معرفی و دانلود کتاب قدرت حقیقی

عکس جلد کتاب قدرت حقیقی
قیمت:
۲۵۵۰۰ تومان - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب قدرت حقیقی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قدرت حقیقی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قدرت حقیقی

نمی‌توانید بدون آگاه‌ شدن از احساسات‌تان، شخصیت‌ خود را با روح‌تان هماهنگ کنید. گری زوکاو و لیندا فرانسیس در کتاب قدرت حقیقی از عناوین پرفروش نیویورک تایمز، با ارائه‌ی مطالب کلیدی به شما این قدرت را می‌بخشند که احساساتتان را بشناسید و از سرکوب کردن آن‌ها دست بکشید تا به آرامش درونی برسید.

درباره‌ی کتاب قدرت حقیقی:

یکی از سخت‌ترین کارها در زندگی شناختن احساساتمان است. اغلب ما در زمان تلاطم خشم در درونمان، نمی‌دانیم که عصبانی هستیم، در هنگام اندوه و ناراحتی، نمی‌دانیم که غمگین هستیم و بسیاری دیگر از احساساتمان که به دلیل ناآگاهی از آن‌ها نادیده‌شان می‌گیریم و حتی دلیل بروزش را هم نمی‌دانیم! در واقع ما زمانی نسبت به احساساتمان آگاه می‌شویم که روال طبیعی زندگی‌مان را مختل کنند و عادت‌هایی را که جهت بقا، رسیدن به موفقیت و سایر اعمال کسب کرده‌ایم، به هم بریزند.

هشیاری احساسی چیست؟ آگاهی از تمام هیجانات و احساسات درونی را که در هر لحظه تجربه می‌نماییم، هشیاری احساسی می‌گویند، کاری بس دشوار و سخت! قطعاً همه‌ی ما در ثانیه‌ها، دقیقه‌ها و ساعت‌های زندگی دستخوش دردهای زیادی می‌شویم که از آن‌ها آگاهی نداریم. پس هشیار شدن نسبت به هیجانات درونی یعنی دانستن دردهای زندگی!

اگر در زندگی هشیاری احساسی را انتخاب نکنیم، تنها راهی که برایمان باقی می‌ماند نقاب زدن به دردهایمان است. زمانیکه این کار را انجام می‌دهیم درد به شکل‌های گوناگون رفتارمان را تغییر می‌دهد و نتایجی سخت و نامطلوب به بار می‌آورد. کتاب قدرت حقیقی (Thoughts from the seat of the soul) در تمام فصول خود به شما این نکته را یادآوری می‌کند که باید روی احساسات خود تسلط کافی داشته باشید تا در اینصورت بتوانید علاوه بر خودتان، افراد دیگر و مشکلاتشان را بهتر درک نمایید.

در واقع کتاب قدرت حقیقی به شما اطلاعاتی درباره‌ی نحوه‌ی خروج انرژی از بدن می‌دهد. گری زوکاو (Gary Zukav) و لیندا فرانسیس (Linda Francis) در این کتاب هفت مرکز اصلی خارج شدن انرژی از بدن را معرفی و خاطر نشان می‌کنند که عواطف و احساسات انسان‌ها به دلیل نحوه‌ی خروج انرژی از این مراکز است. غالباً انرژی به دو صورت اعتماد و عشق یا ترس و تردید از بدن خارج می‌شوند و بیشتر اوقات اصلاً ما آن‌ها را درک نمی‌کنیم تا زمانیکه جریانی عمیق از احساسات زندگی‌مان را دگرگون کرده و از حالت معمول خارج سازد.

هشیاری احساسی انسان‌ها را مصمم کرده تا آن خصوصیات از زندگی را که پرمعناترند، تقویت کنند و از سرکوب کردن و نادیده گرفتن احساسات رنج‌آور خود دست بکشند و اگر همین مسیر را انتخاب نمایند، زندگی‌شان متحول خواهد شد.

کتاب قدرت حقیقی برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای افرادی مناسب است که می‌خواهند علاوه بر آشنایی با احساسات و عواطف خود، ترس‌های درونی‌شان را کنار بگذارند و با عشق و اعتماد زندگی کنند.

با گری زوکاو بیشتر آشنا شویم:

وی از معلمان معنوی آمریکایی است که چهار کتاب پرفروش نیویورک تایمز به نام‌های جان و جانان، انتخاب مسئولانه، قلب روح و قدرت حقیقی را به نگارش درآورده است. گری زوکاو از سال 1998 بیشتر از 30 بار در برنامه‌ی اپرا وینفری حضور پیدا کرد تا مفاهیم آگاهی انسانی کتاب خود با نام صندلی روح را مورد بحث و بررسی قرار دهد.

جملات برگزیده‌ی کتاب قدرت حقیقی:

- برخورداری از مهارت، استعداد، خانه و ماشین نیست که به نتایج ویرانگر منجر شود، بلکه به‌کارگیری آن‌ها در راه کنترل و بهره‌برداری از دیگران، به منظور دست‌یافتن به احساس دوست داشته‌شدن و ارزشمند‌بودن است که مخرب است.

