معرفی و دانلود کتاب صوتی همیشه با من بمان: آیا می‌توان به یک شبح وفادار بود؟

عکس جلد کتاب صوتی همیشه با من بمان: آیا می‌توان به یک شبح وفادار بود؟
قیمت:
۳۶۰۰۰ تومان - 6.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی همیشه با من بمان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی همیشه با من بمان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی همیشه با من بمان: آیا می‌توان به یک شبح وفادار بود؟

عاشقانه‌ای هیجان‌انگیز از نویسنده‌ی پرفروش نیویورک‌تایمز... کتاب صوتی همیشه با من بمان به قلم لیز کسلر به روایت ماجرای جو، ارین و الی می‌پردازد؛ سه نوجوان که هرکدام به‌شیوه‌ای با چالش‌های زندگی خود روبه‌رو هستند. جو و ارین که در یک اتاق زندگی می‌کنند، هریک در تلاشند تا از واقعیت بگریزند. یکی از گذشته فرار می‌کند و دیگری راهی در آینده نمی‌بیند اما در نهایت حسی مرموز آن دو را به سوی هم می‌کشاند.

درباره کتاب صوتی همیشه با من بمان:

همه‌ی ماجرای کتاب صوتی همیشه با من بمان (Haunt Me) ‌از زمانی آغاز شد که جو از خوابی عمیق برخواست. او در اتاقش بود و در لحظات اول، زمانی که چشمانش را باز کرد، همه چیز به نظر شبیه به روزهای گذشته آمد. اما کم‌کم متوجه‌ی چیزهایی عجیب‌ در اتاقش شد. نه خبری از تخت‌خوابش بود و نه از کمد و میزش! لباس‌هایش روی فرش پرت شده بودند؛ خودش بود که قبل از خواب آن‌ها را روی فرش پرت کرده بود؟ جو باور نمی‌کرد که هیچ به یاد نمی‌آورد شب قبل چه خبر بوده و چه اتفاقی افتاده است...

ارین،‌ دختر نوجوانی که در این داستان فانتزی و مهیج با او همراه می‌شویم، سال سختی را پشت سر گذاشته بود. حالا او و خانواده‌اش بعد از یک سال دشوار به خانه‌ای جدید نقل‌مکان کرده بودند. ارین که در اتاق تازه‌اش به‌شدت احساس آسودگی می‌کرد، به‌ناگهان متوجه شد چیزی در این اتاق تازه سر جایش نیست. گویی او تنها کسی نیست که در آن اتاق قدم برمی‌دارد! حتی پس از آن که ارین فهمید بدون آن که خود بخواهد اتاقش را با کسی دیگر به اشتراک گذاشته است، چیز چندانی تغییر نکرد؛ مگر حسی مرموز که بین او و شبح ناشناخته‌ی اتاق به وجود آمد. رابطه‌ای غیرقابل‌توضیح و عجیب که ارین تاکنون نظیر آن را تجربه نکرده بود.

در این میان الی، برادر جو، در تلاش است تا با وضعیت تازه‌ای که با آن درگیر شده کنار بیاید. او چنان میان گذشته و آینده گرفتار آمده که گویی خود نیز مطمئن نیست بتواند آن را تاب آورد. حالا آشنایی با ارین نیز شرایط را برای الی پیچیده‌تر کرده است...

لیز کسلر اولین بار این اثر را در سال 2016 منتشر کرد و با استقبال گسترده‌ی مخاطبان و منتقدان مواجه شد. او از زبان خودِ نوجوانان و از طریق داستانی تخیلی و روان‌کاوانه به روایت مهم‌ترین مسائل آن‌ها می‌پردازد. داستان از زاویه‌دید جو و ارین روایت می‌شود و چنان شما را غرقِ در خود خواهد کرد که دیگر دست کشیدن از شنیدن آن به سخت‌ترین کار ممکن تبدیل خواهد شد.

نکوداشت‌های کتاب صوتی همیشه با من بمان:

- غیرمنتظره و تکان‌دهنده. (پابلیشر ویکلی)
- عاشقانه‌ای ماورا الطبیعی که نباید از دستش داد. (Girls' Life)
- به‌یادماندنی و عاشقانه. (Barnes & Noble)

کتاب صوتی همیشه با من بمان مناسب چه کسانی است؟

نوجوانانی که به رمان‌هایی با محتوای عاشقانه، فانتزی و یا روان‌شناختی علاقه‌مند هستند، از شنیدن کتاب همیشه با من بمان لذت و بهره خواهند برد.

