معرفی و دانلود کتاب صوتی بازی بازاریابی سیاسی

عکس جلد کتاب صوتی بازی بازاریابی سیاسی
قیمت:
۳۵۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بازی بازاریابی سیاسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بازی بازاریابی سیاسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی بازی بازاریابی سیاسی

کتاب صوتی بازی بازاریابی سیاسی نتیجه تحقیقات و مصاحبه‌های جنیفر لیز با متخصصان و کارشناسان مختلف است که شما را با مفهوم نوظهور، جذاب و پیچیده بازاریابی سیاسی آشنا می‌کند. لازم به ذکر است که از این اثر تحسین‌شده، به عنوان اولین کتاب جامع در زمینه مدیریت بازاریابی سیاسی یاد می‌شود.

درباره کتاب صوتی بازی بازاریابی سیاسی

«ایده‌های سیاسی، همواره پول رایج سیاست هستند». از این جمله جذاب جنیفر لیز (Jennifer Lees) نمی‌توان راحت عبور کرد چون تمام چیزی است که برای درک ماهیت معاملات بازاریابی سیاسی لازم داریم. در تمام کشورهای دنیا مسئولین ایده‌های خود را به مردم می‌فروشند و در مقابل رای، توجه، طرفداری و حتی سود مالی به دست می‌آورند. در طرف دیگر، مردم نیز خواسته‌های خود را از راه فروش حق رای، زمان و علاقه‌شان به نامزدها یا احزاب سیاسی به دست می‌آورند. طبیعتا هر دو طرف معامله در پایان انتظار برد-برد دارند، اما همانطور که نویسنده توانای کتاب بازی بازاریابی سیاسی (The political marketing game)به ما می‌گوید این اتفاق، حقیقتا دستاورد نادری است!

در واقعیت فروشندگان و خریداران حاضر در این عرصه معمولا متحمل زیان می‌شوند چون از دانش کافی برای انجام معاملاتی با واحد ایده و رای بی‌بهره‌اند. اما چطور می‌توان اطلاعات لازم در این حوزه را به دست آورد؟ بهترین کار، استفاده از تجربیات افرادی است که شناختی دقیق از فرایندهای سیاسی در جریان دارند. جنیفر لیز که خود استاد علوم سیاسی در دانشگاه اوکلند است، برای تحقق این هدف با 97 نفر از کارشناسان دولت‌های لیبرال دموکرات مصاحبه کرد و با آن‌ها درباره بازاریابی سیاسی به گفتگو نشست. او همچنین برای اطمینان از پوشش‌دهی مطالب متون عمده دانشگاهی، کلیه آثار منتشر شده مربوط به این حوزه تا سال 2009 را گردآوری کرد تا شاید بهترین کتاب موجود در این حوزه را تالیف کند.

کتاب صوتی بازی بازاریابی سیاسی در هشت بخش منتشر شده است. «فصل اول: تحلیل بازار» ما را با انواع روش‌های تحلیل، متغیرها و ابعاد مختلف این بازار آشنا می‌کند. در «فصل دوم: توسعه استراتژیک» مباحث مربوط به برندسازی و استراتژی‌های گوناگون مطرح می‌شود. «فصل سوم: مسئولیت رهبری» چنان که از نام آن پیداست به نقش و حضور رهبر در این بازار می‌پردازد و «فصل چهارم: بازاریابی حزب» چگونگی حفظ هویت، وحدت و حیات حزب در فرایند بازاریابی سیاسی را شرح می‌دهد.

محتوای «فصل پنجم: برقراری ارتباطات» همانطور که انتظار داریم بیشتر از هر چیزی به شرح و بررسی بازاریابی سیاسی نزدیک است و شنیدن آن برای مخاطبان متفاوت بسیار آموزنده است. «فصل ششم: مدیریت انتقال» نیز یک بررسی همه جانبه از اهمیت مدیریت تغییراتی است که در طول دگرگونی سیاسی اتفاق می‌افتد و «فصل هفتم: بازاریابی دموکراتیک» به طور ویژه بر اصول، مشکلات و منافع بازاریابی در این جوامع تمرکز دارد. این کتاب صوتی جذاب سرانجام با «بخش پایانی: بازاریابی سیاسی، دموکراسی و مشارکت» و ارائه خلاصه‌ای از التزامات این نوع بازاریابی پایان می‌پذیرد.

نکته مهمی که زمان مطالعه این کتاب باید به خاطر داشت، تفاوت‌های سیاسی موجود بین دولت‌های لیبرال دموکراتیک و کشور ماست. اگر از اولین گام همه‌پرسی انتخاب رئیس‌جمهور شروع کنیم، متوجه می‌شویم نامزد شدن داوطلبان، تامین بودجه تبلیغات، فعالیت کمپین‌های طرفداری و حتی سلسله مراتب نهایی شدن کاندیداها دو مسیر جدا و متفاوت را طی می‌کند. در واقع بدون آشنایی با فرایند تغییرات سیاسی نمی‌توان محتوای این اثر ارزنده را درک کرد، به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم همزمان با شنیدن کتاب صوتی بازی بازاریابی سیاسی، مطالعه‌ای مختصر برای شناخت تفاوت‌های سیاسی ایران و کشورهای ذکر شده در مصاحبات انجام دهید تا از این اثر درخشان بیشترین استفاده را ببرید.