- گونه‌ی جدید بشر، چیزها، رابطه‌ها و تجربه‌های جهان بیرونی را بازتاب تصمیم‌ها، احساسات و افکار جهان درونی می‌بیند.

- آفرینش قدرت‌ حقیقی، شما را با ناسالم‌ترین بخش‌های وجودتان روبه‌رو می‌کند: بخش‌هایی که خودتان، دیگران و جهان را سرزنش، انتقاد، داوری و طرد می‌کنند و مورد نفرت و حسد قرار می‌دهند.

- رشد معنوی، بدون آموختنِ جدا‌ شدن از احساسات و پی‌بردن به این‌که احساسات محصول پردازش انرژی در دستگاه گردش انرژی هستند، غیرممکن است.

در بخشی از کتاب قدرت حقیقی می‌خوانیم:

احساسات جریان‌هایی از انرژی هستند که در بدن ما در حرکتند. افرادی که احساسات را به نتایج برهم‌کنش‌های شیمیایی، هورمون‌ها، و زیاد بودن یا کمبود انتقال‌دهنده‌های عصبی محدود می‌کنند، فقط بر حواس پنج‌گانه بدن متمرکز هستند و روح یا کاربرد احساسات را در تکامل بشر نادیده می‌گیرند.
خود را به صورت یک سیستم پردازنده متحرک در نظر بگیرید. هوا به بدن وارد و از آن خارج می‌شود و شما از هوای موجود در بدن استفاده و در آن تغییراتی ایجاد می‌کنید. به همین ترتیب، غذا در دستگاه گوارش و خون در شش‌ها تغییر می‌یابد و از آن خارج می‌شود. هر لحظه بر هوا، غذا و خون موجود در بدن‌تان تأثیر می‌گذارید و آن‌ها را تغییر می‌دهید. به عبارت دیگر، پردازنده این مواد هستید.

شما پردازنده انرژی نیز هستید. همه دستگاه‌های بدن، علاوه بر آن‌که بر هوا، غذا و خون که توسط حواس پنج‌گانه قابل درک هستند، تأثیر می‌گذارند، بر انرژی نیز که توسط حواس پنج‌گانه قابل‌درک نیست، تأثیر می‌گذارند و آن را پردازش می‌کنند. همواره انرژی از بالای سر به شما وارد می‌شود، سپس از ستون مهره‌ها به پایین حرکت می‌کند و در نهایت به مبدأ خود بازمی‌گردد. چنین نظامی، نظیر دستگاه تنفسی، گوارش و گردش‌خون تا زمانی که به حیات ادامه می‌دهید، همواره در فعالیت است. انرژی با میکروسکوپ قابل‌مشاهده نیست و همچنین با روش‌های حاضر پزشکی نمی‌توان آن را مورد بررسی قرار داد یا متأثر نمود، اما حیات فرد، به مانند نیازش به دستگاه گوارش یا تنفس یا گردش‌خون، وابسته به آن است.

تمام‌ دستگاه‌های تنفسی دارای شش و ماهیچه‌های مرتبط برای پر و خالی‌کردن هوا هستند. ولیکن هیچ ریه‌ای عیناً مشابه یک ریه‌ی دیگر نیست. همان‌طور که هیچ دو انسانی نظیر هم نیستند. حتی دوقلوهای یکسان، با وجود شباهت‌های ظاهری دارای استعدادها، علایق، خواسته‌ها و اهداف متفاوتی هستند. آن‌ها صرفاً در ظاهر «یکسان» به‌ نظر می‌آیند.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
فصل اول: مبانی
گونه‌ی جدید
قدرت‌ حقیقی
احساسات
مدرسه‌ی زمین
بخش اول: پردازش انرژی
بخش دوم: پردازش انرژی
بخش سوم: پردازش انرژی
افزودن رنگ
پویش (اسکن‌کردن) 
درباره‌ی آن فکر کنید
وصل‌کردن نقاط
لحظه‌ی حال
احساسات، قدرت، و لحظه‌ی حال
جدایی
صمیمیت
فصل دوم: گریز
چشم‌انداز روح
خشم
اعتیاد به کار
پشت سر گذاشتن احساسات
کمال‌گرایی
راضی‌کردن
حواس‌پرتی
بی‌حوصلگی
بت‌پرستی
خوش‌خیالی
محق‌بودن
الکل و مواد مخدر
خوردن
رابطه جنسی
فصل سوم: موضوعات مشترک
جنگ قدرت
در جست‌وجوی نجات‌دهنده
قضاوت
فراتر از فشار روحی
نمودارها

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قدرت حقیقی
نویسنده،
مترجمحمیدرضا رفیعی
ناشر چاپینشر ترنگ
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۶۰
زبانفارسی
شابک978-622-6683-05-0
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی، کتاب‌های انرژی درمانی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۵۵۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب قدرت حقیقی

Mahnaz ShE
۱۴۰۰/۹/۳
کتاب خوبی بود، خیلی روشنم کرد، پیشنهاد میکنم بخونید و عمل کنید تا معنی زندگی واقعی رو بفهمید.
kian pazoki
۱۴۰۰/۱۱/۷
شاهکاری در کتابهای خود شناسی. تمام
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب قدرت حقیقی

برای دریافت کتاب قدرت حقیقی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.