معرفی و دانلود رایگان کتاب صوتی دریای بی‌پایان

عکس جلد کتاب صوتی دریای بی‌پایان
قیمت:
رایگان - 0€
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دریای بی‌پایان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دریای بی‌پایان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی دریای بی‌پایان

نمودی زیبا از گوشه‌هایی از توانایی‌های شگرف انسان! عبدالحسین حق بین در کتاب صوتی دریای بی‌پایان در قالب پرسش و پاسخ و استفاده از اشعار بزرگانی مثل مولوی و حافظ، به معرفی شیوه‌های ایجاد تغییر در درون انسان پرداخته است.

درباره کتاب صوتی دریای بی‌پایان:

از نظر علمی ثابت شده، هنگامی‌که انسان در معرض انواع استرس‌ها قرار بگیرد، زمینه بروز و تشدید انواع بیماری‌ها در افراد بیش‌تر می‌شود. پناه بردن به مواد مخدر و مشروبات الکلی یا بروز حالت ترس، افسردگی و غیره راهکاری درست نیست. به نظر می‌رسد برای رسیدن به حالت آرامش و شادی به جز توانمند کردن خود راهی وجود ندارد.

برای رسیدن به این منظور، شناخت چگونگی تغییر خود برای دسترسی به قدرت‌های پنهان درونی، راهی عملی و کاربردی است. کتاب حاضر در پنج فصل و در قالب پرسش‌وپاسخ، نظریه‌های گوناگون خود را شرح داده که به طور خلاصه به این شرح است:

فصل نخست درباره ماهیت مغز، ذهن و هشیاری و مفهوم من و تله‌پاتی مطالبی بیان می‌شود. سپس موانع دسترسی به قدرت‌های پنهان انسان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

در فصل دوم این موضوع بررسی می‌شود که آیا در انسان قابلیت تغییر وجود دارد؟ همچنین راه‌های پیشنهادی برای دسترسی به این توانایی‌ها که به‌سان دریایی با بی‌نهایت امکانات و بر اساس تغییر خود است، ارائه می‌شود.

روش‌های عملی عبور از خودآگاه برای دسترسی به قدرت‌های درونی یا ناخودآگاه انسان در آیین‌های کهن هند و چین مثل مراقبه، یوگا و غیره مطالبی هستند که در فصل سوم به آن‌ها پرداخته می‌شود.

فصل چهارم در مورد شناخت هشیاری مطالبی ارائه می‌شود و فصل پنجم راهی که بزرگان ایرانی برای دسترسی به دریای بی‌پایان وجود آدمی یا تغییر و تبدیل خود ارائه می‌کنند، آورده شده است.

کتاب صوتی دریای بی‌پایان مناسب چه کسانی است؟

این کتاب شما را در عبور از ذهن خودآگاه به ذهن ناخودآگاه یاری می‌دهد و راهنمایی کاربردی برای هوشیاری و تقویت خودسازی و خودشناسی است.

در بخشی از کتاب صوتی دریای بی‌پایان می‌شنویم:

انسان زنده دارای چه خصوصیت مهمی است؟

ج- دارای هشیاری یا آگاهی است که با مقایسه بدن انسان زنده و مرده مشخص می‌شود به علت آنکه در بدن مرده میلیاردها سلول یا اتم تشکیل دهنده اجزا بدن مثل قلب، کلیه و ... وجود دارد، ولی عامل هماهنگ کننده و رابط وجود ندارد. این عامل به نام نیروی حیات یا پرانا یا روح و جان هم خوانده می‌شود. در این رابطه انیشتین می‌گوید، روحی که به هر یک از ما عطا شده است به همان نیرو به جنبش در می‌آید که کل جهان را به حرکت در می‌آورد. مولوی اهمیت آن‌را این گونه بیان می‌کند.

تن همی نازد به خوبی و جمال
روح پنهان کرده فرو پر و بال
گویدش ای مزبله تو کیستی
یک دو روز از پرتو من زیستی
غنج و نازت می نگنجد در جهان
باش تا که من شوم از تو نهان
گرم دارانت تو را گوری کنند
کش کشانت درتک گور افکنند

فهرست مطالب کتاب صوتی

42 دقیقه
بخش یک
55 دقیقه
بخش دو
52 دقیقه
بخش سه
47 دقیقه
بخش چهار

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی دریای بی‌پایان
نویسنده
گویندهعبدالحسین حق بین، راحله قلعه بردار
ناشر صوتیانتشارات مرجع علم
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۱۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های شعر پارسی
قیمت نسخه صوتی
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی دریای بی‌پایان

