معرفی و دانلود کتاب صوتی زندگی‌ات را انتخاب کن!

عکس جلد کتاب صوتی زندگی‌ات را انتخاب کن!
قیمت:
32000 تومان - 3.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زندگی‌ات را انتخاب کن! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زندگی‌ات را انتخاب کن! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی زندگی‌ات را انتخاب کن!

نقشه‌ی راهنمایی عالی برای ایجاد تغییرات بزرگ در زندگی؛ جیم هولینگ در کتاب صوتی زندگی‌ات را انتخاب کن! مجموعه‌ای از آموزه‌های ثمربخش را ارائه داده که با بهره‌گیری از آنها می‌توانید کیفیت زندگی خود را به طرزی فوق‌العاده بهبود ببخشید.

درباره کتاب صوتی زندگی‌ات را انتخاب کن:

کتاب زندگی‌ات را انتخاب کن (Choose Your Life!) یک راهنمای فوق‌العاده برای ایجاد تحولات اساسی در زندگی شماست. جیم هولینگ به عنوان یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان ملی آمریکا، در این اثر با بهره‌گیری از لحن و زبانی صمیمی، شما را گام به گام در مسیر رسیدن به بهروزی و بهره‌وری راهنمایی می‌کند. او در این اثر، با بیان مطالبی اندک اما اثرگذار و بسیار مهم، تغییرات عمده‌ای را در زندگی شما رقم می‌زند.

کتاب زندگی‌ات را انتخاب کن از چهار فصل کلی با عناوین پیش رو تشکیل شده است: «سوالات مهم»، «ابزارهای لازم برای این مسیر»، «انتخاب زندگی‌تان در هر روز» و «آرزوی من برای شما».

در فصل نخست که مهم‌ترین بخش کتاب است، دسته‌ای از پرسش‌های کلی مطرح شده است که هر فردی برای آغاز رشد و ترقی شخصی ناگزیر است آنها را از خود بپرسد. منظورمان از پرسش‌های کلی، سوالاتی از این دست است: کیفیت زندگی من چگونه است؟ من تا به حال برای تغییر شرایط نامساعد خود چه اقداماتی کرده‌ام؟ آیا این اقدامات کافی بوده‌اند؟ رسیدن به نتیجه‌ی مطلوب در عرصه‌های گوناگون مستلزم داشتن چه ذهنیتی نسبت به مسائل است؟ آیا من فردی خوشبختم؟ اگر نه، چرا؟...

اینها و بسیاری از پرسش‌های دیگر، همان سوالات مهمی‌اند که در فصل یک به بحث گذاشته می‌شوند. فصل‌های بعدی، در واقع بیانگر تلاش ستودنی جیم هولینگ برای ارائه‌ی پاسخ‌هایی جامع به این سوالات‌اند؛ به نحوی که از دلِ این پاسخ‌ها دستورالعملی برای ساختن یک زندگی بی‌نقص حاصل شود.

کتاب صوتی زندگی‌ات را انتخاب کن مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به آثارِ حوزه‌ی خودیاری و خودسازی، بی‌شک کتاب زندگی‌ات را انتخاب کن را اثری ارزشمند خواهند یافت.

با جیم هولینگ بیشتر آشنا شویم:

جیم هولینگ (Jim Huling) کوهنوردی فوق‌العاده، رهبری کاردان، مدیری زیرک، کارآفرینی خلاق، نویسنده‌ای توانا، سخنرانی چیره‌دست، و مهم‌تر از همه، پدر و همسری بی‌نظیر است. زندگی وی که سلسله‌ای از موفقیت‌های کاری (از جمله برگزیده شدن به عنوان یکی از بیست و پنج مدیر برتر شرکت‌های کوچک آمریکایی) و شخصی است، خودْ بهترین دلیل در اثبات درستیِ آموزه‌های اوست.

در بخشی از کتاب صوتی زندگی‌ات را انتخاب کن می‌شنویم:

تبریک می‌گم. اگه شما به اینجا رسیدین، کارهای شگفت‌انگیزی برای توصیف خودتون و چیزهایی که از زندگیتون می‌خواهید انجام دادید. به زودی می‌تونید ببینید که به‌کارگیری مداوم و متمرکز شما از فرایند زندگی که در بخش اول این کتاب اومده بود، چه تأثیرات مثبت و بسیاری براتون داشته. بخش دوم شامل گروهی از درس‌های مهمه، که به شما در مسیرتون کمک می‌کنه.

