معرفی و دانلود کتاب صوتی عمیق‌ترین پذیرش: بیداری بنیادین در زندگی روزمره

عکس جلد کتاب صوتی عمیق‌ترین پذیرش: بیداری بنیادین در زندگی روزمره
قیمت:
۵۲۰۰۰ تومان - 9.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عمیق‌ترین پذیرش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عمیق‌ترین پذیرش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی عمیق‌ترین پذیرش: بیداری بنیادین در زندگی روزمره

اگر دوست دارید به بیداری معنوی دست پیدا کنید و نسبت به سختی‌های زندگی به پذیرش برسید، کتاب صوتی عمیق‌ترین پذیرش را گوش کنید. جف فاستر در این کتاب راه‌هایی را به شما معرفی می‌کند که با کمک آن‌ها می‌توانید با آگاهی تصمیم بگیرید و به آرامش برسید.

درباره کتاب صوتی عمیق‌ترین پذیرش:

آیا فکر می‌کنید برای اینکه در زندگی مسیر درستی را پیش بگیرید، به محافظت نیاز دارید؟ آیا برای دستیابی به معنویت راستین مسیر دشواری را باید طی کرد؟

جواب این سوالات یک «نه» قاطع است! اکثر افراد تصور می‌کنند برای بیداری معنوی باید از خودشان مراقبت کنند. در صورتی که اصلا چنین نیست. جف فاستر عقیده دارد شخصیت واقعی شما به قدری آزاد و دوست‌داشتنی و پذیرنده است که هر کاری را نیاز است می‌توانید بدون ترس انجام دهید. او در کتاب عمیق‌ترین پذیرش (The deepest acceptance) پیام مهمی به شما می‌رساند. اینکه: «زندگی نمی‌تواند به شما صدمه بزند، زیرا شما زندگی هستید.»

با شنیدن این کتاب متوجه می‌شوید که باید لحظهٔ حال را مثل یک دوست عزیز در آغوش بگیرید تا بتوانید ماجراجویی واقعی زندگی را آغاز کنید. همچنین به این درک مهم و ارزشمند می‌رسید که واقعاً چه کسی هستید و رؤیایتان چیست. نویسنده با ارائه راهکارهایی به شما کمک می‌کند تا به پذیرش کامل نسبت به لحظهٔ حال برسید.

کتاب صوتی عمیق‌ترین پذیرش شامل مجموعه‌ای از بینش‌هایی می‌شود که جف فاستر آن‌ها را در اختیار شما قرار داده است. با کمک این بینش‌ها می‌توانید زندگی را به همان شکل که هست بپذیرید و آن را در آغوش بگیرید. کافی است دست از تلاش بردارید تا به آن چیزی که حقیقتاً آرزویش را دارید دست پیدا کنید.

نکوداشت‌های کتاب عمیق‌ترین پذیرش:

- کتاب راهنمای زیبایی برای زیستنی بدون ترس و همراه سادگی که در هر لحظه از زندگی ما وجود دارد. (Judith Blackstone)
- خردمندانه، گسترده، و دوست‌داشتنی. آموزه‌هایی که می‌توانند قلب را آزاد کنند. (Jack Kornfield)
- در این کتاب روایت عمیقی وجود دارد: حضوری زنده و دلسوزانه که شما را به بیداری در لحظه دعوت می‌کند. (تارا براش - روان‌شناس آمریکایی)
- جف با این کتاب صادقانه و روشنگر به چیزهای شگفت‌انگیزی دست یافته است. چیزهایی که به نفع همه ماست و نور حقیقت را به زندگی‌مان وارد می‌کند. (Stephen Gawtry)

کتاب صوتی عمیق‌ترین پذیرش مناسب چه کسانی است؟

اگر رؤیایی در سر دارید و در آرزوی رسیدن به آن هستید، شنیدن این کتاب می‌تواند کمک زیادی به شما کند.

با جف فاستر بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده و مربی معنوی در سال 1980 و در لندن به دنیا آمد. او تحصیلات خود را در رشته اخترفیزیک و در دانشگاه کمبریج ادامه داد و در همان جا فارغ‌التحصیل شد. جف فاستر (Jeff Foster) پس از اتمام تحصیلات دچار مشکلات روحی و جسمی فراوانی شد و به افسردگی مبتلا شد. وی در نهایت در سال 2006 و در 26 سالگی به بیداری معنوی رسید و در حال حاضر به یکی از جوان‌ترین استادان معنوی جهان تبدیل شده است. کتاب دیگر او «شگفتی وجود» نام دارد که در آن با زبانی طنز درمورد روبه‌رویی با خود واقعی‌تان صحبت می‌کند.