ساحره خراسانی
۱۴۰۱/۱۲/۲۲
کتاب در کل بسیار کتاب خوبیست ولی باتوجه به نوع گویش راوی کمی باعث دلسردی شنونده شده و ممکن است ذوق ادامه مطالعه مطالب گرفته شود. ولی به صورت کلی باتوجه به متن کتاب و مطالب ارائه شده میتوان گفت کتاب جزو دسته کتابهای جالب و اموزنده است. این کتاب در قالب پرسش و پاسخ و با ارائه اشعار شاعرهای بزرگ ایران زمین در خصوص موضوع و مطلب مهمی از جمله خودشناسی به این نکته اشاره دارد که هر چه در درون رخ میدهد میتواند در ظاهر انسان و دنیای بیرونی تاًثیر گذار باشد. در این کتاب علل وجود ترس. نفرت. کینه و... در وجود انسان و نتیجه آن در وجود انسان بررسی میشود.
و نشان میدهد هر انچه دردرون رخ دهد بازتابی در دنیای بیرونی خواهد داشت. و وقتی مطالب را با ارائه شعر و یا ایات قرانی بیان میکند بسیار جذابتر نیز میشود و انسان پی میبرد چقدر همه چیز میتواند در روح و جسم متقابلا موثر واقع شود.
در کل خودشناسی هدف اصلی زندگیست و در نهایت ایجاد تغییرات موثر در زمینه رفتاری میتواند شما را به سمت بهتر بودن از لحاط روحی و جسمی سوق دهد.
من کتابهاییی که میخوام مطالعه کنم با توجه به زمان کمی که دارم و تایم کوتاه با حساسیت انتخاب میکنم بنابراین تا کنون بیشترین رضایت را از کتابهای ارائه شده توسط کتابراه داشتم.
با تشکر
زهرا رفیعی
۱۴۰۱/۱۰/۱۴
همه آدم‌ها باید راهی برای رسیدن به خود حقیقی و در نهایت خدای خود پیدا کنند ودر این بین کتابهای زیادی وجود دارد و یکی از آن‌ها کتاب طلوع ماه است که گلچین اشعار بزرگان در این راستاست، تمام محتوای آن کتاب در این کتاب به صورت پرسش و پاسخ است.
اما نکته منفی این است که این کتاب و کتاب "مراقبه بر شعله "
عشق و کتاب " طلوع ماه " دقیقا یکی هستن و فقط برای متعدد شدن این دسته کتاب‌ها سه عنوان مختلف برایشان در نظر گرفته شده و یا هر علت دیگر و این اصلا کار درستی نیست.
رها ناصری
۱۴۰۱/۷/۲۵
سلام ودرود ممنون از کتابراه،
کتاب بسیار با ارزش ومفیده پیشنهاد میکنم از این قبیل کتابها رو بیشتر مطالعه کنید که باعث خود شناسی میشه وبهتر و راحت‌تر با ذهنمون کنار میایم اغلب ما نمیدونیم که این نا خودآگاه ماست که زندگی مارو میسازه وتا از اون شناخت نداشته باشیم نمیتونم تغییرش بدیم
دریای بی پایان مطالب خیلی خوبی داشت وحس خیلی خوب هم منتقل کرد با تشکر از عوامل تهیه این کتاب
Leyla Ghorbani
۱۴۰۱/۳/۹
کتاب درمورد ضمیر ناخودآگاه و خودآگاه بود و در زمینه خود شناسی در کنار پرسش و پاسخ‌های متداول در این زمینه و همینطور استفاده از اشعار شاعران بزرگ مولوی که در این باره سرودن استفاده کرده بودن یکم مطالب پراکنده بود و نمیشد تمرکز کرد ولی بطور کل بد نبود استفاده از اشعار مولوی خیلی دوست داشتم وارزش گوش دادن داره.
ندا رضائیان
۱۴۰۱/۱۲/۲۰
سلام، کتاب بیشتر برای علاقه مندان به اشعار و ادبیات مناسب هست، متاسفانه برای من خیلی جذاب نبود و به دلیل تعداد بالای اشعار برای هر سوال نمیتوانستم روی موضوع اصلی تمرکز کنم.
برخلاف نظر تعدادی عزیزان که با لحن غیر رسمی اقای گوینده مشکل داشتند من لحن دوستانه رو نسبت به لحن رسمی ترجیح میدهم، هرچند ممکن است برای این کتاب جور دیگر مناسب باشد.
