معرفی و دانلود کتاب صوتی پینکی و وینکی 2

عکس جلد کتاب صوتی پینکی و وینکی 2
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پینکی و وینکی 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پینکی و وینکی 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی پینکی و وینکی 2

کتاب صوتی پینکی و وینکی 2 نوشته‌ی طیبه شامانی، ماجرای خواهر و برادر دوقلویی را به تصویر می‌کشد که می‌خواهند به خانه خاله خامه‌ای بروند و قرار است با همدیگر شیرینی و کیک‌های خوشمزه بخورند و حسابی شاد باشند.

درباره کتاب صوتی پینکی و وینکی 2:

پینکی و وینکی خیلی شبیه هم هستن و دوقلوان، یکی‌شون دختره، یکی‌شون پسره و خیلی کوچلوان. مامان‌شون بهشون میگه: حتی از گل‌های خوشبو قشنگ‌ترن، باادب‌ترن و حرفای زشت نمی‌زنن. یه روزی قرار بود پینکی و وینکی با مامان‌شون برن خونه خاله خامه‌ای مهمونی. خاله خامه‌ای دوست داشت شیرینی‌های خوشمزه بپزه و همیشه داشت کیک و شیرینی درست می‌کرد. خاله خامه‌ای خیلی مهربون و ناز بود.

طیبه شامانی را بیشتر بشناسیم:

او یکی از شاعران و نویسندگان توانای حوزه کودک و نوجوان محسوب می‌شود و در طول سال‌ها فعالیت خود آثار زیادی را منتشر کرده است. طیبه شامانی از سال 1382 تاکنون عضو انجمن نویسندگان کودک و نوجوان بوده و نفر اول جشنواره کشوری یار و یادگار، نفر اول جشنواره فجر 91، برگزیده قلم زرین با کتاب دم گربه هارا بکش، برگزیده فجر و کتاب سال کانون با کتاب قچ قچ و برنده لوح زرین دوازدهمین جشنواره مطبوعات شده است.

کتاب صوتی پینکی و وینکی 2 مناسب چه کودکانی است؟

این داستان کوتاه دوست داشتنی برای خردسالان 3 تا 5 سال مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی پینکی و وینکی 2 می‌شنویم:

خونه خاله خامه‌ای دوتا کوچه بالاتر از خونه پینکی و وینکی بود. اونا خیلی زود رسیدن. دیوارهای خونه خاله خامه‌ای نصفش سفید بود و نصفش صورتی. پینکی و وینکی همیشه می‌گفتن، خونه خاله خامه‌ای شکل یه کیک خامه‌ای بزرگه. مامان پینکی و وینکی دستش رو روی زنگ گذاشت و خاله خامه‌ای خیلی زود در رو باز کرد و پینکی و وینکی بدو بدو داخل خونه رفتن.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۶ دقیقه
پینکی و وینکی 2

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی پینکی و وینکی 2
نویسنده
ناشر صوتی شیما
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی پینکی و وینکی 2

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی پینکی و وینکی 2

برای دریافت کتاب صوتی پینکی و وینکی 2 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.