معرفی و دانلود کتاب بزرگ‌ترین فروشنده جهان - جلد اول

عکس جلد کتاب بزرگ‌ترین فروشنده جهان - جلد اول
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب بزرگ‌ترین فروشنده جهان - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب بزرگ‌ترین فروشنده جهان - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بزرگ‌ترین فروشنده جهان - جلد اول

آیا تصمیم دارید به موفق‌ترین فروشنده‌ای که می‌شناسید تبدیل شوید؟ پس با اگ ماندینو در کتاب بزرگ‌ترین فروشنده جهان - جلد اول همراه شوید! این اثر رازهایی نگفته از دنیای تجارت را به شما هدیه می‌دهد و با کمک یک داستان جذاب،‌ قوانین حیاتی فروش را در ذهنتان ثبت می‌کند.

درباره کتاب بزرگ‌ترین فروشنده جهان - جلد اول

پاتروس بازرگان، بزرگ‌ترین تاجری بود که اورشلیم تا آن زمان به خود دیده. در سراسر امپراطوری کسی نبود که اسم این مرد زیرک را نشنیده و از آوازه‌ی ثروتش بی‌خبر باشد، اما کتاب بزرگ‌ترین فروشنده جهان - جلد اول (The greatest salesman in the world) درباره پاتروس نیست. اثر پرفروش اُگ ماندینو، روایت سرنوشت حفیض است، شبان پاتروس که از کودکی در کنار او بزرگ شده بود. حفیض روزها گله بازرگان را به چرا می‌برد و شب‌ها وظیفه نگهبانی از آن‌ها را به عهده داشت. در کاروان بزرگ پاتروس که همواره محل دیدار ثروتمندترین مردم بود کسی به پسربچه‌ای با لباس‌های خاکی توجه نمی‌کرد و حفیض، از این غفلت اطرافیان بهترین استفاده را می‌برد.

شاید حفیض برای تاجر شدن آموزش ندیده بود اما او در خانه موفق‌ترین تاجر کشور زندگی می‌کرد و به لطف فروتنی ذاتی‌اش دنیا را نه محلی ناخوشایند بلکه مدرسه‌ای بزرگ برای آموختن می‌دید. درس‌هایی که حفیض در دوران خدمت به پاتروس یاد گرفت، او را به تاجری حتی ثروتمندتر از ارباب سابقش تبدیل کرد و حالا او در آخرین سال‌های زندگی راز این موفقیت عظیم را برای خدمتکار وفادارش فاش می‌کند...

کتاب بزرگ‌ترین فروشنده جهان - جلد اول یکی از معروف‌ترین نوشته‌های اگ ماندینو است. او در دل داستان حفیض، درس‌هایی مهم برای تبدیل شدن به یک فروشنده موفق را به شما آموزش می‌دهد که در هشت طومار گنجانده شده‌اند. هر کدام از این طومارها دارای درسی مهم درباره‌ی ثروت و تجارت هستند که با کنار زدن باورهای اشتباه، ماهیت واقعی یک فروشنده موفق را به شما نشان می‌دهند.

نکوداشت‌های کتاب بزرگ‌ترین فروشنده جهان - جلد اول

- بزرگ‌ترین فروشنده جهان یکی از انگیزشی‌ترین، تعالی‌بخش‌ترین، مشوق‌ترین کتاب‌هایی است که تا به حال خوانده‌ام. به خوبی می‌توانم دریابم که چرا دارای مقبولیتی برجسته بوده است. (نورمن وینسنت پیل)

- هر مدیری باید بزرگ‌ترین فروشنده جهان را بخواند. این بی‌شک‌ بهترین و تأثیرگذارترین داستانی است که تاکنون خوانده‌ام. آنقدر خوب است که من به دو مورد تأکید می‌کم: اول، شما نباید تا به پایان رساندنش، آن را زمین بگذارید، هر فردی که چیزی را می‌فروشد، که شامل همه ما می‌شود، باید آن را بخواند. (رابرت بی هنزلری)

- اگ ماندینو هم‌زمان با اینکه ماهرانه داستانش را نقل می‌کند، به شدت توجه‌تان را برانگیخته و به شیفتگی تبدیل می‌کند (ری گاری)

