معرفی و دانلود کتاب صوتی پرنسس تنها

عکس جلد کتاب صوتی پرنسس تنها
قیمت:
9000 تومان - 1.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پرنسس تنها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پرنسس تنها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی پرنسس تنها

کتاب صوتی پرنسس تنها، قصه شاهزاده خانمی غمگین و تنهاست که آرزو می‌کند کاش دختری معمولی بود. ماری فرارو با زبانی شیرین و کودکانه ارزش دوستی را یادآوری می‌کند و از کودکان می‌خواهد قدر داشته‌هایشان را بدانند.

درباره کتاب صوتی پرنسس تنها:

کریستینا یک پرنسس با موهای طلایی است که در قصری بزرگ و زیبا زندگی می‌کند. کریستینا لباس‌های قشنگ دارد، اسباب‌بازی‌های زیادی که اتاقش را پر کرده‌اند و خدمتکارهایی که همه‌چیز را برایش آماده می‌کنند اما خوشحال نیست. می‌دانید چرا؟ چون کریستینا خانواده‌ای ندارد. این شاهزاده خانم موطلایی و زیبا همیشه تنهاست و از قصر بیرون نمی‌رود.

تنها سرگرمی کریستینا دیدن زندگی یک دختر مو سیاه به اسم میا است که با پدر و مادرش نزدیک یک جنگل قدیمی زندگی می‌کند. کریستینا هر روز صبح به او نگاه می‌کند و با خودش می‌گوید کاش من جای این دختر بودم. ولی او خبر ندارد که میا هم آرزو می‌کند کاش برای یک روز پرنسس می‌شد و لباس‌های قشنگ می‌پوشید! شب قبل از سال نو وقتی همه آماده جشن گرفتن می‌شوند، کریستینا و میا آرزوی خود را به ماه می‌گویند و ماه تصمیم می‌گیرد به آن‌ها کمک کند...

ماری فِرارو (Marie Ferraro) در این کتاب زیبا به خوانندگان بخشندگی، احترام به تفاوت‌ها و قدرت دوستی را یاد می‌دهد. با شنیدن کتاب صوتی پرنسس تنها (The Lonely Princess)، کودکان یاد می‌گیرند از آنچه دارند لذت ببرند و به دنبال دوستی باشند که قلبی مهربان و بخشنده دارد.

کتاب صوتی پرنسس تنها مناسب چه کسانی است؟

شنیدن این داستان سرگرم‌کننده و لذت‌بخش، به کودکان بین 3 تا 7 سال توصیه می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی پرنسس تنها می‌شنویم:

اتاق خواب کریستینا در بالاترین نقطه‌ی برج قرار داشت و وقتی پنجره رو باز می‌کرد، منظره‌های بی‌نظیری در همه‌ی جهت‌ها جلوی چشمش بودن. در جنوب، خونه‌ها و مغازه‌های مردم روستا قرار داشت. در سمت غرب، کوه‌های پوشیده شده از برف رو می‌شد دید. رود‌خونه‌ی آبی رنگی هم که نور خورشید سطحش رو درخشان می‌کرد، در شرق تماشایی بود.

اما پرنسس همیشه به سمت شمال خیره می‌شد. چون در ابتدای جنگلِ کهنی که توی اون نزدیکی بود، کلبه‌ای با سقف شیروونی قرار داشت. توی اون خونه، دختر نوجوونی به همراه پدر و مادرش زندگی می‌کرد و از زندگی توی جنگل لذت می‌برد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
15 دقیقه
پرنسس تنها

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی پرنسس تنها
نویسنده
مترجمفاطمه خانلری
گویندهطاهره گل پور، محمد طالشیان، مونا غنی نیا، نرگس داغمه چی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
9000 ت - 1.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی پرنسس تنها

مریم دهقانیان
۱۴۰۱/۹/۲۲
با سلام و خسته نباشید کتاب‌های صوتی که چن نفر با صدای خوب و رسا آنهارا ضبط می‌کنند به مادران خیلی کمک میکنه در بخواب رفتن بچه ها
م.ع
۱۴۰۱/۱۰/۷
داستان زیبا و خوبی بود به نظر من. البته برای گروه سنی کودکان
ویانا همایونفر
۱۴۰۱/۳/۲۵
خیلی داستانش جالب بود ولی حیف که یک قسمت داشت
بهاره محمدی
۱۴۰۱/۵/۹
ارزش دوستی رو کوتاه توضیح میده
مشاهده همه نظرات 4

راهنمای مطالعه کتاب صوتی پرنسس تنها

برای دریافت کتاب صوتی پرنسس تنها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.