معرفی و دانلود کتاب خودش هواتو داره

عکس جلد کتاب خودش هواتو داره
قیمت:
۲۴۰۰۰ تومان - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب خودش هواتو داره و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب خودش هواتو داره و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب خودش هواتو داره

کتاب خودش هواتو داره از موفق‌ترین و پرفروش‌ترین کتاب‌ها در زمینه‌ی ایجاد انگیزه‌های مثبت و رسیدن به آرامش حقیقی است که با بیانی ساده و مثال‌هایی واقعی که برگرفته از تجربیات شخصی گابریل برنستین هستند، روش‌هایی کارآمد را آموزش می‌دهد و شما را به سمت آرامشی درونی و شادی در زندگی هدایت می‌کند.

لذت بردن از زندگی و شادی، به طور ذاتی از بدو تولد در وجود هر موجود زنده‌ای قرار داده شده و حق طبیعی او در این زندگی است که احساس شادمانی را تجربه کند. در حقیقت دور افتادن از منبع عشق از جمله عللی است که، مانع از چشیدن احساس شادی در شما می‌شود.

مقاومت‌تان در مقابل عشق است که شما را در تاریکی نگه می‌دارد و این مقاومت دلیل گرفتار شدن در الگوهایی است که شما را از پیشرفت باز می‌دارد. احتمالاً فهمیده‌اید آرامشی که به ‌طور معمول با مدیتیشن، دعا، تاییدهای مثبت، درمان یا هر نوع رشد شخصی تجربه می‌کنید، با یک باور محدود کننده، نظر منفی یا الگوی اعتیادی خراب می‌شود. این تجربه تکرار می‌شود، چون لحظه‌ای که شما به نور تکیه می‌کنید، تاریکی درون شما در برابر آن مقاومت می‌کند.

حتی زمانی که شما به عشق و شادی متعهد می‌شوید، اغلب دست کشیدن از ترسی که به آن وابسته شده‌اید برایتان سخت است. شما به درد خود هدف می‌دهید، چون اعتقاد دارید تقلا کردن و کشمکش برای موفقیت، شادی یا زندگی بامعنا ضروری است و در صورت کنترل و دست ‌و پا زدن به احساس امنیت می‌رسید. حتی اگر احساس عشق فوق‌العاده داشته باشید، به یک باور ناخودآگاه ادامه می‌دهید که برای زنده ماندن، باید مکانیزم‌های محافظتی خود را حفظ کنید.

شما ممکن است هر کاری بکنید تا آزادی، ارتباط با جریان زندگی و رهایی از عادت‌های مربوط به ترستان را ایجاد کنید، اما احتمال دارد لحظه‌ای که احساس آرامش کردید، سایه‌ای از ترس، شما را دربربگیرد و در آن ترس غوطه‌ور شوید. احتمالاً شما قبلاً متوجه این الگو نشده‌اید، اما وقتی آن را بشناسید، می‌توانید سفرتان به سوی رهایی را آغاز کنید. دلیل اصلی شاد نبودن شما بسیار ساده است: شما در مقابل شادی مقاومت می‌کنید.

زمانی که کتاب خودش هواتو داره (The universe has your back) را باز کردید متعهد خواهید شد تا از ترستان آگاه شوید و در اتصال با عشق قرار بگیرید. این تعهد بسیار بزرگی است. با این ‌حال، ترس درون شما هر کاری خواهد کرد تا شما را گرفتار درد و تاریکی نگه دارد. این ترس، ریشه‌ی تمام مشکلات و احساس عدم ارتباط با جهان هستی است. برای اینکه واقعاً به عشق کائنات پاسخ مثبت بدهید، باید مقاومت خود را ببینید و از سیستم فکری که به اشتباه به ‌عنوان امنیت، آرامش و مبنای زندگی خود دارید، دست بکشید.

شما باید بدانید که همزمان با سیستم ذهنی معجزه‌ی عشق که در درون شماست و می‌خواهد شما در آرامش باشید، یک سیستم ذهنی غلط هم دارید که می‌گوید: من نمی‌خواهم آزاد باشم، نمی‌خواهم قضاوت و کنترل را رها کنم.

