معرفی و دانلود PDF کتاب کتاب نویسی و تبلیغ نویسی

عکس جلد کتاب کتاب نویسی و تبلیغ نویسی
قیمت:
۴۹۰۰۰ تومان - 8.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب کتاب نویسی و تبلیغ نویسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب کتاب نویسی و تبلیغ نویسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کتاب نویسی و تبلیغ نویسی

کتاب کتاب نویسی و تبلیغ نویسی نوشته‌ی حسین شیرمحمدی، با زبان خودمانی و قابل فهم به شما می‌آموزد که چگونه یک متن تبلیغاتی و یا یک کتاب پرفروش بنویسید.

با گذشت زمان، انسان‌ها پیوسته به انتقال زندگی و تجربیات خود به نسل‌های بعدی پرداخته‌اند. در آغاز به صورت سینه به سینه، سپس به صورت نامه و به شکل مکتوب. هر چند امروزه نسل جدید بسیار در فضای مجازی غرق است با این حال کتاب به آن‌ها کمک می‌کند تاریخ و احساسات و تجربیاتشان را ثبت کنند.

این کتاب ابتدا به شما می‌آموزد که به یک نویسنده موفق با کتاب‌های پرفروش تبدیل شوید؛ سپس مراحل تبلیغ‌نویسی را با شما در میان می‌گذارد.

کتاب جامع «کتاب‌نویسی و تبلیغ‌نویسی» برگرفته از دوره جامع بیست ساعته نگارش کتاب حسین شیرمحمدی است. این کتاب بسیار کامل، جامع و کاربردی محسوب می‌شود و مستقیماً از دوره آموزشی نویسندگی و تبلیغ‌نویسی نویسنده استخراج شده است. لحن کتاب صمیمی می‌باشد و با بیان مصادیق فراوان به شما کمک می‌کند تا یک کتاب پرفروش خلق کنید.

خواندن کتاب کتاب‌نویسی و تبلیغ‌نویسی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر می‌خواهید در حوزه تولید محتوا به فعالیت بپردازید، این کتاب را از دست ندهید.

در بخشی از کتاب کتاب‌نویسی و تبلیغ‌نویسی می‌خوانیم:

در نویسندگی غیر ادبی که همۀ ما با آن سر و کار داریم، هنر، استعداد نویسندگی، دانستن دربارۀ فعل، فاعل، نهاد و گزاره لازم نیست. مثلاً برای نوشتن دربارۀ فتوشاپ، لازم نیست بدانیم آرایه چیست یا جناس چیست. همین که به زبان ساده و به همان شکل که به دیگران فتوشاپ را آموزش می‌دهیم، آن مطالب را بنویسیم کفایت می‌کند. هدف ما صرفاً انتقال مفهوم است.

در نویسندگی غیرادبی، فردی موفق است که فاصله بین گفتار و نوشتارش کم باشد. آیا آدم‌ها وقتی حرف می‌زنند خسته‌کننده هستند؟ نه.

معمولاً گفتگوی دو طرفه جذاب است. برخی افراد وقتی می‌خواهند بنویسند، یکدفعه عصا قورت داده می‌شوند. نباید در نوشتن غیر ادبی ثقیل بنویسیم. وقتی همان‌طور که حرف می‌زنید بنویسید، نوشته‌های شما جذاب‌تر می‌شوند.

منظور به زبان محاوره و شکسته‌نویسی نیست. زبان محاوره مثل "اومدم خونه نبودی" است. شکسته‌نویسی باعث می‌شود انرژی بیشتری از مغز گرفته شود. وقتی یک متن شکسته رو می‌بینیم، مغزمان انرژی بیشتری مصرف می‌کند.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: سرآغاز
فصل دوم: کتاب‌نویسی
فصل سوم: تبلیغ‌نویسی
پیوست
معرفی وب‌سایت‌های کاربردی
معرفی نرم‌افزارهای کاربردی
نمونۀ قطع رقعی در Word
چک‌لیست کتاب‌نویسی
معرفی کتاب‌های مفید
سؤالات متداول
خلاصۀ تصویری فعالیت‌های علمی - آموزشی حسین شیرمحمدی
مجموعه دوره‌های آموزشی حسین شیرمحمدی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب کتاب نویسی و تبلیغ نویسی
نویسنده
ناشر چاپینشر مانیان
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۶۱
زبانفارسی
شابک978-622-732132-6
موضوع کتابنگارش
قیمت نسخه الکترونیک
۴۹۰۰۰ ت - 8.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب کتاب نویسی و تبلیغ نویسی

علی ساعدی
۱۴۰۰/۱۱/۱۲
کتاب پر از عکس و تعریف و تمجید از دوره رفتن و کتابخوندن هست تقریبا ٨٠ صفحه اینطوری سپری شد!!! ادامه دارد.
Morteza Hosainzade
۱۴۰۰/۹/۴
ظرف مدت سه ساعت کتاب را خواندم. چقدر عالی و پرمحتوا و دلنشین
الهه قاسمی
۱۴۰۰/۸/۲۶
سلام خیلی عالی و تاثیرگذار بود🙏🏻
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب کتاب نویسی و تبلیغ نویسی

برای دریافت کتاب کتاب نویسی و تبلیغ نویسی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.