معرفی و دانلود کتاب صوتی حلقه هیولا: ماجراهای فروشگاه جادویی 1

عکس جلد کتاب صوتی حلقه هیولا: ماجراهای فروشگاه جادویی 1
قیمت:
۲۷۰۰۰ تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی حلقه هیولا: ماجراهای فروشگاه جادویی 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی حلقه هیولا: ماجراهای فروشگاه جادویی 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی حلقه هیولا: ماجراهای فروشگاه جادویی 1

کتاب صوتی حلقه هیولا: ماجراهای فروشگاه جادویی 1 نوشتهٔ بروس کوویل، داستانی فانتزی درمورد پسری به اسم «راسل» را به تصویر می‌کشد که بعد از خریدن حلقهٔ عجیبی از فروشگاه جادویی آقای الاویز، متوجه می‌شود که با پیچاندن نگین آن می‌تواند به یک هیولا تبدیل شود. این کتاب اولین قسمت از مجموعه «فروشگاه جادویی» است که در سال 1985 توانسته جایزه کتاب کودکان کارولینای جنوبی را از آن خود کند.

درباره کتاب صوتی حلقه هیولا:

فروشگاه جادویی آقای الاویز بسیار عجیب است و چیزهای هیجان‌انگیزی در آن یافت می‌شود. راسل بعد از رفتن به آن فروشگاه یک حلقه می‌خرد و آن را با خود به خانه می‌برد. او اول فکر می‌کند آن حلقه یک انگشتر قلابی است که نمی‌توان کاری با آن کرد. اما وقتی طبق دستورالعمل آن را به انگشت می‌کند و ورد مخصوصش را به زبان می‌آورد، اتفاق عجیبی می‌افتد...

راسل بعد از چرخاندن نگین انگشتر متوجه می‌شود که روی سرش شاخ در آورده و صورت و دست‌هایش هم پر از مو شده‌اند. بعد از چند دقیقه می‌فهمد که به یک هیولا تبدیل شده است. اما مشکلی که وجود دارد این است که به هیچ عنوان نمی‌داند چگونه باید به شکل اولش برگردد!

بروس کوویل این بار هم با قلم جادویی شگفت‌انگیز خود داستانی خلق کرده که کودکان با شنیدن آن لذت خواهند برد. کتاب حلقه هیولا (The Monster's Ring) با داستان تخیلی خود کودکان را شیفته خود می‌کند.

معرفی مجموعه فروشگاه جادویی (Magic Shop) :

این مجموعه با داستان‌های تخیلی و خلاقانه‌ای که دارد، تخیلات نویسنده را به خوبی به تصویر می‌کشد. این تخیلات ریشه در افکار و تصورات دوران کودکی بروس کوویل دارند و به همراه عناصر جادویی بسیار خواندنی و جذاب شده‌اند. فروشگاه جادویی آقای الایوز جایی بسیار عجیب با وسایلی جادویی است. هر جلد از این مجموعه درمورد ورود مشتریان جدید به این فروشگاه و خرید یکی از وسایل حیرت‌آور آن است.

نکوداشت‌های کتاب صوتی حلقه هیولا:

- ترکیب هیولا، جادو و هالووین جذابیت خاصی دارد. (بوکلیست)
- داستان بروس کوویل با تصاویر کاترین کوویل سرگرمی و خنده را افزایش می‌دهد. (پابلیشرز ویکلی - مجله خبری تجاری هفتگی در آمریکا)
- این داستان چیزی بیش از یک داستان دیگر در مورد هالووین است. این کتاب خوبی است که می‌تواند برای هر کسی که مانند راسل عاشق هیولا هستند، جذاب باشد. (نقد کتاب نیویورک تایمز)

جوایز و افتخارات کتاب صوتی حلقه هیولا:

- جزو لیست ABA's
- برنده جایزه کتاب انتخاب کودکان (1983)
- برنده جایزه کتاب کارولینای جنوبی برای جایزه کتاب کودک (1985)
- نامزد جایزه کتاب آریزونا (1987)

کتاب صوتی حلقه هیولا: ماجراهای فروشگاه جادویی 1مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 10 تا 12 سالی که به داستان‌های تخیلی و فانتزی علاقه دارند، مناسب است.

