معرفی و دانلود کتاب صوتی معجزه چرخ زندگی

عکس جلد کتاب صوتی معجزه چرخ زندگی
قیمت:
۱۶۰۰۰ تومان - 3.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی معجزه چرخ زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی معجزه چرخ زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی معجزه چرخ زندگی

کتاب صوتی معجزه چرخ زندگی به قلم یاسمن محمدحسینی، با نگاهی واقع‌بینانه و با ارائه راهکارهای شگفت‌انگیز به شما کمک می‌کند که ابعاد گوناگون زندگی‌تان را به اعتدال برسانید و حس بهتری از زندگی دریافت کنید.

یاسمن محمدحسینی در کتاب صوتی معجزه چرخ زندگی با زبانی داستان‌گونه و ساده، ابتدا ضرورت تعادل در زندگی، سپس ابعاد گوناگون زندگی و در آخر روش ارزیابی زندگی را بیان می‌کند. این داستان در سراسر تاریخ بارها در فرهنگ‌ها، مکان‌ها و زمان‌های متفاوت تکرار شده است؛ شاید بتوان دفعات تکرار این داستان را به تعداد انسان‌های موفق دنیا نسبت داد.

این اثر از قصه‌ای واقعی برگرفته شده که زندگی نویسنده را دست‌خوش تغییر کرده کرد و آن‌قدر هیجان‌انگیز بوده که تصمیم گرفت آن را بنویسد. شاید همه شما شنیده باشید زندگی همانند یک چرخ است؛ اما آیا توجه کرده‌اید که این چرخ در چه وضعیتی به سر می‌برد؟ آیا به آن رسیدگی می‌کنید؟ اصلاً می‌دانید که این چرخ چگونه طراحی شده است؟

همه انسان‌ها به جهانی قدم گذاشته‌اند که در آن احتمال حس کردن شادی‌های بزرگ و عشق‌های رویایی از یک‌ طرف و احتمال مقابله با دشواری‌های عظیم و رنج‌های آزار دهنده از طرف دیگر کمابیش به میزان یکسانی وجود دارد. شما به این جهان آمده‌اید و قرار است زندگی در این دنیای زیبا و در عین حال پرتشویش و دشوار را سپری کنید. تصمیم با شماست، می‌خواهید معمولی باشید و زندگی خود را به دست تقدیر و سرنوشت بسپارید یا داستان زندگی خود را آن‌طور که می‌خوهید، بنویسید. این داستان شماست و شما نویسنده آن هستید.

این کتاب برای انسان‌هایی که به دنبال رضایت حقیقی از زندگی خود هستند، مناسب است. این اثر یک تغییر دهندۀ کامل برای ریتم زندگی شما خواهد بود که سطح رضایت از موفقیت‌های شخصی و حرفه‌‌تان را بالا می‌برد. این موفقیت می‌تواند به معنی پیشرفت‌های قابل توجه در وضعیت سلامتی، شادی، ارتباطات، شرایط مالی، شرایط معنوی، کسب‌وکار، شرایط خانوادگی و همۀ جنبه‌های مهم زندگی‌تان باشد.

این اثر برای افرادی‌ست که در دریایی از پریشانی دست ‌و پا می‌زنند و از لحاظ احساسی، ذهنی، جسمی، مالی، ارتباطی و غیره دوران سختی را می‌گذرانند، تعادل در چرخ زندگی ثابت کرده تنها چیزی است که می‌تواند هر انسانی را توانمند سازد تا در کمترین زمان ‌بر ناخوشی‌ها پیروز شوند و تغییراتی باور نکردنی در زندگی به وجود بیاورند. اگر خواهان آن هستید که رضایت‌مندی قابل توجهی در جهات گوناگون زندگی خود ایجاد کنید یا دنبال یک تغییر شادی‌بخش در زندگی هستید و می‌خواهید شرایط زندگی فعلی‌تان به سرعت به یک خاطره تبدیل شود، کتاب درستی را انتخاب و یک سفر شگفت‌انگیز را شروع کرده‌اید، سفری که همراه با شادی و آگاهی است.

یاسمن محمدحسینی، نویسنده‌ی معاصر در زمینه‌های بهبود شخصی، بهره‌وری شخصی، کارآفرینی و دروس مدیریتی است. که به کار تدریس و مشاور نیز می‌پردازد. او از سال 1392 تدریس در دانشگاه را شروع و دوره‌های آموزشی مختلفی در شهرهای گوناگون ایران برگزار کرده است.

