معرفی و دانلود PDF کتاب داکی دلقک سیرک می‌شود

عکس جلد کتاب داکی دلقک سیرک می‌شود
قیمت:
۱۹۰۰ تومان - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب داکی دلقک سیرک می‌شود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب داکی دلقک سیرک می‌شود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب داکی دلقک سیرک می‌شود

کتاب داکی دلقک سیرک می‌شود نوشته‌ی راسل پانتر، داستان گاوی قهوه‌ای و بامزه را به تصویر می‌کشد که به صورت اتفاقی وارد یک سیرک بزرگ می‌شود و در آنجا کارهای خنده‌دار و جالبی انجام می‌دهد. این اثر دلنشین باعث تقویت قوه تخیل در کودکان می‌شود.

موضوع کتاب داکی دلقک سیرک می‌شود چیست؟

روزی داکی تصمیم می‌گیرد که از سیرکی بزرگ دیدن کند. هنگامیکه به محل سیرک رسید به او اجازه‌ی ورود ندادند زیرا صندلی‌های سیرک جای خالی برای داکی نداشت اما به صورت اتفاقی با رئیس سیرک مواجه می‌شود و...

درباره‌ی مجموعه «کتاب‌های تصویری داستان من»:

این مجموعه با هدف تقویت قدرت تخیل کودکان موضوعات متنوع و بسیار ساده‌ای را که برای آن‌ها جذاب است را به تصویر می‌کشد. از ویژگی‌های بارز مجموعه حاضر این است که شما با توجه به تصاویر می‌توانید داستان‌هایی مختلف و متنوع، با زبانی که کودک شما بیشتر با آن آشناست، تعریف کنید و از او بخواهید تا قدرت تخیلش را به کار گیرد و داستان خودش را برای شما از روی تصاویر تعریف کند. در زمان مطالعه‌ی این کتاب‌ها حتماً از کودک خود در رابطه با تصاویر سؤال بپرسید و ذهن او را در تخیل و خلاقیت به چالش بکشید و باعث پرورش آن شوید. با مجموعه «کتاب‌های تصویری داستان من» داستان خواندن را برای کودکانتان به تجربه‌ای فوق‌العاده و لذت‌بخش تبدیل کنید.

کتاب داکی دلقک سیرک می‌شود مناسب چه کسانی است؟

این کتاب با تصاویر جذاب و ایده‌ی داستان‌ سرایی از زبان خود کودک باعث پرورش و تقویت قوه‌ی تخیل و تحلیل کودکان می‌شود و آن‌ها حتی بدون خواندن متن و تنها با تصاویر کتاب می‌توانند با آن ارتباط برقرار ‌کنند. راسل پانتر (Russell Punter) داستان داکی دلقک سیرک می‌شود را برای خردسالان و کودکان پیش‌دبستانی تالیف کرده است و برای والدینی که به دنبال پرورش ذهن کودک از سنین خردسالی هستند، گزینه‌ای مناسب به شمار می‌رود.

در بخشی از کتاب داکی دلقک سیرک می‌شود می‌خوانیم:

داکی که حول کرده بود، اولش سر خورد.
ولی چندتا شیرین کاری جالب هم انجام داد.
اما خورد به کیک‌های سیب و آن‌ها را انداخت و همچنین به آجرها هم خورد و آن‌ها را انداخت.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب داکی دلقک سیرک می‌شود
نویسنده
مترجممجید عاطفی
ناشر چاپی دانش نگاران برنا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۷
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۹۰۰ ت - 0.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب داکی دلقک سیرک می‌شود

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب داکی دلقک سیرک می‌شود

برای دریافت کتاب داکی دلقک سیرک می‌شود و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.