معرفی و دانلود رایگان مجله صوتی کتاب شنبه - شماره چهار

عکس جلد مجله صوتی کتاب شنبه - شماره چهار
قیمت:
رایگان - 0€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی مجله صوتی کتاب شنبه - شماره چهار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی مجله صوتی کتاب شنبه - شماره چهار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی مجله صوتی کتاب شنبه - شماره چهار

به نظر شما داستان‌ها چه تأثیری بر زندگی و فرهنگ مردم دارند؟ در مجله صوتی کتاب شنبه - شماره چهار درمورد ادبیات و آثار مشهور کشور خاصی صحبت می‌شود و این بار نیز رابطه متقابل روانکاوی و ادبیات مورد بررسی قرار گرفته است. این نشریه در روز شنبه اول هر ماه در کتابراه منتشر می‌شود.

درباره مجله صوتی کتاب شنبه:

این موضوع غیرقابل‌انکار است که مطالعه آثار ادبی به‌غیر از لذت و سرگرمی باعث ایجاد نگرش‌های عمیقی در انسان می‌شود. حتی برخی از آثار ممکن است دیدگاه و جهان‌بینی شما را نسبت به جهان اطرافتان متحول سازد. همچنین بسیاری از تفکرات و عقایدی که در یک جامعه حاکم هستند نیز، از کتاب‌ها و مفاهیم مطرح شده در آن‌ها ناشی می‌شوند.

بخش زیادی از فرهنگ هر جامعه‌ای از تأثیر آثار ادبی منتشر شده در سراسر جهان شکل‌گرفته است. به نظر شما این تأثیر از کجا می‌آید و چطور یک اثر ادبی می‌تواند تأثیر زیاد و چشم‌گیری بر روی روح و جان افراد بگذارد؟

شماره چهارم مجله صوتی کتاب شنبه درمورد تأثیرپذیری روانکاوی از ادبیات و نویسندگان صحبت می‌کند. همچنین به بررسی زندگی چندین روانکاو برجسته پرداخته و نحوهٔ شکل‌گیری رمان‌ها و داستان‌های نویسندگان و هنرمندانی را که ذهن پیچیده‌ای دارند، برایتان شرح داده است. از موضوعات دیگر این شماره می‌توان به مروری بر نامه‌های سیمین و جلال و یک داستان کوتاه درخشان از آنتون چخوف اشاره کرد.

مجله صوتی کتاب شنبه مناسب چه کسانی است؟

اگر به مجلات ادبی، داستانی و ناداستان‌ها علاقه دارید، از شنیدن این مجله صوتی لذت خواهید برد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۶۹ دقیقه
مجله صوتی کتاب شنبه - شماره چهار

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابمجله صوتی کتاب شنبه - شماره چهار
نویسنده
گویندهرضا عمرانی، سپیده مالمیر، شرگان انورزاده
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی شعر، ادبیات و زندگینامه، کتاب‌های شعر پارسی
قیمت نسخه صوتی
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

نقد، بررسی و نظرات مجله صوتی کتاب شنبه - شماره چهار

بهارک رمضانی
۱۴۰۱/۵/۱۹
تا کنون سعادت شنیدن این مجله عالی را نداشتم. شاید تعجب کنید که چطور از واژه عالی استفاده کردم در صورتی که هنوز محتوای مجله را نشنیده ام. بعضی انسانها هستند که حضورشان از خوبی و اصالت اثر می‌گوید و آقای رضا عمرانی گرامی یکی از این انسانها هستند.
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه مجله صوتی کتاب شنبه - شماره چهار

برای دریافت مجله صوتی کتاب شنبه - شماره چهار و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.