معرفی و دانلود کتاب صوتی یوسف‌آباد خیابان سی‌و‌سوم

عکس جلد کتاب صوتی یوسف‌آباد خیابان سی‌و‌سوم
قیمت:
44000 تومان - 4.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی یوسف‌آباد خیابان سی‌و‌سوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی یوسف‌آباد خیابان سی‌و‌سوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی یوسف‌آباد خیابان سی‌و‌سوم

کتاب صوتی یوسف‌آباد خیابان سی‌و‌سوم اثر سینا دادخواه دارای چهار شخصیت به نام‌های سامان، لیلا، استاد نجات و ندا است که راویان چهار فصل این رمان‌اند. سینا دادخواه در هر کدام از این فصل‌ها داستان زندگی یکی از این چهار شخصیت را از زبان خودشان بازگو می‌کند.

در فصل اول رمان یوسف‌آباد خیابان سی‌و‌سوم با پسری به نام سامان آشنا می‌شویم که زندگی‌اش بر پایه‌ی برند و مد و عکاسی می‌گذرد. فصل دوم درباره‌ی لیلا زن حدوداً چهل‌ساله‌ای است که واگویه‌های ذهنی‌اش، شخصیت آسیب‌پذیرش را به خواننده می‌شناساند. در فصل سوم استاد نجات فراز و نشیب‌های زندگی‌اش را روایت می‌کند. در فصل پایانی، با زندگی و ذهن ندای جوانی آشنا می‌شویم که رفتارهایش سرشار از هیجان‌های جوانی است و شوری که از کودکی‌اش حفظ کرده. این چهار شخصیت همگی در یک آتلیه‌ی عکاسی در یوسف‌ آباد خیابان سی و سوم دور هم جمع می‌شوند.

ارتباط تمام این شخصیت‌ها به یکدیگر، عشق در بستری از زندگی شهری است. شهری که «تهران» است و در کم‌ماجرایی داستان یوسف آباد خیابان سی‌و‌سوم به پررنگی زندگی و روابط این چهار نفر حضور دارد.

یوسف‌آباد خیابان سی‌و‌سوم، رمانی است که می‌توان از کنار خصوصیات نسلی‌اش به‌راحتی گذشت و به روح زندگی شهری و مناسبات آدم‌ها با همدیگر چسبید، در تهرانی که نوشتن از آن و خواندن از آن بدی‌هایش را کم‌رنگ‌تر می‌کند.

سینا دادخواه در این مورد نوشته است: «این شهر توی خون همه‌ی تهرانی‌ها هست، ولی چرا همه از خون و خون‌ریزی می‌ترسند؟ باید یکی بیاید و نتایج آزمایش خون‌شان را نشان‌شان بدهد تا ببینند درصد تهران از درصد گلبول‌های سفید خون‌شان هم بیشتر است، و این تهران است که دارد از بدن‌شان در مقابل انواع بیماری‌ها دفاع می‌کند.»

در قسمتی از کتاب صوتی یوسف‌آباد خیابان سی‌و‌سوم می‌شنویم:

حرف‌ها خودشان خود به خود نمی‌آیند واج می‌شوند و درست یک هوا بیرون‌تر از دندان‌ها قرار‌ می‌گیرند ولی بیرون نمی‌پرند... سقوط آزاد مصوت‌ها لغو ‌می‌شود. سقوط آزاد همیشه خطرناک است. مخصوصا اگر بدون طناب و کمربند باشد. حرف‌هایی که به خاطرات عاشقی مربوط می‌شوند این کمربند را ندارد خطرناک‌اند قاتل بالقوه‌اند با جان خودشان بازی می‌کنند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 1
نمونه 2
نمونه 3
29 دقیقه
فصل اول - بخش اول
17 دقیقه
فصل اول - بخش دوم
24 دقیقه
فصل اول - بخش سوم
21 دقیقه
فصل دوم - بخش اول
19 دقیقه
فصل دوم - بخش دوم
22 دقیقه
فصل دوم - بخش سوم
26 دقیقه
فصل سوم - بخش اول
22 دقیقه
فصل سوم - بخش دوم
23 دقیقه
فصل سوم - بخش سوم
12 دقیقه
فصل سوم - بخش چهارم
26 دقیقه
فصل چهارم - بخش اول
22 دقیقه
فصل چهارم - بخش دوم
23 دقیقه
فصل چهارم - بخش سوم
14 دقیقه
فصل چهارم - بخش چهارم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی یوسف‌آباد خیابان سی‌و‌سوم
نویسنده
گویندهآرمان سلطان زاده، سحر مشرفی، علی دنیوی ساروی، مریم پاک ذات
ناشر چاپینشر چشمه
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۵۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان ایرانی، کتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه صوتی
44000 ت - 4.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی یوسف‌آباد خیابان سی‌و‌سوم