با تشکر از زحمات شما
وحید زارع
۱۴۰۱/۲/۷
با یاد پروردگار، کتاب با ارزشیه، چون از خودمون وتاریخچمون تاثیرگرفته، وبا زبان خودمون
علم، آگاهی ودانایی را بیان میکنه، وبه عمیق‌ترین شکل نهادمون را بازتاب وبازگو می‌کنه،
پس درس مهم پیام متنه نه صداش
بسیارمتشکر از ذهن‌های خلاق تاثیر داشته درکتاب،
ولی غضنفری
۱۴۰۱/۱۲/۲۰
کتاب بسیار عالی با محتوای عالی که بسیار زحمت کشیده شده تا هماهنگی علم و عرفان را که برای شناخت هر فرد که لازم و ضروریست در شناخت خود و زندگی داشته باشد بیان کرده است این کتاب و کتاب طلوع ماه دیدگاهم را نسبت به هستی و جهان عوض کرد.
باتشکر از مهندس حق بین و راحله قلعه بردار و کتابراه
لیلا رضایی
۱۴۰۱/۳/۱۴
کتاب بسیار مفید و پر از مطالب عرفانی و ماورایی بود ولی انتقاد من از پراکندگی مطلب هست کتاب رو گوش می‌دیم از این شاخه و به اون شاخه می‌پره صدای گویندگان خوب بود ولی برای شعر خوندن با صدای بلند مناسب نبود بهرحال تشکر از کتابراه و زحمات همگی عوامل
ابراهیم ابن علی
۱۴۰۱/۸/۲۸
سلام و درود بر فرد فرد عزیزان
به نظرم این کتاب؛
تکمیل کننده دانسته‌ها و معلومات ما می‌باشد. توصیه می‌کنم وقت بگذارید و گوش دهید. قطعاً مطالب تازه‌ای بر هر اهل مطالعه‌ای دارد.
با تقدیر و تشکر از زحمات تمام عوامل کتابراه.
💐💐💐💐💐💐
رقیه طالبی
۱۴۰۱/۷/۱۶
برای رهایی چند ثانیه‌ای ازین شلوغی‌ها و روزمرگی‌ها حتما شنیدن یک همچین اثری، در این روزگار سرد که واقعا با اشعار دلنشینش دل آدم رو گرم میکنه به همه دوست داران کتاب پیشنهاد میکنم. مثل همیشه عالی و بی نظیر
Leyla Kh
۱۴۰۱/۶/۷
کتابی واقعا پرمفهوم وشنیدنی هست به خصوص اشعار زیبا وبه جایی که درآن به کارفته، این کتاب ارزش هزاران بارگوش دادن رو داره احسنت به تمام اوامر این کتاب 🙏🙏🙏الاهی تا جهان باشد به شادی در جهان باشید
امیراخوان
۱۴۰۱/۵/۸
کتاب خوبی بود بابت شناخت کلمات و واژه‌های عرفانی و متافیزیکی. اما در توصیف و شرح اشعار خیلی تلاش نشده. اگه کسی برای اولین کتاب عرفانی بخواد بخوندش و شناختی از اشعاد فارسی نداشته باشه معنی اشعار براش دشواره
فضل اله جاویدپور
۱۴۰۱/۲/۷
سلام. علیرغم اینکه از لحاظ کیفیت گویندگی جذاب نبود، لیکن حسن نیت نویسنده و گوینده محرز و قابل تقدیر و قدردانی است. همچنین طرح دیدگاههای مختلف در خصوص نگاه موثر در وجود خود، از امتیازات این کتاب است.
سکینه مهربانی
۱۴۰۱/۹/۲۱
با سلام و درود خدمت زحمت کشان
کتابی که به انسان اموزش می‌دهد که از ذهن ارزشمندش با تفکرات مثبت استفاده بهینه کند از اشعار شاعران بزرگ و صحبت بزرگان استفاده شده و خیلی مفید بود ممنون از همه تلاشگران
aliramzani
۱۴۰۱/۹/۵
متوسط و پایین تر از متوسط از همه نظر.... در مجموع نظر حقیر همینه و باید دو ستاره بگیره در حالت عادی ولی به نظرم در کشور ما که عادی نیست هیچ رقمی باید یک ستاره بیشتر بدهیم به تمامی اهالی قلم
مشاهده همه نظرات 150

راهنمای مطالعه کتاب صوتی دریای بی‌پایان

برای دریافت کتاب صوتی دریای بی‌پایان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.