معرفی و دانلود کتاب صوتی آداب معاشرت: آداب خارج از خانه

عکس جلد کتاب صوتی آداب معاشرت: آداب خارج از خانه
قیمت:
۳۶۰۰۰ تومان - 6.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آداب معاشرت: آداب خارج از خانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آداب معاشرت: آداب خارج از خانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی آداب معاشرت: آداب خارج از خانه

کتاب صوتی آداب معاشرت: آداب خارج از خانه به معرفی آداب و قوانین معاشرت در دنیای جدید و امروز می‌پردازد.

این کتاب از مجموعه «کتاب جامع آداب معاشرت» برگرفته شده که همان آداب اجتماعی امیلی پست (emily post)، نویسنده معروف آمریکایی است، فرزند و نوه‌های امیلی پست، اصول سنتی و کلاسیک آداب معاشرت را به زبان امروزی تبدیل کرده‌اند تا متناسب برای زندگی امروز باشد.

این مجموعه عبارتنداز: «آداب اجتماعی روزمره»،‌ «آداب خارج از خانه»، «ارتباطات و فناوری»، «زندگی اجتماعی»، «به دست آوردن کار»، «در محیط کار» «خانه و زندگی خانوادگی» و «آداب معاشرت در ازدواج»

آداب اجتماعی امیلی پست (Emily Post’s etiquette) را چگونه تغییر دادند؟ آن‌ها کارشان را با طرحی نو، آسان و جذاب و لحنی شبیه گفت‌وگو در نوشته‌هایشان شروع کردند. از همه جذاب‌تر، آگاهی از تغییراتی بود که از چاپ هفدهم کتاب در ۲۰۰۴ ایجاد شده بود. خواسته‌ی آن‌ها این بود که کتاب آداب اجتماعی به همان اندازه که مخاطبانی سنتی دارد مخاطبانی جدید نسبت به زمان امیلی پست داشته باشد تا از این طریق ضمن تثبیت مجدد ارزش‌ها و آداب نسل‌های گذشته، بهترین‌ها را در جوامع امروزی خلق کنند. می‌دانیم که آداب اجتماعی، یعنی روش‌های خاص نشان دادن احترام و توجه، به مرور زمان تغییر می‌یابند. از ندیمه‌های چاپ اول کتاب و زیرسیگاری‌های روی میز شام و دستکش‌های سفید چاپ دوازدهم زمان زیادی گذشته و موضوعاتی مرتبط با زندگی روزمره‌ی آمریکایی‌های امروزی، مانند اداره‌ی تریبون‌های آزاد و ابزار ارتباطی جدید، داشتن اعتماد به نفس در محل کار و هدایت ساختارها و فعالیت‌های خانواده‌های جدید جای آن‌ها را گرفته است.

آن‌ها آداب اجتماعی را به شکل انعکاسی از دنیاهای متفاوتی که در آن زندگی می‌کنند، مانند دنیای خانه، جامعه، محافل اجتماعی و محل کار، بازسازی کردند. علاوه بر آن، آداب و ملاحظات ضروری برای خلق روابط قدرتمند خانوادگی، دوستانه و هم‌چنین محیط‌های مثبت خانوادگی، پرورش کودکانی مؤدب که برای دیگران احترام قائل هستند را بررسی کردند و همه‌ی مراحل زندگی را مورد توجه قرار دادند از تولد یا پذیرفتن فرزندخوانده، کودکی، و نوجوانی، تا دانشگاه، کار، ازدواج، تشکیل خانواده، بازنشستگی، بیماری و مرگ.

افراد بانزاکت با دیگران احساس همدلی می‌کنند آن‌ها می‌توانند با احساسات دیگران ارتباط برقرار کنند. آن‌ها دقیق به حرف‌های دیگران گوش می‌کنند. آن‌ها به آنچه در اطرافشان می‌گذرد توجه می‌کنند و آنچه را می‌بینند به خاطر می‌سپارند. افراد بانزاکت انعطاف‌پذیرند، رفتارشان را با نیازها و احساسات دیگران وفق می‌دهند، و در عین حال تشخص و اصالتشان را از دست نمی‌دهند. این افراد بخشنده‌اند و می‌دانند کسی کامل نیست. آن‌ها هرگز به دلیل کار اشتباهی که فردی انجام می‌دهد، برای مثال به خاطر برداشتن چنگال اشتباه یا معرفی افراد خارج از ترتیب، باعث خجالت او نمی‌شوند و او را مورد قضاوت قرار نمی‌دهند. آن‌ها به آداب اجتماعی امتیاز نمی‌دهند.