بروس کوویل را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده در سال 1950 و در نیویورک آمریکا متولد شد و قبل از نویسندگی شغل‌های زیادی را تجربه کرد. شغل‌هایی مثل گورکنی، تولید اسباب‌بازی، معلمی دبستان و سردبیری روزنامه. او تابه‌ امروز بیشتر از 100 کتاب برای کودکان و نوجوانان به رشته تحریر در آورده که جزو پرفروش‌ترین کتاب‌های بین‌المللی هستند. آثار بروس کوویل (Bruce Coville) به ده زبان دنیا ترجمه شده و در ده ایالت برنده جوایز انتخاب کودکان شده‌اند.

کوویل بیش از 60 کتاب برای نوجوانان، نمایشنامه، شعر، روزنامه، داستان کوتاه، هزاران نامه و تعداد زیادی مقاله در مجلات نوشته است. ازجمله کتاب‌ها و مجموعه‌های مشهور این نویسنده برجسته می‌توان به مجموعه «من موجود فضایی کلاس ششمی بودم»، مجموعه «معلم مریخی من»، مجموعه «ماجراهای موجود فضایی بروس کوویل»، مجموعه «تالار وحشت بروس کوویل» و مجموعه «اژدهاکش» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی حلقه هیولا می‌شنویم:

راسل از روی میز پایین پرید. قلبش به شدت می‌تپید و هیولای درونش هر لحظه وحشی‌تر میشد. بعضی از بچه‌ها جیغ کشیدند. بعضی‌ها از سر راهش کنار رفتند. خانم اسنرگال فریاد زد: «راسل همین الان دیگه بس کن.» و از جا بلند شد و شنلش را به گوشه‌ای پرت کرد. جادوگر قصه‌گو رفته و به جایش معلمی عصبانی آن جا ایستاده بود. راسل به معلم خرخر کرد.

از جایی در درونش صدای ضعیفی فریاد میزد: «کارت احمقانس. احمقانه. بس کن. همین حالا بس کن.» ولی آن بخش هیولایی وجودش گوش نمی‌کرد. یک دفعه به ذهنش رسید با تمام وجودش دلش می‌خواهد کاری انجام بدهد. ادی را بگیرد و خرخرش به غرشی تبدیل شد. راسل به طرف در هجوم برد. وارد راهرو شد و با عجله به طرف کلاس خانوم براون دوید.

در کلاس بسته بود. اما هیولاها به خودشان زحمت نمی‌دهند در بزنند. او محکم در را باز کرد و به داخل کلاس پرید. با ورود او بچه‌ها از وحشت جیغ کشیدند. راسل دست‌هایش را بالا برد و خرخر کرد و دندان‌هایش را نشان داد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱ دقیقه
معرفی
۱۵ دقیقه
فصل یک: فروشگاه جادویی
۱۵ دقیقه
فصل دو: با یک پیچش حلقه
۱۴ دقیقه
فصل سه: درگیری در سالن غذاخوری
۱۰ دقیقه
فصل چهار: راسل علیه پرحرفی پدر
۱۴ دقیقه
فصل پنج: انتقام ادی
۱۸ دقیقه
فصل شش: قوز بالا قوز
۱۱ دقیقه
فصل هفت: راسل اختیارش را از دست می‌دهد
۱۶ دقیقه
فصل هشت: هیولای درون
۱۲ دقیقه
فصل نه: سومین پیچش حلقه
۱۳ دقیقه
فصل ده: راسل به کمک می‌آید
۱۱ دقیقه
فصل یازده: همدست‌ها
۲۱ دقیقه
فصل دوازده: بازگشت به فروشگاه جادویی
۱۰ دقیقه
فصل سیزده: فرار به خانه
۶ دقیقه
فصل چهارده: سخن آخر

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی حلقه هیولا: ماجراهای فروشگاه جادویی 1
نویسنده
مترجممحبوبه نجف خانی
گویندهمریم نوری درخشان
ناشر چاپیانتشارات آفرینگان
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۲۷۰۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی حلقه هیولا: ماجراهای فروشگاه جادویی 1

برای دریافت کتاب صوتی حلقه هیولا: ماجراهای فروشگاه جادویی 1 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.