- افراد کمی دارای استعداد نویسندگی هستند که اگ ماندینو یکی از آنان است. اندیشه‌های درون این کتاب اهمیت تجارت را به کل جهان هستی تمثیل می‌کند. (سل پلک)

- داستان را دوست دارم... سبک داستان را دوست دارم... کتاب را دوست دارم. هر فروشنده‌ای و اعضای خانواده‌اش باید آن را بخواند. (لوییز بینستاک)

- از نظر من کتاب بزرگ‌ترین فروشنده جهان از اگ ماندینو به‌یادماندنی خواهد شد. من در طی سال‌ها صدها کتاب منتشر کرده‌ام اما پیام تأثیرگذار اگ ماندینو جایگاهش را در اعماق وجودم پیدا کرد. من مفتخرم که ناشر این کتاب هستم. (فردریک وی فل)

کتاب بزرگ‌ترین فروشنده جهان - جلد اول به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

تمام کسانی را که در عرصه فروش و فروشندگی فعالیت می‌کنند و یا می‌خواهند وارد این حوزه شوند، به مطالعه این کتاب دعوت می‌کنیم.

با اگ ماندینو بیشتر آشنا شویم

نام اگ ماندینو (Og Mandino) در میان محبوب‌ترین نویسندگان حوزه خودیاری دنیا قرار دارد. او ریاست مجله Success Unlimited را در کارنامه فعالیت‌های خود داشت و به دلیل آثار ادبی خود، مدال طلای ناپلئون هیل را به دست آورد. ماندینو همچنین سخنرانی جهانی بود و توانست با مهارت خود افتخار عضویت در تالار مشاهیر سخنرانان جهانی را نیز کسب کند.

جالب است بدانید که نویسنده کتاب بزرگترین فروشنده جهان - جلد اول، خود در 32 سالگی تصمیم به تصاحب سمتی در بخش فروش شرکت Combined Insurance گرفت و تلاش‌های او موفقیت‌آمیز بود. اگ ماندینو رکورد فروش این شرکت را جابه‌جا کرد و توانست به جایگاه مدیر فروش ارتقا پیدا کند.

در بخشی از کتاب بزرگ‌ترین فروشنده جهان - جلد اول می‌خوانیم

حفیض با چهارپایش از ورودی شرقی وارد شهر محافظت شده‌ی دمشق شد. حفیض درمیان کوچه‌ای به نام استریت همراه با تریدها، بیم و هراس حرکت کرد و سروصدا و فریاد برخاسته از صدها تجارت‌خانه از هراس او نکاست. رسیدن به شهری بزرگ با کاروانِ تجاری قدرتمند به مانند کاروان پاتروس یک چیز بود؛ و تنها و بی‌پناه بودن چیز دیگری.

فروشندگان درحالی که کالاهایشان را در دست گرفته بودند و هرکدام بلندتر از دیگری فریاد میزد از هرسو به سمت او شتافتند. او از حجره‌ها و بازارهایی که جلوه‌گر مهارت مسگران، سیمگران، زین‌سازان، نساجان و نجاران بود گذر کرد؛ و با هر قدمی که قاطرش برمی‌داشت با دست‌فروشی دیگر با دستان گشوده رو‌به‌رو می‌شد. درست در مقابل او پشت دیواره‌ی غربی شهر، کوه حرمون سر به آسمان کشیده بود. با اینکه تابستان بود اما هنوز قله‌ی آن پوشیده از برف بود و انگار که با مدارا و شکیبایی به همهمه‌ی بازارگاه می‌نگریست.

سرانجام حفیض از آن کوچه‌ی مشهور بیرون پیچید و جویای مسکنی شد که یافتنش در کاروانسرایی به نام مسکا برایش زحمتی نداشت. اتاقش تمیز بود و کرایه یک ماه را از پیش پرداخت کرد که باعث شد جایگاهش در کنار آنتونین، صاحب کاروانسرا، قرار گیرد. سپس چهارپایش را در پشت کاروانسرا بست و در رود بردی حمام کرد و به اتاقش بازگشت.

