معرفی و دانلود کتاب صوتی زندگی شهری فان برون

عکس جلد کتاب صوتی زندگی شهری فان برون
قیمت:
5000 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زندگی شهری فان برون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زندگی شهری فان برون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی زندگی شهری فان برون

کتاب صوتی زندگی شهری فان برون نوشته‌ی نیک هیلی، داستان جذاب و دل‌نشین درباره‌ی دختری به اسم فان بِرَون است که در روستا زندگی می‌کند و دلش می‌خواهد به شهر برود و برای همیشه در آن‌جا بماند.

موضوع کتاب صوتی زندگی شهری فان برون (Fawn Braun’s Big City Blues) چیست؟

داستان این کتاب صوتی درباره‌ی دختر کوچکی به نام فان بِرَون است که همراه با خانواده‌ی خود در خانه‌ای قدیمی که در انتهای یک جاده‌ی خاکی قرار دارد، زندگی می‌کند. او به زندگی روستایی هیچ علاقه‌ای ندارد و از کثیفی، بویِ مزرعه، زمین‌های صاف و خیابان‌های خاکی متنفر است.

فان بِرَون زمانی که خروشید غروب می‌کرد از پنجره‌ی اتاقش به بیرون می‌نگریست. او غروب خورشید را نگاه می‌کرد که از انتهای علفزار پایین می‌رفت و صدای گاوها را می­‌شنید. او عاشق زندگی کردن در شهر بود و درباره‌ی زندگی شهری همه چیز را می‌دانست. او همه‌ی اطلاعاتش را از فیلم‌ها آموخته بود. فان هر جمعه برای دیدن فیلم به سینمایی که در شهر قرار داشت، می‌رفت. بیشتر وقت‌ها، لَری کوچولو را هم با خودش می‌برد. یک روز فان بِرَون تصمیم گرفت به شهر برود و برای همیشه آنجا زندگی کند.

اگر دوست دارید بدانید سرانجام فان برون چه می‌شود، می‌توانید این کتاب صوتی را بشنوید.

کتاب صوتی زندگی شهری فان برون مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 4 تا 7 سال که علاقه‌مند به داستان‌‌های ماجراجویانه و هیجان‌انگیز هستند، مناسب است.

در قسمتی از کتاب صوتی زندگی شهری فان برون می‌شنویم:

وقتی جمعه بعدی رسید فان هم‌چنان غمگین بود اما لری لبخند به لب داشت. وقتی از تئاتر بیرون اومدن، تمام روستا عوض شده بود. کشاورزهای روستا برای هم بوق می‌زدن و دست تکون می‌دادن و تو خیابونِ اصلی رانندگی می‌کردن و این باعث شد خیابون حسابی شلوغ بشه. پیاده‌رو هم شلوغ شده بود. مردم لباس‌های زیبا پوشیده بودن و با لبخند به فان سلام می‌کردن. لری و فان تو کافه‌ی کنار خیابون چایی خوردن و وقتی کارشون تموم شد، یک تاکسی اونجا بود تا اونا رو به خونه ببره.

اون شب، صدای ما مای گاو‌ها وقتی که خورشید داشت از انتهای مزرعه غروب می‌کرد، شنیده می‌شد. روستا مثل همیشه بود تا اینکه یک اتفاق عجیب افتاد. اون دور دور‌ها، هزارتا چراغ توی تاریکی شروع به روشن شدن و چشمک زدن کردن. دقیقا شبیه به نوری که از یک شهر دور دیده می‌شه. فان لبخند زد و به این تصویر قشنگ خیره شد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
9 دقیقه
فان برون

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی زندگی شهری فان برون
نویسنده
مترجمکیوان فرجی
گویندهعارف امیری، مهرانه امروانی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
5000 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی زندگی شهری فان برون

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی زندگی شهری فان برون

برای دریافت کتاب صوتی زندگی شهری فان برون و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.