای لیکوود، بزرگ‌ترین کلیسای پروتستان‌هاست؛ عنوان و مسیری که درواقع از پدرش سرچشمه می‌گیرد. او در زمان جوانی فکرش را هم نمی‌کرد که روزی این کار را انتخاب کند اما سرانجام پس از مرگ پدرش در سال 1999 جانشین او شد و از آن زمان تاکنون ظرفیت کلیسای لیکوود از 5000 نفر به 56000 نفر افزایش یافته است.

سبک موعظه و فن بیان این کشیش خندان آمریکایی منحصر به فرد است. او می‌گوید که ترجیح می‌دهد بیش از اینکه به موضوع گناه انسان‌ها بپردازد، بر خوبی‌ها و مهربانی خداوند و داشتن زندگی شاد و با ایمان تمرکز کند. اوستین سعی دارد اصول کتاب مقدس را به روش ساده و با تأکید بر قدرت عشق و نگرش مثبت بیاموزد.

در بخشی از کتاب صوتی ذهنیت برکت آفرین می‌شنویم:

یکی از مهم‌ترین جنبه‌هایی که خودمان را در مسیر خدا ببینیم، این است که باید ذهنیتی سرشار و پربرکت را پرورش بدهیم. همان طوری که قبل از این هم گفتیم به هر صورتی که خودمان را ببینیم، می‌تواند باعث موفقیت یا شکست ما شود.

به خاطر داشته باشید خداوند از قبل هر چه که مورد نیاز بوده تا یک زندگی سرشار و بابرکت داشته باشید را در اختیارتان قرار داده است. خداوند در وجود شما دانه‌هایی قرار داده که در درون این دانه‌ها موقعیت‌های مختلف، فرصت‌ها و توانایی‌های بالقوه و فوق‌العاده، ایده‌های خلاقانه و رویاهای گوناگونی قرار دارد. اما فقط به این خاطر که این دانه‌ها درون وجود شما هستند و رشد نکردند، به این معنی نیست که برایتان هیچ اتفاقی نمی‌افتد و هیچ فایده‌ای ندارد. چون ما باید این دانه‌ها را رشد بدهیم. به عبارت دیگر باید این دانه‌ها را باور داشته باشیم. واقعاً باور داشته باشید که برای رسیدن به موفقیت تمام ابزار لازم را در اختیار دارید.

شما باید به خاطر داشته باشید که بندۀ خدای پرقدرت و بلندمرتبه‌اید و خداوند شما را خلق کرده تا به موفقیت‌های بزرگ دست پیدا کنید. هدف خلقت شما این نبوده که یک زندگی در حد متوسط داشته باشید، خداوند شما را خلق کرده تا پیشرفت کنید و توانایی، بینش، استعداد، دانش و قدرت‌های فوق بشری خودش را در اختیار شما قرار داده تا موفق شوید. شما همین حالا هم همه آنچه لازم است تا به سرنوشتی که خدا برایتان در نظر گرفته برسید را در اختیار دارید.

«خداوند به ما لطف کرده و تمام نعمت‌های معنوی را در اختیار ما قرار داده است.» توجه داشته باشید که این جمله با فعل زمان گذشته آمده، این جمله می‌گوید که خداوند از قبل این کار را کرده است. او از قبل هر آنچه برای موفقیت ما لازم بوده را در درون ما قرار داده است. حالا به خود ما بستگی دارد که از این توانایی‌ها استفاده بکنیم یا نه. به یاد داشته باشید که این همان کاری است که حضرت ابراهیم (ع) باید انجام می‌داد. 20 سال قبل از اینکه او صاحب فرزندی شود، خداوند با او صحبت کرد و گفت ابراهیم من تو را پدر ملت‌های بسیاری قرار داده‌ام!