اساسی‌ترین روش برای تمرین رهایی مقاومت این است که بدانید چرا نمی‌خواهید دست از مقاومت بردارید. وقتی بپذیرید که به ترس اعتیاد پیدا کرده‌اید، می‌توانید خودتان را از قلاب هر چیزی که در گذشته اتفاق افتاده و انحراف‌هایی که در آینده در مسیرهای معنوی‌تان اتفاق خواهد افتاد، دربیاورید. می‌توانید خودتان را برای انجام ندادن عالی کارها و چسبیدن به عادت‌های قدیمی ببخشید. احترام گذاشتن به این بخش تاریک از وجودتان، راه رهایی از مقاومت است.

رها کردن سیستم تفکر قدیمی شما و آغاز یک طرز فکر جدید به تمرین نیاز دارد، اما کمتر از آن چیزی که فکر می‌کنید زحمت می‌برد. تمرینی که بیشترین کمک را به شما خواهد کرد، تمرین تسلیم عشق جهان هستی شدن است.

هر فصل از کتاب خودش هواتو داره، دعاهای ساده، تأییدها و تمرین‌هایی که حامی شما برای رها کردن تفکر ترس ‌آلودتان و قدرت جدیدی برای ایجاد ذهنیتی زیباست را به شما خواهد داد. مسئله‌ی مهم این است که درباره‌ی هر تمرین زیاد فکر نکنید. فقط آن را انجام دهید. ممکن است یک یا دو تمرین واقعاً با شما سازگار باشند و تصمیم بگیرید آن‌ها را بیشتر تکرار کنید. مسیر فوق‌العاده‌ای روشن خواهد شد و شما نقشه‌ی سفر را خواهید داشت. اگر چه، بیشتر از اینکه شما را در یک برنامه‌ی خاص یا درگیر ابزار بخصوص نگه دارد، تصمیم دارد راهنمایی که ماندگارتر است را به شما یادآوری کند: رهایی از ترس برای بازگشت به آرامش. هرچه بیشتر چیزی را که می‌خواهید یادآوری کنید، ظرفیت بیشتری برای به‌ دست آوردن آن خواهید داشت.

اگر شما فقط یک درس، دعا یا مدیتیشن از این کتاب را روزانه انجام دهید، ارتباط عمیق‌تری با جهان هستی تجربه خواهید کرد که منجر به تغییرات معجزه‌واری خواهد شد. پس سخت نگیرید و بدانید هرچه بیشتر کار کنید، بیشتر به دست خواهید آورد.

گابریل برنستین (Gabrielle Bernstein) در این کتاب از شما می‌خواهد همین امروز مقاومتتان را بپذیرید. خودتان را برای عدم مداومت در تمرین (یا شاید نداشتن هیچ تمرینی) ببخشید و تسلیم هدایتی که پیش روی شما قرار گرفته بشوید. هر فصل را با ذهن باز آغاز کنید، در این صورت شما آنچه را احتیاج دارید، دریافت خواهید کرد. تمام چیزی که نیاز است، خواستن رهایی از هر چیزیست که مانع زندگی شما در هماهنگی با نیروی عشق است. زمانی که هر صفحه را ورق زدید، به خاطر داشته باشید که در مقابل ایده‌های جدید پذیرا باشید، صبور باشید و مطمئن باشید که جهان هستی هوایتان را دارد.

گابریل برنستین را بیشتر بشناسیم:

گابریل برنستین توسط اپرا وینفری به عنوان «یک رهبر فکری جدید» نامیده شد. او به ‌طور منظم در برنامه‌ی دکتر اُز (یک برنامه‌ی تلویزیونی معروف در امریکا) به‌ عنوان یک کارشناس حضور پیدا می‌کند و توسط نیویورک ‌تایمز «الگوی یک نقش جدید» نامیده شد. برنستین، نویسنده‌ی پرفروش کتاب‌های «شاید باعث معجزه شود» و «اکنون معجزه» نیویورک‌ تایمز است. کتاب‌های دیگر او شامل «عمل جدیدی به زندگی‌تان اضافه کنید» و «معتاد معنوی» هستند. گابریل، فعال معنوی، اخیراً با همراهی دیپاک چوپرا، رکورد میزبانی بزرگ‌ترین مدیتیشن گروهی جهان را در گینس ثبت کرده است.

