معرفی و دانلود کتاب صوتی نبرد هنرمند

عکس جلد کتاب صوتی نبرد هنرمند
قیمت:
۲۶۰۰۰ تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نبرد هنرمند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نبرد هنرمند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی نبرد هنرمند

اثری موشکافانه و جذاب درباره‌ی رمز و رازهای خلق هنری! استیون پرسفیلد به عنوان نویسنده‌ای موفق، در کتاب صوتی نبرد هنرمند راهکارهایی را به شما می‌آموزد که به یاری‌شان می‌توانید قوای خلاقه‌ی وجود خود را کشف کرده و آن‌ها را نمایان سازید.

درباره کتاب صوتی نبرد هنرمند:

سرچشمه‌ی یک اثر ادبی یا هنری اصیل را در کجا باید جست؟ منبعِ نیرویی که انسان را بدل به موجودی آفریننده می‌کند، درون اوست و یا خارج از او؟ آیا آفرینش هنری، آنگونه که غالبا تصور می‌شده، سرشتی رازآلود دارد، و یا بنا بر دیدگاه متأخر، هیچ راز و رمزی در کار نیست و برخورداریِ برخی افراد از استعداد هنری، درست مثل برخورداری انسان از هر استعداد دیگری، معلولِ شرایطِ محیطی و یا وراثتیِ مشخصی است؟

پرسش‌هایی از این دست، درازایی به قدمت تاریخِ انسان دارند. احتمالا از همان روزی که نخستین انسانِ هنرمند دست به آفرینشِ اثری زده است، پرسش‌هایی پیرامونِ ماهیت نیروی خلاقه‌‌ در ذهن خود و یا اطرافیانش شکل گرفته است. به راستی نیز این مسائل جای تأملی شگرف دارند، و هیچ عجیب نیست که تاکنون پاسخ‌هایی گوناگون و غالباً متضاد به آن‌ها داده شده است.

استیون پرسفیلد (Steven Pressfield)، نویسنده‌ی مشهور آمریکایی، در کتاب صوتی نبرد هنرمند (The war of art) کوشیده تا ضمنِ ارائه‌ی پاسخ‌هایی قانع‌کننده به سوالات پیرامونِ مسئله‌ی خلاقیت، به شما راهکارهایی نیز در جهت کشف و بروز استعدادهایتان پیشنهاد بدهد. او به عنوان یک نویسنده، به خوبی با موانع خلاقیت، یا آنطور که خودش بیان کرده، «دشمن‌های خلاقیت» آشناست؛ وی اعتقاد دارد که این موانع بیش از همه خود را در مقاومتِ ناخودآگاهانه‌ی فرد در برابرِ خواستِ عملی کردنِ ایده‌ها نشان می‌دهد. اینجاست که پرسفیلد در مقام آموزگاری مطمئن، به شما راهِ شکستنِ سد مقاومت درونی را نشان می‌دهد. پس از شکستن این سد، می‌توانید امید داشته باشید که با کمی پشتکار و کوشش، چشمه‌های خلاقیت در شما به زودی جاری شده، و چه بسا که فوران کنند!

یکی از بخش‌های جذاب کتاب پرسفیلد، بحث او درباره‌ی منبع الهیِ قوه‌ی خلاقیت است. او در فصول پایانی اثر خود، از فرشتگان الهام صحبت می‌کند؛ فرشتگانی که برای احظار و به یاری طلبیدنشان، نخست باید به وجود آن‌ها باور داشت... اما آیا جز این است که این فرشتگان بنا به ماهیت خود، قادرند که در هر شکل و شمایلی در برابر انسان ظاهر شوند؟ اگر کار این فرشتگان، الهامِ ایده‌ها و تصاویر باشد، اگر وظیفه‌ی آن‌ها پرورش استعدادهای آدمی باشد، آیا ممکن نیست که آنان برای برخی در قالب کتابی سودمند و معجزه‌آسا ظاهر شده باشند؟ کتابی که به راستی نیز منبعِ الهام بسیاری بوده است: کتابِ نبرد هنرمند!

در نکوداشت کتاب صوتی نبرد هنرمند:

- طناز، الهام‌بخش و بسیار جذاب. این اثر برای هر فردی که هدفی در زندگی دارد، مناسب و سودمند خواهد بود. (آمازون)

کتاب صوتی نبرد هنرمند مناسب چه کسانی است؟

گوش سپردن به کتاب گویای نبرد هنرمند را بیش از همه، به آن دسته از مخاطبینی توصیه می‌کنیم که تاکنون در بالفعل کردنِ استعدادهای خود در حیطه‌های گوناگون ناکام بوده‌اند.

