معرفی و دانلود مجله صوتی کتاب شنبه - شماره دو

عکس جلد مجله صوتی کتاب شنبه - شماره دو
قیمت:
۲۰۰۰۰ تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی مجله صوتی کتاب شنبه - شماره دو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی مجله صوتی کتاب شنبه - شماره دو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی مجله صوتی کتاب شنبه - شماره دو

مجله صوتی کتاب شنبه - شماره دو نشریه ادبی ماهانه‌ای است که در هر کدام از شماره‌های آن به بررسی تاثیر کتاب بر زندگی و فرهنگ مردم یک منطقه می‌پردازد. هر یک از شماره‌های این نشریه ادبی ادبیات ملل مختلفی را معرفی می‌کند و آثار مشهور آن منطقه خاص را مورد تحلیل قرار می‌دهد. این مجله صوتی در روز شنبه اول هر ماه در کتابراه منتشر می‌شود.

درباره مجله صوتی کتاب شنبه:

شاید بتوان گفت تفکرات و عقاید هر جامعه‌ای از کتاب‌ها و مفاهیمی که در آن‌جا رایج است، نشئت می‌گیرد. به طوری که می‌توان این موضوع را مطرح کرد که بیشتر آثار ادبی در سراسر جهان موجب شکل‌گیری بخش زیادی از فرهنگ یک جامعه می‌شوند. اما منشا اصلی این تأثیر چیست و کدام آثار ادبی بیشترین اثر را در روح و جان افراد گذاشته‌اند؟

مطالعهٔ برخی از آثار ادبی، به جز لذت ادبی و سرگرمی، موجب می‌شود در نگرش‌های شما عمقی به وجود بیاید و شاید حتی دیدگاه و جهان‌بینی‌تان را نسبت به جهان اطراف متحول سازد.

حال در شماره دوی مجله صوتی کتاب شنبه درمورد ادبیات و شعر فرانسه و تاثیر آن بر فرهنگ این کشور صحبت شده است. بخشی از مهم‌ترین رویدادهای ادبی فرانسه بررسی، رمان‌های شاخص این ادبیات معرفی، و دربارهٔ سینما و موسیقی و هنر فرانسوی صحبت می‌شود. همین‌طور گپ‌و‌گفتی صمیمانه دربارهٔ زمینه‌های فکری و اجتماعی ادبیات فرانسه با یکی از مترجمانش انجام شده است. طبق روال هر شماره داستان کوتاه، روایت‌ها و یادداشت‌ها را می‌توانید با صدای گوینده‌های ماه‌آوا بشنوید.

در این شماره همچنین درمورد کامبیز درمبخش، کاریکاتوریست و گرافیست ایرانی که به تازگی از دنیا رفت صحبت می‌شود. شنیدن و خواندنِ آنچه به جغرافیای داستان مربوط است نه‌فقط لذتی سرگرم‌کننده، که عمقی بر نگرش‌هایمان است.

مجله صوتی کتاب شنبه مناسب چه کسانی است؟

اگر به مجلات ادبی و داستانی و ناداستان‌ها علاقه دارید، از شنیدن این مجله صوتی لذت خواهید برد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۵۸ دقیقه
بخش یک
۶۷ دقیقه
بخش دو

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابمجله صوتی کتاب شنبه - شماره دو
نویسنده،
گویندهگروه گویندگان
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی شعر، ادبیات و زندگینامه، کتاب‌های ادبیات جهان
قیمت نسخه صوتی
۲۰۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات مجله صوتی کتاب شنبه - شماره دو

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه مجله صوتی کتاب شنبه - شماره دو

برای دریافت مجله صوتی کتاب شنبه - شماره دو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.