با لیز کسلر بیشتر آشنا شویم:

لیز کسلر متولد سال 1966 و اهل کشور انگلستان است. او در دانشگاه کیل در رشته‌ی زبان انگلیسی تحصیل کرده و فارغ‌التحصیل شده است. وی همچنین مدرکی در رشته‌ی نویسندگی خلاق از دانشگاه منچستر دریافت کرده است. کسلر مدت‌هاست مشغول تدریس در مدارس و فعالیت در مطبوعات است و علاوه بر این‌ها، داستان هم می‌نویسد. برخی از کتاب‌های به فارسی ترجمه‌شده از لیز کسلر (Liz Kessler) عبارتند از: «یک سال بدون او، جسیکا کجاست، یک سال بدون او.»

در بخشی از کتاب صوتی همیشه با من بمان می‌شنویم:

وقتی پیاده به خانه برمی‌گردم، چیزی آزارم می‌دهد. آرزو می‌کنم کاش فوبی همراهم بود. او برای باشگاه نت‌بال در مدرسه همراهم مانده است. حیف... اگر بود با وراجی‌های پی‌در‌پی‌اش حواسم را پرت می‌کرد که به سایر چیزها، هرچه که هست، فکر نکنم. ولی چنین شانسی ندارم.

ذهنم نمی‌گذارد به راحتی از قضیه بگذرم. خیلی طول نکشید که بفهمم چه حسی‌ست: گناه. این کلمه را با دقت در ذهنم می‌سنجم و نگرانی‌ام بالا رفته است. باید آن را بالا بیاورم. برایش فهرست دارم؛ پنج دلیل برای این که نباید خودم را گناه‌کار بدانم!

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۷ دقیقه
یک: جو
۲۲ دقیقه
دو: ارین
۲۳ دقیقه
سه: ارین
۲۲ دقیقه
چهار: ارین
۲۳ دقیقه
پنج: ارین
۲۴ دقیقه
شش: جو
۲۰ دقیقه
هفت: ارین
۲۳ دقیقه
هفت - قسمت دو
۲۱ دقیقه
هشت: جو
۱۴ دقیقه
هشت - قسمت دو
۳۲ دقیقه
نه: ارین
۲۳ دقیقه
ده: جو
۳۱ دقیقه
یازده: ارین
۲۲ دقیقه
دوازده: ارین
۲۲ دقیقه
سیزده: ارین
۲۲ دقیقه
چهارده: ارین
۱۷ دقیقه
پانزده: ارین
۲۵ دقیقه
شانزده: الی
۲۲ دقیقه
هفده: ارین
۲۰ دقیقه
هفده - قسمت دو
۲۸ دقیقه
هجده: ارین
۱۵ دقیقه
نوزده: الی
۲۸ دقیقه
بیست: ارین
۲۴ دقیقه
بیست‌ویک: الی
۱۵ دقیقه
بیست‌ودو: الی
۲۰ دقیقه
بیست‌وسه: الی
۳۰ دقیقه
بیست‌وچهار: ارین
۳۵ دقیقه
بیست‌وپنج: الی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی همیشه با من بمان: آیا می‌توان به یک شبح وفادار بود؟
نویسنده
مترجمشهلا انتظاریان
گویندهلیدا شجاعی، حورا طالبی، مونا شمس الدینی
ناشر چاپینشر ایران بان
ناشر صوتی واوخوان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ ساعت و ۴۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی نوجوان، کتاب داستان و رمان نوجوان
قیمت نسخه صوتی
۳۶۰۰۰ ت - 6.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی همیشه با من بمان

زهرا بهرامی
۱۴۰۱/۳/۱
گوینده‌ها خوب بودن داستان فانتزی و بسیار عاشقانه بود خیلی منو متاثر کرد
عسل ر
۱۴۰۱/۲/۴
کتابی متفاوتی بود و از نظر من جالب... عشق یک روح سرگردان... ممنون ازکتابراه
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب صوتی همیشه با من بمان

برای دریافت کتاب صوتی همیشه با من بمان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.