معرفی و دانلود کتاب صوتی اژدها در برابر دایناسور

عکس جلد کتاب صوتی اژدها در برابر دایناسور
قیمت:
۶۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اژدها در برابر دایناسور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اژدها در برابر دایناسور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی اژدها در برابر دایناسور

شما به تماشای بزرگ‌ترین نبرد زمین دعوتید: جنگ میان اژدهایان و دایناسورها... ان براینت، نویسنده‌ی نام‌آشنای داستان‌های کودک و نوجوان، در کتاب صوتی اژدها در برابر دایناسور با قصه‌ای فوق‌العاده مهیج و بامزه انتظار مخاطبین خردسال خود را می‌کشد.

درباره کتاب صوتی اژدها در برابر دایناسور:

میلیون‌ها میلیون سال پیش، بر روی کره‌ی زمین خبری از آدمیزاد نبود. آن روزها پادشاهان سیاره‌ی ما دو گروه از حیوانات بودند: اژدهایان با آتش فروزانی که از دهان بیرون می‌دادند، و دایناسورها با سرعت و قدرت خیره‌کننده‌ای که از خود به نمایش می‌گذاشتند.

در میان دایناسورها بچه دایناسوری بود به اسم بابی­رپتور. او که کوچک‌ترین عضو خانواده‌اش بود، گاهی همراه دیگر دایناسورها تمام طول شب را نگهبانی می‌داد و مراقب بود که کوچک‌ترین نشانه‌ای از نزدیکی اژدها از چشمانش دور نماند. آخر، اژدهاها و دایناسورها اصلاً میانه‌ی خوبی با هم نداشتند. همه چیز به آرامی پیش می‌رفت تا اینکه یک شب بابی­رپتور از خانواده دور افتاد و در خطر حمله‌ی اژدها قرار گرفت. بعد هم اتفاقاتی افتاد که باعث شد در نبردی بزرگ، اژدها در برابر دایناسور (Dragons vs Dinos) قرار بگیرد...

کتاب صوتی اژدها در برابر دایناسور مناسب چه کسانی است؟

اثر حاضر برای کودکان 6 تا 8 سال نوشته شده است.

با ان براینت بیشتر آشنا شویم:

او نویسنده‌ای انگلیسی‌‌ست که در کالج سلطنتی موسیقی تحصیل کرده و سال‌ها در زمینه‌ی آموزش موسیقی فعالیت داشته است. ان براینت (Ann Bryant) به عنوان نویسنده، بیشتر با مجموعه‌ای با نام «داستان‌هایی برای خوانندگان جوان» شناخته می‌شود. او همچنین، سابقه‌ی همکاری با شبکه‌ی معروف BBC را نیز دارد.

در بخشی از کتاب صوتی اژدها در برابر دایناسور می‌شنویم:

دایناسورها با صدای رعدوبرق از خواب بیدار شده بودن و زیر نور صاعقه، سایه­‌ی چند تا اژدها رو می­‌دیدن که پروازکنان بهشون نزدیک‌­تر می‌­شدن. صحنه­‌ی ترسناکی بود. ولی دقیقاً تو همون لحظه، ابرها با هم برخورد کردن و بارون مثل سیل روی سر و بال­‌های اژدهایان ریخت و شعله­‌ی آتش فروزان زرد و نارنجیشون رو تبدیل به توده­‌های بخار کوچیک خاکستری رنگی کرد. دایناسورها همه باهم زیر خنده زدن.

"هه­هه­هه. آتیشاتون چی شد پس."

بابا اژدها که مثل بقیه اعضای خانواده‌ش زیر بارون مثل موش آب کشیده شده بود با دلخوری زیرلب گفت:"چه هوای مسخره‌­ای."

بابی­رپتور که دوباره از خانواده­ جدا شده بود و توی جنگل­‌های انبوه کوه قایم شده بود، صحنه­‌ی عقب‌­نشینی اژدهاها رو از دور تماشا می­‌کرد و از شدت هیجان قلبش محکم توی سینه‌­ش کوبیده می­‌شد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۴ دقیقه
اژدها در برابر دایناسور

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی اژدها در برابر دایناسور
نویسنده
مترجمارشام طهماسبی زاده
گویندهامیرحسین صداقتی، مهرانه امروانی، مهدی صفری
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۶۵۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی اژدها در برابر دایناسور

فاطمه کیانی
۱۴۰۱/۱/۲
برای پسر من که عاشق دایناسور و اژدهاست کتاب جالبی بود. نکته آموزنده‌ای هم داشت داستانش
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی اژدها در برابر دایناسور

برای دریافت کتاب صوتی اژدها در برابر دایناسور و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.