معرفی و دانلود کتاب صوتی قدرت درونگرا

عکس جلد کتاب صوتی قدرت درونگرا
قیمت:
15000 تومان - 3.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت درونگرا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت درونگرا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قدرت درونگرا

درونگرایی واقعا چیست؟ کتاب صوتی قدرت درونگرا نوشته‌ی کاترین کورتیس اثری شنیدنی درباره‌ی این خصلت روانی است که تفاو‌ت‌هایی بنیادین میان اعضای یک جامعه ایجاد می‌کند. این اثر شرحی مختصر و مفید درباره‌ی درونگرایی به شما ارائه می‌دهد تا با کمک آن، کیفیت زندگی خود و عزیزانتان را ارتقا دهید.

درباره‌ی کتاب صوتی قدرت درونگرا

آیا افراد خجالتی درونگرا هستند؟ چرا ارتباط با برونگراها بسیار آسان‌تر از درونگراهاست؟ آیا افسردگی می‌تواند علت درونگرایی باشد؟ اگر شما هم سوالاتی از این دست در ذهن دارید و در جست‌وجوی منبعی برای رفع ابهام هستید، کتاب صوتی قدرت درونگرا از کاترین کورتیس، یکی از جدیدترین آثاری است که دربار‌ه‌ی این موضوع مناقشه‌برانگیز منتشر شده و می‌تواند پاسخگوی پرسش‌هایتان باشد.

فصل آغازین کتاب به تعریف درونگرایی اختصاص دارد. در این قسمت متوجه می‌شویم برای تشخیص این خصوصیت به‌دنبال چه ویژگی‌هایی بگردیم و چرا نباید درونگرایان را برای رفتار متضاد با شخصیتشان تحت فشار بگذاریم. نویسنده در قسمت بعد نقاط قوت اشخاص درونگرا را مورد تحلیل قرار می‌دهد. این صفت به اشتباه حاوی بار معنایی منفی است درحالی که تمرکز بر دنیای درونی، ویژگی‌های ارزشمندی به اشخاص درونگرا می‌بخشد. آن‌ها رهبرانی توانا، همکارهایی ایده‌آل و سخنورانی ماهر هستند.

سومین فصل کتاب صوتی قدرت درونگرا مقایسه‌ای شنیدنی را بین این گروه افراد و برونگرایان در اختیارمان می‌گذارد تا علت بنیادین تفاوت‌هایشان را درک کنیم. کاترین کورتیس در فصل چهارم درونگرایان را مخاطب قرار می‌دهد. گوش جان سپردن به این بخش کمک می‌کند مهارت‌های خود را توسعه داده و توانایی‌های جدیدی در زمینه ارتباطات به دست آورید. فصل پنجم با عنوان «کمک عملی» توضیحی دوستانه است تا متوجه شویم چرا درونگرایی -مانند هر خصلت روانی دیگر- اگر از حد طبیعی فراتر رود احتمالا به خلق مشکلات گوناگون منجر می‌شود.

قسمت پایانی کتاب صوتی قدرت درونگرا از انتشارات جزیره کتاب شامل نکته‌های متعدد برای بهبود کیفیت زندگی است. مباحثی در این فصل مطرح می‌شوند که زیرمجموعه بخش‌های گذشته قرار نمی‌گیرند اما برای خاتمه‌ی بحث درونگرایی به آن‌ها نیازمندیم. امیدواریم این اثر مفید که با ترجمه‌ی یاسین قاسمی بجد در اختیار شنوندگان فارسی‌زبان قرار گرفته نقش مفیدی در افزایش دانش روان‌شناسی و کیفیت روابط اجتماعی آن‌ها ایفا کند!

کتاب صوتی قدرت درونگرا مناسب چه کسانی است؟

اگر می‌خواهید با کمک یک راهنمای جامع و درعین‌حال مختصر مفهوم درونگرایی را درک کنید، این اثر را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

در بخشی از کتاب صوتی قدرت درونگرا می‌شنویم

بسیاری از مردم از تنهایی رنج می‌برند. آن‌ها احساس تنهایی می‌کنند نه به این دلیل که خودشان این موقعیت را انتخاب کرده‌اند. در واقع، بیشتر افرادِ تنها هرگز تنها نیستند. عزیزانشان اکثراً در کنارشان هستند. اما بااین‌حال، تنهایی راهی برای ورود پیدا می‌کند، و برخی از افراد حتی نمی‌دانند که این موضوع چقدر آن‌ها را آزار داده است تا زمانی که این تنهایی آنقدر عمیق شود که دیگر نمی‌توان آن را نادیده گرفت.