جملات برگزیده کتاب صوتی معجزه چرخ زندگی:

- بزرگ‌ترین آرزوی بشر در طول حیات، احساس مهم بودن است.
- تردیدها به ما خیانت می‌کنند تا به آنچه لیاقتش را داریم نرسیم.
- هیچ تهیدستی سخت‌تر از نادانی و هیچ مالی سودمندتر از عقل نیست.
- اخلاق بد، مانند یک لاستیک پنچر است. تا عوضش نکنید، راه به جایی نخواهید برد.
- حتی خداوند بزرگ و بلندمرتبه هم به قضاوت دربارۀ مردم نمی‌پردازد مگر پس از مرگ انسان.
- زندگی ایده‌آل یک نگرش است، یک باور است، یک عادت است؛ همانا زندگی انعکاس باورهای ما است.
- هر کسی می‌تواند تسلیم بشود، این راحت‌ترین چیز در دنیا برای انجام دادن است، اما استقامت در زمانی که همه می‌فهمند شما شکست می‌خورید قدرت واقعی است.
- اگر هنوز نتوانسته‌اید به‌ سلامت، ثروت یا روابط انسانی دلخواهتان دست‌ یابید؛ ببخشایید. بخشندگی، آغاز رهایی است. پس خود را ببخشید تا ظرف وجودی‌تان فضایی برای جایگزین بهتری داشته باشد.

در بخشی از کتاب صوتی معجزه چرخ زندگی می‌شنویم:

زندگی بدون تعادل، روابط‌تان را با دیگران خراب می‌کند، سلامتی شما را می‌گیرد و اعتقادات‌تان را سلب می‌کند. زندگی بدون تعادل به قیمت از دست دادن دارایی‌ها و در نهایت خوشبختی‌تان تمام می‌شود. پس چیزهایی در زندگی خود پیدا کنید که در همۀ وجوه زندگی به شما انگیزه بدهد. موفقیت‌تان به همین امر بستگی دارد.

خداوند به انسان ارادۀ انتخاب مسیر زندگی را داده است؛ این ما هستیم که سیستم کنترل شونده‌ای را برای حفظ تعادل در زندگی خود فعال می‌کنیم. با شنیدن این کتاب تعادلی بین خودتان و اهداف زندگی‌تان ایجاد کنید.

در این خصوص داستان جالبی در خصوص اولین دیدار امت فاکس، نویسنده و فیلسوف معاصر اهل ایرلند، از آمریکا وجود دارد، هنگامی که برای نخستین بار به رستوران سلف‌سرویس رفت. وی که تا آن زمان هرگز به چنین رستورانی نرفته بود، در گوشه‌ای به انتظار نشست، با این نیت که از او پذیرایی شود. اما هرچه می‌گذشت، ناشکیبایی او از این‌که می‌دید پیشخدمت‌ها کوچک‌ترین توجهی به او ندارند، شدت گرفت. از همه بدتر این‌که مشاهده می‌کرد کسانی که پس از او وارد شده بودند، مقابل بشقاب‌های پر از غذا نشسته و مشغول خوردن بودند. وی با ناراحتی به مردی که سر میز مجاور نشسته بود، نزدیک شد و گفت: من حدود بیست دقیقه است که اینجا نشسته‌ام بدون آن‌که کسی کوچک‌ترین توجهی به من کند، حالا می‌بینم شما که پنج دقیقۀ پیش وارد شدید، با بشقابی پر از غذا مقابل من، اینجا نشسته‌اید! موضوع چیست؟ مردم این کشور چگونه پذیرایی می‌شوند؟