دنیا عوض شده است ولی ضرورت رعایت آداب معاشرت اجتماعی هرگز تغییر نمی‌کند. هجدهمین چاپ کتاب آداب اجتماعی امیلی پست آداب کلاسیک موضوعاتی جدید از جمله موضوعات زیر را به ارمغان آورده است:
- صحبت در حال حرکت
- رهنمودهای خاصی در زمینه ارسال متن ایمیل
- شبکه‌های اجتماعی: راهکارها و اصولی برای مدیریت موفق روابط مجازی در هر پایگاهی که باشد.
- خانواده‌های امروزی: در این کتاب به بررسی موجودیت خانواده و چگونگی وضع قوانین و ارزش‌ها در خانه پرداخته است. همچنین به توصیه‌هایی در زمینه‌ مقابله با تغییراتی که با بازگشت بچه‌های بیست و چند ساله تا والدین هشتاد و چند ساله به خانه یا انتقال آن‌ها به مراکز بازنشستگی یا آسایشگاه‌ها رخ می‌دهد، اشاره شده است.
- آداب اجتماعی کودکان و نوجوانان: رهنمودهایی برای والدین در زمینه‌ی چگونگی تعلیم آداب اجتماعی ضروری در موقعیت‌هایی که در خانه ایجاد می‌شود با دوستان و در دنیای بیرون از خانه، توصیه‌هایی که در این زمینه به ترتیب سنی و رشد کودک ارائه شده، آموختن و یاد دادن آن را برای والدین پرمشغله‌ی امروزی ساده‌تر ساخته است.
- و نمونه‌های خاص: سوال و پاسخ‌هایی از زندگی‌های واقعی، توصیه‌هایی برای نوشتن نامه‌هایی به منظور حل اختلافات و موقعیت‌های دشوار، نمونه‌هایی از دعوت‌نامه‌ها و اعلامیه‌ها، نحوه‌ لباس پوشیدن در مراسم مختلف و بودجه‌ ازدواج.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 1
نمونه 2
۱ دقیقه
شناسنامه
۸ دقیقه
یادداشتی برای خوانندگان
۲ دقیقه
متن پشت جلد
۹ دقیقه
فصل ششم - زندگی در کنار همسایه‌ها
۲۶ دقیقه
اصول مقدماتی درباره‌ی همسایگی
۱۰ دقیقه
حل کردن مشکلات همسایه با همسایه
۸ دقیقه
مقابله با همسایه‌های مشکل‌ساز
۱۹ دقیقه
فصل هفتم - در شهر
۱۹ دقیقه
وقتی شما مسافر هستید
۱۱ دقیقه
فصل هشتم - غذا خوردن در رستوران
۱۳ دقیقه
سرمیز
۱۷ دقیقه
توصیه‌هایی از آغاز تا پایان
۱۴ دقیقه
چه باید بکنم وقتی که
۱۱ دقیقه
پرداخت صورت حساب
۸ دقیقه
بردن بچه‌ها به رستوران
۱۳ دقیقه
فصل نهم - سفر به دور و نزدیک
۲۰ دقیقه
زندگی در ارتفاع ۳۴ هزار پایی
۹ دقیقه
سفر با قطار یا اتوبوس
۱۰ دقیقه
در سفرهای تفریحی با کشتی
۱۰ دقیقه
تورهای گروهی
۷ دقیقه
آداب بین‌المللی مقدماتی
۱۲ دقیقه
فصل دهم - ورزش و تفریح
۱۶ دقیقه
روحیه‌ی جوانمردی در ورزش
۱۴ دقیقه
آداب تنیس
۱۹ دقیقه
در آب
۱۶ دقیقه
در ساحل
۱۴ دقیقه
فصل یازدهم - شرکت در برنامه‌های تفریحی و فرهنگی
۱۵ دقیقه
آداب مخاطبین
۱۵ دقیقه
جزئیاتی درباره‌ی برنامه‌ها و نمایش‌ها
۷ دقیقه
فصل دوازدهم - کارهای داوطلبانه
۱۰ دقیقه
شروع کار

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی آداب معاشرت: آداب خارج از خانه
نویسنده، ، ،
مترجممریم تقدیسی
گویندهفرهاد اتقیایی
ناشر چاپیانتشارات پندار تابان
ناشر صوتیانتشارات جیحون
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۶ ساعت و ۲۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی
قیمت نسخه صوتی
۳۶۰۰۰ ت - 6.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی آداب معاشرت: آداب خارج از خانه

یحیی جوان
۱۴۰۰/۸/۱۴
کتاب بسیار مفیدی است که خواندن آن را به همه توصیه میکنم، فقط فصل‌های کتاب نامرتب است، اگر همه مطالبی که در چند کتاب تقسیم شده در یک مجموعه و به سبک نویسنده گردآوری و عرضه میشد خیلی بهتر بود. ممنون از کتابراه
اسما طاهری
۱۳۹۹/۵/۲۲
کتاب خیلی خوبی بود، چونکه روش‌هایی داشت که هم ارتباط با بقیه افراد رو تضمین میکرد و هم حفظ آرامش و حریم خصوصی خودمون رو.
اما کمی جملات طولانی بودن و این حوصله سر بر بود
زهرا یوسفی
۱۳۹۸/۱/۸
کتابی مفید برای افرادی که در سطح بالایی ازجامعه هستن ورستوران زیادمیرن و سفرهای کاری زیاد میرن طریقه رفتار غذاخوردن روبه خوبی توضیح میده واسشون
ali ali
۱۳۹۷/۶/۷
جهت زندگی بهتر و سالم تر در کنار یکدیگر خصوصا در شهرهای بزرگ خواندن این کتاب مفید است
reyhan z.g
۱۳۹۸/۳/۱
ای کاش کتابشم برای دانلود بذارین
حسن علی نیا
۱۳۹۷/۱۰/۲۵
سپاسگذارم. بسیار عالیه مخصوصا کتابهای صوتی.
Faizulhaq Jami
۱۳۹۷/۶/۱۴
دیدگاه من بهترین منبع رشد و تکامل واقع عالیست
مروا هستم ✌️ بوک مگ
۱۴۰۱/۲/۳
من که آخرش نفهمیدم چی شد
ناصر نصرتی
۱۳۹۹/۳/۱۴
اصلا خوب نبود حیف هزینه کردم
مشاهده همه نظرات ۹

راهنمای مطالعه کتاب صوتی آداب معاشرت: آداب خارج از خانه

برای دریافت کتاب صوتی آداب معاشرت: آداب خارج از خانه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.