یوتیوب از گابریل به عنوان یکی از شانزده بلاگر ویدئویی خود نام برده است. او توسط وب‌سایت مشیبل (وب‌سایتی که بیشتر بر رسانه‌های اجتماعی تمرکز دارد) یکی از یازده حساب کاربری توییتر که باید دنبال شوند نامیده شده و در لیست مجله‌ی فوربز (یکی از مشهورترین مجله‌های اقتصادی امریکا و جهان) جزو بیست نفر اول بهترین زنان دارای برند ظاهر شده است. او در رسانه‌هایی مانند ال، اون، کتی لی و هدا، د تودی شو، اپرا سوپرسول ساندی، د کویین، اندرسون لایو، اکسس هالیوود، ماری کلیر، هلث، گلامور، هلپ دسک، جلد مجله‌ی زندگی را تجربه کنید و موارد بیشتر، حاضر شده است.

کتاب خودش هواتو داره به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر در زندگی سردرگم، بی‌اراده و ناامید هستید، استرس دارید، بی‌حوصله هستید و فکر می‌کنید در هرکاری ناموفق هستید، راهکارهای الهی کتاب خودش هواتو داره به شما نشان می‌دهد که با کمک جهان هستی از خواب غفلت بیدار شوید، از کنترل زندگی دست بردارید و موانع را از بین ببرید. شما با تکیه و توکل بر عشق الهی می‌توانید خواسته‌هایتان را جذب کنید و موفقیت و آرامش حقیقی و تمام‌نشدنی را به خودتان هدیه دهید.

تمرین‌های زیادی در این کتاب وجود دارد. ممکن است تصمیم بگیرید همه‌ی آن‌ها را انجام دهید یا تعداد کمی از آن‌ها را بیشتر دوست داشته باشید. راه درست یا غلط برای انجام آن‌ها وجود ندارد. فقط پذیرا باشید و تمرین‌هایی را که برای شما الهام‌بخش هستند، تکرار کنید.

جملات برگزیده کتاب خودش هواتو داره:

- وقتی اراده‌مان را تسلیم جهان هستی می‌کنیم، معجزات را دریافت می‌کنیم.
- آزادی از گذشته، زمانی در دسترس است که در تکالیف زمان حال حاضر شوید.
- جهان هستی همیشه در حال پاسخ دادن به انرژی نهفته در باورهای شما است‌.
- ما مسئول چیزی که می‌بینیم نیستیم، ما مسئول ادراک خود از چیزی که می‌بینیم هستیم.
- شما جهانی که ساخته‌اید را می‌بینید، اما خودتان را به عنوان سازنده‌ی تصویر این جهان نمی‌بینید.
- زمانی که پذیرای دریافت راه‌حل باشید، جهان هستی برای هدایت شما به سمت بهترین‌ها، تلاش خواهد کرد.
- شادی، موفقیت و امنیت ما با ظرفیت ذاتی‌مان اندازه‌گیری می‌شود تا با ارتعاش عشق کائنات هماهنگ شود.

در بخشی از کتاب خودش هواتو داره می‌خوانیم:

قدرتمند کردن اهداف، شادی به وجود می‌آورد و شادی کاتالیزور تمام خوبی‌های دنیا می‌باشد. دوستم رابرت هولدن می‌گوید: وقتی ما به شادی متعهد می‌شویم، شانسمان برای موفقیت را افزایش می‌دهیم. من این جمله را دوست دارم اما بسیاری از مردم آگاهانه یا ناآگاهانه انتخاب کرده‌اند که به ترس اتکا کنند. گاهی اوقات در داستان هدفمند بودن رنج گم می‌شویم یا گرفتار این باور می‌شویم که زندگی بامعنا نیاز به دست‌وپا زدن دارد. این باورهای محدودکننده می‌توانند نتایج مخربی داشته باشند. در واقعیت، هرچه بیشتر شاد باشیم نور بیشتری در جهان می‌پراکنیم، قدرت بیشتری برای نمایش حضورمان داریم و انرژی مثبت بیشتری منتشر می‌کنیم.

