معرفی و دانلود کتاب صوتی سفید برفی و گل قرمزی

عکس جلد کتاب صوتی سفید برفی و گل قرمزی
قیمت:
5000 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سفید برفی و گل قرمزی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سفید برفی و گل قرمزی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی سفید برفی و گل قرمزی

کتاب صوتی سفید برفی و گل قرمزی اثر برادران گریم که از آن به‌عنوان قدیمی‌ترین نسخه از داستان سفید برفی یاد می‌کنند با صدای محمد قدم پور مقدم، عاطفه مولائی طبری، محمدرضا ذبیحی، سوگند رمضانی و غزال حسن زاده اجرا شده است.

داستان سفید برفی و گل قرمزی قصه زنی بیوه است که در کلبه‌ای قدیمی‌ که روبه روی آن دو درخت گل رز است زندگی می‌کند. یکی سرخ و دیگری سپید، زن بیوه هم دو دختر زیبا داشت، یکی سفید برفی و دیگری گل قرمزی، با وجود فقر خانواده، آن‌ها در کنار هم خانواده‌ای خوشبخت و بسیار مهربان و بخشنده بودند، طوری که اگر کسی کمک طلب می‌کرد، آن‌ها به او کمک می‌کردند. همین قلب مهربان دخترها باعث می‌شود آن‌ها به سعادت و خوشبختی برسند.

برادران گریم (Brothers Grimm) یاکوب و ویلهلم، دانشوران آلمانی بودند که به علت انتشار داستان‌های فولکلور پریان مشهور شدند. آن‌ها مطالعاتی در زمینهٔ زبان‌شناسی داشتند و یک فرهنگ لغات برای زبان آلمانی هم نگاشتند. قصه‌های برادران گریم دریچه‌ای از دنیای سحر و جادو و پریان را بر روی خواننده باز می‌کند. معروف‌ترین داستان‌های فولکلور آن‌ها شامل سفید برفی، راپونزل، سیندرلا، هانسل و گرتل، شنل قرمزی و شاهزاده خانم و قورباغه است.

در قسمتی از کتاب صوتی سفید برفی و گل قرمزی می‌شنویم:

اون دور دورا میون یه جنگل بزرگ و پر از درخت یه کلبه ی کوچیک بود که مادری با دو دختر کوچیکش اونجا زندگی می‌کردند. خونه‌ی اونا خیلی کوچیک اما باصفا بود. تو حیاط خونه یه باغچه‌ی قشنگ بود که توی اون دو تا بوته‌ی گل رز وجود داشت، یکی سرخ و اون یکی سفید...

مادر گل‌های رز تو باغچه رو خیلی دوست داشت و با دقت ازشون نگه‌داری می‌کرد به خاطر همین وقتی دخترهاش به دنیا اومدن اسم اولی رو گذاشت سفید برفی و اسم دومی رو هم گذاشت گل قرمزی اون اسم گل‌های رز رو روی بچه هاش گذاشته بود. سفید برفی و گل قرمزی دخترای خیلی مهربونی بودن و عاشق مادرشون بودند تابسنون که می‌شد دوتایی به جنگل می‌رفتند و میوه‌های جنگلی می‌چیدند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
16 دقیقه
سفید برفی و گل قرمزی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی سفید برفی و گل قرمزی
نویسنده
گویندهمحمد قدم پور مقدم، عاطفه مولائی طبری، محمدرضا ذبیحی، سوگند رمضانی، غزال حسن زاده
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابMP3
مدت۱۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
5000 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی سفید برفی و گل قرمزی

برای دریافت کتاب صوتی سفید برفی و گل قرمزی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.