معرفی و دانلود کتاب نجات ارداس 2: تسخیر شده

عکس جلد کتاب نجات ارداس 2: تسخیر شده
قیمت:
31200 تومان - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب نجات ارداس 2: تسخیر شده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب نجات ارداس 2: تسخیر شده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نجات ارداس 2: تسخیر شده

کتاب نجات ارداس 2: تسخیر شده نوشته‌ی مگی استیف واتر، ادامه‌ی داستان نوجوانان قهرمان را به تصویر می‌کشد که در حال آماده شدن برای مقابله با یک هیولا هستند و باید هر طور که شده این هیولای خطرناک را شکست بدهند. این کتاب محبوب و مهیج از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز به شمار می‌آید.

موضوع کتاب نجات ارداس 2: تسخیر شده چیست؟

بعد از اینکه کانر، ابک، میلین و رولان توانستند حیوان درونشان را کشف کنند، نوعی دوستی و رفاقت بین آن‌ها و حیوان درونشان شکل گرفت که همین موضوع باعث می‌شد تا آن‌ها توانایی‌هایی فرا انسانی را کسب کنند. قهرمانان داستان تسخیر شده (Hunted) هنوز فرصت کافی نیافته بودند تا پیوندهای خود با حیوان درونشان را آزمایش کنند و مانند یک گروه متحد برای شکست دشمن کنار هم باشند اما درست در همین زمان با دشمنی بی‌رحم مواجه می‌شوند... اتحاد، تشخیص خوبی از بدی، روحیه کار تیمی و انتخاب درست در شرایط سخت و... چیزهایی هستند که نوجوانان در کتاب تسخیر شده با آن‌ها مواجه می‌شوند.

درباره‌ی مجموعه نجات ارداس:

قهرمانان مجموعه‌ی نجات ارداس (Spirit Animals) چهار نوجوان هستند که هر کدام حیوان درونشان را احضار می‌کنند تا ناجی سرزمین خود باشند. دشمن قرار است به سرزمین ارداس حمله کند و فقط این نوجوانان می‌توانند با آن‌ها مقابله کنند. نویسندگان در هر جلد از این کتاب‌ها شما را به ماجراهای جالبی دعوت می‌کنند. در هر قصه چندین اتفاق هیجان انگیز رخ می‌دهد که باعث دردسرهای زیادی برای این چهار نوجوان می‌شود.

مجموعه نجات ارداس در هر داستان به ارتباط بین انسان و حیوان می‌پردازد و نیاز دو طرفه‌ی آن‌ها به یکدیگر برای ادامه‌ی حیات را یادآور می‌شود. نویسنده در لابه‌لای جنگ‌ها و ماجراجویی‌های مختلف یک پیام مهم برای همه‌ی ما دارد: باید مراقب حیوانات باشیم!

نکوداشت‌های کتاب نجات ارداس 2: تسخیر شده:

- براندون مال مجموعه‌ی نجات ارداس را با اولین قسمت، هیجان انگیز آغاز می‌کند. (ناشران هفتگی)
- براندون مال به طرز ماهرانه‌ای خوانندگان را به سمت خود می‌کشاند و آن‌ها کار سختی برای کنار گذاشتن این کتاب خواهند داشت. (مجله کتابخانه مدرسه)

کتاب نجات ارداس 2: تسخیر شده مناسب چه کسانی است؟

مگی استیف واتر (Maggie Stiefvater) این داستان را برای نوجوانان علاقه‌مند به داستان‌های فانتزی و مهیج نوشته است.

در بخشی از کتاب نجات ارداس 2: تسخیر شده می‌خوانیم:

کانِر نامه را گرفت و سعی کرد شوکه‌شدنش را مخفی نگه‌ دارد. می‌دانست که خیلی کم پیش می‌آید کسی برای او نامه بنویسد. باوجود اینکه از نظر فاصله، به خانواده و دهکده‌ی کشاورزپیشه‌شان نزدیک بود، اما می‌دانست که هیچ‌کدام از دهقان‌ها نمی‌توانند خوب بخوانند یا بنویسند. در همه‌ی مدتی که او به تِرِنزویک خدمت می‌کرد، فقط یک نامه از خانواده‌اش دریافت کرده بود؛ آن‌هم بعد از اینکه درآمد یک هفته‌شان را به دختر خانواده‌ی فینلِی که آموزش کتابت دیده بود، پرداخت کرده بودند تا برایشان نامه بنویسد. داوسون، برادر کوچک‌ دِوین تِرِنزویک، بعد از اینکه کلی به دست‌خط نویسنده‌ی نامه خندید، آن را با صدای بلند برای کانِر خواند.

دِوین تِرِنزویک خیلی خوب می‌توانست نامه بنویسد؛ اما غیرممکن بود این نامه از طرف او برای خدمتگزار سابقش باشد. در مراسم شهد، وقتی تارِک کانِر را از بین جمعیت رد می‌کرد، دِوین چنان با نفرت به او نگاه ‌می‌کرد که آن نگاه نفرت‌انگیز، برای همیشه در ذهن کانِر ماند. همین موضوع باعث شد کانِر از دیدن اینکه دست‌خط نویسنده‌ی نامه شبیه دست‌خط دِوین است، غافل‌گیر شود. کمی نامرتب‌تر و کج‌و‌کوله‌تر بود، اما حروف بزرگش را درست مثل دِوین نوشته بود.

آشپز چاقی که هیکلش مثل بالش بود، پرسید: «نامه از طرف خونواده‌ته؟» او از صورت ناامید کانِر فهمید که نمی‌تواند نامه را بخواند؛ پس در ادامه‌ی حرفش گفت: «می‌خوای برات بخونم؟»

فهرست مطالب کتاب

1: زرداب
2: پناهگاه سبز
3: نامه
4: بُرجِ ماه
5: سفر
6: فروشنده‌های دوره‌گرد
7: تِرِنزویک
8: زوزه‌خانه
9: فرار
10: گِلِن‌گِوین
11: پنجره
12: صداها
13: کُنت مَک‌دانِل
14: جست‌وجو
15: خرگوشِ صحرایی
16: رامفوس
17: جنگ
18: گربه‌ی سیاهِ وحشی
19: گُرازِ آهنی
20: نتیجه

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب نجات ارداس 2: تسخیر شده
نویسنده
مترجمهانیه باستان
ناشر چاپیانتشارات پرتقال
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات184
زبانفارسی
شابک978-600-8111-63-4
موضوع کتابکتاب داستان و رمان نوجوان
قیمت نسخه الکترونیک
31200 ت - 3.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب نجات ارداس 2: تسخیر شده

Mahdi
۱۴۰۱/۱۱/۱۹
داستان سری ارداس شبیح هیچ کتابی نیست فانتزی نیست.
mojtaba homapour
۱۴۰۱/۳/۲۳
عالی بود و من لذت بردم
رستا رحیمی
۱۴۰۰/۱۲/۱۴
تا الان ۳ جلد خوندم و خیلی قشنگه
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب نجات ارداس 2: تسخیر شده

برای دریافت کتاب نجات ارداس 2: تسخیر شده و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.