معرفی و دانلود کتاب صوتی گربه سیاهه

عکس جلد کتاب صوتی گربه سیاهه
قیمت:
5000 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گربه سیاهه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گربه سیاهه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی گربه سیاهه

داستانی سرگرم‌کننده و خنده‌دار برای کودکان شما! کتاب صوتی گربه سیاهه نوشته‌ی نازنین اسماعیل پور قصه‌ی یک گربه بداخلاق و پرتوقع است که خودش را برتر از حیوانات دیگر می‌بیند. او یک روز تصمیم می‌گیرد قدرتش را به رخ بکشد و به همین دلیل ظاهرش را شبیه پلنگ می‌کند اما همه‌چیز خلاف انتظارش پیش می‌رود... .

درباره‌ی کتاب صوتی گربه سیاهه

چه حیوانی از همه قوی‌تر است؟ نازنین اسماعیل پور در کتاب صوتی گربه سیاهه شما را به دنیای مزرعه دعوت می‌کند، جایی که انواع حیوانات با آرامش کنار هم زندگی را می‌گذرانند. مرغ، گوسفند، اسب، جوجه‌ها و چند حیوان دیگر با هم رابطه‌ی دوستانه‌ای دارند اما گربه سیاه حسابی بداخلاق است! او به هیچ‌کس احترام نمی‌گذارد چون خودش را بالاتر از همه می‌داند.

آرزوی این گربه‌ی اخمو این است که قدرت کافی برای ترساندن بقیه حیوانات را به دست بیاورد. او همیشه مشغول خیال‌پردازی درباره قوی بودن است تا اینکه یک روز، با پلنگ بزرگ جنگل ملاقات می‌کند. او تصمیم می‌گیرد با تغییر ظاهرش حیوانات مزرعه را بترساند و به نوبت سراغ همه‌ی آن‌ها می‌رود، ولی با شنیدن کتاب صوتی گربه سیاهه از نشر صوتی شیما، متوجه می‌شوید هیچ چیز شبیه پیش‌بینی او اتفاق نمی‌افتد... .

کتاب صوتی گربه سیاهه مناسب چه کسانی است؟

کودکان گروه سنی 3 تا 8 سال مخاطب این اثر صوتی هستند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
10 دقیقه
گربه سیاهه

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی گربه سیاهه
نویسنده
ناشر صوتی شیما
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
5000 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی گربه سیاهه

حمیدرضا میرزاصادقی
۱۴۰۱/۱۲/۴
با سلام و احترام
قصه نویسی خصوصاً برای کودکان یک تخصص بالایی می‌طلبد و از حساسیت بالایی برخودار است. گاهی یک بخش کوچک از یک قصه خوب می‌تواند با یک اشتباه در طرح قصه، برای کودک اثری بسیار بد بجای گذارد یا بدآموزی داشته باشد.
انتظار نداریم کیفیت و دقت در طراح یک قصه کوتاه چون این قصه، شبیه قصه‌های
والت دیزنی یا قصه‌های کارتن‌های آمریکایی باشد که کوچکترین موارد را در داستان فیلم لحاظ می‌کنند به نحوی که برای بزرگسال هم میتواند بسیار آموزنده باشد، اما حداقل یک قصه کوتاه برای کودکان باید یا سرگرم کننده یا آموزنده باشد. این که یک گربه از زندگی خود ناراضی باشد و از خال خال‌های پلنگ ایده بگیرد تا دیگران را بترساند و احترامی به این واسطه کسب کند و شگرد او در مورد جوجه‌ها و مرغ و بره موثر و در مورد اسب اثر نکند، هیچ مفهومی نمیتواند منتقل کند. اگر در کاری مهارتی نداریم بهتر است وارد آن کار نشویم حتی اگر بسیار به آن کار احتیاج داشته باشیم!
اجرای قصه بسیار خوب بود.
فاطمه شهابی
۱۴۰۲/۲/۱۹
زیبا بود، دختر سه سالم قبل خواب گوش میده، کلا صدای خانمها رو بیشتر دوست داره
شبنم طبایی
۱۴۰۲/۳/۹
موضوع داستان زیاد جالب نبود ولی خوانش خوبی داره
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب صوتی گربه سیاهه

برای دریافت کتاب صوتی گربه سیاهه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.