در بخشی از کتاب صوتی عمیق‌ترین پذیرش می‌شنویم:

ترس از مطرود شدن، ظاهراً در روان بشر بسیار عمیق است. یک فرد مطرود به ‌معنای دقیق کلمه کسی است که از قبیله طرد شده است، از گروه یا جمع اجتماعی اخراج شده است، از روستا و خانه‌اش دور رانده شده است تا در جنگل، در حیات‌وحش بمیرد بدون این‌که ‌کسی برای حفاظت از او وجود داشته باشد. ترس از طرد شدن در واقع ترس از سردی و تنهایی، بدون حفاظت ماندن، فراموش ‌شدن، آسیب‌پذیری و نزدیک به مرگ بودن است.

اگرچه ما شاید دیگر از این نترسیم که حیوانات وحشی تکه پاره‌مان کنند، اما هنوز به‌ طریقی ناآگاهانه، طردشدن اجتماعی را با نوعی مرگ مرتبط می‌دانیم. اگر من خودم را برای شما افشا کنم، ممکن است بمیرم. آن، این‌گونه احساس می‌شود. مطرود بودن، یک موج عمیقاً مشکل‌دار در اقیانوس بشری است و بنابراین ما اکثر زندگی‌مان را در اجتناب از صمیمیت می‌گذرانیم و به‌جای آن به تعقیب اهداف سطحی‌تری مانند محبوبیت، شهرت یا صرفاً منطبق ‌بودن با جماعت می‌پردازیم. وقتی من در دانشگاه بودم، به‌ یاد دارم دانشجویی بود که همه او را دوست داشتند. او همیشه و در هر جایی، یک گروه از دوستان را در اطراف خود داشت. در آن روزها، فرض من این بود که او با همه‌ی آن همراهانی که دارد، باید شادترین فرد باشد، کامل‌ترین، تمامیت یافته‌ترین و راضی‌ترین فرد باشد. من کمی از او در حیرت بودم، کمی از او می‌ترسیدم و کمی به او حسادت داشتم. در روز فارغ‌التحصیلی‌مان، من با او صحبت کردم و او به من گفت که چقدر احساس تنهایی می‌کند و همیشه چقدر احساس تنهایی می‌کرده است، گرچه همه او را می‌شناختند. او قبل از این‌که نوشیدنی دیگری را فرو بدهد گفت: «همه مرا می‌شناسند اما ‌کسی واقعاً مرا نمی‌شناسد. من افراد زیادی را می‌شناسم، اما بسیار احساس جدایی می‌کنم.»

ممکن است مردم احاطه‌تان کنند و هنوز تنها باشید. زندگی‌تان می‌تواند مملو از مهمانی شبانه، دورهمی خانوادگی، ارتباطات اجتماعی، بیرون رفتن شبانه، کنفرانس، اعتکاف، جلسه، کارگروه و فستیوال باشد ولی هنوز ممکن است کاملاً احساس جدایی بکنید. می‌توانید شریک کامل خود را بیابید و یک جفت کامل باشید، جفتی که هرکسی فکر کند از آن ‌پس شادمانه زندگی خواهید کرد، ولی ممکن است بیش از هر زمانی در گذشته، احساس جدایی و تنهایی و احتمالاً سردرگمی کنید. مهم نیست چه تعداد رابطه داریم، مهم نیست زندگی‌مان چقدر مملوّ از افراد و دارایی‌هاست، اگر ارتباط عمیق، صداقت واقعی، صمیمیت به ‌معنای واقعی کلمه وجود نداشته باشد، شما احساس ارضا شدن و رضایت نخواهید کرد، هنوز چیزی کم خواهد بود. هنوز خالی ‌بودن و حس فقدان وجود خواهد داشت.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۲ دقیقه
مقدمه
۳۴ دقیقه
فصل اول: بیدار شدن به پذیرشی عمیق
۴۷ دقیقه
چرا ما رنج می‌کشیم؟
۴۲ دقیقه
مقاومت در برابر لحظه‌ی حال
۳۹ دقیقه
معنای صحیح پذیرش
۳۰ دقیقه
داستان جهان
۳۹ دقیقه
تفاوت وجود و احساس
۳۹ دقیقه
چیزی به ‌نام فکر منفی وجود ندارد
۵۵ دقیقه
فصل دوم: پذیرش عمیق در زندگی روزمره
۴۴ دقیقه
درد و زمان
۵۱ دقیقه
بازی‌های قدرت
۴۲ دقیقه
نگاه از منظر فردی دیگر
۴۸ دقیقه
بخشش مرشدهایمان: پایان جست‌وجوی پذیرش در بیرون از خودمان
۳۴ دقیقه
شنیدنِ حقیقتِ دیگران
۳۳ دقیقه
اعتیادها
۳۹ دقیقه
تمایل، طلب، نیاز و خواست
۳۳ دقیقه
آن‌چه که شمایید، یک معتاد نیست