او صندوق صدری را جلوی پایه‌ی تختش قرار داد و شروع به گشودن بند‌های چرمی آن کرد. سرپوش آن به راحتی باز شد و حفیض به طومار‌های چرمی درون آن خیره گشت. بالاخره دستش را داخل برد و چرم‌ها را لمس کرد. طوری خودشان را به زیر انگشتانش رساندند که گویی که جان داشتند و او شتابزده دستش را پس‌کشید. از جا برخاست و به سمت پنجره‌ی مشبکی رفت که سروصدا‌ی بازارگاه را از فاصله‌ی نیم کیلومتری از خود عبور می‌داد. ترس و تردید بار دیگر هنگامی که به سوی همهمه‌ها نگریست به او بازگشت و متوجه کم‌رنگ شدن حس اعتماد به‌نفسش شد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب بزرگ‌ترین فروشنده جهان - جلد اول
نویسنده
مترجممریم تیموری
ناشر چاپی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات96
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب‌های بازاریابی و فروش، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب بزرگ‌ترین فروشنده جهان - جلد اول

Danial Ghaffari
۱۴۰۱/۱۰/۲۸
پیام و محتوای کتاب عالیه
منتهی ترجمه کتاب خیلی بده و فقط به معنای تحت الفظی بسنده کردن حتی بعضی جاها فعل رو در جای درستش به کار نبردن و اصلا به دستور زبان فارسی توجه نشده.
همینقدر بد...
هر چند پیام کتاب بخاطر کم تجربه بودن مترجم دست و پا شکسته منتقل شده ولی از ارزش کتاب کاسته نمیشه...
محمدرضا قشمی
۱۴۰۱/۱۰/۱۱
باسلام، این کتاب بروی ذهن ناخودآگاه ما تاثیر میزارد و هدف این کتاب جذب مهارت‌ها دانش و فرصت هادر زندگی است. و از نظر من باید این کتاب بسیار صریح و شفاف ترجمه میشد که تأثیر بیشتری روی ذهن ناخودآگاه میزاشت.
فاطمه نوید
۱۴۰۲/۷/۲۸
به نظرم کمی پیچیده و موشکافانه نوشته شده باید چند بار خواند تا پی به هدف و منظور نویسنده پی برد کمی سلیس تر بود بهتر میشد البته ناگفته نماند که ادبیات و نگارش این کتاب چون قدیمی تر هست به خاطر اونه
حامد شیخی
۱۴۰۱/۶/۱۸
داستان کتاب برام جالب بود. مخصوصا تمریناتی که پیشنهاد میده، باید حتما انجامشون بدید تا در طولانی مدت تاثیراتشو ببینید. بنظرم خوندن یه باره این کتاب برای هرکسی ارزشمنده.
مهنوش خورشیدی
۱۴۰۱/۹/۱۳
عالییییی بیست بود هنوز طوماره اول رو دارم تمرین میکنم و کلی تاثیر تو زندگیه خانوادگی و کاریم گذاشته
مجید خواجه ای
۱۴۰۱/۷/۱
حرفهای بی معنی و محاوره‌ای روزانه و بدون هیچ پیامی
علمی به شما اضافه نمیکند
مزخرف
ناصر قدسی
۱۴۰۲/۷/۹
کتاب عجیبی بود و هر بار که دوباره میخونم بیشتر متوجه بعضی مفهوماتش میشم
Awin Khalandi
۱۴۰۱/۸/۲
داستان سراییش خوب بود ولی زیاد برام جالب نبود انتظارات بیشتری داشتم از این کتاب
فاطمه صادق احمدی
۱۴۰۱/۷/۱۷
این کتاب عالی بود حتما یه بار دیگه می‌خونمش
زهرا امیرپناه
۱۴۰۱/۱۱/۲۹
تلفیقی از داستان و راهکار، شیرین بود
بهاره عالی پور
۱۴۰۱/۱۱/۲۷
حتما بخوانید این کتاب واقعا کاربردی هست
حسن اکرامی پور
۱۴۰۱/۱۰/۱۷
کتاب خوبو آموزنده‌ای بود دوسش داشتم
محسن عامریان
۱۴۰۱/۹/۱۶
کتاب تاثیر گذاری هست
روح الله جلوخانی نیارکی
۱۴۰۱/۸/۷
کتاب خیلی خوبی بود؛ بسیار عالی
علی اصغر ملکی
۱۴۰۱/۶/۳۱
فروش در کتاب خوب است
مشاهده همه نظرات 16

راهنمای مطالعه کتاب بزرگ‌ترین فروشنده جهان - جلد اول

برای دریافت کتاب بزرگ‌ترین فروشنده جهان - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.