این قدرت منبع انرژی لازم برای انجام تکلیف و خدمت کردن، الهام پشت راه‌حل‌های خلاقانه برای مشکلات به ظاهر ناامید کننده و داشتن سخاوت برای جایی که نیازست، می‌باشد. حتی وجود شادی در یک نفر ظرفیت به جای گذاشتن تأثیر مثبت بسیار بزرگی در یک اجتماع محلی و جهانی دارد. انرژی صلح، عشق و شادی، قدرت تغییر جهان را دارد. یوگی ماهاریشی ماهش، یک معلم معنوی بود که در دهه‌ی 1950 میلادی جنبش مدیتیشن متعالی را در هند پایه‌گذاری کرد و سپس آن را به غرب آورد.

او پیش‌بینی کرد که اگر یک درصد جمعیت مدیتیشن انجام دهند، همبستگی گروه قدرت ارتقای کیفیت زندگی کل جمعیت را دارد. او اعتقاد داشت که اتحاد، شادی و انرژی آرامش گروه می‌تواند صلح و هماهنگی بیشتر برای بقیه‌ی جامعه به همراه بیاورد. ماهاریشی فرضیه‌ای ارائه داد مبنی بر اینکه وقتی گروه‌هایی از مردم با اهداف مشترک به صورت همزمان مدیتیشن می‌کنند، امواج آلفای مغزشان هماهنگ می‌شوند. این همبستگی امواج مغزی سبب می‌شود افرادی که مدیتیشن نمی‌کنند نیز، همان خواص مدیتیشن را در ناهشیار مغزشان دریافت کنند.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
فصل 1: شما دارای قدرت پنهانی هستید
فصل 2: شما سازنده ‌ی رؤیای خود هستید
فصل 3: شما همیشه و همیشه در حال دریافت راهنمایی هستید
فصل 4: ارتعاشات شما از کلماتتان بلندتر صحبت می‌کنند
فصل 5: وقتی خوش می‌گذرانید جهان هستی سریع‌ کار می‌کند
فصل 6: موانع، جاده‌های فرعی به مسیر صحیح هستند
فصل 7: یقین، راه را برای چیزی که می‌خواهید باز می‌کند
فصل 8: جهان هستی به روش‌های مرموزی صحبت می‌کند
فصل 9: قضاوت را کنار بگذارید تا به رهایی برسید
فصل 10: شما با جهان هستی یکی هستید
فصل 11: هر وقت فکر می‌کنی تسلیم شده‌ای، بیشتر تسلیم شو
فصل 12: ابزاری برای عشق باشید
درباره‌ی نویسندهک

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب خودش هواتو داره
نویسنده
مترجمزهره کرمی
ناشر چاپیانتشارات نیک ورزان
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۸۴
زبانفارسی
شابک978-622-653233-4
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۴۰۰۰ ت - 4.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب خودش هواتو داره

tahora nikpoor
۱۴۰۰/۵/۳
گابریل برن تو تنها کسی هستی که همیشه مرا از فرکانس ترس ب عشق رساندی سپاس از تو، سپاس از نویسندگانی ک زحمت ترجمه کتابهای تو رو میکشند، سپاس از جهان هستی خوش سلیقه
آزاد آفریدون
۱۴۰۱/۶/۱۰
درود بر گابریل، کتابی سرشار از عشق به جهان هستی، پیشنهاد میکنم هر کسی را که دوست دارید با عشق به وی پیشنهاد مطالعه این کتاب را بدهید.
یحیی عباس زاده
۱۴۰۰/۴/۲۱
ای کاش میتونسم به سه تا ایرانی اونی که از کتاب خودن درک کردم منتقل کنم
A H
۱۳۹۹/۷/۵
کتاب فوق العاده‌ای هستش 👌👌حتما مطالعه بفرمایید
مشاهده همه نظرات ۴

راهنمای مطالعه کتاب خودش هواتو داره

برای دریافت کتاب خودش هواتو داره و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.