مریم مهدی
۱۴۰۱/۹/۸
یوسف آباد، خیابان سی و سوم
" سینا دادخواه " را سروش صحت به عنوان مهمان برنامه کتاب باز دعوت کرد و آن جا باهاش و کتابهاش آشنا شدم. توی برنامه می‌گفت معروفه که اگر می‌خواهی تهران را بشناسی می‌گن باید کتابهای سینا دادخواه را بخونی و حقیقتا هم درست می‌گفت.
فصل اول کتاب به خریدی اشاره دارد که بین و و
دختر پسر جوانی در پاساژ گلستان شهرک غرب اتفاق می‌افتد نوع توصیف و روایت این محله و این مرکز خرید و حتی ماشین‌هایی که آن جا رفت و آمد می‌کنند، واقعا می‌تونه توصیف به جایی از اون محدوده باشه.
در مورد بقیه رستوران‌ها، کافه‌ها، محله‌ها و حتی برندهایی هم که توی کتاب اسم برده میشه برای من جذابیت‌هایی وجود داشت که با همه آن‌ها آشنا هستم و نیاز زیادی به تصویر سازی و تخیل نیست.
کتاب به ماجرای 4 نفر یعنی دو زوج می‌پردازد که روابط نسبتا پیچیده‌ای با هم دارند و حتی تا پایان کتاب هم بسیاری از گره‌ها باز نمیشه و ابهامات برطرف نمیشه. حداقل برای من این جور بود.
به نظرم از آن داستان‌هایی هست که اگر می‌خواین کلا براتون جا بیفته چی به چی بود، باید بیشتر از یک بار بخونیدش.
هر کدام از شخصیت‌ها با راوی جداگانه‌ای حکایت خودشون را مطرح می‌کنند که این موضوع هم جزو جذابیت‌های کتاب صوتی هستش.
در بین راوی‌ها من عاشق صدای آرمان سلطان زاده و علی دنیوی ساروی هستم. آقای سلطان زاده که خب بسیار معروف هستن ولی در رابطه با آقای دنیوی ساروی توصیه می‌کنم کتاب بیگانه آلبرکامو را با اجرای بی نظیر ایشون از دست ندین.
ممنون از کتابراه و اهمیتی که به نقد و نظرات خوانندگان میده و برای آن‌ها امتیاز و تخفیف در نظر می‌گیره.
نلی م
۱۳۹۶/۱۱/۳
کتاب بسیار جالبی هست، هر روز در مسیر رفت و برگشت به محل کار گوش میدم، خصوصا فضاسازی جالبی داره و همچنین صدای گوینده‌ها هم بسیار گیراس، امیدوارم کتاب‌های صوتی بیشتری اضافه کنید، بی‌صبرانه منتظر اضافه شدن کتاب‌های جدید به بخش کتاب‌های صوتی هستم
داوود مدنی
۱۳۹۸/۱۲/۵
سلام من درهفته دوتا کتاب گوش میکنم تا حالا اکثر کتابهای کتابراه و خریدم ولی بنظر من بدترین و بی‌معنی‌ترین کتاب بود تا حالا گوش کردم پولش هیچی ولی حیف وقتی که گذاشتم، 😞😞😞
ایما طالم رود
۱۳۹۷/۱۱/۲۷
وقتی کتاب رو شروع کردم به نطرم خواندن جالب بود ولی رفته رفته خیلی بی‌معنی و اتفاقات کتاب هم مسخره بود، صدا گذاری کتاب عالی، ولی به هر حال گوش دادنش را پیشنهاد نمیکنم
Armaghan N
۱۴۰۱/۹/۲۷
چارچوبِ داستان خوب است اما با گزافه گویی و پرگویی‌های شخصیت‌ها، بسیار ملال آور و خسته کننده شده است.
noviYan basiri
۱۳۹۹/۸/۳۰
واقعا عالی بود
ممنون از تمام زحمت‌های که می‌کشین
خدا قوت
Sude Neshat
۱۳۹۷/۱/۲۳
قلم نویسنده قوی و پر کشش میباشد ولی کلیت داستان به نظرم جالب نبود
m salimi
۱۴۰۰/۱۲/۱۷
خیلی خوشم نیومد. خوب نیست
زهرا زهرایی
۱۳۹۷/۲/۲۵
اسم کتاب نزدیک خونه‌ی ماس.. جالب شد بخونم.. ☺😅
مشاهده همه نظرات 9

راهنمای مطالعه کتاب صوتی یوسف‌آباد خیابان سی‌و‌سوم

برای دریافت کتاب صوتی یوسف‌آباد خیابان سی‌و‌سوم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.