فهرست مطالب کتاب صوتی

۴ دقیقه
مقدمه
۳۹ دقیقه
فصل اول - ذهنیتی برکت‌آفرین داشته باشید
۲۵ دقیقه
فصل دوم - خودتان را ببینید که به مراحل جدید رسیده‌اید
۴۹ دقیقه
فصل سوم - انتظارات خود را بالا ببرید
۳۶ دقیقه
فصل چهارم - آشکار شدن قدرت
۳۴ دقیقه
فصل پنجم - به معجزه زندگی دیگران تبدیل شوید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ذهنیت برکت آفرین
نویسنده
مترجمفرزان حسنی
گویندهمهبد قناعت پیشه
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۱۸۰۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی ذهنیت برکت آفرین

محمد اعتصامی اشتیانی
۱۴۰۰/۱/۳۰
در این نوع کتابها واقعا گوینده خیلی خیلی خیلی موثر است وآقای قناعت پیشه تبحر خاصی در این رابطه دارند که چه وقت آرام چه وقت بلند بخوانند واقعا شنونده فکر میکند که فیلم تماشا میکند چون با نوع گفتار خود شنونده را مجذوب کتاب کرده واو را به عمق کتاب میبرد وشنونده میتواند تصویرسازی درستی از کتاب داشته باشد
محمدرضا M
۱۴۰۰/۳/۱۹
من تعداد زیادی از پاکدست‌ها و کتاب‌های جول اوستین را شنیده و یا خوانده ام. واقعا فوق العاده هستند. صدای آقای مهبد قناعت پیشه طوری هست که انسان تصور می‌کنه خود آقای جول اوستین کنارمون نشسته و داره حرف میزنه.
اگه دوست دارین که حال دلتون خوب بشه و از زندگی نهایت لذت رو ببرین توصیه می‌کنم که حتما این کتاب رو گوش بدین!
HAMED- WOLF
۱۴۰۰/۲/۱۴
واقعا و جدن توصیه میکنم گوش کنید نه بکبار بلکه چندین بار... بازم توصیه میکنم کتابهای دیگش هم بگیرید و گوش بدید.. منکه خیلی حالم خوب میشه صبحها با هنس وقتی میرم سرکار گوش میدم و تمام روزم رو پر از انرژی میکنه💪💪💪😎
Golnaz Akbari
۱۴۰۰/۱/۱۷
جول اوستین رسالتش انگار تو این دنیا فقط انگیزه و روحیه دادنه با واقعیت‌های جذاب زندگی مثل وجود خدا مث شکرگزاری مثل دیدن زیبایی‌ها و.... حتما گوش بدین
زرناز هاشمی
۱۴۰۰/۲/۳۱
متن کتابهای جول اوستین که همه عالی با گویندگی خیلی خوب، نتیجه‌اش این کتاب صوتی بی نظیر که ارزش چند بار شنیدن رو داره، ممنون از کتابراه🏵️🏵️
بهار مشکات
۱۴۰۰/۲/۳۰
فوق العاده و پر انرژی مثل بقیه کتابهای جول اوستین،،، فقطم تاثیر گزاریش با کتاب صوتی و صدای آقای قناعت پیشه دو چندان میشه... خدا خیرتون بده و عاقبت بخیر بشین
Mohammadreza Hosseini
۱۴۰۰/۲/۲۸
با عرض سلام خدمت دوستان کتاب دوست. آقای اوستین یک مبلغ دینی هستند که مثلا در فصل آخر به این اشاره میکنه که با انجام کارهای خوب خدا هم خوبی‌ها رو به سمت ما می‌فرسته.
ستاره دانش
۱۴۰۰/۶/۲۵
کتابهای جول اوستین که واقعا عالیه اما نگم براتون از صدا پیشه‌ی این کتاب که انگار تمام کلمات کتاب بصورت تصویر جلوی چشمان حرکت میکنند
الهی در پناه خداوند، شاد باشید
مشاهده همه نظرات ۶۹

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ذهنیت برکت آفرین

برای دریافت کتاب صوتی ذهنیت برکت آفرین و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.