معرفی و دانلود PDF کتاب زنان عکاس جهان

عکس جلد کتاب زنان عکاس جهان
قیمت:
۱۲۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب زنان عکاس جهان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب زنان عکاس جهان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب زنان عکاس جهان

کتاب زنان عکاس جهان به قلم پدرام حکیم زاده، زندگینامه‌ی بزرگ‌ترین و معروف‌ترین عکاسان زن دنیا را شرح داده و آثار آن‌ها را مورد مطالعه قرار می‌دهد.

در بخشی از کتاب زنان عکاس جهان می‌خوانیم:

عکاسی آمریکایی که به دلیل عکاسی روزنامه نگاری، عکاسی مستند، پرتره و عکاسی تبلیغاتی معروف بود. او از افرادی که "دور از جامعه اصلی و به سمت حاشیه‌های جالب و غالبا ناهنجار آن" بودند عکاسی کرد. مارک 18 مجموعه از آثار خود را که منتشر شده بود، برجسته‌ترین خیابان‌ها و بخش 81 را در اختیار داشت.

کار او در گالری‌ها و موزه‌ها در سراسر جهان به نمایش گذاشته شد و به طور گسترده در لایف، رولینگ استون، نیویورکر، نیویورک تایمز و Vanity Fair منتشر شد. وی بین سال‌های 1977 و 1981 عضو عکس‌های مگنوم بود. وی جوایز بی شماری از جمله سه جوایز روزنامه نگاری رابرت اف کندی، سه بورس تحصیلی از اوقاف ملی برای هنرها، جایزه طول عمر 2014 در عکاسی را از خانه جورج ایستمن دریافت کرد.

وی لیسانس هنرهای زیبا در زمینه نقاشی و تاریخ هنر را از دانشگاه پنسیلوانیا در سال 1962 دریافت کرد. پس از فارغ التحصیلی، مدت کوتاهی در بخش برنامه‌ریزی شهر فیلادلفیا مشغول به کار شد، سپس برای مدرک کارشناسی ارشد رشته عکاسی در دانشکده ارتباطات آننبرگ در دانشگاه پنسیلوانیا، که در سال 1964 دریافت کرد، برگشت. سال بعد، مارک بورس تحصیلی فولبرایت را برای یک سال در ترکیه عکاسی دریافت کرد، که از آن نخستین کتاب خود را با نام گذرنامه (1974) تهیه کرد. او در آنجا، برای عکاسی انگلیس، آلمان، یونان، ایتالیا و اسپانیا سفر کرد.

در سال 1966 او به نیویورک نقل مکان کرد، که در طی چند سال آینده با عکس گرفتن از تظاهراتی در مخالفت با جنگ ویتنام، جنبش رهایی بخش زنان به کار خود ادامه داد.

فهرست مطالب کتاب

برنیس آبوت
دروتی لانگ
مارتینه فرانک
مارگارت بورکه وایت
مری اِلن مارک
کریستینا باروم

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب زنان عکاس جهان
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات شهر پدرام
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۴۸
زبانفارسی
شابک978-622-625077-1
موضوع کتابکتاب‌های آموزش عکاسی، کتاب‌های زندگی نامه
قیمت نسخه الکترونیک
۱۲۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب زنان عکاس جهان

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب زنان عکاس جهان

برای دریافت کتاب زنان عکاس جهان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.