با استیون پرسفیلد بیشتر آشنا شویم:

استیون پرسفیلد (متولد 1943) یکی از نویسندگان پرفروش آمریکایی است. از او آثار گوناگونی در انواع مختلف ادبی از جمله رمان و فیلمنامه منتشر شده است. اولین کتاب او که افسانه بگر ونس نام داشت، در سال 1995 به چاپ رسید. رابرت ردفورد، پنج سال بعد فیلمی با اقتباس از این اثر ساخت که بازیگرانی چون شارلیز ترون و مت دیمون در آن ایفای نقش نمودند. دومین اثر پرسفیلد دروازه‌ی آتش (1998) نام داشت؛ اثری جذاب که بیش از پیش نام نویسنده‌اش را در جهان مطرح کرد و بر سر زبان‌ها انداخت. کتاب نبرد هنرمند یکی از بهترین آثاری است که تاکنون از این نویسنده به زبان فارسی ترجمه شده است.

در بخشی از کتاب صوتی نبرد هنرمند می‌شنویم:

پزشکان تخمین می‌زنند هفتاد تا هشتاد درصد کار آن‌ها، ربطی به بیماری ندارد؛ مردم بیمار نیستند، بلکه با خود نمایش می‌دهند. گاهی دشوارترین قسمت حرفه‌ی پزشکی، حفظ قیافه‌ی جدی است. جری سینفلد که بیست سال طبابت کرده می‌گوید در این شغل هنرپیشگی محصورکننده‌ای نهفته است. بیمار شدن اهمیت بیشتری به وجود شخص می‌بخشد. هر بیماری معادل یک نشان شجاعت برای تحمل آن است. بعضی مردم پشت سر هم از یک بیماری به بیماری دیگر می‌روند؛ یکی خوب می‌شود، یکی دیگر از راه می‌رسد و جای آن را می‌گیرد. وضعیت خودش به اثر هنری تبدیل می‌شود: بدلی از هنر خلاق واقعی. قربانی هزینه‌ی زیادی صرف پروراندن بیماری می‌کند، تا به سراغ هنر واقعی نرود. رفتار قربانی شکلی از پرخاشگری منفعل است. تلاش می‌کند به رضایت خاطر برسد، اما نه با کار صادقانه...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۰ دقیقه
مقدمه به قلم رابرت مک‌کی
۲۰ دقیقه
بخش نخست: مقاومت - شناسایی دشمن
۲۰ دقیقه
بخش نخست: مقاومت - مقاومت و قربانی شدن
۱۳ دقیقه
بخش نخست: مقاومت - مقاومت و انزوا
۱۶ دقیقه
بخش دوم: مبارزه با مقاومت - حرفه‌ای شدن
۱۴ دقیقه
بخش دوم: مبارزه با مقاومت - به افتخار عشق به بازی
۲۰ دقیقه
بخش دوم: مبارزه با مقاومت - حرفه‌ای شکست یا پیروزی را شخصی نمی‌کند
۲۱ دقیقه
بخش سوم: ورای مقاومت - عالم بالا
۱۹ دقیقه
بخش سوم: ورای مقاومت - توسل به فرشتگان الهام
۲۵ دقیقه
بخش سوم: ورای مقاومت - زندگی و مرگ
۲۱ دقیقه
بخش سوم: ورای مقاومت - هنرمند و سلسله مراتب

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی نبرد هنرمند
نویسنده
مترجمنوشین دیانتی
گویندههاجر رعنایی
ناشر چاپینشر پیکان
ناشر صوتی واوخوان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۲۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۲۶۰۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی نبرد هنرمند

Behnam Ghasemi
۱۴۰۱/۱/۹
کتابی بی نظیر در باب فائق آمدن بر مقاومت و اهمال کاری
بعد از خواندن این کتاب نگاهتان به تمام اعمال روزمره عوض خواهد شد.
از کتابهای پیشنهادی استاد کوین ترودو.
زهرا مهرابی
۱۴۰۰/۱۲/۵
این کتاب واقعا عالیه
من هم خودم‌ی مرتبه خواندم و هم صوت ان را شنیدم
محتوای کتاب برای پیدا کردن مسیر درست و تلاش برای رسیدن به هدف عالیه
لارا فرزاد
۱۴۰۱/۴/۵
فوق العاده اس. اگر سر در گمید، ایده‌هایی در سر دارید و حس میکنید هنرمند و یا خلاق هستید گوش کنید.
sh Ny
۱۴۰۰/۱۱/۱
کتاب بسیار خوبی بود برای همه و نه فقط هنرمندان.
جوادی ولیشاه
۱۴۰۰/۱۲/۱۶
مقاومت چیزیه ک همه دچارشیم باید با خوندن این کتاب بشناسیم
لیلا عبدالهی
۱۴۰۰/۹/۲۷
کمک کننده بود خیلی کمکم کرد👏👏
mrm memol
۱۴۰۰/۸/۱۵
عالیه این کتاب و واقعا هدایت کنندس
HR Bani
۱۴۰۰/۱۰/۳۰
عالی، خیلی ممنون
مشاهده همه نظرات ۸

راهنمای مطالعه کتاب صوتی نبرد هنرمند

برای دریافت کتاب صوتی نبرد هنرمند و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.