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی عمیق‌ترین پذیرش: بیداری بنیادین در زندگی روزمره
نویسنده
مترجموحید مهدیخانی
گویندهمیلاد فتوحی
ناشر چاپینشر ترنگ
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ ساعت و ۵۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۵۲۰۰۰ ت - 9.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی عمیق‌ترین پذیرش

کاربر کتابراه
۱۴۰۱/۲/۲۵
این کتاب واقعا عالی‌ست. راهکاری که ارائه می‌کند، قابل هضم و کاملا قابل اجراست. مخصوصا فصل‌های آخر کتاب بسیار عالی مطلب را توضیح می‌دهد. به دوستان پیشنهاد می‌کنم علاوه بر این کتاب، دو کتاب تمرین نیروی حال و طلوع زمینی نو را هم تهیه بفرمایند؛ هر دو کتاب از اکهارت تول هست. مطالب این کتاب جف فاستر و دو این کتاب اکهارت تول تکمیل‌کننده‌ی یکدیگر هستند و مطالعه‌شان واقعا باعث ایجاد آرامش می‌شوند و مطالب هر سه کتاب کاملا قابل اجرا هستند. پیشنهاد می‌کنم نسخه‌ی صوتی تمرین نیروی حال با صدای آقای نیما رئیسی از ناشر خوب صوتی نوین کتاب گویا را تهیه بفرمایید. چون این نسخه‌ی صوتی واقعا آرامش‌بخش است. همچنین پیشنهاد می‌کنم نسخه‌ی صوتی کتاب طلوع زمینی نو با صدای آقای افشین اعتماد از ناشر صوتی انتشارات جیحون را تهیه بفرمایید، چون در ترجمه‌ی این نسخه‌ی صوتی بیشتر رعایت امانت صورت گرفته است نسبت به ترجمه‌ی دیگر این کتاب از آقای برزگر.
لحن و شیوه‌ی خوانش گوینده‌ی محترم کتاب عمیق‌ترین پذیرش، آقای میلاد فتوحی، هم بسیار دلنشین و عالی‌ست. ایشان بسیار ماهرانه خوانش کتاب را انجام دادند. متشکرم از ناشر صوتی، نوین کتاب گویا، برای صوتی کردن این کتاب با صدای گوینده‌ی پرمهارت، آقای فتوحی. دقت در انتخاب گوینده برای خوانش کتاب صوتی واقعا اهمیت زیادی دارد. چون واقعا خوانش کتاب صوتی مهارتی‌ست که در هر کسی نیست و هر کسی توانایی خوانش کتاب صوتی با لحن و شیوه‌ی خوانش درست و متناسب با متن کتاب را ندارد. امیدوارم همواره ناشران صوتی در انتخاب گویندگان این مطلب را لحاظ بفرمایند و تصور نشود که فقط بدون تپق خواندن کتاب ملاک انتخاب گوینده باید باشد. لحن و شیوه‌ی خوانش متناسب با متن بسیار مهم است.
با سپاس از کتابراه.
نشمین باقری
۱۴۰۱/۲/۲۱
خیلی ارتباط گرفتم با کلام کتاب و صدای گوینده، الان هم در حال گوش دادن هستم و وجد دارم از درس‌های جدیدی که گرفتم، مطالب کتاب تکراری نبود برام و از نویسنده دیگه‌ای نشنیده بودم
مهسا نوروزى
۱۴۰۱/۴/۷
عالی و عمیق بود و بینشی جدید ایجاد میکنه که موجب افزایش صبر و ارامش میشه
محمد مهدی یزدی زاده
۱۴۰۱/۳/۱۳
خوانش گوینده بکر و دست نخوردست...
و صداپیشه مقدس و پاک منش است....
muhammadreza dehghan
۱۴۰۱/۳/۲۸
این کتاب یکی از بهترین کتاباس
مشاهده همه نظرات ۵

راهنمای مطالعه کتاب صوتی عمیق‌ترین پذیرش

برای دریافت کتاب صوتی عمیق‌ترین پذیرش و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.