معرفی و دانلود کتاب صوتی درخت کوچک آلیس

عکس جلد کتاب صوتی درخت کوچک آلیس
قیمت:
5000 تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی درخت کوچک آلیس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی درخت کوچک آلیس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی درخت کوچک آلیس

کتاب صوتی درخت کوچک آلیس نوشتۀ باب گراهام، دربارۀ دختربچه‌ای است که نهالی هم سن‌وسال خود دارد و از او با وسواس زیادی مراقبت می‌کند.

موضوع کتاب صوتی درخت کوچک آلیس (Alice's little tree) چیست؟

هم‌زمان با به دنیا آمدن آلیس در طبقۀ پانزدهم یک ساختمان، پدر و مادرش یک نهال زیبا کاشتند تا در کنار فرزندشان شاهد رشدش باشند.

این نهال کوچک روز به روز همراه با آلیس قد می‌کشید و بلندتر می‌شد، طوری که مادرش مجبور بود هر چند وقت یک بار کمی از آن نهال را اصلاح کند. روزی آن‌ها درختچه را پشت پنجره گذاشتند تا آفتاب با قدرت بیشتری به او بتابد.

پاییز که فرارسید برگ‌های نهال کم‌کم زرد و خشک شدند. آلیس هم بیشتر وقتش را به بازی با عروسک‌ها یا پدرش می‌گذراند. با آمدن بهار برگ‌های درختچه سبز شدند و آلیس هم شروع به چهار دست‌وپا رفتن کرد.

روزها گذشت و این دو در کنار یکدیگر بزرگ شدند و رشد کردند. روزی از روزها یک کبوتر ناخواسته به نهال پشت پنجره گیر کرد و درختچه به زمین افتاد و ریشه‌هایش از خاک بیرون زدند. آلیس بسیار ناراحت و نگران شد و...

باب گراهام (Bob Graham) با داستان دلنشین خود تلاش کرده مهرورزی و محبت کردن به گیاهان و به طور کلی موجودات زنده را به کودکان بیاموزد و آن‌ها را به این کار ترغیب و تشویق کند.

کتاب صوتی درخت کوچک آلیس برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان جذاب و دوست‌داشتنی برای کودکان 3 تا 7 ساله بسیار آموزنده و اثرگذار خواهد بود.

در بخشی از کتاب صوتی درخت کوچک آلیس می‌شنویم:

وقتی کریسمس فرارسید، آلیس به پدر و مادرش توی تزیین کردنِ درختِ کریسمس کمک کرد. اون‌ها روی درخت چراغ‌های رنگی با 6 رنگِ مختلف گذاشتن و در بالای اون هم یک ستارۀ درخشان وصل کردن. کادوی کریسمسِ دخترک هم یک بسته آدمک برای شهرِ کوچیکش بود. آلیس چندتا از آدمک‌ها رو زیرِ درخت گذاشت. مثلِ یک مرد با کت و شلوار، یک زن که عجله داشت، یک باغبون که در حالِ اصلاحِ درخت‌هاش بود، یک خرس در حالِ خوردن عسل و یک بز که در حالِ بازیگوشی بود.

بعد از اینکه دخترک همۀ آدمک‌ها رو سر جاهاشون گذاشت، پدرش بهش پیشنهاد داد که با دست، نایلونِ حبابدارِ بسته بندیِ کادو رو بترکونن. اون‌ها تمام شب مشغول انجام دادنِ این کار بودن و کلی بهشون خوش گذشت.

با گذشتِ زمان، همه چیز تغییر کرد. آلیس بزرگ شد؛ لباس، کفش، جوراب و کیفِ جدید خرید تا برای اولین بار به مدرسه بره. اون که حالا دوست‌های جدیدی پیدا کرده بود، دیگه خیلی کمتر با دوست‌های قدیمیِ توی خونه‌اش وقت می‌گذروند. خواهرِ کوچیکِ آلیس، کِیت (Kate) هم به دنیا اومد و حالا دیگه اون توی تختِ دورانِ بچگیِ آلیس می‌خوابید. درختچه هم که زیاد بزرگ نشده بود، همچنان روی طاقچۀ پنجره قرار داشت.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
10 دقیقه
درخت کوچک آلیس

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی درخت کوچک آلیس
نویسنده
مترجمیاسین محمدنیا
گویندهمهدی صفری
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
5000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی درخت کوچک آلیس

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی درخت کوچک آلیس

برای دریافت کتاب صوتی درخت کوچک آلیس و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.