نکوداشت‌های کتاب صوتی بازی بازاریابی سیاسی

- یکی از بهترین کتاب‌هایی که در تحلیل حوزه متغیر و پر آشوب سیاست نوشته شده است. (Progress magazine)

- دیدگاه‌های خردمندانه درباره اهمیت سرمایه گذاری سیاستمداران بر تحقیق و پژوهش که به نظر بسیاری از فعالان سیاسی غیرضروری و حتی ناخوشایند است! (تیم هاتون، دانشگاه بیرمنگام، انگلستان)

- با توجه به مصاحبه‌های متعددی که لیز با مطرح‌ترین چهره‌های دنیای سیاست و رسانه انجام داده، با جرئت می‌گوییم که توصیه‌های این کتاب عملی، کاربردی و منحصر به فرد هستند. (Political Studies Review)

کتاب صوتی بازی بازاریابی سیاسی مناسب چه کسانی است؟

شنیدن این کتاب صوتی را به علاقه‌مندان و فعالان حوزه سیاست، علوم اجتماعی، بازاریابی و برندسازی توصیه می‌کنیم.

در بخشی از کتاب صوتی بازی بازاریابی سیاسی می‌شنویم

بر اثر تاکید روی تحلیل بازار و نیز انجام دادن آن در جهت ساختن استراتژی‌های منتخب انتخاباتی اغلب خود حزب نیز مورد غفلت قرار می‌گیرد و این امر سبب افزایش نگرانی‌هایی در این زمینه می‌شود که بازاریابی‌های سیاسی اعضای حامیان حزب را دلسرد کند و از این رو مشارکت سیاسی را کاهش می‌دهد. با وجود این همانطور که در این فصل نشان خواهیم داد، برای داشتن اهدافی عمل‌گرایانه، نباید توجه به اهدافی اصولی‌تر را رها کرد زیرا از نظر کارشناسان حفظ یک هوادار فعال، توجه به مطالبات درونی و به همین ترتیب خواسته‌های رای‌دهندگان و حفظ مفهومی از نگرش می‌تواند به کسب آرا کمک کند. در این فصل ارزش بازاریابی حزب، حفظ سازمان بلند مدت حزب، حفظ و توسعه فعالیت‌های داوطلبانه، ‌بازاریابی منابع مالی، بازاریابی نگرش و ایدئولوژی و وحدت درونی بررسی خواهد شد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱ دقیقه
معرفی
۲۹ دقیقه
مقدمه
۵۸ دقیقه
فصل اول: تحلیل بازار - قسمت اول
۵۷ دقیقه
فصل اول - قسمت دوم
۱۵ دقیقه
فصل اول - قسمت سوم
۵۸ دقیقه
فصل دوم: توسعه‌ی استراتژیک - قسمت اول
۶۰ دقیقه
فصل دوم - قسمت دوم
۵۹ دقیقه
فصل سوم: مسئولیت رهبری - قسمت اول
۲۶ دقیقه
فصل سوم - قسمت دوم
۵۸ دقیقه
فصل چهارم: بازاریابی حزب - قسمت اول
۲۲ دقیقه
فصل چهارم - قسمت دوم
۵۷ دقیقه
فصل پنجم: برقراری ارتباطات - قسمت اول
۵۸ دقیقه
فصل پنجم - قسمت دوم
۲۲ دقیقه
فصل پنجم - قسمت سوم
۵۸ دقیقه
فصل ششم: مدیریت انتقال - قسمت اول
۲۶ دقیقه
فصل ششم - قسمت دوم
۵۷ دقیقه
فصل هفتم: بازاریابی دموکراتیک - قسمت اول
۱۸ دقیقه
فصل هفتم - قسمت دوم
۵۹ دقیقه
نتیجه: بازاریابی سیاسی، دموکراسی و شراکت - قسمت اول
۴۰ دقیقه
نتیجه - قسمت دوم
۱ دقیقه
عوامل تولید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی بازی بازاریابی سیاسی
نویسنده
مترجمرسول بابایی
گویندهشهاب ایلکا
ناشر چاپیانتشارات سیته
ناشر صوتی استودیو نوار
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۱۳ ساعت و ۵۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی تاریخی، فلسفی و اجتماعی، کتاب‌های بازاریابی و فروش
قیمت نسخه صوتی
۳۵۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی بازی بازاریابی سیاسی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی بازی بازاریابی سیاسی

برای دریافت کتاب صوتی بازی بازاریابی سیاسی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.