معرفی و دانلود کتاب صوتی نقاشی کن تا اتفاق بیفتد

عکس جلد کتاب صوتی نقاشی کن تا اتفاق بیفتد
قیمت:
۴۹۰۰۰ تومان - 8.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نقاشی کن تا اتفاق بیفتد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نقاشی کن تا اتفاق بیفتد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی نقاشی کن تا اتفاق بیفتد

کتاب صوتی نقاشی کن تا اتفاق بیفتد نوشته‌ی باربارا دایان بری، به شما آموزش می‌دهد که با کمک هنر نقاشی، خلاقیت خود را پرورش دهید و برای همیشه صدای منتقد درونی خود را خاموش کنید. نگران نباشید حتی اگر نقاش حرفه‌ای هم نباشید، این کتاب با ارائه تمرین‌هایی شما را در این مسیر یاری می‌کند.

درباره کتاب صوتی نقاشی کن تا اتفاق بیفتد:

همه دوست دارند که از خلاقیت بالایی برخوردار باشند و بتوانند در عرصه کاری خود بدرخشند. شاید فکر کنید که رسیدن به چنین درجه‌ای کاری سخت و حوصله سر بر باشد اما باربارا دایان بری در کتاب صوتی نقاشی کن تا اتفاق بیفتد (Painting your way out of a corner) به شما آموزش می‌دهد تا از طریق هنر نقاشی، خلاقیت‌‌‌ درونی خود را پرورش دهید و آن را در تمام ابعاد زندگی‌تان به کار گیرید.

کتاب نقاشی کن تا اتفاق بیفتد ترکیبی از هنر، روانشناسی و علم نحوه عملکرد مغز است و نویسنده توانسته با روش‌های خاص خود، شکلی دیگری از نقاشی کردن را به شما نشان دهد. تمریناتی که بر بداهه پردازی و تخیل تاکید دارد و تلاش می‌کند تا صدای منتقد و سرکوبگر درون‌تان را خاموش کند و اجازه آزادی و خلاقیت بیشتری به شما بدهد.

پس اگر بخواهید در این مسیر قدم بردارید باید هر چه را که به ذهن‌تان می‌رسد، بر روی کاغد بیاورید و آن‌ها را مورد آزمایش قرار دهید. در این صورت است که علاوه بر لذت نقاشی کردن، به یک خودسازی فوق العاده نیز دست پیدا می‌کنید.

نکوداشت‌های کتاب صوتی نقاشی کن تا اتفاق بیفتد:

- من این کتاب را دوست دارم! این کتاب خوانندگان خود را حمایت می‌کند تا درون خود را بررسی کنند و به تحول واقعی دست یابند. (ام جی رایان نویسنده کتاب سازگاری با تغییرات ناخواسته)

- این کتاب راهنمایی شگفت انگیز برای یادگیری هنر نقاشی است و هدیه‌ای فوق العاده برای کسانی‌ست که آرزو دارند زندگی خلاقانه‌تری داشته باشند. (مایکل گلب، نویسنده کتاب چگونه مانند لئوناردو داوینچی فکر کنیم)

- باربارا بری یک راه حل عملی برای کسانی فراهم کرده که می‌خواهند از طریق هنر ابراز وجود کنند. او به عنوان یک معلم همدل ترس‌های افراد مبتدی را از بین می‌برد و تمرین‌های مختلفی را برایشان در نظر می‌گیرد. (بتی ادواردز، نویسنده کتاب پرفروش بین المللی طراحی با سمت راست مغز)

کتاب صوتی نقاشی کن تا اتفاق بیفتد برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به کتاب‌های روانشناسی علاقه دارید و می‌خواهید با کمک ابزارها و روش‌های هنری، به یک خودسازی درونی برسید، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

باربارا دایان بری را بیشتر بشناسیم:

نویسنده کتاب حاضر باربارا دایان بری (Barbara Diane Barry) نام دارد. او هنرمند و مدرس هنر در شهر نیویورک آمریکاست و یک برنامه به نام هنر کشف خویشتن را با هدف خودآگاهی برای کودکان و بزرگسالان ایجاد کرده و هم اکنون در مدارس دولتی و موزه‌های شهر به فعالیت‌های آموزشی مشغول است.

در بخشی از کتاب صوتی نقاشی کن تا اتفاق بیفتد می‌شنویم:

رنگ‌های متنوع ما را ترغیب می‌سازد تا قلمو را در رنگ فرو ببریم. خطوط ساده، نقطه‌ها و شکل‌ها کمک‌مان می‌کند تا اولین نشانه‌ها را به روی کاغذ بیاوریم.

هرگاه در استفاده از ابزارمان راحت‌تر شدیم و نگرش بازیگوشانه‌ای را نسبت به تلاش‌مان اتخاذ کردیم، هدف نهایی‌مان دیدن تصاویری می‌شود که از حرکات بصری برمی‌خیزد؛ یعنی کشف چیزی از میان هیچ.

تصاویر مهم‌اند؛ تصاویر زبان غیر کلامی هنرند. آن‌ها راهی برای بیان داستان‌مان هستند. هدف مهم کتاب این است، کمک کند تا طرز دسترسی به مخزن تصاویری را که نقدا در اختیار دارید، یادتان بدهد.

شاید بگویید من نمی‌توانم طراحی کنم. ممکن است این درست باشد؛ شاید هم شما نمی‌توانید تصاویر واقع بینانه بکشید. کلاس‌های طراحی رسمی به شما یاد می‌دهد که چطور یک شی را مثل خودش دربیاورید اما تصاویری که ما می‌خواهیم، چیز دیگری‌ست.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۴ دقیقه
مقدمه
۲۰ دقیقه
بخش یک: ابزارها - فصل اول: دفترچه نقاشی روزانه
۲۵ دقیقه
فصل دوم: برکت سازی با بدیهه پردازی
۱۹ دقیقه
فصل سوم: شروع کار
۲۶ دقیقه
فصل چهارم: اصول رنگ آمیزی
۲۸ دقیقه
بخش دوم: تمرین - فصل پنجم: نقاشی بی‌برنامه
۲۷ دقیقه
فصل ششم: زبان تصاویر
۳۴ دقیقه
فصل هفتم: آخ‌ها و اوخ‌ها و آها ها
۴۸ دقیقه
فصل هشتم: رها کردن
۳۴ دقیقه
فصل نهم: اسطوره، جادو و روان
۳۲ دقیقه
فصل دهم: پیشرفت در کار
۲۵ دقیقه
فصل یازدهم: کار موقعی تمام شده که تمام شده باشد
۳۱ دقیقه
فصل دوازدهم: گفتار پایانی؛ سفر ادامه دارد

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی نقاشی کن تا اتفاق بیفتد
نویسنده
مترجمسیمین موحد
گویندهمتین بختی
ناشر چاپیانتشارات کتیبه پارسی
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۶ ساعت و ۱۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های آموزش نقاشی
قیمت نسخه صوتی
۴۹۰۰۰ ت - 8.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی نقاشی کن تا اتفاق بیفتد

Mahsa Eini
۱۴۰۱/۵/۴
کتاب خوبی بود ولی یکم تکرار زیاد داشت
سمیرا شفیعی
۱۴۰۰/۸/۶
جالب بود در نوع خودش
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب صوتی نقاشی کن تا اتفاق بیفتد

برای دریافت کتاب صوتی نقاشی کن تا اتفاق بیفتد و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.