مرد با تعجب گفت: اینجا سلف‌سرویس است، سپس به قسمت انتهایی رستوران، جایی که غذاها به مقدار فراوان چیده شده بود، اشاره کرد و ادامه داد به آن جا بروید، یک سینی بردارید و هر چه می‌خواهید انتخاب کنید، پول آن را بپردازید، بعد اینجا بنشینید و آن را میل کنید! امت فاکس که قدری احساس حماقت می‌کرد، به حرف‌های مرد عمل کرد اما وقتی غذا را روی میز گذاشت ناگهان به ذهنش رسید که زندگی هم مانند سلف‌سرویس است. همه رخدادها، فرصت‌ها، شادی‌ها و غم‌ها در برابر ما قرار دارند، در حالی‌که اغلب ما بی‌حرکت به صندلی خود چسبیده‌ایم و محو این هستیم که دیگران در بشقاب خود چه دارند و شگفت‌زده‌ام از این‌که چرا او سهم بیشتری دارد در حالی‌که هرگز به ذهنمان نمی‌رسد خیلی ساده از جای خود برخیزیم و ببینیم چه چیزهایی فراهم است، سپس آنچه می‌خواهیم برگزینیم. وقتی زندگی چیز زیادی به شما نمی‌دهد، به دلیل آن است که شما هم چیز زیادی از او نخواسته‌اید. در پایان از شما دوباره می‌پرسم، از سلف‌سرویس زندگی چه چیزی میل دارید؟!

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 1
نمونه 2
۵ دقیقه
سخنی با خوانندگان
۱۶ دقیقه
داستان من
۹ دقیقه
چرا داستان زندگی شما مهم است؟
۷ دقیقه
چرا خواندن این کتاب ضروری است؟
۱۰ دقیقه
بخش اول: چرخ زندگی - توصیف چرخ زندگی
۱ دقیقه
نتایج زندگی
۸ دقیقه
اصل ببین و مراقب باش
۳ دقیقه
لذت زندگی در لحظۀ اکنون
۴ دقیقه
انتخاب با توست
۴ دقیقه
استاندارد بالای زندگی
۱۰ دقیقه
چرخ زندگی
۹ دقیقه
به‌راستی زندگی چند بعد دارد؟
۶ دقیقه
چه چیزی میل دارید؟
۹ دقیقه
نارضایتی سرآغاز شروع
۱۰ دقیقه
رقابت وضع موجود - وضع مطلوب
۲ دقیقه
ارزیابی چرخ زندگی
۸ دقیقه
9 کلید اثربخش ارزیابی چرخ زندگی
۱۴ دقیقه
چگونه چرخ زندگی را ارزیابی کنیم؟
۹ دقیقه
سوالات ارزیابی چرخ زندگی
۷ دقیقه
جمع‌بندی ارزیابی چرخ زندگی
۷ دقیقه
تعادل در چرخ زندگی
۳ دقیقه
اندازه نگه‌دار که اندازه نکوست
۳ دقیقه
بخش دوم: ابعاد چرخ زندگی
۴۲ دقیقه
کسب‌وکار و امورمالی
۷ دقیقه
30 کلید موفقیت در کسب و کار
۳۵ دقیقه
ارتباطات و امور اجتماعی
۱۰ دقیقه
انسان‌ها بد نیستند بلکه بلد نیستند
۵ دقیقه
30 کلید موفقیت در ارتباطات
۱۷ دقیقه
تفریح و لذت
۵ دقیقه
30 کلید موفقیت در تفریح و لذت
۴ دقیقه
تندرستی و سلامتی
۸ دقیقه
سلامتی جنسی و فیزیکی
۲۵ دقیقه
سلامتی روانی و ذهنی
۴ دقیقه
30 کلید موفقیت در تندرستی و سلامت
۱۷ دقیقه
رشد شخصی
۵ دقیقه
30 کلید موفقیت در رشد و بهبود فردی
۲۳ دقیقه
معنویات
۵ دقیقه
30 کلید موفقیت در معنویات
۳۶ دقیقه
خانواده
۴ دقیقه
30 کلید موفقیت در خانواده
۳۳ دقیقه
عواطف و احساسات
۴ دقیقه
30 کلید موفقیت در عواطف و احساسات
۳ دقیقه
بخش سوم - بازبینی چرخ زندگی
۳ دقیقه
تعیین اهداف، برنامه‌ریزی، اقدام و بازبینی
۲ دقیقه
بازخوانی چرخ زندگی
۲۰ دقیقه
به کجا چنین شتابان

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی معجزه چرخ زندگی
نویسنده
گویندهیاسمن محمدحسینی
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۸ ساعت و ۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۱۶۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی معجزه چرخ زندگی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی معجزه چرخ زندگی

برای دریافت کتاب صوتی معجزه چرخ زندگی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.