معرفی و دانلود کتاب صوتی پینکی و وینکی 3

عکس جلد کتاب صوتی پینکی و وینکی 3
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پینکی و وینکی 3 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پینکی و وینکی 3 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی پینکی و وینکی 3

کتاب صوتی پینکی و وینکی 3 نوشته‌ی طیبه شامانی، یک روز شاد و قشنگ خواهر و برادر دوقلویی را به تصویر می‌کشد که یک روز تصمیم می‌گیرند، با هم کارتون‌های تلویزیون را تماشا کنند ولی مشکل اینجاست که هرکدام کارتونی متفاوت را دوست دارند.

درباره کتاب صوتی پینکی و وینکی 3:

اسم دوقلوهای ما پینکی و وینکی هست که خیلی ناز و کوچولوان و با همدیگه با محبت و مهربونن. این دوتا با هم کلی حرف میزنن و همزبونن حتی اگه یه روزی باهم قهر کنن، تند و سریع باهم آشتی میکنن و دوست می‌شن. یه روزی پینکی کنج اتاقشون نشسته بود و با خمیرهای رنگیش بازی می‌کرد. اما حواسش بود که فرش روی زمین کثیف و خمیری نشه برای همین یه پارچه خیلی بزرگ روی زمین انداخت و شروع به بازی کرد...

طیبه شامانی را بیشتر بشناسیم:

او یکی از شاعران و نویسندگان توانای حوزه کودک و نوجوان محسوب می‌شود و در طول سال‌ها فعالیت خود آثار زیادی را منتشر کرده است. طیبه شامانی از سال 1382 تاکنون عضو انجمن نویسندگان کودک و نوجوان بوده و نفر اول جشنواره کشوری یار و یادگار، نفر اول جشنواره فجر 91، برگزیده قلم زرین با کتاب دم گربه‌ها را بکش، برگزیده فجر و کتاب سال کانون با کتاب قچ قچ و برنده لوح زرین دوازدهمین جشنواره مطبوعات شده است.

کتاب صوتی پینکی و وینکی 3 برای چه کودکانی مناسب است؟

این داستان کوتاه زیبا برای خردسالان 3 تا 5 سال مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی پینکی و وینکی 3 می‌شنویم:

وینکی یه گوشه دیگه روی میز تحریر و آبی رنگش نشسته بود و داشت نقاشی می‌کشید. پینکی رو به وینکی گفت: دارم با خمیر ماشین کوچولو درست می‌کنم، می‌خوام بدمش به تو. وینکی هم گفت: من هم دارم نقاشی تو رو می‌کشم. الان هم دارم موهات رو می‌کشم و دیگه آخراشه و می‌دمش به خودت.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۶ دقیقه
پینکی و وینکی 3

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی پینکی و وینکی 3
نویسنده
ناشر صوتی شیما
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی پینکی و وینکی 3

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی پینکی و وینکی 3

برای دریافت کتاب صوتی پینکی و وینکی 3 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.