معرفی و دانلود کتاب صوتی روباه و خوشه انگور

عکس جلد کتاب صوتی روباه و خوشه انگور
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی روباه و خوشه انگور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی روباه و خوشه انگور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی روباه و خوشه انگور

کتاب صوتی روباه و خوشه انگور اثر ازوپ، دربردارنده‌ی داستان‌های زیبا و آموزنده‌ای است که با زبانی ساده و دل‌نشین برای کودکان گروه سنی «الف» و «ب» روایت می‌شود.

ازوپ (Aesop) از اهالی تریس بوده که در اوایل قرن ششم پیش از میلاد به بردگی درآمده است. از آن پس در جزیره ساموس زندگی کرده و بنا به گفته برخی او با کوروش هخامنشی هم دوره بوده است. انبوهی از افسانه‌های گوناگون در‌باره شخصیت و زندگی او وجود دارد. او استعداد عجیبی در گفتن داستان داشته و به واسطه داستان‌هایش شهرت بسیار یافته و آزادی خود را نیز از همین راه به دست آورده است.

در قرن پنجم پیش از میلاد، ازوپ به دلیل اهانت به مردم دلفی، از بالای صخره‌ای به پایین انداخته و کشته شد. داستان‌های او به بیشتر زبان‌های دنیا ترجمه شده است. ناصرخسرو و مولوی نیز برخی از داستان‌های ازوپ را به شعر درآورده‌اند. همچنین بسیاری از داستان‌های او در ادبیات فارسی بازآفرینی شده است.

در قسمتی از کتاب روباه و خوشه انگور (The Fox and the Grapes) می‌شنویم:

روزی روزگاری در گوشه‌ای از این دنیای بزرگ، روباه زیرکی در کنار یک روستا زندگی می‌کرد. یک روز که روباه گرسنه شده بود از لانه‌اش بیرون آمد و به طرف روستا حرکت کرد تا چیزی برای خوردن پیدا کند.

تابستان بود و هوا آفتابی و گرم. همین‌طور که از کنار دیوار یک باغ می‌گذشت و این طرف و آن طرف را نگاه می‌کرد درخت انگوری را دید که دور شاخه‌های درخت دیگری پیچیده و بالا رفته بود. ناگهان چشمش به یک خوشه انگور سیاه با دانه‌های درشت و قشنگ افتاد که از بالا آویزان بود. خوشه آنقدر رسیده و آبدار بود که نزدیک بود دانه‌هایش بترکد. دهان روباه آب افتاد و همینطور ایستاد و به آن خیره شد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
6 دقیقه
روباه و خوشه انگور
6 دقیقه
پند با ارزش
4 دقیقه
لک لک و مرد کشاورز
4 دقیقه
عقاب و زاغ
6 دقیقه
سگ طمعکار
2 دقیقه
دیک داک

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی روباه و خوشه انگور
نویسنده
مترجماکبر احمدی
گویندهمسعود حکمت پور
ناشر صوتیموسسه فرهنگی هنری قوی سفید کودکان
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۲۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی روباه و خوشه انگور

B. نیکومنش
۱۳۹۹/۵/۱۳
صدای گوینده برای بچه‌ها جذاب نیست
دختر من خوشش از تن صدا نیومد فقط یک قصه از آن را گوش داد
Mosayeb Torabi
۱۴۰۲/۲/۲۹
تن و صدای گوینده برا بچه‌ها جالب نیست. باید یه خانوم تعریف می‌کرد
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب صوتی روباه و خوشه انگور

برای دریافت کتاب صوتی روباه و خوشه انگور و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.