تو این بخش همه چیز پیدا می‌کنین. از چگونگی تبدیل ترستون به یه دوست، تا برگردوندن آرزوهای فراموش‌شده‌تون به زندگی. هر کدوم از این درس‌ها از تجربه‌ی شخصی من بر گرفته شده و مستقیماً از اعماق قلبم گفته شده. به اونها به چشم راهنمایی‌های یک مسافر برای سفرتون نگاه کنید. فرایند زندگی که تا به اینجا یاد گرفتید، نقشه‌ی واقعیه. اما هر کدوم از این درس‌های تکمیلی می‌تونن اثر چشمگیری بر کیفیت نتایج شما بذارن.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
8 دقیقه
مقدمه
44 دقیقه
فصل اول: سوالات مهم - قسمت یک
32 دقیقه
فصل اول: سوالات مهم - قسمت دو
42 دقیقه
فصل دوم: ابزارهای لازم برای این مسیر - قسمت یک
40 دقیقه
فصل دوم: ابزارهای لازم برای این مسیر - قسمت دو
59 دقیقه
فصل سوم: انتخاب زندگی‌تان در هر روز
9 دقیقه
فصل چهارم: آرزوی من برای شما

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی زندگی‌ات را انتخاب کن!
نویسنده
مترجمستوده طاهریان
گویندهآبتین ممدوح
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۵۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
32000 ت - 3.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی زندگی‌ات را انتخاب کن!

Hoori
۱۴۰۲/۵/۲
هر روز و هر لحظه زندگیتو انتخاب کن. چیزی که این کتاب آموزش میده. روشی قدرتمند برای زندگی دلخواه، بسیار انگیزشی و انرژی‌بخش و با گویندگی بسیار دوست داشتنی.
سوالاتی که در بخش اول کتاب مطرح میکنه، عمیقا رو ذهنتون تاثیر میگذاره. شما با جواب دادن به سوالات دقیق در موردش فکر می‌کنید و باعث میشه درک رو
مورد نیاز پیدا کنید راه‌های کاربردی رو کشف کنید.
یاد می‌گیرید که زندگی رو با در نظر گرفتن ابعاد مختلفش توصیف کنید و برای هر بُعد، یک چشم انداز درست می‌کنید.
در بخش اول به شما یک نقشه برای زندگی میده و قدم به قدم توضیح میده که چیکار کنید. در بخش دوم، روی ابزارهایی تمرکز می‌کنید که طی مسیر، لازمتون میشه مثلا اینکه چطور ترس رو به یک دوست تبدیل کنید و به ندای درونیتون گوش بدید. اینها ابزارهایی هستند که باعث موفقیت شما میشن.
در بخش آخر هم یکسری داستان کاربردی دارید که روشن میکنه چطور اون ابزارها رو در زندگیتون بکار ببرید. داستانهایی که هم به شما الهام می‌بخشند، هم شما رو به چالش میکشن که به تصورتون پایبند بمونید.
مصطفی عزیزی
۱۴۰۱/۱۰/۱۱
کتاب جالبی بود به نظر من. مطالبی که بیان شده در زندگی شخصی‌ام باهاشون تقریبا مواجه شده‌ام که تونستم باهاش ارتباط برقرار کنم. سپاس از کتابراه و تهیه کنندگان این کتاب صوتی خوب.
ادریس باسامی
۱۴۰۰/۱۲/۱۶
واقعا بهترین کتابی که تا حالا خوندم... از ته قلب راست میگم.... و باور کنید به این کتاب احتیاج دارید...
اسماعیل مهرپرور
۱۴۰۲/۲/۲۷
همه چی تمام بود این کتاب بی نظیر
مشاهده همه نظرات 4

راهنمای مطالعه کتاب صوتی زندگی‌ات را انتخاب کن!

برای دریافت کتاب صوتی زندگی‌ات را انتخاب کن! و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.