می‌گوییم تنهایی مشخصه‌ی بسیاری از افراد درونگرا است. درست است، تنهایی هرازگاهی برای رشد درونگراها ضروری است. با این وجود، آن‌ها نیز درجات مختلفی از تنهایی را تجربه می‌کنند. بعضی‌ها تنها می‌شوند زیرا در تنهایی خود آسودگی بیشتری پیدا کرده‌اند، زمان زیادی را تنها می‌گذرانند و متوجه نمی‌شوند که انسان‌ها با نیاز (ارتباط) به انسان‌های دیگر برنامه‌ریزی شده‌اند. ما موجوداتی اجتماعی هستیم. برای این تیپ از درونگراها، چیزی که قرار بود وقتی دنیای بیرون خیلی سخت می‌شود پناهگاه آن‌ها باشد، تبدیل به زندان آن‌ها شده است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
20 دقیقه
بخش اول
19 دقیقه
بخش دوم
15 دقیقه
بخش سوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قدرت درونگرا
نویسنده
مترجمیاسین قاسمی بجد
گویندهلیلا ولی پور
ناشر صوتیانتشارات جزیره کتاب
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۵۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی
قیمت نسخه صوتی
15000 ت - 3.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی قدرت درونگرا

ابوطالب تمتاجی
۱۴۰۱/۱۱/۱۵
سلام علیکم وقتتون بخیر و شادی
این کتاب رو گوش دادم دقیقا منو داشت بازگو می‌کرد چون من یه آدم درون گرا هستم و همسرم یه آدم برون گرا هست
من قبل از گوش دادن به این کتاب فکر می‌کردم من مشکل دارم و فکر می‌کردم آدم افسرده‌ای هستم اما حالا میدونم من نرمال هستم
این کتاب قشنگ برات همه چیز رو توضیح میده
تشکر
Morteza Nasiri
۱۴۰۱/۱۰/۲۸
یک کتاب ۵ ستاره عالی برای افراد درونگرا و احیانا خجالتی و اشخاصی که تاکنون خودشان و ویژگی‌های خودشان را نشناخته اند، لذا این کتاب به همه افراد پیشنهاد میشود چرا که هر انسانی ممکن است حتی از ۱۰۰ یک درصد ویژگی درونگرا داشته باشد، پس بدون شک همه بخونیدش.
Elika NZ
۱۴۰۱/۱۲/۱۹
کتاب مفیدیه اما بنظر بیشتر برای افرادی که مطمئن نیستند درون گرا هستند یا خیر مفید و کاربردی باشه. انتظار دریافت راهکارهای عملی بهتر و شناخت عمیق تر شخصیت درونگرا رو داشتم. سپاس
محسن خدری
۱۴۰۱/۱۱/۱۶
کتابی بسیار مفید هست چون به طور خلاصه و کوتاه به درونگرایی پرداخته و در زمانی کم خیلی چیزها رو میشه فهمید و در ضمن برای یک فرد درون گرا خواندن کتاب واجبه.
Darya Fakhari
۱۴۰۱/۱۱/۹
بخشی که به تفاوت در حساسیت گیرنده‌های افراد درونگرا و برونگرا نسبت به دوپامین پرداخته شده بود خیلی برام جالب بود👌🏻 کوتاه ولی جالب بود.
زهراقربانی
۱۴۰۱/۱۲/۱۲
بد نبود باید بیشتر توضیح میداد این اطلاعات تو گوگل هست نیاز به این کتاب نیست چون اطلاعات بیشتری نداد
فاطمه کریمی
۱۴۰۱/۱۲/۱۹
کتاب عالی بود، اما کاشکی راه کار‌های بیشتری ارائه می‌کرد. برای برقراری ارتباط راحت تر.
طه
۱۴۰۱/۱۲/۹
کتابی بسیار عالی در زمینه شناخت درون گرایی. من به عنوان یک درون گرا بسیار استفاده کردم.
افسرطلا
۱۴۰۱/۱۱/۶
تازه داشتیم گرم گوش دادن میشدیم که تمام شد. مثل فیلمهای اصغر فرهادی پایان باز داره. خیلی خلاصه بود
Firouz shahmoradi
۱۴۰۱/۱۱/۶
بعد از گوش دادن به این کتاب تازه متوجه شدم یک درونگرای محض هستم. و خیلی کمکم کرد. سپاس
فهیم نازی
۱۴۰۱/۱۲/۱۴
خوب بود ولی کامل نیست بیشتر در حد شناخت شخصیتی هست
ali irani
۱۴۰۱/۱۱/۱۹
قدرت درونی یک فرد با فرد دیگر متفاوت است
اکبری
۱۴۰۱/۱۱/۱۸
کتاب خوبی هست اگه خود انسانها بخواهند دنبال تغییر باشند
R...........y
۱۴۰۱/۱۱/۴
کوتاه ولی خوب بود راستش انتظار داشتم طولانی تر باشه
مهدی جعفرپوربختیاری
۱۴۰۱/۱۲/۱۳
معمولی بود. در حد متوسط
مشاهده همه نظرات 17

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قدرت درونگرا

برای دریافت کتاب صوتی قدرت درونگرا و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.